Autor Tema: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori  (Pročitano 13435 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #30 poslato: 7. oktobar 2013, 11:26:49 »
Citat: chelikmanutd;1203904
Kakve su sanse da se ja nadjem u rezervi za online ligu ili da upadnem u neku od divizija ?
Ispunio sam bonuse za prijateljske meceve i zaista zelim biti redovan na forumu i chatu i ucestvovati u mnogim takmicenjima.
Pozdrav

Pa sanse zavisi od drugih. Problem je sto imam 7-8 rezervi, i gotovo je sigurno da nece svi upasti. Za sad je jedna rezerva vec upala. A to zavisi od drugih... znaci ako neko odustane od igranja, ako neko bude izbacen i slicno, upada rezerva. A koja ce to rezerva biti, zavisi iskljucivo od vas... ja uvek izaberem onog koji je najaktivniji na chatu lige.
A kakve su sanse da neko odustane i bude izbacen, stvarno ne znam... sve je moguce :) na tebi ja da budes aktivan, pa cemo videti
:slap:
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #31 poslato: 7. oktobar 2013, 11:45:27 »
Znaci meni preostaje da igram prijateljske i da budem aktivan.
I da cekam sansu,ako ne sada onda u kasnijim takmicenjima
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #32 poslato: 16. oktobar 2013, 18:39:13 »
daj pusti ovu 4 diviziju da se igra, tvrda ova klupa za rezerve.   da se puste prijave prijavio bi se jos neko sigurno,  a i da se neprijavi nek igra desetoro , ili kolko vec ima ,  pa prvi ulazi a i ovi u 3 oj   da se bore za opstanak , bilo bi  zanimljivije,  a ne samo za prvo mesto se bore.
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #33 poslato: 16. oktobar 2013, 18:54:25 »
Ima mozda 5-6 prijavljenih rezervi, od toga troje koji su ostali redovni na chatu i forumu. U ranijim serijalima je postojala tzv "Liga za rezerve", sto se ispostavilo kao pogresan potez, jer se ta liga nikada do sada nije uspela odigrati do kraja. Prijave za ligu su trajale 7 dana, imao je prilike svako da se prijavi. Ovako mozete cekati samo prazno mesto ili se strpiti do sledece sezone.
:slap:
 

VojaBP

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 27
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #34 poslato: 16. oktobar 2013, 19:37:45 »
Ostaje nam da se strpimo. Ko znam kriv..
 

koca013

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1664
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #35 poslato: 19. oktobar 2013, 21:16:09 »
molim upravu  za klasik ligu da ubaci u pravila  da mora da se izadje sa chata  dok se igra online utakmica i ovako pes radi katastrofa,vec koji put igraci ne izadju sa cheta  dok igraju
 

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #36 poslato: 19. oktobar 2013, 23:39:52 »
Slazem se sa kocom.
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #37 poslato: 19. oktobar 2013, 23:55:57 »
Citat: koca013;1208242
molim upravu  za klasik ligu da ubaci u pravila  da mora da se izadje sa chata  dok se igra online utakmica i ovako pes radi katastrofa,vec koji put igraci ne izadju sa cheta  dok igraju

Lako je zabraniti a pitanje je sta se postize? Chat kao chat ne utice na lag. Utice ukljucena mozilla, chrome i slicno, a to je nemoguce kontrolisati. I sta meni znaci ako ce neko izaci sa chata, a ostaviti ukljucen facebook, skype, msn, itd... Tako da chat nije problem zabraniti, ali od toga nema nikakve koristi, jer je nemoguce zabraniti (tj kontrolisati) da li neko drzi ukljucenu mozillu i ostalo.

Postoji jasno pravilo: Ako laguje, mec se moze prekinuti u prvih 15 minuta, ako nije bilo golova! Da se to pravilo ne bi zloupotrebljavalo za formaciju, uvescu verovatno od sledece sezone da se igra na normal formaciji, a random motivaciji, ali videcemo.
Do tada se nadam i da ce konami srediti servere, jer u protivnom nece biti igraca ni za 2 pune divizije
:slap:
 

