Autor Tema: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!  (Pročitano 28193 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #30 poslato: 20. mart 2014, 15:54:46 »
SVRAKE SE USPJEŠNO ODBRANILE!
Danas su na Anfieldu vrlo tvrdu utakmicu odigrali Liverpool i Newcastle.Svrake su se uspješno odbranile i odnijele bod i Merseysidea.

LIV:Mignolet,Agger,Sakho,Enrique,Johnson,Henderson,Gerrard(C),Coutinho,Sterling,Suarez,Sturridge
Moses(76 umjesto Sterling),Koke(83
umjesto Sturridge),Lallana(83 umjesto Coutinho)
NCU:Krul,Mbiwa,Coloccini,Santon,Haidara,Sissoko,Tiote,Debuchy(C),Vučkić,Obertan,Remy

Liverpool je bio puno bolji danas,no jednostavno nisu imali sreće.Mnogo prilika su imali Redsi,ali nažalost po njih lopta nije htjela ući u gol.Čak dva puta su pogađali stative.

 

Isswaw

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #31 poslato: 24. mart 2014, 11:15:00 »
liverpool released 2014 kit at http://www.footballtshirtuk.com/
I'd have to say it's better than any of the current three but I dont suppose that's saying much.
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #32 poslato: 24. mart 2014, 22:16:48 »
LIVERPOOL SLAVIO NA ST.MARY'S STADIONU!
Sjajnu utakmicu su maloprije na St.Mary's-u odigrali Liverpool i Southampton.

SOT:Gazzaniga,Fonte,Lovren,Schneiderlin(1),Clyne,Cork,Moore,Davis(C),Do Prado,Ramirez,S
harp(1)
Lambert(67 umjesto Cork)
LIV
:Mignolet,Sakho,Nouhei,Kelly,Enrique,Koke,Gerrard(C),Sterling,Henderson(2),Sturridge,Sua
rez(2)
Ibe(71 umjesto Streling),Lallana(75 umjesto Gerrard)

Liverpool je sjajno krenuo,kako to njima i dolikuje.U 17.min. nakon sjajne lopte Sturridgea Henderson postiže sjajan gol.

Sve do 36.min. rezultat je bio 0-1.Tada nakon brze kontre Sharp pogađa za izjednačenje.1-1.To je bio rezultat prvog poluvremena.
U drugo poluvrijeme bolje ulaze Redsi.Nakon samo dvije minute nastavka Henderson postiže svoj drugi gol na utakmici.1-2.
U 50.min. dosuđen je slobodnjak za Svece.
Schneiderlin je pogodio sjajno za novo izjednačenje.2-2.
Tada na scenu stupa suarez.On u 60.min. postiže sjajan gol sa velike udaljenosti.

A sedam minuta kasnije isti igrač trese mrežu
Gazzanige.I ovaj put je pogodio izvan šesnaesterca.Ovog puta iz slobodnjaka.

Ovo je bila posljednja utakmica za ovu godinu.Sljedeći meč Liverpool igra u drugoj sedmici januara protiv Arsenala u okviru četvrtfinala FA Cupa.


 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #33 poslato: 27. mart 2014, 22:29:29 »
DECEMBER-REVIEW!
Utakmica na St.Mary's-u između Sotona i Liverpoola je bila posljednja utakmica EPL za mjesec Decembar.Liverpool je kraj godine dočekao prvi bez poraza i sa najboljom gol razlikom u EPL.Šest poena manje imaju ljuti rivali iz Sjevernog Londona,Arsenal i Tottenham,a četvrti je Stoke City koji se još uvijek drži na samom vrhu,iako to niko nije očekivao.Iznenađenje su Man.U,Chelsea i Man.C koji su na poziciji 5,6,7.

U Decembru je Suarez postigao još šest golova,i iza sebe ostavio Aguera.Razlika između njih dvojice je velikih devetnaest golova.

Najbolji asistent lige je Sturridge(12),iza njega je Sterling(5),a Gerrard i Suarez za sad imaju četiri asistencije.

Evo najboljih golova za mjesec Decembar.Šest golova su pali na St.Mary's-u,a dva Suareza se posebno ističu.
« Poslednja izmena: 27. mart 2014, 23:09:12 od strane želj »
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #34 poslato: 28. mart 2014, 22:37:02 »
Otvoren januarski prelazni rok!
Victor Moses odlazi!


Victor Moses je prvi igrač koji odlazi iz Liverpoola.Mnogi su ovo i očekivali jer je njegova minutaža u prvom dijelu sezone bila vrlo mala.On svoju karijeru neće nastaviti u Engleskoj,već u Turskoj.Radi se o Trabzonsporu.Mislilo se da će se vratiti u Chelsea,ali bi sigurno imao problema s obzirom da je konkurencija u Chelseau mnogo jača nego u Liverpoolu.

BR:Naravno da mi je žao što Victor odlazi.On je vrlo dobar momak.Iz treninga u trening je napredovao.Ali mu je minutaža bila slaba.U potpunosti ga razumijem,i želim mu sreću u daljoj karijeri.
VM:Ovo je bila teška odluka za donijeti,ali morao sam.Uvjeren sam da cu u Trabzonu igrati više nego,sto sam igrao u Liverpoolu.To je najveći razlog moga transfera.Zahvaljujem Rodgersu na dosadašnjem radu.On je veliki učitelj,i nadam se da će ove sezone uspjeti osvojiti toliko željeni trofej.

-Pored Mosesa Liverpool je napustio i desni bek Martin Kelly.Radi se o posudbi u West Ham gdje će ostati do kraja sezone.
-Liverpool još nije poslao ponudu za nekog igrača.Spominje se da bi napadač Diego Costa(Atl.M) mogao pojačati tim iz Merseysidea.Tu se još pominju i Costin saigrač Mario Suarez,a tu su i Konoplyanka,Isco,Rakitić,Tello.....
« Poslednja izmena: 28. mart 2014, 22:39:16 od strane želj »
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #35 poslato: 29. mart 2014, 14:17:44 »
NAJAVA:LIVERPOOL VS ARSENAL

Danas će se odigrati najbolji meč četvrtfinala FA CUP-a.Radi se o susretu starih rivala Liverpoola i Arsenala.Od većih timova u Engleskoj jedino su ova dva dogurala do ove faze FA CUP-a.Man.U,Man.C,Tottenham,Everton i Chelsea su ispali još ranije,a največe razočarenje je sigurno Chelsea.On je u prethodnoj rundi za protivnika imao Ipswich Town.Iako su svi očekivali lagan prolaz Chelsea,Ipswich je minimalnom pobjedom porazio 'Plavce'.

BR:Ovo će biti teška utakmica.Već smo jedom igrali protiv Arsenala u sklopu EPL.Tada smo slavili 5-2.No,to je bilo davno.Od tada je Arsenal napredovao i trenutno je teško govoriti o pobjedi.Igra se jedna utakmica tako da je sve moguće.Rezultat se može promijeniti u sekundi.

AW:Sezona nam je loše krenula.Prvih nekoliko kola smo bilježili slabe rezultate,ali taj poraz na Anfieldu od 5-2  je bio strašan.No,taj poraz nas je dozvao pameti.Nakon toga smo popravili svoju igru.Trenutno smo drugi na tabeli EPL i igramo četvrtfinale FA CUP-a.Danas igramo protiv,pa sigurno najorganizovanijeg tima u Engleskoj.Biće teško,ali ja vjerujem u svoje momke i nadam se pobjedi.
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #36 poslato: 29. mart 2014, 21:45:41 »
NAKON GOLIJADE LIVERPOOL IDE DALJE!
GERRARD I GIROUD POSTIGLI HAT-TRICK!


