Autor Tema: Partizan u nove pobede!  (Pročitano 7893 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Partizan u nove pobede!
« poslato: 27. april 2014, 16:53:50 »

KOJI JE TO NOVI TRENER PARTIZANA ?

Nova dilema za klub iz Humske, Partizan treba da se odluci za novog trenera, od kako je Marko Nikolic dao ostavku.

BEOGRAD - I dalje traju spekulacije o odlasku Marka Nikolica, vise nego za potraznju novog trenera i novog, najvaznijeg clana crno bele porodice.

Pitali smo predsednika Partizana, poznatog Dragana Djurica, na sta nam je on odgovorio: "Novi trener je izabran, manje poznati mladi trener iz Srbije, Jovan Aksentijevic. "
Takodje je i dodao: "Dogovorili smo se o svemu sa Aksentijevicem, on ce uskoro biti predstavljen javnosti kao novi trener Partizana."


Kako nezvanicno saznajemo, vec na mecu Partizan - Sampdorija u ponedeljak, bi trebao da se pojavi novi trener Partizana.
« Poslednja izmena: 27. april 2014, 17:03:44 od strane Mr.Partizan »
Баја из краја
 

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #1 poslato: 27. april 2014, 20:08:24 »

SAMPDORIJA KAO TRENING!

Spoiler
U prvih par minuta igra je bila veoma neizvesna, sa obe strane odlicne akcije, ali Partizan je prvi koji je pokazao vecu energicnost i eksplozivnost na terenu,
pa je tako i u '5 min. Partizan dosao do prvog gola, koji je postigao Lazovic.


Ostatak deo utakmice ostao je neizvesan, videlo se da je Sampdorija pojacala svoj tempo, ali do kraja poluvremena ostaje 1:0 i dalje za Partizan.

Odlicno drugo poluvreme!Partizan preuzima stvar u svoje ruke i vec na pocetku drugog poluvremena u 49 min. postize gol za 2:0 posle odlicnog prodora Skuletica!

Ali to nije dosta za silni Partizan, koji je zeljan jos golova i lepih akcija ! Lazovic postize jos dva gola do kraja utakmice u 69 min. i 90, pa tako stavlja svoj rukopis sa HAT-TRICK-om!

Jovan Aksentijevic: Odlican mec za moj prvi debi kao trener Partizana, nisam ocekivao ovako veliki rezultat, bili smo veoma ofanzivni i pronasli smo brzo slabe tacke rivala, sve u svemu odlican pocetak. Sada mislimo samo na pocetak sezone i prvi mec protiv Cukarickog.
« Poslednja izmena: 27. april 2014, 20:17:44 od strane Mr.Partizan »
Баја из краја
 

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #2 poslato: 28. april 2014, 09:46:25 »

SKULETIC ODNOSI POBEDU!

Spoiler
Prva utakmica ovogodisnje Jelen Super Lige je pocela, i u prvih 20 minuta nema konkretnih pokusaja i 'mogucih' sansi za gol,
ali potom Cukaricki ima veliku priliku koju promasuje Mandic u 26 minutu i time Partizan u kontra-napadu kazni Cukaricki pogotkom Skuletica.
Do kraja prvog poluvremena Partizan je taj koji je vodio igru potom i prilika za 2:0 koju je promasio kapiten Ilic.
Drugo poluvreme je Partizan krenuo smireno ali ne i dovoljno ofanzivno, polako kako istice vreme Partizan reseta golmana Cukarickog ali lopta nece da udje u mrezu protivnika. Partizan kasno krece da igra ofanzivnije i u jednoj prelepoj pas-akciji Skuletic dobija prostor, sutira i postize svoj drugi gol na utakmici, tako odnosi prvu pobedu Partizanu u ovoj sezoni.
"Jako dobro smo poceli i oko 30 minuta smo apsolutno kontrolisali igru. Imali smo odlicnu priliku, ali je golman Cukarickog imao jednu neverovatnu odbranu" kaze
Aksentijevic.