rastaman_z

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 231
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #38 poslato: 23. decembar 2013, 11:49:40 »
Toja u vezi moje utakmice sa Mateom u prvoj diviziji moram da kazem nesto.Iako sam se zalio na ne pojavljivanje pomenutog clana,nasli so se u subotu i ponovo pokusali da odigramo,nazalost opet veza nije bila dobra,posto sam ja sve uradio sto je bilo do mene vezano za igru i uspeo da se povezem sa svima sem sa njim u prilog govori broj odigranih utakmica pocinjem da sumnjam u njegovu konekciju,ali to bih sada drzao po strani.Ipak mislim da je najpravednije da rezultat te utakmice upises kao 0-0,jer ne zelim da dobijam za zelenim stolom utakmice,kao i zbog cinjenice da smo ponovo pokusali i da nije htelo.
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #39 poslato: 17. februar 2014, 11:05:26 »
Ne znam  da li se ova tema provlacila do sada kroz forum, ali nece biti na odmet da kazem svoje misljenje.
Da me neko u startu ne shvati pogresno.....ceo forum kao i sva takmicenja su organizovana fanstasticno i tu nema price, ali zeleo bih da dam jednu svoju sugestiju.
Mislim da bi bolje bilo kad bi se liga igrala sa IDENTICNOM motivacijom i raspolozenjem.
Realno, igramo sa timovima druge i trece klase gde bukvalno imamo svi po jednog ili dva dobra igraca u timu.....i kada nam ta dva igraca budu ne motivisana male su sanse da napravis rezultat.
Znam da cete sad reci kako je tebi tako je i svima...TO JE Ok, ali dosta postenije bi bilo kada bi to bilo identicno.
Meni se desilo vec 4 utakmice za redom da mi je to slucaj, a verujem da je tako i kod vecine.
Ne znam sta ostali misle na sve to, ali ja sam rekao svoje misljenje bez namere da ja sad kao tu nesto zelim da menjem.
Puno pozdrava svima
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #40 poslato: 17. februar 2014, 12:18:08 »
Citat: chelikmanutd;1246199
Ne znam  da li se ova tema provlacila do sada kroz forum, ali nece biti na odmet da kazem svoje misljenje.
Da me neko u startu ne shvati pogresno.....ceo forum kao i sva takmicenja su organizovana fanstasticno i tu nema price, ali zeleo bih da dam jednu svoju sugestiju.
Mislim da bi bolje bilo kad bi se liga igrala sa IDENTICNOM motivacijom i raspolozenjem.
Realno, igramo sa timovima druge i trece klase gde bukvalno imamo svi po jednog ili dva dobra igraca u timu.....i kada nam ta dva igraca budu ne motivisana male su sanse da napravis rezultat.
Znam da cete sad reci kako je tebi tako je i svima...TO JE Ok, ali dosta postenije bi bilo kada bi to bilo identicno.
Meni se desilo vec 4 utakmice za redom da mi je to slucaj, a verujem da je tako i kod vecine.
Ne znam sta ostali misle na sve to, ali ja sam rekao svoje misljenje bez namere da ja sad kao tu nesto zelim da menjem.
Puno pozdrava svima

Bilo je mnogo reči o tome, već godinama ranije, i nikad to nije usvojeno. Razlozi su jednostavni.
Prvo raspolozenje (motivacija postoji tek od ovog pesa). Npr kad bi se igrala liga tako da je po pravilima normal raspolozenje, doslo bi do toga da bi jedan igrac napravio sastav od 11 igraca i svih 40 meceva u ligi + meceve u kupu bi igrao sa istih 11 igraca. Klupa ne bi nicemu sluzila, i jednostavno bi smorilo... unpared znas ko ce poceti utakmicu i svaki put isto. Ipak cilj ovih liga jeste da ti menjas tim, taktiku i o stalo u zavisnosti od raspolozivosti igraca, i snalazenje na terenu u svim tim okolnostima. Npr. liga koja je nastala zahvaljujuci ovoj klasik ligi je manager liga. Zamislite da je tu normal raspolozenje? Pa zasto bi neko kupovao 25 igraca u timu... kad mu treba samo 11? Jednostavno cilj ovih liga jeste snalazenje, menjanje taktike, razmisljanje kako i sta primeniti u odredjenoj situaciji. I veruj mi da smo zbog toga ubedljivo najbolja zajednica u Evropi, da imamo ubedljivo najkvalitetnije pojedince. A kad bismo igrali konstantno, sa 11 igraca, bili bismo kao i svi drugi, staticni. Ipak prilikom drafta tima treba gledati koji tim kakvu klupu ima, a ne samo da ima nekog bug igraca u napadu :)
E sad, sto se tice konkretno ovog pesa, nastaje komplikovanje jer je i uvede motivacija koja itekako utice na igru. Zato jos uvek i radimo testiranje koliko motivacija utice, da li se menja, da li je bitnija od forme, itd... jos ne znamo u potpunosti kako ona funkcionise. Bilo je price da ce se ova sezona igrati sa normal motivacijom, ali ipak, u kup takmicenju je bitno domacinstvo, jer se gleda gol u gostima... tako da domacin treba da ima prednost, koju motivacija nudi.

Zbog svega toga, za sada ostaju pravila ovakva kakva su, a sta ce u buducnosti biti, videcemo sta nam konami dozvoli... ko zna sta ce sve uvesti u sledecem pesu. Na nama je da se prilagodjavamo, vezbamo i opet budemo najbolji. :)
:slap: