Autor Tema: problem moze pomoc  (Pročitano 4751 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

atroptz

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
problem moze pomoc
« poslato: 18. maj 2014, 18:18:45 »
pozdrav, evo konacno se nakanim skupim pare da uzmem pes 2014 i kao i uvijek ja moram imati neki problem

evo u cemu je caka :

uđem u ranking match nađe protivnika i izbaci mi "unable to connect to your opponent"

odem u friendly match lobby, pokušam ući u room ali opet "unable to connect to opponent"

sta da radim?
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: problem moze pomoc
« Odgovor #1 poslato: 19. maj 2014, 20:47:44 »
Aj pojasni da li si kupio PES kao disk nekoriscen ili koriscen (sifru od nekog)?
Po ovome sto ti pise jedino mi sad pada na pamet da ne mozes da se spojis s nekim jer si ti (tj. neko) s tog naloga te ljude blokirao, ili oni tebe. Koji courtesy rating je, A, B, C, tebi? I koliki skor je na nalogu, pobede, neresene, porazi?
Da nesto drugo ne stima, da je do nekog patch-a, pisalo bi "This match will be abandoned due to unforeseen circumstances". Nepredvidjene okolnosti.
Kad pokrenes igru idi u Online Settings - Match Block List... i ako je tu veliki broj igraca, izbrisi ih, da bi mogao da igras s njima. Ako su oni tebe blokirali... i dalje ce pisati ono sto si naveo.
Ne znam, malo je cudno da ne mozes da igras ni sa kim...
Navrati na nas chat pa probaj s nekima. http://client00.chat.mibbit.com/?server=irc.Mibbit.Net&channel=%23pesserbiacommunity
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

atroptz

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: problem moze pomoc
« Odgovor #2 poslato: 20. maj 2014, 11:15:35 »
kupio sam original key ... i key radi ... courtesy je A... skor na nalogu je sve 0... nema nikog u match block list
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: problem moze pomoc
« Odgovor #3 poslato: 21. maj 2014, 13:01:09 »
Da da, cudno. Ono gore je jedino logicno. Nista, preostaje ti da se obratis Konamiju da rese problem.
https://uk.secure.konami-europe.com/ics/support/ticketnewwizard.asp?style=classic

poz:
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x: