Autor Tema: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori  (Pročitano 13436 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« poslato: 29. septembar 2013, 19:44:50 »
Tema za sve nejasnoće oko funkcionisanja online lige.
:slap:
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #1 poslato: 3. oktobar 2013, 18:05:10 »
zakasnio sam da se prijavim,  falile mi prijateljske sa starim clanovima,  racuno ima jos vremena , nigde nije pisalo kad pocinje liga kog datuma,  odjednom je stavljeno pocinje liga, zatvorene prijave.  zasto se neorganizuje 5,6,7 ... liga,   kolko god ima zainteresovanih, bilo bi mnogo zanimljivije.
 

makki22

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1649
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #2 poslato: 3. oktobar 2013, 19:40:43 »
Pa ti mozes da se prijavis jos uvek, ali upadas u zamenu i onda u slucaju da neko bude izbacen ili odustane, ti upadas u igru ;)
 

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #3 poslato: 3. oktobar 2013, 20:26:03 »
sta mislite da od ovog pesa postoji mogucnost biranja i timova iz prve klase ? cini mi se da se sada moze lakse nositi sa tim timovima u odnosu na prije ?
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #4 poslato: 3. oktobar 2013, 20:47:25 »
ako nadjem vremena odradicu ja lepo klase klubova a ne ovako od oka. saberem ocene svim igracima u klubu i podelim sa brojem igraca u klubu i imamo ocenu tog kluba, posle vi odradite klase :). malo vise posla ali sve za ljubav :)...

ps: posle dlc-a :)...
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #5 poslato: 3. oktobar 2013, 21:17:50 »
Citat: makki22;1202408
Pa ti mozes da se prijavis jos uvek, ali upadas u zamenu i onda u slucaju da neko bude izbacen ili odustane, ti upadas u igru ;)
zatvorene su prijave i nemoze,  a i bezveze je to cekas kao mesec dva da neko odustane il slicno,  bolje je da se napravi jos jedno takmicenje sa ligama  ,  svako bira tim koji hoce,nek bude 20 reala  , 20 barci  ,    i ako ima zainteresovanih  za 10 liga , neg bude 10 liga ,
 

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #6 poslato: 3. oktobar 2013, 21:37:07 »
vjeruj mi odustanu ljudi vec poslije prve sedmice, tako da strpi se malo ako zelis da igras
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #7 poslato: 3. oktobar 2013, 21:39:41 »
Treba to neko prijatelju da vodi i administrira... Nema od toga leba...

Posalji ti Toji lepo da hoces da igras i upasces umesto nekog kao zamena...iz prethodnog iskustva to ce biti u prva pet kola (mozda i ranije) jer su ljudi bezobrazni i nece da igraju kad gudbe ili ih pak zabole ona stvar da se cimaju i da igraju i da pisu izvestaje i sve sto treba... Nisi prvi koji je zakansio na prijavu i koji se prvi put prijavljuje tako da samo opusteno upasces u ligu vrlo brzo umesto nekog...

Do tada odigraj te tri prijateljske i posle kad upadnes da igras samo vodi racuna da odigravas redovno tekme i uzivaj ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Toja, el_dorado, makki22

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #8 poslato: 3. oktobar 2013, 22:39:54 »
Je l i mi pilići iz 2. i 3. divizije treba da budemo sutra na četu od 14:00 ili to samo važi za Premier ligu i 1. diviziju ?
Strikers win games, defenders win titles !
 

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #9 poslato: 3. oktobar 2013, 22:42:38 »
Ma ne morate vi pilici tada da budete.Na vas red za biranje dolazi tek tamo od subote.
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #10 poslato: 3. oktobar 2013, 22:54:57 »
shokanito - odgovorio sam ti na pm... prijave su sasvim dovoljno dugo bile, ako su mogli ostali, mogao si i ti... Proslo je dve nedelje od otvaranja foruma za prijateljske meceve gde je naznaceno da je to uslov za ligu... ja stvarno ne znam kako biste igrali ligu ako za dve nedelje ne mozete odigrati 3 prijateljska meca?!
Sto se tice nove lige, veruj mi da to nije tako jednostavno voditi i organizovati... na kraju krajeva ima sasvim dovoljno liga i turnira, da se jedva stize i to odigrati i organizovati. Lepo sam ti objasnio kako mozes upasti u rezerve, i veruj mi, jako brzo ce biti odustajanja i izbacivanja iz lige... dvojica su vec sad pre drafta odustala, ali umesto takvih ne mogu ubacivati rezerve, jer jos uvek ni tim nisu izabrali.

Sto se tice prve klase za ligu, stvarno ne vidim potrebu za tako nesto. Tacno da nije vise tolika razlika medju timovima, ali opet, zasto bismo to radili kad ovako funkcionise godinama. I donekle, ako se u kupu sastanu npr Kardif i Barselona, ne mozes reci da je pravedno... dok Kardif i Valencia je vec ok :)

Hadise, klase nisu odoka pravljenje, vec na osnovu prosecne ocene ekipe. Dakle Monako je u drugoj klasi iz razloga jer ima slabiju prosecnu ocenu i od Newcastlea i od Valencije, tako da ako budes radio to sto si planirao, samo ces izgubiti vreme, dobices iste rezultate koje sam i ja dobio... pa kad sam ja vec izgubio 6 sati vremena (i nisam izasao na ispit zbog toga), ne moras i ti svoje vreme na to isto da gubis (osim ako si mazohista)
:slap:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Lemi89, fantaz

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #11 poslato: 4. oktobar 2013, 00:19:26 »
sta je to mazohista :)?

jesi ti radio sve ovo sto sam ja planiro?
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #12 poslato: 4. oktobar 2013, 01:14:45 »
Mazohista je onaj koji voli sam sebe da muci :)

U pesu postoje prosecne ocene ekipa, koje su radjene na taj nacin. Odatle sam ih izvukao, sortirao, rasporedio po klasama sto sam realnije mogao.
:slap:
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #13 poslato: 4. oktobar 2013, 01:53:26 »
Ja te ocene nigde ne vidim? osim ono kad igras ranking match pa one njjihove klase gde je argentina samo prva klasa od drzava cini mi se :)....?
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori
« Odgovor #14 poslato: 4. oktobar 2013, 05:02:01 »
Tu su i Spanija i Italija. E pa bas tu kad udjes, kad biras te klase, stisni krug i videces onda overall :)
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x: