Autor Tema: PES 2014 Demo - informacije i najava  (Pročitano 28307 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Infinity

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1466
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #30 poslato: 23. avgust 2013, 13:44:53 »
Citat: ficicaaa;1185333
Neshvatljive odluke Konamija.
Zasto? Svaka kompanija zeli da zastiti svoj proizvod od raznih citera koji ce da otkljucavaju sve i svasta u igri,a narocito od  likova kao Jankey. Naravno da bi demo trebao da izadje neki dan ranije,cisto da vidis sklop same igre,da se prilagodis onome sto ces tokom cele sezone igrati,ali opet ponavljam zastitu proizvoda.Kako bi se ti osecao da odradis neki projekat,uz sav ulozen trud i pojavi se neki lik  koji misli da je mnogo pametan i uradi sve i svasta kako bi otkljucao vise timova i sl.? Da je Konami hteo da stavi  sve odjenom,zasto bi pravio demo? Na kraju krajeva 19-ti i nije tako daleko.
« Poslednja izmena: 23. avgust 2013, 13:47:39 od strane Infinity »
 

ficicaaa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 389
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #31 poslato: 23. avgust 2013, 13:56:25 »
Ne bih se sigurno osecao tako.Sujeta i novac je ubio coveka.Ja projekte ne pravim, ali da pravim svakako bih izbacio demo da ljudi znaju sta kupuju, a ne izbacio full pa onda demo.A sta ce neko da radi sa demo bi me savrseno boleo paja.
« Poslednja izmena: 23. avgust 2013, 15:32:09 od strane NikolaJgd »
 

AxeparadoX

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1313
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #32 poslato: 23. avgust 2013, 13:58:59 »
Citat: Srbija Sone;1185338
Zasto? Svaka kompanija zeli da zastiti svoj proizvod od raznih citera koji ce da otkljucavaju sve i svasta u igri,a narocito od  likova kao Jankey. Naravno da bi demo trebao da izadje neki dan ranije,cisto da vidis sklop same igre,da se prilagodis onome sto ces tokom cele sezone igrati,ali opet ponavljam zastitu proizvoda.Kako bi se ti osecao da odradis neki projekat,uz sav ulozen trud i pojavi se neki lik  koji misli da je mnogo pametan i uradi sve i svasta kako bi otkljucao vise timova i sl.? Da je Konami hteo da stavi  sve odjenom,zasto bi pravio demo? Na kraju krajeva 19-ti i nije tako daleko.
Konami je mogao lepo da sredi taj demo i da zaključa sve to da ne može da se otključa ili da skroz izbaci iz demo-a delove koji mogu biti otključani. Valjda toliko znanja poseduju. Da stavi makar 2 tima, samo da može da se proba igra pa makar bilo i samo dugme start. Nego njih to mrzi da rade, mnogo im lakše da kažu nema demo i gotovo.
:pesoholichari: :rockon:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: donatelo3

Infinity

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1466
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #33 poslato: 23. avgust 2013, 14:01:06 »
Sad sto ti cena za full nece odgovarati to je nesto drugo. Mene iskreno boli tuki za cenu,jer original ne kupujem,niti sam,niti cu u skorijoj buducnosti.

Inace,slazem se ja da bi Konami trebao demo da izbaci da ljudi vide sta igraju\kupuju,ali sasvim razumem odluku doticne kompanije.

Citat: AxeparadoX;1185348
Konami je mogao lepo da sredi taj demo i da zaključa sve to da ne može da se otključa ili da skroz izbaci iz demo-a delove koji mogu biti otključani. Valjda toliko znanja poseduju. Da stavi makar 2 tima, samo da može da se proba igra pa makar bilo i samo dugme start. Nego njih to mrzi da rade, mnogo im lakše da kažu nema demo i gotovo.

Tacno. Ali,ne zaboravi da imaju konkurenciju.Sta bi bilo da su demo izbacili na pola zavrsen,onda bi ljudi pljuvali,ne valja ovo,ne valja ono,pa bi presli na fifu.Jeste to sebican potez,ali kazem razumem ih.

Sad sto bi mi probali igru sto je pre moguce,uvek moze da bude samo zelja.Biznis i kraj! Boli tuki njih za nas korisnike,njih samo lova interesuje,a kako i ne bi?
« Poslednja izmena: 23. avgust 2013, 14:04:49 od strane Infinity »
 

AxeparadoX

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1313
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #34 poslato: 23. avgust 2013, 14:10:25 »
A najviše me iznerviralo što govorili demo krajem avgusta i tako to i na kraju ništa. Lepo kažeš odmah da demo-a za PC neće biti i gotovo. Menjaju stavove kako im se ćefne. Neozbiljno snjihove strane. Podsećaju me na mts imate neprijatelje ;)
:pesoholichari: :rockon:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihael

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #35 poslato: 23. avgust 2013, 20:37:06 »
Ovaj model koji trenutno funkcioniše,sa demo-om je čista budalaština.Sećam se pre 15-16 godina,naravno,internet komunikacija nije bila na ovom nivou,nisi imao veze kakav će ti fudbal Konami prirediti u nastavku franšize.Kad izađe novi fudbal,to ti je kao da promeniš bitnu stavku u životu.Na bolje,naravno.Stari fudbal se zaboravljao brzinom svetlosti,pet minuta nakon isprobavanja novog.
Ovo skrnavljenje danas,posebno ono prošlogodišnje(dva demo-a,petnaest kodova,čuda),samo potvrđuju činjenicu da su jalovi pokušaji Konamija da bude "devojka za sve".Trenutna situacija:Konami izbaci demo na nekakvom sajmu igara,od trista igrača koji probaju tu prvu,sirovu igru,280 su totalni dunsteri,koji ostavljaju nekakve impresije iz prve ruke,da ne pominjem forumske zajednice koje dobijaju apsolutno nepotpunu sliku svega toga,gledajući klipove snimane svakavim kamerama,i ostalim budalaštinama.Kakav feedback Konami očekuje da dobije od zajednice,ja stvarno ne znam.Da su pametni,da finansiraju,mada,možda i postoji,nemam pojma,nekakav skup vrhunskih igrača koji će im ukazati na dobre i loše stvari,oni istovare sirovu igru pred igračke mediokritete,i gore,i na tome baziraju uspeh igre u perspektivi.Napravi brate,fudbal,puštaj sporadične klipove do izlaska same igre,i furaj.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: donatelo3, Ghost Rider, _djomla_, bedazzled

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #36 poslato: 23. avgust 2013, 20:44:28 »
Da ali Konamiju je narocito bitno da i ti dunsteri (kojih je mnogo vise nego nas fanatika) kupuju DVD. Onom tamo dunsteru se nece svideti sto mora da mnogo petlja sa loptom i mnogo dodaje da bi dosao do gola protivnika. Hoce da uzme Ronalda i pretrci sve igrace i da gol u raslje sa 30 metara. Njemu to drzi paznju a nas bi smorilo zesce.  Sad tu Konami mora da vaga i da zadovolji svaciji ukus. Bilo bi lepo da sam PES ima dva moda: Arkadu i Simulaciju. Pa ti kad udjes u fudbal izaberes sta hoces i kako hoces da igras.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: donatelo3

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #37 poslato: 23. avgust 2013, 20:53:14 »
Citat: Zvezdan Nik;1185480
Ovaj model koji trenutno funkcioniše,sa demo-om je čista budalaština.Sećam se pre 15-16 godina,naravno,internet komunikacija nije bila na ovom nivou,nisi imao veze kakav će ti fudbal Konami prirediti u nastavku franšize.Kad izađe novi fudbal,to ti je kao da promeniš bitnu stavku u životu.Na bolje,naravno.Stari fudbal se zaboravljao brzinom svetlosti,pet minuta nakon isprobavanja novog.
Ovo skrnavljenje danas,posebno ono prošlogodišnje(dva demo-a,petnaest kodova,čuda),samo potvrđuju činjenicu da su jalovi pokušaji Konamija da bude "devojka za sve".Trenutna situacija:Konami izbaci demo na nekakvom sajmu igara,od trista igrača koji probaju tu prvu,sirovu igru,280 su totalni dunsteri,koji ostavljaju nekakve impresije iz prve ruke,da ne pominjem forumske zajednice koje dobijaju apsolutno nepotpunu sliku svega toga,gledajući klipove snimane svakavim kamerama,i ostalim budalaštinama.Kakav feedback Konami očekuje da dobije od zajednice,ja stvarno ne znam.Da su pametni,da finansiraju,mada,možda i postoji,nemam pojma,nekakav skup vrhunskih igrača koji će im ukazati na dobre i loše stvari,oni istovare sirovu igru pred igračke mediokritete,i gore,i na tome baziraju uspeh igre u perspektivi.Napravi brate,fudbal,puštaj sporadične klipove do izlaska same igre,i furaj.

