Autor Tema: PES 2014 - Master Liga Online  (Pročitano 32370 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lemi89

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 221
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #90 poslato: 1. oktobar 2013, 15:12:13 »
Upamtio sam te dobro. Ti si ona ekipa Torino sa čitavom selekcijom balkana, fino si ih sakupio.
 

boleee

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 267
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #91 poslato: 1. oktobar 2013, 19:47:21 »
taman se ponadam da sam sve bolji i onda naidju dvojica trojica sa slabijom ekipom od moje, i tu ja ne mogu da predjem centar. prosto vise ne znam da li i ove koje pobedjujem to cinim zbog svoje dobre igre ili mi to skriptovanje namesta
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #92 poslato: 1. oktobar 2013, 20:01:17 »
@ boleee

Kao sto jedan mudar nislija rece. Nije ovo vise igra da pobedi onaj ko je bolji ili ko ima jaci tim. ovo je igra gde pobedjuje onaj ko ima vise srece. Nema pravila, taktike i igraci ne znace apsolutno nista kada Ibrahimovic ima prijem lopte isto kao i Vrotokov, ili Cesc Fabregas kao Galesca i kompanija. Super je ovo igra ali odziv komandi i odbijanje lopte od igraca moraju da se poprave. Tek onda ce doci do izrazaja ko igra bolje, jaci tim i ko na kraju krajeva igra bolje pes.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: xX8Lampard8Xx, Lemi89, Rade_Boj

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #93 poslato: 1. oktobar 2013, 20:43:52 »
Sta rade bre ovi likovi kad povedes sa 3-4:0 pa vidis stiska pauzu i odjednom pocinje igra da secka???  Kapiram da PES igraju u window modu, i onda ako vide da ce biti napunjeni odma se pali torrent kako bi pukla konekcija i nikom nista?
Mislim i mene su tovarili sa 4-5 golova razlike i nervirao sam se ali nisam nikad napustao ili koristio te fore.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak, ZokiSS

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #94 poslato: 1. oktobar 2013, 20:52:49 »
[ATTACH=CONFIG]21334[/ATTACH] a evo i mojih :). Makukula ubica. Moze trojicu na ledjima da nosi, a u skoku nenadje*iv. Imao sam Lacinu Traoera tu pre njega (203cm) ali losije je igrao glavom od ovog.
Strikers win games, defenders win titles !
 

Rade_Boj

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #95 poslato: 1. oktobar 2013, 22:19:25 »
Ali ubedljivo najjace su odradili odbranu!! Covek sutra sa ivice sesnaesterca i moj golman brani,odbija loptu a odbrana kao u pozoristu posmatra i gleda kako taj isti sto je suturao prilazi i daje gol!! A kad izgradis akciju onda je odbrana na nivou..pa stize i Ronalda!!! BRAVO KONAMI ZA PES2014!!!!
 

VojaBP

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 27
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #96 poslato: 4. oktobar 2013, 12:59:46 »
Vidim da dosta kritikujete ove citere, ali pre nego sto cu procitati ovu temu mislio sam da se ove godine broj smanjio, ali naprotiv.
Jooooooj video bih kako bi neko izasao pri rezultatu od 3-0, a da se posle napustanja tekme igrac banuje na par sati, sledeci put kad izadje na dan, sledeci put na mesec, itd..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Димитар

Димитар

  • MKD V.I.P
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 856
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #97 poslato: 4. oktobar 2013, 13:29:52 »
Citat: VojaBP;1202604
Vidim da dosta kritikujete ove citere, ali pre nego sto cu procitati ovu temu mislio sam da se ove godine broj smanjio, ali naprotiv.
Jooooooj video bih kako bi neko izasao pri rezultatu od 3-0, a da se posle napustanja tekme igrac banuje na par sati, sledeci put kad izadje na dan, sledeci put na mesec, itd..

Ahahah Sasvim isto mislejne... Dok sam bio u grupu sa TEAM 1 LEVEL mislio sam da nema citera (smanjio se broj od proslu godinu) ali sam se gadno prevario. Sad kad sam presao u LVL 2 ne mogu da izigram ni jednu utakmicu.Vodim 2-0 30 min i ondaa Worshed..Jednostavno sad je prelako da izadzes od mec. Pustis 2-3 pesme na youtube i to je to. JBG
 

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #98 poslato: 4. oktobar 2013, 13:47:53 »
Stavljajte ih na block listu, pa ce za mesec, dva moci igrati oni samo izmedju sebe!
Koja su to goveda!
PSN ID: ZokiSS
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

damircfc

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #99 poslato: 4. oktobar 2013, 15:20:31 »
Znaci glupi oni Japanci iz Konamija...Nikada iz meca nisam izasao...i sad mi pise da sam izgubio server i racuna mi se kao ppraz...I jos ce mi se ono sr...spustiti na B.Pa neka iAm se mama ona nedo....na izgubi...
 

Manca

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #100 poslato: 4. oktobar 2013, 19:24:27 »
Citat: damircfc;1202670
Znaci glupi oni Japanci iz Konamija...Nikada iz meca nisam izasao...i sad mi pise da sam izgubio server i racuna mi se kao ppraz...I jos ce mi se ono sr...spustiti na B.Pa neka iAm se mama ona nedo....na izgubi...

sta ja da kazem ja imam 20 odigrane tekme i izgubljene 12 i od toga 10 ali 10 majke mi samo zbog tog *****a a izgleda da niko ne zna resenje posto vidim da me svi kuliraju a meni dodje da polomim ovaj disk i da ga pojedem bez leba :O
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #101 poslato: 4. oktobar 2013, 23:37:51 »
Danas odigrao 7-8 meceva, od toga sam samo jednom uspeo da odigram celu utakmicu. Sve ostalo mi izasli pri vodstvu i na kraju nista, kao da se nije odigralo.
Jel vam to taj novi sistem o kojem ste pricali, govna jedna japanska ?! Nesposobni idioti.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ZokiSS, operativac

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #102 poslato: 4. oktobar 2013, 23:47:43 »
Ista situacija i kod mene, od 6 meceva, dva sam zavrsio, hebo im pas mater!
PSN ID: ZokiSS
 

damircfc

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #103 poslato: 5. oktobar 2013, 01:34:15 »
Evo i meni izadje vec ne znam koji put.Sve im po spisku onu japansku nedopr...nu.Ovo je vise neigrivo.Koji me moj i terao da kupujem glupi disk.Pa oni bolje krave da su cuvali nego sto su pravili ovaj pes, a server im je na nivou nase poste mater im ...jojjjj
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Master Liga Online
« Odgovor #104 poslato: 5. oktobar 2013, 10:38:58 »
Citat: Kepa;1202915
Danas odigrao 7-8 meceva, od toga sam samo jednom uspeo da odigram celu utakmicu. Sve ostalo mi izasli pri vodstvu i na kraju nista, kao da se nije odigralo.
Jel vam to taj novi sistem o kojem ste pricali, govna jedna japanska ?! Nesposobni idioti.

i dalje isti cheatovi?

pa ne verujem.

ZNACI POLIVAJ MARFIJA DEBILA
https://twitter.com/JonMurphy_PES
PSNID> operativac