Autor Tema: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)  (Pročitano 9126 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« poslato: 29. septembar 2013, 15:43:03 »
Option File Contents:

Correct League and Cup Emblems added to each un-licensed and/or fake competition
League Structures reworked

Club Teams:

English League – renamed Barclays Premier League + Home, Away and GK Kits + Team Emblems added

Ligue 1 – Licensed

Eredivisie – Licensed

Serie A – Licensed

La Liga – Licensed

Portugal League – Renamed Liga ZON Sagres + Team Emblems added

PEU  League – Renamed 1. Bundesliga + Team Emblems added + all teams renamed  + all players correctly renamed – correct player abilities and
appearances will follow in a separate update

Other  European Teams – Contains x5 fake teams renamed as FC Basel 1893,  K.R.C. Genk, FK Austria Wien, FC Steaua București & FC  Viktoria Plzen + team emblems added + most players correctly named –  correct player abilities and appearances will follow in a separate  update

Copa Libertadores – Licensed

Brazilian League – Renamed as Braseilero

Primera Division (ARG) – Licensed

Primera Division (CHL) – Licensed

PLA  League – Renamed Liga MX + + Team Emblems added + all teams renamed +  all players correctly renamed – correct player abilities and appearances  will follow in a separate update
Other Latin American Teams –  Contains x5 fake teams renamed as Centro Atlético, El Tanque Sisley,  Club Atlético River Plate (Montevideo), Atlético Nacional, Deportivo  Cali, + team emblems added + most players correctly named – correct  player abilities and appearances will follow in a separate
update

AFC Champions League – Licensed

PAS  League – Renamed J-League + Team Emblems added + all teams renamed +  all players correctly renamed – correct player abilities and appearances  will follow in a separate update

Other Clubs (Asia) – Contains  x6 fake teams renamed as Sydney FC, Brisbane Roar, Vissel Kobe, Gamba  Osaka, Dalian Aerbin F.C. & Jeju United FC, + team emblems added +  most players correctly named – correct player abilities and appearances  will follow in a separate update

PDII League – renamed SkyBet  Championship + Team Emblems added + all teams renamed + all players  correctly renamed – correct player abilities
and appearances will follow in a separate update

National Teams:

Unlicensed  kits will be created + fake names corrected + any duplicate players  removed in a later update to this Option File. (Duplicate players will  NOT appear in Master League or Become A Legend)

Classics:

All fake names corrected – appearances to be added in later updates to this Option File.

When installing this Option File:
You WILL need the 1.0 Data Pack installed on your PS3. If you don’t currently have this DLC, please
download and install it before copying the Option File to your PS3!

DO NOT DELETE YOUR SYSTEM DATA, you should continue to use this, it is your PES record and
nothing to do with Option Files!!

https://mega.co.nz/#!khsigL7Z!f93ikFpLc4npC1y7D9hhoRvu_Fcyzsohkr2kUFTwFio


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Lenjabuba

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #1 poslato: 29. septembar 2013, 18:27:53 »
Odakle da skinem Data pack?
 

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #2 poslato: 29. septembar 2013, 18:33:30 »
Valjda koliko sam ja upucen on se skida iz igre :)
 

taliban

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 394
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #3 poslato: 30. septembar 2013, 14:23:31 »
Citat: Lenjabuba;1200670
Odakle da skinem Data pack?
U principu postoje 2 načina (za sad ) da ubaciš DLC. Jedan je da se konektuješ i loguješ na PSN i update uradiš iz igre gde rizikuješ ban konzole zbog Custom firmwarea itd. I drugi je skineš 3 PKG fajla, prebaciš ih na USB i instaliraš na install package files i onda posle moraš da uđeš u recovery konzole i odradiš rebuild data

EDIT: NI SLUČAJNO SE NE LOGUJTE NA PSN SA CFW!!!
Izašao je juće OFW 4.5 (oficijelni sonyjev firmware) i ne konektujte se do daljnjeg na psn. Neću da budem odgovoran ako nekom banuju konzolu za online
« Poslednja izmena: 2. oktobar 2013, 11:57:44 od strane taliban »
Hey wenger leave them kids alone
 

stefanguduric89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #4 poslato: 14. oktobar 2013, 22:20:48 »
Citat: taliban;1201128
U principu postoje 2 načina (za sad ) da ubaciš DLC. Jedan je da se konektuješ i loguješ na PSN i update uradiš iz igre gde rizikuješ ban konzole zbog Custom firmwarea itd. I drugi je skineš 3 PKG fajla, prebaciš ih na USB i instaliraš na install package files i onda posle moraš da uđeš u recovery konzole i odradiš rebuild data

EDIT: NI SLUČAJNO SE NE LOGUJTE NA PSN SA CFW!!!
Izašao je juće OFW 4.5 (oficijelni sonyjev firmware) i ne konektujte se do daljnjeg na psn. Neću da budem odgovoran ako nekom banuju konzolu za online

Brate ako te ne mrzi , zamolio bih te da meni kao pocetniku detaljno objasnis kako da pokrenem je..ni Patch na  PS3. Pokusavam danima , i ili sam glup ili .... Hvala unapred !
 

taliban

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 394
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #5 poslato: 15. oktobar 2013, 11:16:13 »
Citat: stefanguduric89;1206652
Brate ako te ne mrzi , zamolio bih te da meni kao pocetniku detaljno objasnis kako da pokrenem je..ni Patch na  PS3. Pokusavam danima , i ili sam glup ili .... Hvala unapred !
Ubaciš fleš u PC. Odes u my computer desni klik na fleš i format
[ATTACH=CONFIG]21486[/ATTACH]
U tom prozoru je bitno da odabereš FAT32 tip particije i onda ideš na format.
Zatim skineš arhivu iz prvog posta i raspakuješ je preko winrara ili koji već arhiver koristiš.
Znači raspakuješ ovu arhivu recimo na desktop ili gde već i dobićeš :
folder WENB PES2014 Option File V.1
U njemu folder PS3
U njemu folder SAVEDATA
U njemu mali milion foldera koji svi sadrže dresove,grbove itd.
Onda uzmeš taj PS3 folder i kopiraš ga na fleš. Bitno je da ti na flešu bude folder PS3 i sve ostalo što on sadrži!!! Nikako ovaj WENB PES2014 Option File V.1 folder jer onda Sony neće prepoznati fajlove
Ubaciš fleš u playstation, Pod Game menijem ideš na Saved Data Utility (PS3) i onda drugi odozgo će ti biti fleš, odma ispod Online Storage. Uđeš na fleš sa X i onda pritisneš trougao na bilo koji od tih fajlova i ideš na COPY MULTIPLE. Ostavi konzolu minut dva da učita sve te silne fajlove,njihove parametre,thumbnaile i ostalo. Zatim ideš na Select All i OK. Kada te pita da li želiš da overwrite-uješ Edit fajl i settings fajl ti odaberi OK i to je to. Kad se iskopira sve pokreneš igru i imaće patch
Hey wenger leave them kids alone
 

stefanguduric89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #6 poslato: 15. oktobar 2013, 14:21:33 »
E hvala ti brate ! Sve je ovo ok , ali nisam znao za ovo formatiranje flesa to me je kocilo , tj nije mi davolao nadu uopste :D Ipak se necu vracati na PC ! HVALA !!!!
 