LIV:Mignolet,Sakho,Agger,Flanagan,Shaw,Koke,Gerrard(C)(3),Henderson,Ibe,Sturridge,Suarez(1)
Lallana(72 umjesto Ibe),Aspas(85 umjesto Sturridge)
ARS:Fabianski,Vermaelen(C),Koscienly,Sagna,Gibbs,Diaby,Wilshere,Chamerlan,Cazorla,Podolski,Giroud(3)
Bendtner(61 umjeto Diaby)

Arsenal je sjajno počeo utakmicu,Wilshere je bio asistent a Giroud strijelac u 13.min.0-1.

Liverpool je brzo izjednačio,već u 17.min. a strijelac je bio Suarez.1-1.Nakon toga Liverpool dominira,a u 35.min. je fauliran Suarez u kaznenom prostoru.Glavni sudac Kevin Friend je dosudio penal.Gerrard je izveo i pogodio.2-1.

U 54.min. Gerrard još jednom pogađa.Sjajan gol sa vrha šesnesterca.3-1.Deset minuta kasnije isti ovaj igrač pogađa još jednom.4-1.
Mnogi su pomislili da je sve gotovo.No,u 77.min. gol postiže Giroud.4-2.A samo pet minuta kasnije postiže Hat-Trick.4-3.
Topnici su bili blizu da postignu još jedan gol do kraja,no nisu uspjeli.Liverpool je sačuvao svoju mrežu i prošao u polufinale FA CUPa.


"Uspjeli smo.Izvojevali smo veliku pobjedu.No,napravili smo pogrešku.Kod rezultata 4-1 smo se opustili,a rezultat toga su bile dvije lopte u našoj mreži.Sreća naša pa nije bila još jedna.Zadovoljan sam ovom pobjedom.Ovo je dobra najava za naš sljedeći meč protiv Chelsea u Londonu."

"Dobro smo počeli utakmicu,ali nismo smjeli dopustiti da primimo četiri gola.To je puno.M
alo je falilo da na kraju i izjednačimo,ipak nismo uspjeli.Žao mi je zbog ispadanja iz FA Cupa,izvinjavam se svim našim navijačima"

 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #37 poslato: 30. mart 2014, 13:12:19 »
TRANSFER RUMOURS!
Liverpool je započeo pregovore sa dvojicom igrača.Radi se o Ukrajincu Yevhenu Konoplyanki koji je Liverpool-ova meta već duže vrijeme.I o sjajnom španskom napadaču brazilskog porijekla Costi.

Za sad Liverpool je veoma blizu da dovede Ukrajinca.Kako saznajemo sa Anfielda Dnipro od Engleskog kluba traži oko 15.mil.(FUNTI),a Yevhen bi potpisao dvogodišnji ugovor,i primao 26000£ sedmično.

Sa druge strane tu je Diego Costa.Momak za kojeg se raspituju mnogi veliki klubovi,a i Liverpool je među njima.Iako ima jedan od najboljih tandema na svijetu SAS,Rodgers želi na Anfieldu još jednog napadača,u slučaju da se neko od njih dvojice povrijedi.

"O Suarezu i Sturridgeu ne trebam trošiti riječi.Oni na terenu sve kažu,ali pored njih dvojice ja imam samo još jednog napadača Aspasa.No,on nije klasičan napadač,i nije na nivou na kakvom su njih dvojica.Želimo dovesti Costu.Pa čak i ako ga ne uspijemo dovesti u ovom januarskom prelaznom roku,pokušat ćemo ga dovesti na ljeto"
Da li će Costa ipak izabrati Liverpool pored M.Citya,Chelsea,Arsenala,PSG-a......?
Sturridge--Costa--Suarez.Kakav bi to samo tandem bio.
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #38 poslato: 31. mart 2014, 16:24:34 »
NAJAVA:CHELSEA VS LIVERPOOL

Nakon što su slavili u kupu protiv Arsenala,Liverpool se okreće novom izazovu.Sutra putuju u London gdje će na stadionu Stamford Bridge igrati protiv Chelsea.Prva utakmica između ova dva tima na Anfieldu je završena neriješenim rezultatom 2-2.Ova dva tima uvijek prirede sjajnu predstavu,i kad se sastanu to ne može da prođe bez golova.Nadamo se da će tako biti i sutra.
PRESS:

JM:Znate ja nikad nisam gubio na Stamford Bridgeu u Engleskoj PL.To ne namjeravam ni sad uraditi.Liverpool je jedna mlada vrlo organizovana ekipa sa sjajnim napadačkim tandemom.Trenutno su na puno boljoj poziciji,ali to ništa ne znači.Idemo na pobjedu.

BR:Imamo veliki respekt prema Chelseau.To je veliki tim,i njihova trenutna pozicija na tabeli ništa ne znači.Tek je prošlo pola sezone i siguran sam da će se do kraja boriti za titulu.Sutra je važna utakmica za nas.Bilo bi ljepo nanijeti Mourinhu prvi ligaški poraz na Stamford Bridgeu,no biće potrebno puno truda i zalaganja da bismo to uradili.

« Poslednja izmena: 31. mart 2014, 23:55:01 od strane želj »
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #39 poslato: 1. april 2014, 15:43:16 »
LIVERPOOL PRETRPIO PRVI PORAZ U SEZONI!
MOURINHO JOŠ UVIJEK NEPOBJEDLJiV NA STAMFORD BRIDGEU U EPL!

U okviru 21.kola EPL na stadionu  Stamford Bridge snage su odmjerili Chelsea i Liverpool.

CHE:Augustin,Ivanović,Terry(C),Azpilicueta,Cole,Lampard(1),Ramires(1),Willian,Van Ginkel,Hazard,Ba(1)
Schurrle(50 umjesto Willian),Eto'o(70 umjesto Ba)
LIV:Mignolet,Sakho,Agger,Johnson,Shaw,Lucas,Gerrard(C),Henderson,Coutinho,Sturridge(1),Suarez(1)
Sterling(52 umjesto Henderson),Lallana(52 umjesto Lucas)

-Liverpool sjajno otvara meč i rano dolazi do pogotka.Strijelac je bio Sturridge u 12.min. 0-1.

-Nakon toga Redsi čuvaju loptu.Ali Sakho griješi i Chelsea dolazi do kornera.Hazard ubacuje,lopta se od Agerra odbija na vrh šesnesterca a Lampard iz trka pogađa za izjednačenje.25.min. 1-1.

-Ubrzo nakon tog gola,tačnije u 32.min. Hazard istrčava brzu kontru,dodaje Demba Bi koji loptu šalje iza leđa Mignoleta 2-1.

-U drugo poluvrijeme puno bolje ulazi Chelsea,a nakon jedne sjajne akcije u 51.min. Ramires postiže gol za 3-1.

-Tada Rodgers obavlja dvije izmjene.Uvodi ofanzivnog Lallanu i Sterlinga,koji popravljaju igru Liverpoola.U 60.min. Lallana sjajno proigrava Suareza koji postiže svoj novi gol.3-2.
Taj gol je dao nadu da Redsi ipak mogu doći do izjednačenja,pa čak i do preokreta.Ipak,do toga nije došlo i Liverpool je pretrpio svoj prvi poraz ove sezone.

IZJAVE:

"Šta sam vam rekao,šta?Još na konferenciji za novinare sam izjavio da ja nikad ne gubim na Stamford Bridgeu u EPL.
Ovo je bila dobra utakmica.Danas smo bili bolji od Liverpoola i ukrali im tri boda.Istina između nas je još uvijek velika razlika,devet bodova.Ali uz ovakvu igru sve je moguće.Ovo je njima bio prvi poraz u sezoni.Pa,znate veoma mi je drago što sam im taj poraz upravo nanio ja i moji momci"

"Eto,došao je i taj dan.Naš prvi poraz ove sezone.Imali smo jedan sjajan niz koji je danas nažalost prekinut.Naravno mi nećemo dopustiti da ovaj poraz negativno djeluje na nas.Sada nas čeka utakmica protiv Norwicha na Anfieldu i nadam se da ćemo se iskupiti svim fanovima za ovaj bolan poraz"
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #40 poslato: 1. april 2014, 20:34:04 »
KONOPLYANKA KONAČNO POTPISAO ZA LIVERPOOL!
Mladi Ukrajinski veznjak je nakon dužih pregovora konačno potpisao za Liverpool.Naravno,kako to obično biva,za Konoplyanku je bio zainteresovan i Tottenham.No,on se ipak odlučio za Liverpool.
Liverpool je Dnipru platio 15.mil.
£,a Yevhen je potpisao dvogodišnji ugovor.Plata će mu iznositi 26,000£sedmično.

