Autor Tema: Kupio sam PES 2014 original - Šta sad?  (Pročitano 21924 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: Kupio sam PES 2014 original - Šta sad?
« Odgovor #30 poslato: 26. septembar 2013, 18:52:06 »
Citat: Toja;1199235
Iskljuci antivirus.
hvala,      izgleda je do toga bilo , ako ne i svega ostalog pre toga,   prvi origianl pa nisam naviko na ove probleme. downloading data pack stao na 7% , al bitno da je uspostavio konekciju , krenuce valjda.

evo uspelo je na kraju , na misiće,  downloading  data pack bi ucitavo deset dana cini mi se,  ali kao sto je neko vec reko ,  svaki put cim zabode, prekine se download, pa posto krece gde je stao ponovo download  , i tako svaki put puni po 1,2 posto , i nekako dogura do stotke,   verovatno ima mnogo njih sto skidaju a ovi namestili da svakom krene da vide da nisu bas mrtvi al samo krene i  zabode brzo.
« Poslednja izmena: 27. septembar 2013, 00:32:35 od strane shokanito »
 

adisdenitosamja

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
A
« Odgovor #31 poslato: 12. novembar 2013, 08:36:29 »
Moze li mi neko objasniti kako da saznam koji mi je registration code normalno sam se logovao,potvrdio na forumu,ali ne znam gdje da nadjem taj registration code na sta on stize e-mail?
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: A
« Odgovor #32 poslato: 12. novembar 2013, 11:03:21 »
Citat: adisdenitosamja;1215010
Moze li mi neko objasniti kako da saznam koji mi je registration code normalno sam se logovao,potvrdio na forumu,ali ne znam gdje da nadjem taj registration code na sta on stize e-mail?

E ovako druze.
Kao prvo nema potreba da spamujes ceo forum, na 10 mesta isto pitanje. Pitaj jednom i cekaj odgovor.

Sto se tice registracionog koda, ovako: Kada kupis original disk PES 2014, sa diskom dobijes i jednu knjizicu. Na poledjini te knjizice nalazi se jedan kod. To je taj registracioni kod koji ti trazis. Ne stize ti na mail niti bilo sta, vec se nalazi na toj knjizici. Dakle ako si kupio novi disk, original, samo pogledas knjizicu i to je to.
Ako si kupio od nekog, vec koriscen original disk, procedura je ista, ali samo ne mozes koristiti svoj konami id i password, vec ti taj neko ko je koristio pre tebe mora dati njegov.
Ako uopste nisi kupio original disk, ne mozes igrati online.
:slap:
 

Markolol10

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2014 original - Šta sad?
« Odgovor #33 poslato: 3. februar 2014, 10:24:25 »
Imam original kupljenu igru,pre nekoliko nedelja sam obrisao igru sa racunara i danas sam opet instalirao ali imam problem kaze da mi je registarski kod neispravan,sto puta sam proveravao da li sam dobro ukucao kod koji se nalazi na zadnjoj strani knjizice ali svaki put mi kaze da je neispravan.Posle sam nasao neki sa interneta i pokrenula mi se instalacija,kada udjem u igru ukucam moj Konami ID ,pasword i promenim registarski kod na ovaj sto imam na poledjini knjizice ali opet ne radi.Da li neko mozda zna u cemu je problem?
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2014 original - Šta sad?
« Odgovor #34 poslato: 3. februar 2014, 10:35:14 »
Druze nema potrebe da na 5 mesta pitas jedno te isto... ljudi ako znaju odgovor, odgovorice tamo gde si prvi put pitao.
Sto se tice tvog problema, skroz nema logike da se to desava. Pre si mogao da instaliras igru sa tim kodom, a sad ne mozes. Bukvalno je tako nesto nemoguce. Proveri malo bolje sta kucas, da li mesas slovo O sa cifrom 0, itd... ne znam sta drugo da ti kazem.
:slap:
 

Markolol10

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2014 original - Šta sad?
« Odgovor #35 poslato: 3. februar 2014, 10:44:50 »
Uredu,inace u kodu nemam slovo O i broj 0.Uspesno se ulogujem na njihov sajt znaci da su mi konami id i lozinka ispravni.Hvala na odgovoru :)
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2014 original - Šta sad?
« Odgovor #36 poslato: 3. februar 2014, 10:57:00 »
Svakako je problem do koda, jer ni pri instalaciji nece da ga prihvati. A moze biti tu i drugih problema... mozda je ostecena osmica, pa izgleda kao trojka... ne znam.
Jedino sti mi jos pada na pamet je da fotografises poledjinu te knjizice da se vidi i kod i da je u pitanu knjizica i da posaljes mail konamiju sa opisom tog problema (obavezo navedes da ni pri instalaciji nece da prihvati kod) i u prilog stavis tu sliku, pa od njih trazis obrazlozenje.

Ili nekom ortaku ili tako nekom u koga imas poverenja, das podatke, da proba kod sebe da se loguje da vidi jel radi.
:slap:
 

Markolol10

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2014 original - Šta sad?
« Odgovor #37 poslato: 3. februar 2014, 11:13:42 »
Nista nije osteceno knjizica je kao nova,poslao sam email konamiju sa slikom i naveo sam problem.
 

7,8puta

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 604
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2014 original - Šta sad?
« Odgovor #38 poslato: 5. mart 2014, 21:05:41 »
Ko hoce original dvd pes 2014 za pc,neka se javi u inbox povoljno.
 

Sanell96

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Kupio sam PES 2014 original - Šta sad?
« Odgovor #39 poslato: 1. april 2014, 19:08:11 »
Pozz ljudi instaliro sam pes napravio konami nalog i kad ulazim u pes neca da mi izbaci ono za nalog konamija da se prijavim konam id i password? Verzija 1.01 je a date pack 1.00 molim vas pomoc.
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: Kupio sam PES 2014 original - Šta sad?
« Odgovor #40 poslato: 1. april 2014, 23:07:27 »
Pa apdejtuj na zadnju verziju i DLC, sta nije jasno.