taliban

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 394
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #7 poslato: 15. oktobar 2013, 17:52:09 »
Citat: stefanguduric89;1206786
E hvala ti brate ! Sve je ovo ok , ali nisam znao za ovo formatiranje flesa to me je kocilo , tj nije mi davolao nadu uopste :D Ipak se necu vracati na PC ! HVALA !!!!
Fat32 ti je osnovno da bi ti PS video uređaj bilo da je u pitanju fleš ili eksterni hard. Uživaj ;)
Hey wenger leave them kids alone
 

stefanguduric89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #8 poslato: 16. oktobar 2013, 13:30:33 »
Ma nemam pojma skoro sam kupio PS3 ! Sad pikam ovaj dobri PES ! :) Peatch nije potpun , al nije lose. Samo mi malo kuje kad je puno igraca u kadru , ne znam dal' je to zbog patch-a , ili sistemska greska ! Jer sam to primetio i dok sam ga igrao glot , bez dodataka. Al sredice se to nekim od sledecih update-a , nadam se... Hvala jos jednom
 

taliban

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 394
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #9 poslato: 16. oktobar 2013, 17:22:47 »
Citat: stefanguduric89;1207098
Ma nemam pojma skoro sam kupio PS3 ! Sad pikam ovaj dobri PES ! :) Peatch nije potpun , al nije lose. Samo mi malo kuje kad je puno igraca u kadru , ne znam dal' je to zbog patch-a , ili sistemska greska ! Jer sam to primetio i dok sam ga igrao glot , bez dodataka. Al sredice se to nekim od sledecih update-a , nadam se... Hvala jos jednom
I ja sam pre mesec-2 uzeo PS3, a to što kuje je svima, ne samo tebi. Mada meni više smeta kad igram ML ili career mod u fifi na ps3 i krećem se kroz menije tad je urnebes koliko je sporo isto ko i sa pes 13, pa do daljnjeg Pes igram na PCju, gde svakako ima 100 puta više modova
Hey wenger leave them kids alone
 

stefanguduric89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #10 poslato: 17. oktobar 2013, 12:54:37 »
Citat: taliban;1207176
I ja sam pre mesec-2 uzeo PS3, a to što kuje je svima, ne samo tebi. Mada meni više smeta kad igram ML ili career mod u fifi na ps3 i krećem se kroz menije tad je urnebes koliko je sporo isto ko i sa pes 13, pa do daljnjeg Pes igram na PCju, gde svakako ima 100 puta više modova

Definitivno ima mnogo stvari za ispraviti ! Bagova je milion ! Treba sacekati oficijalni update , pa tek onda raditi patch-eve , jer ovako nema smisla ! Za sada samo ovi sitni patch , za grbove i nemacku ligu. Definitivno su se malo zaj...li sa ovom verzijom , nisu bili spremni za novi engine definitivno. I ona prica oko Spanskih stadiona je sarena laza , jer igra ne bi mogla da izdrzi jos 20 stadiona. Mada sve se da popraviti al ti stadioni su mi najveci trn u oku. Al ajde , nije ovo mesto za ovu temu :D
 

kovca

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #11 poslato: 21. oktobar 2013, 11:54:35 »
da li moze neko da nakaci samo taj DLC na MEGA ili bilo gde pa da poskidamo ?!
hvala unapred ;)
 

AleksandarBanjaLuka

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #12 poslato: 13. novembar 2013, 16:38:47 »
prije godinu dana  mi je chipovan PS3 i sad radi na Multimanu (ne znam verziju, znam da je prije 15 dana nabacen pes2014 i da bi trebalo da radi i online). Problem je sto sam do sad uvijek bez problema skitao patcheve i instalirao a sad imam problem. Skinem patch, prebacim ga na PS3, uredno ih iskopura, vidi ih u pregledniku, ali kad udjem u igricu ne mijenja nista. Ima li neko ideju sta da uradim, cijeli pes2013 sam odigrao bez transfera i update-a pa bih volio rijesiti problem. Moze li zbog Multimana da ne odradi update ili je nesto drugo u pitanju?
Hvala puno na pomoci
 

Revolucionar

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: WENB PES2014 BLES01930 Option File (PS3)
« Odgovor #13 poslato: 26. mart 2014, 22:49:20 »
moze li ovo na necipovani PS#. odnosno rizikujem li da me banuju ako odem online. Sorry noob quest.
pozzz