BR:Transfer koji smo obavili u ovom prelaznom roku je sjajan.Dobijamo jednog sjajnog veznjaka koji može igrati na gotovo svim pozicijama u veznom redu,ali i također odmah iza napadača.Vjerujem da će se brzo navići na engleski način života,te da će se uklopiti u naš tim bez problema.
YK:Osjećaj je sjajan.Dugo su tekli pregovori,pored Liverpoola tu su bili još i Tottenham,Milan,Inter....,ali ja sam ipak odabrao Liverpool.Pratio sam njihove utakmice ove sezone,i bio sam impresioniran.Sviđa mi se njihova brza igra,sa dosta pasova.To baš meni i odgovara,pa se nadam da ću se brzo uklopiti.
-Sa Anfielda saznajemo da bi ovaj transfer mogao biti i jedini u Januaru.Diego Costa ne želi još da ide iz Atletico Madrida isključivo zbog LP.Ali,nije isključena mogućnost da ovaj napadač pređe u Liverpool na ljeto.
« Poslednja izmena: 2. april 2014, 16:28:55 od strane želj »
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #41 poslato: 2. april 2014, 16:47:15 »
NORWICH CITY PONOVO UNIŠTEN NA ANFIELDU
GERRARD POSTIGAO NEVJEROVATAN HAT-TRICK!


Danas su na stadionu Anfield 'Redsi' demolirali 'Kanarince' sa Carrow Roada.Liverpool je postigao čak sedam golova,a primio jedan.Tako je dodatno povećao tu gol razliku koja je prije ovog kola bila 29.To je i najveća gol razlika u EPL.
1. gol:Pao je već u 2.min. kada je Gerrard postigao nevjerovatan gol. 1-0

2.gol:Uigrana akcija Suareza i Gerrarda.Suarez izvodi korner,a Gerrard iz voleja,van šesnesterca sjajno pogađa. 2-0

Kod rezultata 2-0 mala neopreznost odbrane Liverpoola koju je iskoristio Van Wolfswinkel. 2-1.To je bilo sve od Norwicha na ovoj utakmici.
3.gol:Postigao je Sturridge u 41.min. 3-1
4.gol:Postigao je Suarez nakon sjajnog proigravanja Sterlinga. 4-1
5.gol:Akcija Suareza i Sturridgea.Suarez za Sturridgea koji sjajno pogađa. 5-1
6.gol:Iako se mislilo da će Liverpool stati,to se nije desilo.Gerrard opet šuta van šesnesterca i pogađa za Hat-Trick. 6-1
7.gol:Na kraju,ovu golijadu završava Sterling kasnim golom u 90.min.

IZJAVE:

"Ovo je važna pobjeda za nas.Dobro je došla nakon onog prošlonedeljnog poraza.Rekao sam nakon one utakmice protiv Chelsea da imamo jedinstvenu prliku da se odužimo navijačima koji su došli u Londonon očekujući tri boda,a iz Londona otišli pognute glave.Mislim da smo im se na jedan sjajan način odužili."

"E stvarno mi nemamo lijeka za Liverpool.Zadnjih nekoliko godina,koliko smo u EPL stalno smo gubili od njih.A rezultati su bili zastrašujući.Primali smo uvijek više od tri gola.Tako je bilo i danas.Kad smo dali gol kod rezultata 2-0,pomislio sam da možemo do čuda.Ali oni nisu stali.Čestitam im na pobjedi."
Izjavu je dao i igrač utakmice Gerrard,koji je postigao tri nevjerovatna gola.Sva tri su bila izvan kaznenog prostora i sigurno će se naći na videu TOP5 golova mjeseca Januara.

"Ovo je bila sjajna utakmica.Sedam golova dati jednoj premijerligaškoj ekipi je zaista puno.Ova pobjeda je za sve  naše fanove.Sada se moramo još više pripremiti za sljedeću utakmicu.Igramo protiv Hulla,a onda idemo u London protiv Arsenala,i onda najveći Engleski derbi protiv Man.U.Nadamo se da ćemo u sljedeće tri utakmice ubilježiti svih devet bodova.To će biti teško,ali ne i nemoguće."
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #42 poslato: 4. april 2014, 16:08:16 »
LIVERPOOL SLAVIO NA KC STADIONU!
I NAKON JANUARA REDSI I DALJE NA PRVOM MJESTU!
Hull City jučer nije imao snage zaustaviti Liverpool.Nakon što su ponizili Norwich City na svom Anfieldu,Redsi su imali težak zadatak.Gostovali su Tigrovima koji su ove sezone veoma nezgodni na svom KC Stadionu.No,iako je igrao skoro sa drugim timom,Liverpool nije dopustio iznenađenje.
1-3 je bio rezultat meča,a u strijelce su se upisali Sterling,Agger i Koke.

IZJAVA:

"Iako smo izašli na teren sa skoro drugim sastavom odigrali smo sasvim dobro.Možda statistika nije bila na našoj strani,ali smo sve svoje prilike iskoristili na vrijeme.Koke je na početku drugog poluvremena dobio crveni karton.Taj detalj je imao velik utjecaj na našu igru.Povukli smo se,a to su iskoristili oni postigavši gol.Kad sve sagledamo,veoma važna pobjeda za nas.Sljedeće dvije utakmice će biti jako teške Arsenal i Man.U.Mi smo spremni za sljedeće izazove"
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #43 poslato: 5. april 2014, 12:31:10 »
JANUARY:REVIEW
LIVERPOOL PRETRPIO PRVI PORAZ!
TRANSFER ROK ZAVRŠEN!

Od prošlog puta na tabeli se ništa nije promijenilo.Barem što se tiče prve tri pozicije.Prvi je Liverpool,a drugo mjesto djele Arsenal i Spursi sa istim brojem bodova.Man.U i Chelsea su napredovali za jedno mjesto,te se nalaze na pozicijama 4,odnosno 5.A Stoke City je pao na šestu poziciju,ispred sedmog Man.C

Ovaj mjesec Liverpool je postigao 12 golova.A pola,tj. 6 golova je postigao tandem SAS.Obojica su postigli po tri gola.

I u asistencijama dominira tandem SAS.

TRANSFER ROK ZAVRŠEN!
Iako su doveli samo jendog igrača,Konoplyanku,ljudi sa Anfielda su zadovoljni ovim transfer rokom.U januaru najviše je kupovala Borussia D.,a bogati Parižani su doveli Xavia.Elano se vratio na Stari Kontinent.


-T.Muller : Bayern  ->  Borussia D.
-Taddei : Roma  ->  Borussia D.
-Ronaldinho : Atl.Mineiro  ->  Borussia D.
-Xavi :  Barcelona  ->  PSG
-Pato : Corinthians  ->  Man.C
-Elano : Gremio  ->  Valencia
-J.Evans : Man.U  ->  Lyon
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: LIVERPOOL - Nova sezona,stari cilj!
« Odgovor #44 poslato: 6. april 2014, 11:30:32 »
LIVERPOOL JANUARY TOP 5 GOALS!
Januar je bio mjesec u kojem je Liverpool dao ukupno 16 golova.A Gerrard je postigao dva Hat-Tricka. Jedan protiv Arsenala(FA Cup) i jedan protiv Norwicha(EPL).Sva tri gola protiv Norwicha koje je Gerrard postigao van šesnesterca,te jedan gol protiv Arsenala su zabilježena u ovom videu.