Autor Tema: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!  (Pročitano 45951 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gigatron

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 43
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #120 poslato: 7. maj 2014, 21:56:05 »
Kako da popravim No String? Posto mi niko ne odgovara u mojoj temi.

I ako sam pogresio jer samo treba da kliknem na install na onom patchu il treba da ga saljem negde posebno.
Pozdrav
 

entropista

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #121 poslato: 11. maj 2014, 19:34:33 »
Citat: Zvezdan Nik;1271396
Ja,brate,volim da okrpim i protiv mašine,zato što protiv mašine igram prilično drugačije nego kad igram sa ljudima.Naravno,igra sa ljudima je mnogo opuštenija i daleko kreativnija nego protiv mašine.Ipak,protiv kompa volim da igram jer moram da svedem greške na minimum,a imperativ je da budem kreativan da bih imao bilo kakav rezultat.Napravili su preveliki jaz između šuterskih situacija sada,i ranije.Koliko mi je jadan ovaj novi koncept kada se prosto ne sekiram kako ću da šutnem kada dođem do 16 metara,jer gotovo sve ide u raklje ako se skala napuni do kraja,toliko me iritira kad mi komp zabije neku kršinu sa slabijom nogom ni iz čega.

Bas tako.
Sve bre ide u cosak, odakle god, kako god.. Igraci se okrecu kao na 6ici, totalno neizbalansiran pas u prostor  (koji je ruku na srce, bio previse lagan u prethodnim verzijama patcheva) sa ostalim vrstama dodavanja, tj. mnogo lakse mi je dati loptu na X ili O;
Najbolnije od svega su ove promene tokom sezone koje serviraju, pa jbt dal' 3 puta da se navikavam na jedan PES u toku godine?! Ajd' odredite bre vise ljudi sta cete radite, arkadu ili simulaciju, sve izmedju je djubre.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: kimica