Autor Tema: Master Liga 'sernik'  (Pročitano 28295 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Master Liga 'sernik'
« poslato: 5. maj 2014, 21:36:59 »
Vidim da ima ljudi koji pisu svoju istoriju Master Lige pa reko posto sam skorije poceo da igram Master Ligu da pisem malo o mojoj karijeri...... :)

Stefan Nikolic u Blackburn-u!!!

Mladi trener Stefan Nikolic je od danas na klupi Blackburn-a,navijaci ocekuju bolje rezultate,on je obecao da ce pokusati da vrati Blackburn u Premijer Ligu i vrati ovom gradu pravi fudbal...
Blackburn je odmerio snage u prijateljskom mecu sa Osasunom...
Krajnji rezultat je bio 1-1 posle vise od sat vremena domaca ekipa je izjednacila pogotkom Best-a...
(ovo je pocetak pred prvenstvo ja sam odigrao 16 kola i tabela stoji ovako)

Sledece 17 kolo... (Blackburn-Millwall)
Navijaci zadovoljni dosadasnjim rezultatima...
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #1 poslato: 6. maj 2014, 00:32:37 »

Vadillo novo pojačanje na zimskoj pauzi... :)
 

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #2 poslato: 6. maj 2014, 15:55:50 »
Prati se :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #3 poslato: 6. maj 2014, 20:29:59 »

Blackburn the Champions !
Blackburn je posle veoma teske sezone dosao do 1 mesta na tabeli i sa 60 boda osvojio titulu 2. Lige Engleske i tako izborio dugocekivani ulazak u Premijer Ligu...
Trener: Zadovoljan sam igrom mojih fudbalera,cele sezone smo znatno napredovali i vidi se veliki napredak u klubu,sada smo prvoligasi i videcemo kakve su nam sanse u Premijer Ligi, potrudicemo se najbolje sto mozemo...
Blackburn ce odigrati prijateljski mec sa Celsijem....
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #4 poslato: 7. maj 2014, 21:37:07 »
Prijateljska utakmica:
Blekburn porazen od Celsija minimalnim rezultatom...
Odlicna igra fudbalera Blekburna, poveli su rezultatom 1-0, u svlacionice se islo neresenim rezultatom 1-1 kada je u poslednjem minutu prvog poluvremena Celsi izjednacio, Blekburn je nastavio svoju dobru igru i stvarao prilike za gol, da napomenemo akciju kada je 'Lowe' pogodio stativu, ipak sve je to palo u vodu kada je Celsi u 85' minutu postigao 2 gol i tako ostvario pobedu u ovom mecu...

Prvi ispit!

Fudbaleri Blekburna sastace se u 1.kolu Premijer Lige sa WBA...
Trener: Prvi mec gostujemo ekipi Vest Bromvica, ekipa koja vec nekoliko sezona igra u Premijer Ligi, nadamo se povoljnom rezultatu, mi smo sada Premijer Ligasi i ne smemo posustati ni u jednom trenutku, nadam se pobedi eventualno neresenom rezultatu, zelim da pri pocetku prvenstva ostvarimo dobre rezultate, dolevi smo nekoliko dobrih fudbalera nadam se da ce nam se to isplatiti...
Evo sastava ekipa pred utakmicu
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #5 poslato: 7. maj 2014, 22:23:13 »
Loša sreća...

SpoilerWBA 2-1 Blackburn
Loša sreća na strani Blekburna. Dobro su ušli u meč fudbaleri Blekburna otvorili nekoliko šansi za gol, te u 18' minutu dolaze do prednosti od 0-1..