+igraju nativnu verziju igre
ono sto sam ja video za PC nema dve blage veze
kao PES2008
ma original
All men dream: but not equally. This I did.
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #38 poslato: 23. avgust 2013, 21:06:09 »
Neso sve me vise i vise plasis.  Najiskrenije. Mozda je to sto si video za PC nedovrseni kod, bio cisto prikaz FOX endzina i grafike, sam gejmplej bio u drugom planu.
Strikers win games, defenders win titles !
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #39 poslato: 23. avgust 2013, 21:13:43 »
Citat: LeSHiNa85;1185483
Da ali Konamiju je narocito bitno da i ti dunsteri (kojih je mnogo vise nego nas fanatika) kupuju DVD. Onom tamo dunsteru se nece svideti sto mora da mnogo petlja sa loptom i mnogo dodaje da bi dosao do gola protivnika. Hoce da uzme Ronalda i pretrci sve igrace i da gol u raslje sa 30 metara. Njemu to drzi paznju a nas bi smorilo zesce.  Sad tu Konami mora da vaga i da zadovolji svaciji ukus. Bilo bi lepo da sam PES ima dva moda: Arkadu i Simulaciju. Pa ti kad udjes u fudbal izaberes sta hoces i kako hoces da igras.
Da brate,ali oni su tu podelu napravili još sa dvanaesticom.Ko hoće da igra simulaciju on stavi sve na manual,ko hoće da drlja arkadu,on roka na svim crtama.Umesto da usmere svu enrgiju na pravljenje jedne,apsolutno jedne verzije koja će pokrpiti sve ono što oni za godinu dana izmozgaju,oni upadaju u cajtnot sa vremenom pokušavajući da naprave proizvod koji bi udovoljio svima.Na kraju im ispadne veća dara nego mera.
Ne interesuju me glavolomke modernog menadžmenta,i ne bio im u koži,ali ako oni za godinu dana dođu u stuaciju da imaju tri igre umesto jedne,pa kalkulišu koju da puste u opticaj,ne valja tu nešto.Ja Konamijev fudbal volim,i igram od samih početaka,ali ove gluposti su čista blasfemija.MOja preporuka je:ne skidajte demo!
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #40 poslato: 23. avgust 2013, 21:20:16 »
Citat: LeSHiNa85;1185487
Neso sve me vise i vise plasis.  Najiskrenije. Mozda je to sto si video za PC nedovrseni kod, bio cisto prikaz FOX endzina i grafike, sam gejmplej bio u drugom planu.

care 13godina editujem igre (memorija-hex-kodiranje)
5 godina radim na editovanju pes memorije
znam sta sam video a bolje da nisam
odo na insurgency
king is dead
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан, giga95

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26482
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #41 poslato: 23. avgust 2013, 21:35:19 »
Citat: nesa24;1185495
care 13godina editujem igre (memorija-hex-kodiranje)
5 godina radim na editovanju pes memorije
znam sta sam video a bolje da nisam
odo na insurgency
king is dead

Ja ti i dalje ne verujem ;)


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #42 poslato: 23. avgust 2013, 21:38:06 »
Citat: Darcoolio;1185502
Ja ti i dalje ne verujem ;)

aj vosnt tolking tuju
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: djolesrb, Горан

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26482
    • Pogledaj profil
Re: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #43 poslato: 23. avgust 2013, 22:29:10 »
PES 2014 Limited Premium Stadium Pack



A limited stadium premium pack including two new stadiums, La Bombonera (Estadio Alberto J. Armando, Argentina) and Prince Abdullah al-Faisal Stadium (Saudi Arabia) will feature in PES 2014.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

PeroDeformero

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 971
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2014 Demo - informacije i najava
« Odgovor #44 poslato: 27. avgust 2013, 19:32:25 »
izgleda da neće biti ni kiše a kamoli snega.

http://forums.evo-web.co.uk/showpost.php?p=2763570&postcount=9032