Autor Tema: PES 2014 - Utisci  (Pročitano 388563 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzeki

  • Rossonero
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 11866
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #30 poslato: 18. septembar 2013, 19:43:05 »
meni lično je ovo užas.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pato7muminovic

Krofi

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
    • http://krofid.webs.com/
Odg: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #31 poslato: 18. septembar 2013, 19:44:40 »
ne radi mi zvuk.


Nije radio kada sam tek instalirao,a sada sam skinuo onog komentatora japanskog i opet nista.

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #32 poslato: 18. septembar 2013, 19:48:45 »
Instalirao sam pirat verziju do sutra kada uzimam original, s toga necu komentarisati gameplay, i ovako mi baguje ovaj pirat, ogroman delay. Grafiku takodje ne bih preterano komentarisao na kontu pirata, mada mi se cini da nece biti nesto bog zna sta bolje od 2013. A toliko najavljivanja fox engine, a mogli smo se uveriti kako su lica nekih igraca verodostojnije uradjena u 2013 i u 2012 nego u 2014.

Veliki plus za soundtrack, pogotovo za jednu meni omiljeni fudbalsku himnu Carnival de Paris! :) :ave:
 

Werewolf

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #33 poslato: 18. septembar 2013, 19:54:05 »
Pre nekoliko dana citam komentare da je najbolji PES do sada, a sad skoro sve negativni. Sad mi nista nije jasno. ::|:
Glory, glory, Manchester United!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: iv1989, Zeljko_PFC

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #34 poslato: 18. septembar 2013, 19:57:31 »
Da li neko mozda zna zasto moji igraci BEZ MOJE KOMANDE znaju izbiti automatski loptu ili dodati u nepoznatom pravcu? npr idem trokut i ovaj sam uklize i `sutne` u neki deseti pravac, a na dzojstiku nisam nista pritisnuo. Nije do dzojstika testirao sam ga u fufi i drugim igrama, tamo je OK..
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Zeljko_PFC

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #35 poslato: 18. septembar 2013, 20:04:21 »
Citat: Dzeki;1193402
meni lično je ovo užas.

Takođe potpuno se slažem sa tobom. Ne znam ovi što kažu na prethodnim stranama da im je super da je odlična igra mora da ja nemam oči ili sam stvarno lud voleo bi da je tako, ali slobodno mogu reći barem što se tiče ove godine PES se neće igrati osim ako lekić popravi neke stvari premda čisto sumnjam ovo je zaista katastrofa. Na kraju kao što je i rekao Neša ja ću samo da ponovim. Odziv komandi je katastrofalan stisnem da promenim igrača i treba baš dosta vremena s obzirom na prethodne verzije koje smo igrali. Grafika je užaš sve je nekako plastično baš kao što sam i mislio na početku kad su se pojavljivale slike (mislim na sam početak predstavljanje igre kad sam pričao) dosta podseća na PES 2008 koji je bio propala igra. Nije ni čudo što nisu izbacivali PES 2014 DEMO znaju i sami kakav su promašaj napravili, da je izašao DEMO predviđao bi jako malo preordera. Ne znam kakva je igra na PS3 ili XBOX ali na PC je stvarno očajna jednostavno ovo nije dostojno da se zove Pro Evolution Soccer. Mogu slobodno reći da je PES 2013 za ovo velika klasa. Inače igram na High da ne dođe do zabune za grafiku premda ko ima oči vidi isto što ja i pričam. Ovo je lično moj utisak ove godine teško da će se PES naći na mom računaru, ne mogu da vam opišem koliko sam razočaran a stvarno sam očekivao odličnu igru.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Dzeki

  • Rossonero
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 11866
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #36 poslato: 18. septembar 2013, 20:07:56 »
gde da se potpišem?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nemanja, Горан, NikolaJgd, iv1989, iLija, pato7muminovic, Krofi, Немања, Zeljko_PFC

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #37 poslato: 18. septembar 2013, 20:08:52 »
Citat: Горан;1193419
Takođe potpuno se slažem sa tobom. Ne znam ovi što kažu na prethodnim stranama da im je super da je odlična igra mora da ja nemam oči ili sam stvarno lud voleo bi da je tako, ali slobodno mogu reći barem što se tiče ove godine PES se neće igrati osim ako lekić popravi neke stvari premda čisto sumnjam ovo je zaista katastrofa. Na kraju kao što je i rekao Neša ja ću samo da ponovim. Odziv komandi je katastrofalan stisnem da promenim igrača i treba baš dosta vremena s obzirom na prethodne verzije koje smo igrali. Grafika je užaš sve je nekako plastično baš kao što sam i mislio na početku kad su se pojavljivale slike (mislim na sam početak predstavljanje igre kad sam pričao) dosta podseća na PES 2008 koji je bio propala igra. Nije ni čudo što nisu izbacivali PES 2014 DEMO znaju i sami kakav su promašaj napravili, da je izašao DEMO predviđao bi jako malo preordera. Ne znam kakva je igra na PS3 ili XBOX ali na PC je stvarno očajna jednostavno ovo nije dostojno da se zove Pro Evolution Soccer. Mogu slobodno reći da je PES 2013 za ovo velika klasa. Inače igram na High da ne dođe do zabune za grafiku premda ko ima oči vidi isto što ja i pričam. Ovo je lično moj utisak ove godine teško da će se PES naći na mom računaru, ne mogu da vam opišem koliko sam razočaran a stvarno sam očekivao odličnu igru.

potpisujem,racunar se izivljava protiv mene bagovima i glupostima,
evo npr jedne situacije igram protiv PSG, i ibrahimovic bukvalno NAJBRZI, SILA , BOG NA TERENU, NE MOZE MU NIKO NISTA , NAJBRZI JE, idem switch side, uzmem ibru, trcim, stize me neki igrac ZNJ klase, ne moze sastaviti pass kako treba, igraci se gube, u jednom trenutku zabaguju svi i propustaju loptu bez obzira sto ja dajem komandu da izbije ili doda, sta god..... Ista prica sa golmanom, savrseno brani i u vise navrata kad komp. treba da izjednaci, BLOKADA, stoji u mjestu.....  i jos mnogo toga, za mene pes 14 tesko razocarenje....
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: TONI 4 BLACE

skorkovic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 175
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #38 poslato: 18. septembar 2013, 20:10:11 »
Kada udjes na naprimer Exibition match i prvo ti se pojavi prozor Select sides. Kada izaberes stranu pritisnes kocku(sut) i tu negde imas da namestis assist, tjs. koliko ti kompjuter pomaze pri igri. U 2013-ici je moglo da se podesi za auto-shoot, auto-pass, auto-tackle i slicno, ne znam za 2014-icu ali ima sigurno to da se podesi.
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #39 poslato: 18. septembar 2013, 20:13:26 »
i vi ste se sad is*enjali, nije baš toliko loše ali u svakom slučaju nije ni dobro

šta bi dao da korejci naprave onaj njihov we, u du*e bi ih ljubio
Prima squadra della capitale !
 

Stexy94

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #40 poslato: 18. septembar 2013, 20:14:10 »
Jbg ja ne zelim da dajem neku ocenu dok se ne sredi ovo sa usporenom igrom i losim odzivom komandi , ako se uopste bude sredilo :(
 

ЦЗВ

  • Роберт Просинечки
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3752
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #41 poslato: 18. septembar 2013, 20:15:20 »
Citat: Krofi;1193403
ne radi mi zvuk.


Nije radio kada sam tek instalirao,a sada sam skinuo onog komentatora japanskog i opet nista.

Stavi Stereo umesto Surround.

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #42 poslato: 18. septembar 2013, 20:21:19 »
Bez piraterije!
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #43 poslato: 18. septembar 2013, 20:21:30 »
Citat: dj90;1193433
i vi ste se sad is*enjali, nije baš toliko loše ali u svakom slučaju nije ni dobro

šta bi dao da korejci naprave onaj njihov we, u du*e bi ih ljubio

Ne znam stvarno možda sam previše očekivao, ali ovo definitivno nije i ne treba da nosi naziv Pro Evolution Soccer-a.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

daman

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 - Utisci
« Odgovor #44 poslato: 18. septembar 2013, 20:23:47 »
Ovaj lekić što se danas pojavio ne popravalja ama baš ništa sem toga da se može igrati bez "cd-a" u virtuelnom drajvu. Ovako je totalno ne igrivo zato što je odziv komandi užasan, menjanje igrača kasni tačno sekund, ne mogu sastaviti 3-4 tačna dodavanja kako treba. Ne sviđa mi se što su zakomplikovali igru za onim "advanced" dodavanjima u prostor, šutevima... Mislim, verovatno je sve to extra kada se uvežba na treningu ali ja stvarno nemam vremena da blejim po treninzima i da provaljujem sve to. Opet, sve to može da se vrati na basic ali ne znam onda u čemu je poenta. Meni radi bez seckanje, prilično tečno ali su mi usporeni snimci previše spori kao i kad golman treba da ispuca loptu. Koliko sam ukapirao ovaj PES se ne može igrati bez dobrog gamepada sa pečurkama. Sve u svemu treba sačekati sutra pa da vidimo da li će biti nekih promena tj. mora ih biti :)