Na poluvremenu se otišlo vodstvom Blekburna, početkom drugog poluvremena ništa ozbiljnije ni sa jedne ni sa druge strane, kad' odjednom loptu sa 30ak metara 'Sesenjo' šalje u mrežu Blekburna, lepim golom dolaze do izjednačenja, počele su šanse i sa jedne i sa druge strane, samo je falio gol, u 83' minutu igre 'Spur' pravi prekršaj za najstrožiju kaznu, a Anelka pogađa stativu, Blekburn je do kraja imao još 3 fenomenalne prilike ali lopta nije završila u mreži, taman kada su i domaći i gosti misleli da su podelili bodove, iz kontre fudbaleri WBA postižu gol, šokirani fudbaleri Blekburna samo su posmatrali kako lopta ulazi u gol, na kraju se čuo poslednji zvižduk sudije, Blekburn nije uspeo da odnese bodove iz 1. Kola...
Trener: Svaka čast na igri mojih fudbalera! Mislim da smo zaslužili barem bod iz ove igre, ali nismo imali sreće, moji fudbaleri nisu pravili nikakve greške, došli su do vodstva i sasvim solidno igrali, prvi gol smo primili malo na glup način, niko nije ni očekivao da će neko šutnuti sa tolike daljine pogotovo zato što su gubili, ta lopta je završila u golu, nastavili smo dobrom igrom, moji fudbaleri su sjajno odigrali, sem te greške oko bezpotrebnog penala, imali smo sreće pa je Anelka pogodio stativu, pokušali smo u poslednjih 10ak minuta da dođemo do vodstva ali to nam se obilo o glavu kada smo primili još jedan gol koji zaista nismo očekivali, čestitam protiniku na pobedi i mojim fudbalerima na dobroj igri...Ovo je tek početak i nećemo mnogo da pričamo o ovoj utakmici okrećemo se sledećoj kojoj gostujemo Norviču...
Fudbaleri Blekburna sledeće kolo igraju sa Norvičem u goste, a onda 3 kola za redom kod kuće, pre toga će igrati kup utakmicu sa Čelsijem.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #6 poslato: 7. maj 2014, 23:24:10 »
Prvi bodovi u Premijer Ligi ...

Blekburn je uz malo više sreće došao do pobede minimalnim rezultatom 0-1, Norvič je tokom celog meča napadao stvarao šanse, a Blekburn je postigao gol...
Od 59' minuta Blekburn vodi i tako ostaje do kraja, malo sreće na strani Blekburna i pobeda je donela prva 3 boda u Premijer Ligi, Blekburm sada zauzima 10. mesto na tabeli, sledeća 3. meča igraju kod kuće, zadovoljni sa 3 boda u 2 gostovanja, sledeći meč je sa Čelsijem u FA Kupu...
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #7 poslato: 8. maj 2014, 00:19:22 »
Blackburn lako izbačen iz kupa

Blackburn je lako poražen u FA Kupu od Čelsija, ova 2 tima su se sastajala u prijateljskom meču i u kupu oba puta je Čelsi bio bolji, sada poraz od 0-3 ume i da zaboli, ne loša igra Blekburna, već dobra igra Čelsija i zaslužena pobeda, Blekburn će imati da opravda ovaj meč pred domaćom publikom u 3. kolu Premijer Lige gde se sastaju sa rivalom iz druge lige Vatfordom...

Blackburn 0-0 Watford
Blackburn 1-1 Aston Villa
Blackburn 1-0 Stoke City


Blackburn zauzima 8. poziciju sa 8 boda nakon 5. odigranih kola, dok prvi WBA i Stoke City imaju 10 boda...
« Poslednja izmena: 8. maj 2014, 02:07:48 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #8 poslato: 9. maj 2014, 00:12:32 »
Poraz od Svonsija 2-1 pa pobeda protiv Sautemptona 0-2
A sada Mančester!

Fudbaleri Blekburna su u poslednja dva kola izvukli 3 boda, da nisu primili gol u poslednjem minutu utakmice od Svonsija možda bi i imali 4 ...
Nova prepreka im je Mančester Junajted, jedno od težih protivnika u prvenstvu, fudbaleri Blekburna bez obzira na sve igraće najbolje što umeju ...
Junajted je 3. sa 13 boda dok je Blekburn 8. sa 11 boda, pobeda bi ga odvela u gornji deo tabele...
Trener: Moji fudbaleri su do sada prikazali dobru igru, sobzirom da smo ove sezone ušli u Premijer Ligu dosadašnji rezultati su povolji, a i pri tome timovi koji se nalaze na 3,4,5 poziciji beže nam samo 2 boda, što bi pobeda bila ogroman plus za nas! Spremamo se za ovaj meč i nadamo se da će nam publika pomoći u tome!


Očekuje se i velika poseta navijača Blekburna i Mančestera ...
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #9 poslato: 9. maj 2014, 19:19:59 »
Veliki bod !
Spoiler
Fudbaleri Blekburna odigrali su nerešeno protiv Mančestera 0-0 ...
Meč je počeo mirnom igrom i jednih i drugih fudbalera, Blekburn je pokušao udarcima sa daljine da savlada golmana Mančestera, dok je Junajted vutirao više iz šesnesterca, slobodnih udarca, kornera ... Fudbaleri Blekburna nisu posustali ni u jednom minutu svih 90 minuta su igrali bez odmora, i uspeli da odbrane svaki napad Mančestera, a pri tome su i imali dobre prilike za gol, navijači, trener i igrači su zadovoljni bodom protiv Mančestera, predstoji još jedan težak meč za Blekburn a to je gostovanje na Enfildu, tačnije Liverpulu ...
Trener: Čestitam mojim fudbalerima na odličnoj igri, zapravo i ja sam očekivao težak meč za nas, već smo imali veliki poraz od Čelsija jedno od boljih timova, protiv Mančestera smo igrali bez opterećenja, branili se i napadali, Mančester je jak tim, a mi smo uspeli da mu pariramo, čestitam još jednom na velikom bodu! Sledi nam još jedan težak meč protiv Liverpula, i igraćemo kao i danas! Težak nam je raspored pa teško da imamo predah, pokušaćemo svim silama da zaustavimo Livrepul ....

Tabela nakon odigranog 8. kola
« Poslednja izmena: 10. maj 2014, 15:05:14 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #10 poslato: 10. maj 2014, 15:14:09 »
Blekburn među najboljima u Engleskoj!

Odlična igra fudbalera Blekburna do sada, a i vidi se na tabeli da su među najboljima, samo što će to morati da dokažu u sledeća dva kola ...
Chelsea - Blackburn
Blackburn - Manchester City


Hoćemo pobedu protiv Čelsija! Da li je to zapravo i moguće?

Prethodna dva meča Blekburn je gubio od Čelsija u prijateljskom meču 1-2 i u Kupu 0-3, trener je izjavio da mogu do pobede, da li je to zapravo moguće?
Čelsi je ekipa znatno iskusnija od Blekburna, prošle sezone su osvojili Premijer Ligu, igraju Ligu Šampiona i dobili su Blekburna lako u Kupu ...
Sa druge strane Blekburn je iznenađenje ove godine, ušli su kao prvoplasirani tim u Premijer Ligu, sada se bore gotovo za Ligu Šampiona, izvukli su bod Mančester Junajtedu ...
Da li je Blekburn može do pobede?!
Trener: Ja verujem u moje fudbalere, Čelsi jeste jak protivnik, to smo videli iz 2 duela sa njima, mi nemamo pobedu protiv jačih rivala, Junajteda, Liverpula i Arsenala 2 meča smo gubili i jedan remi, želimo pobedu protiv Čelsija, teško ćemo doći do toga, ali ja verujem u svoje fudbalere, ove sezone je znatno teško odmah posle ovog meča dolazi nam Mančester Siti tako da nemamo vremena za odmor, želim da moja ekipa dobije Čelsija u sred Londona i držim se i dalje te reči!
Trener Stefan Nikolić, fudbaleri kao i navijači Blekburna veruju u pobedu na Stamford Bridžu, videćemo da li će uspeti da je ostvare ...
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #11 poslato: 10. maj 2014, 15:47:02 »
Zamalo ...