Баја из краја
 

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #3 poslato: 28. april 2014, 19:16:19 »
Ima li ko da prati ?? :) utisci ? kritike ?
Баја из краја
 

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #4 poslato: 28. april 2014, 22:51:16 »
Evo ja pratim, navijam za Crvenu Zvezdu ali moram da kazem svaka cast, Zvezda ceka titulu a Partizan ne da titulu, jedno pitanje Skuletic ima ocenu osam kao starter, da li imas nekog joker igraca da ulazi sa klupe i da trese mreze, evo jedan primer, ja igram master ligu sa Interom ,imam napadaca Belfodila koga ubacujem sa klupe ,na dva meca sam dao gol po mecu, sa tim igracem i usao je sa klupe sa ocenama 7 i 7.5 moj predlog je ako nemas nekog za takve zadatke kupi Belfodila iz Intera ili da ti igra kao starter u tandemu sa Skuleticem  :respect:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mr.Partizan

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #5 poslato: 29. april 2014, 10:17:30 »
Citat: Bayern-fussball;1269190
Evo ja pratim, navijam za Crvenu Zvezdu ali moram da kazem svaka cast, Zvezda ceka titulu a Partizan ne da titulu, jedno pitanje Skuletic ima ocenu osam kao starter, da li imas nekog joker igraca da ulazi sa klupe i da trese mreze, evo jedan primer, ja igram master ligu sa Interom ,imam napadaca Belfodila koga ubacujem sa klupe ,na dva meca sam dao gol po mecu, sa tim igracem i usao je sa klupe sa ocenama 7 i 7.5 moj predlog je ako nemas nekog za takve zadatke kupi Belfodila iz Intera ili da ti igra kao starter u tandemu sa Skuleticem  :respect:
Hvala, i hvala na savetima, ali jos je klub 'los' moram malo da prodjem kroz sezonu nesto da osvojim, jer logicno nece niko na startu da dolazi, jos jednom hvala. :)
Баја из краја
 

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #6 poslato: 29. april 2014, 10:59:47 »

PECINCI STIGLI DO BODOVA!

Spoiler
Pecinci - Veoma losa igra Partizana. Donji Srem je uspeo da stigne do bodova nakon dobre partije protiv kluba iz Humske.
Od pocetka meca Partizan je igrao plasljivo i dekocentrisano, mnogo izgubljenih lopti i gresaka u predavanju lopte, na svu srecu Partizana, Zogovic je promasio stopostotnu sansu u prelepoj akciji Sremovcanina.
Takodje bile su i prilike na strani Partizana, Drincic je umalo dao gol u prekidu, ali je lopta prosla pored mreze golmana Belica. Na kraju Zogovic ostaje igrac utakmice i donosi svojoj ekipi bodove.



Drincic: Nismo igrali pravi fudbal, ovo nije nasa igra, imali smo neke dobre sanse ukljucujuci i moj slobodni udarac ali nisam bio precizan, sve cestitke Sremu sto je odeleo nasoj igri.
Баја из краја
 

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #7 poslato: 29. april 2014, 20:52:47 »

BEZANIJA PARTIZANA!

Spoiler
Veoma losa igra Partizana od pocetka utakmice. Partizan je primio gol vec na pocetku, u 5' minutu, pokusavao je klub iz Humske da izjednaci taj rezultat do kraja poluvremena ali bezuspesno, priliku u nadoknadi vremena imao je Fofana ali na zalost gostujucih igraca pogodio je stativu. U drugom poluvremenu Partizan je zaista igrao veoma bolje u odnosu na katastrofalno prvo poluvreme ali to nije bilo dovoljno, mnogo suteva ka golu, ali zato i mnogo promasaja, bili su previse slabi za golmana Bezanije, Knezevica. Do kraja nije bilo promena i tako Bezanija izbacila Partizana vec u startu Kupa Srbije !

Aksentijevic: Ne znam sta da vam kazem, neverovatno, previse su se igraci opustili za ovaj mec i tako pustili Bezaniju da vodi igru. Svi smo razocarani ovog poraza a najvise promasaja Fofane na kraju prvog poluvremena.
Баја из краја
 

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #8 poslato: 1. maj 2014, 12:33:39 »

PARTIZAN U SVOM STILU

Spoiler
Sampion Srbije na sjajan nacin otvara mec u Humskoj.Posle 9' minuta vec se zahuktava, Volkov prima loptu i krece ka polovini rivala, prelazi citavu polovinu Javora, sutira jako, postize gol i tako je obelezio svoj prvi gol u sezoni.
Partizan ima inicijativu i kontrolise mec.Lazovic dobija zuti karton u 36' minutu nakon starta nad Drazicem i tu postaje velika buna, ali sudija je brzo prekinuo to i na srecu niko nije dobio karton. Pri kraju prvog poluvremena Skuletic dobija priliku i glavom posle centar-suta Lazovica pogadja mrezu golmana Javora i tako zavrsava prvo poluvreme sa odlicnih 2:0 za Partizan.Drugo poluvreme je pocelo, jedinu pravu priliku Javora imao je Racic u sredini drugog poluvremena. Do kraja videlo se da Partizan nije forsirao da je drzao loptu i cekao samo greske igraca iz Ivanjice i to je donelo pobedu Partizana sa 2:0.


Aksentijevic: Odlicna igra posle losijih rezultata u poslednja dva meca, vodili smo igru od samog pocetka i pokazali sta znamo i sta mozemo da uradimo, cestitam i momcima Javora na dobroj partiji.
Баја из краја
 

PrisoN_BreaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #9 poslato: 3. maj 2014, 00:10:46 »
Ne izbacuje te nikako iz igre?
Samo napred!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mr.Partizan

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #10 poslato: 3. maj 2014, 14:45:47 »
Izbacuje me ponekad.. u 3-4 mecu. Hvala ti, nastavicu da pisem uskoro posto sam se sad malo odmarao od kompjutera i toga. :)
Баја из краја
 

PrisoN_BreaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #11 poslato: 3. maj 2014, 15:01:41 »
Ja cu vjerovatno poceti kad izadje fiks za to i PLS kompletna :)
 

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Partizan u nove pobede!
« Odgovor #12 poslato: 3. maj 2014, 21:39:13 »

UEFA EUROPA LEAGUE

Spoiler
Evropa je stigla u Srbiju, Beograd, na stadion JNA, Partizan za pocetak UEFA Liga Evrope nije dobio lakog protivnika, rec je o danskom klubu Nordsijalendu.

Prelepa atmosfera vec od starta meca je bila vidna, svi navijaci su bili na nogama i bodrili svoje miljenike, Partizan je doduse igrao tesko, ali sigurno, bez velikih gresaka koje bi bile kobne po klub iz Humske. Partizan drzi loptu kod sebe ali nije toliko ofanzivan, par udaraca koji su bili veoma blizu ali ipak golman danskog kluba se odlicno snalazi, gosti nisu popustali, vec su i oni napadali, u prvom poluvremenu su bili mnogo ofanzivniji ali Partizan je taj koji je drzao igru i nije reskirao.
Prvo poluvreme je zavrseno bez golova. Drugo poluvreme je pocelo, Partizan pocinje da igra napadacki i cak se drzi vise na polovini protivnika nego na svojoj, momci Aksentijevica su 'odlepili' sve strucnjake fudbala u jednoj akciji koju je zapoceo Zivkovic u 79' minutu, prelepo centrira ka Fofani, koji se odlicno snalazi i barata sa loptom, i sa svojim driblinzima uspeva da prodje igrace rivala, potom samo prebacuje loptu preko golmana i postize odlucujuci gol utakmice. Odlican mec za Partizan.



Aksentijevic: Prezadovoljan sam. Odlicna igra mojih igraca, prvo poluvreme je bilo tesko, na pauzi sam probao da im dignem moral, sto i nadam se da sam dobro uradio.
Баја из краја