Autor Tema: Turnir za NOVE Managere - Raspored i Izveštaji  (Pročitano 15560 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

CroW

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 647
    • Pogledaj profil
Re: Turnir za NOVE Managere - Raspored i Izveštaji
« Odgovor #60 poslato: 3. decembar 2013, 20:59:49 »
par 2

druga utakmica

FC Muy Loca People (CroW) - Panchester United (mitta) 5:3

Zuti kartoni: /
Dupli zuti kartoni: /
Crveni kartoni: /
Lakse povrede: /
Teze povrede: /
Golovi: Nani x2, Di Natale, Terry, Lavezzi ; Giovinco, M.Zarate x2
Asistenti: Nani x2, Di Natale, N'Zogbia ; Cavani, Kelsa

SS:
 

mitta

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 393
    • Pogledaj profil
Re: Turnir za NOVE Managere - Raspored i Izveštaji
« Odgovor #61 poslato: 3. decembar 2013, 22:27:00 »
1/2 finale

2. mec

mitta - darko 6-5


Žuti kartoni: / Rikelme, Yarmolenko
Dupli žuti kartoni: /
Crveni kartoni: /
Lakše povrede: /
Teže povrede: /
Golovi: Giovinco. Cavani x4, Forlan / Rikelme x2, Forlan,Keita,Cavani
Asistenti: /  Zarate x2, Cavani,Forlan, Zarate / Giovinci, Zarate, Wanyama




Kakav duel. Posle prvog meca i razultata 1-1 u druogm mecu prava goleada. Poveo je mita sa 1-0 darko brzo vratio na 1-1, pa preokrenuo na 2-1, da bi mita posle stigao do 4-2, darko smanjo na 4-3, pa 5-3 ponovo +2 za mitu a darko stize i to i golom Keite za 5-5 u 83min, strasan je to gol bio JEite, zakucao je loptu pod precku da bi posle toga Cavani imao strasnu sansu za 6-5 koju je propsutio ali kasnije u 90+, tacnije u 95m i 59s, postize gol za 6-5 i prolaz mite do finala.
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Turnir za NOVE Managere - Raspored i Izveštaji
« Odgovor #62 poslato: 3. decembar 2013, 22:29:17 »
1/2 FINALE

Prvi mec:
Panchester United (darko_pfc) 1 - 1 Panchester United (darko_pfc)

Zuti kartoni: /
Dupli zuti kartoni: /
Crveni kartoni: /
Lakse povrede: /
Teze povrede: /
Golovi: J. R. Riquelme - Cavani
Asistenti: Kelsa

SS:
 

Komentar:
GG. Evo Mitta rece da postavim ja ovu. Tvrda utakmica, cudo da smo i ovoliko suteva imali, a golovi su pali lako, ja glavom posle kornera, a on iskoristio gresku u mom dodavanju. Zato je druga utakmica bila neverovatno uzbidljiva i otpasce mu ruka dok popisuje strelce. :D Ispadoh golom u 95:59, poslednji napad u toj ludoj utakmici prepunoj preokreta. Hvala sreci koja me je sluzila do pre tog napada. :) Miti sve cestitke, igrao je odlicno, otvoreno. Srecno u finalu, uzivaj! :)
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

Димитар

  • MKD V.I.P
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 856
    • Pogledaj profil
Re: Turnir za NOVE Managere - Raspored i Izveštaji
« Odgovor #63 poslato: 3. decembar 2013, 22:46:37 »
dimitar 2-2 nix92

Zuti kartoni: /
Dupli zuti kartoni: /
Crveni kartoni: /
Lakse povrede: /
Teze povrede: /
Golovi: Nasri,Drogba # Lamela
Asistenti:

SS:



Stvarno tesku utakmicu, mozda je bilo zbog mog protivnika ali mislim vise zbog to sto smo imali isti timovi. U 7 min jedan penal stvarno katastrofalen i loso izveden od strana na moj protivnik,ali posle to teska je bila utakmica imali mozda jos po jednu sansu na utakmicu ali realan rezultat . GG


----------------------------------------------------------------------------------------------------

U vezu sa drugu utakmicu (revans) igrali kod mog protivnika i dobio sam sa 1-2, a mog protivnik nije uzeo SS-ve .. Isto i ja nisam uzeo posto procitao negde da domacin stavja ss-ove.
 

Димитар

  • MKD V.I.P
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 856
    • Pogledaj profil
Re: Turnir za NOVE Managere - Raspored i Izveštaji
« Odgovor #64 poslato: 4. decembar 2013, 22:51:07 »
dimitar 4-5 goran

Zuti kartoni: /
Dupli zuti kartoni: /
Crveni kartoni: /
Lakse povrede: /
Teze povrede: /
Golovi: Lamela,Vandevoors,diego costa # Klose 3x,Cerci,Monvergo
Asistenti:

SS:



Sta reci.Pepe katastrofa od ovi 5 gola 4 najmalo je za****,igrao sam katastrofalno GG!
 

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: Turnir za NOVE Managere - Raspored i Izveštaji
« Odgovor #65 poslato: 4. decembar 2013, 22:57:48 »
1/2 Finale

1.MEC

Hull City (goranTZ) 2 - 2 FK Bulbuderac (Dimitar)

Zuti kartoni: /
Dupli zuti kartoni: /
Crveni kartoni: /
Lakse povrede: /
Teze povrede: /
Golovi: Autogol, Vermealen - Drogba, Diego Costa
Asistenti: Pirlo - Tevez,  Drogba

 

Igra gostujuce ekipe konstantne visoke lopte prema naprijed nije bitno odakle sa kojeg dijela terena, primio sam jedan gol onaj lob bag u revansu je bio jos 1 pokusaj lob baga ali je Casilas odbranio. Licno meni se ne svidja taj stil igre :D
 

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: Turnir za NOVE Managere - Raspored i Izveštaji
« Odgovor #66 poslato: 4. decembar 2013, 23:42:16 »
F I N A L E

Hull City (goranTZ)  3-1  (mitta) Panchester United

Zuti kartoni: /
Dupli zuti kartoni: /
Crveni kartoni: /
Lakse povrede: /
Teze povrede: /
Golovi: Dotan, Klose, Basta - Collocini
Asistenti: M. Zalayeta

 

Moram reci odmah na pocetku da je odigrana jedna odlicna i uzbudljiva utakmica u finalu, igralo se dinamicno, otvoreno ali ipak fer i korektno sa malo faulova i bez grubih startova, bez bagerisanja... Lijep fudbal, dok je publika bila odusevljena a posebno navijaci Hull City-a. Nakon manjeg pritiska na odbranu Panchestera Dotan se najbolje snalazi ispred gola i salje loptu ispod golmana u mrezu za 1:0. Nakon toga jedan period igre gdje je Hull City imao vise od igre i napadao, a Vidal je odlicnim volejom sa oko 25 metara pogodio precku, poslije toga je bila jos jedna stativa za Hull ali lopta kao da je zacarana i nije htjela u gol. Drugo poluvrijeme i nesto bolja igra Panchestera koji je igrao dosta otvoreno, brzo ali i sa dosta gresaka prilikom dodavanja sto je otvaralo prostora za brze kontranapade. Nije bilo pogodaka sve do 75 minute kada gresku golmana koristi iskusni Miro Klose i povecava vodstvo Hull Citija na 2:0. Tada se cinilo da je Panchester izgubio i posljednju nadu za trofejom, ipak ekipa je smogla i posljednji atom snage i Colocinni smanjuje na 2:1. Na samom kraju, tacnije u 90-toj minuti Basta stavlja tacku na "i" i postize gol za 3:1 i trofej na turniru za ''mlade'' menagere :D
Mitta potpuno fer i korektan igrac, jedan od onih sa kojim je milina igrati !!! :D
« Poslednja izmena: 4. decembar 2013, 23:46:18 od strane gorantz »