Remi na Stamford Bridžu...
Početak utakmice nas je poveo u jedan zanimljivi derbi, nije bilo mnogo prilika prvih 10ak minuta kada je Čelsi došao do vodstva od 1-0, greška je bila kada su fudbaleri Čelsija stali, Blekburn je iskoristio i postigao gol za izjednačenje 1-1, Blekburn idalje nastavlja svoju dominantnu igru i dolazi do drugog gola 1-2, na poluvremenu se odlazi tim rezultatom. Drugo poluvreme druga priča, Blekburn totalno upravlja igrom, Čelsi nije stvorio svega 2 šanse za gol, Blekburn je imao prilike da sve završi u 80 minutu kada je Best pogodio samo golmana i ta lopta se odbila daleko od gola Čelsija i tad je pala kontra, u 86 minutu Čelsi dolazi do izjednačenja 2-2, do kraja utakmice Blekburn je pokušao da povede ali mu je nestalo i vremena i snage do kraja pa je konačan rezultat bio 2-2 ...
Trener: Ne mogu da se ljutim na svoje fudbalere, čist baksuz, preokrenuti na 1-2 upravljati igrom čitav meč, a protivnik iz 2 šanse da 2 gola, čista sreća, mogli smo do pobede, da smo postigli treći gol za 1-3 sve bi bilo gotovo, mislim da je ovo najbolja igra mojih fudbalera do sad, zadovoljan sam igrom i mislim da ovakvom igrom protiv Sitija možemo do pobede, verovao sam u njih kao i oni u mene, eto na glup način smo primili gol, ali idemo dalje i bod nam znači dosta sobzirom kakvog protivnika smo imali, okrećemo se novom meču, a ovo ostaje iza nas ... Posebno čestitam Bobadili na odlične golove ....
Igrač utakmice je 'Bobadilla' sa postignuta 2 gola i odličnom igrom

Sledeći meč Blekburn dočekuje Mančester Sitija

Je l' prati neko? da pišem dalje ili ne? :)
« Poslednja izmena: 10. maj 2014, 15:49:46 od strane sernik »
 

PrisoN_BreaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #12 poslato: 10. maj 2014, 21:17:16 »
Piši samo piši :))
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #13 poslato: 11. maj 2014, 01:05:10 »

Poraz od Sitija ...
Teška utakmica za fudbalere Blekburna, Siti je bio i prejak za Blekburn, u prvom poluvremenu su bili nezaustavljivi fudbaleri Sitija, poveli su 0-1 ...
U drugom poluvremenu Blekburn je pokušao udarcima sa daljine da postigne gol ali nije uspeo, Siti je postigao još jedan gol 0-2 ...
Blekburn je uspeo posle solidnih prilika da smanji na 1-2 u 87' minutu ali do kraja nisu imali snage, a ni prilike za još jedan gol ...


Blekburn ima težak raspored i solidne rezultate prikazuje, sledeće kolo gostuje Totenhemu ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konačno predah!
Spoiler
Fudbaleri Blekburna su posle teškog, prvog dela sezone završili kao šestoplasirana ekipa, poslednji meč u 1. delu sezone su odigrali sa Totenhemom 1-1, čitave sezone su igrali dobro, i bore se za Evropu, za sada je to Liga Evrope, ali ako nastave ovakvom igrom mogu i do play off-a, odnosno 4. pozicije na tabeli, sobzirom da su njihovi rivali iz 2. lige QPR i Watford u donjem delu tabele i bore se za opstanak, Blekburn je sa druge strane mnogo bolji, navijači su zadovoljni rezultarima kao i trener, sada je prelazni rok tako da će Blekburn imati mogućnost da dovede nekoliko pojačanja...
Tabela Premijer Lige
« Poslednja izmena: 11. maj 2014, 01:18:00 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #14 poslato: 11. maj 2014, 15:49:20 »
D'Ambrosio novo pojačanje u zimskom prelaznom roku ...

Jedino i novo pojačanje u zimskom prelaznom roku D'Ambrosio, fudbaler za dobrim iskustvom, desni bek, baš ono što je trebalo Blekburnu ...

Počinje i drugi deo sezone, Blekburn će ugostiti ekipu WBA, prvi meč su izgubili 2-1, videćemo kako će se Blekburn snaći kod kuće...