Autor Tema: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak  (Pročitano 155152 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

djprle

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 656
    • Pogledaj profil
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #15 poslato: 12. jun 2013, 21:00:07 »
Nesto podseca na fifu
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: _djomla_

xX8Lampard8Xx

  • Nemi Posmatrac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1205
    • Pogledaj profil
Odg: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #16 poslato: 12. jun 2013, 21:03:46 »
Citat: AxeparadoX;1166524
Da se ne lažemo, to što vidimo sad to nas čeka i u full verziji.

i jos malo nasminkano. Ali generalno, to je to.
 

zokigunner

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 488
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/portal/
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #17 poslato: 12. jun 2013, 21:06:28 »
Ne bih se bas slozio. Primer PES 2013. Prvi demo koji je izasao za PC i finalna igra su nebo i zemlja, gomila izmena u gejmpleju. Takodje i drugi demo koji se bio samo za konzole se poprilicno razlikovao od prvog demoa pa i finalne igre. Konkretno mislim na dorade gejmpleja. Svako ko je malo detaljnije testirao igru ce ti ovo reci.

A ove godine sta ce biti ne znam. Samo sam preneo ono sto mi je lik iz PES zajednice napisao.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, incara23

ZarPa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 70
    • Pogledaj profil
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #18 poslato: 12. jun 2013, 21:16:06 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola 92, Marko Živić, incara23

zokigunner

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 488
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/portal/
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #19 poslato: 12. jun 2013, 21:55:41 »






« Poslednja izmena: 12. jun 2013, 22:31:16 od strane zokigunner »

CakAPES

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 46
    • Pogledaj profil
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #20 poslato: 12. jun 2013, 22:30:38 »
Тренутно је ПЕС 13 за сваког правог фана ове игрице, па и мене, најбоља симулација фудбала до сада са баш оваквим гејмплејом и енџином, ово што сам видео је чиста глупост... Целокупни мени и кретање играча ко' да лете са овим финтама је прекопирано из ФИФЕ! Па шта је ово људи!?
 

ZarPa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 70
    • Pogledaj profil
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #21 poslato: 12. jun 2013, 22:47:31 »
CakAPES ti si načisto ispalio :D .
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: xX8Lampard8Xx, _djomla_, witchfighter, Milan275, Горан, lazanet

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #22 poslato: 12. jun 2013, 23:19:21 »
Citat: CakAPES;1166553
Тренутно је ПЕС 13 за сваког правог фана ове игрице, па и мене, најбоља симулација фудбала до сада са баш оваквим гејмплејом и енџином, ово што сам видео је чиста глупост... Целокупни мени и кретање играча ко' да лете са овим финтама је прекопирано из ФИФЕ! Па шта је ово људи!?

Necu da kazem da nije najbolja, ali isto tako ima najvise bagova, koji se ne primecuju mnogo u offline igri. Ali nije li nerealno da ako je u napadu igrac sa dobrim ocenama za snagu i brzinu, da mu svaka druga lopta prodje?? Znaci za online igr (pa i lan), skoro ti nije ni potrebno znanje granja pesa i organizovanja napada, sve sto trebas je lupiti L1+trougao na snaznog napadaca i u 99% slucajeva imas situaciju 1na1 nakon toga. I tako svih 90 minuta igre... mnogo nerealno. Posle toga, kad dodas loptu ispred igraca, pa kad onako naglo uspori igrac i ceka loptu umesto da trci prema njoj? Neki igrac koji ima malo slabije ocene, pa kad prima loptu, odbija se kao da lopta prema betonskom zidu upucena? Zasto? Pa i ti igraci su profesionalci, naucili su primiti loptu kako treba. Uzmes CR7 i samo trcis, prema golu, i prolazis kroz odrbranu sa pola snage? Jel to realno? Razumem da on moze pretrcati skoro svakog zapravo, ali brate jel moguce da uvek svih 90 minuta pretrcava odbranu sa pola snage?
I ostali bagovi... ne mozes nazvati da je ovo nesto najbolje, i da bolje ne moze.

Sto se tice pes14, te finte sto se vide, sluze uglavnom za vide, da bi nam se prikazalo sta se sve moze... naravno u igri sve to drugacije izgleda, pa nece svaka finta tek tako da prodje. Jedno je sigurno, da od pes13 moze bolje, a da li ce to biti slucaj sad ili ne... ostaje nam da vidimo... na osnovu ovih trailera ne mozemo mnogo zakljuciti osim da je igra graficki doterana i da je atmosfera nesto bolja.
:slap:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: xX8Lampard8Xx, _djomla_, zokigunner, Nikola 92, Dimce PFC, ДС 1989, Tex Willer, kajafa, incara23

ficicaaa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 389
    • Pogledaj profil
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #23 poslato: 12. jun 2013, 23:31:28 »
Ja se vama divim, onima koji pljuju do sada vidjeno iz 2014....Ponekad se zapitam da li sam normalan.Pa ovo ako bi se ispeglalo do kraja da postoji i da sam ovlascen, doslovno bih dao NOBELOVU nagradu.Zaista FENOMENALNO.
P.S.
Pes i fifu paralelno igram od kad su izasle.
 

Pistol

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 276
    • Pogledaj profil
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #24 poslato: 13. jun 2013, 00:06:14 »
Sa PES-om 2012 sam presao na FIFA-u , jer nisam mogao podnijeti jos jednu godinu igranju onog uzasa PES 2011 (a PES 2012 je bio isti) ... nakon toga FIFA mi se zgadila , sve predvidivio , golove UVIJEK dajes na isti nacin i sljedece godine opet pokusam PES .... :chinese:

PES 2013 opet slabo , uzmes Real i to je to , nikakva igra niti bilo sta slicno - prolazis kroz igrace i najbolji si odjednom ....

I sada kad pogledam ovo ne vjerujem vlastitim ocima , barem iz ova dva gameplay video-a .... lopta se ponasa odlicno (u PES 2013 imamo loptu koja vise lici na raketu nego na loptu , a u FIFA-i sutnes je po zemlji 100km/h i ona ni da oskoci) , igraci se guraju , M.A.S.S. izgleda bolje nego Impact engine iz FIFA-e .... ono sto je jos bitnije , igraci imaju tezinu i to se vidi pri svakom dodiru sa loptom - kakvih ce se samo ovdje lijepih golova nadavati ... :drool:

Grafika je bolja nego ranije , ali tek ce sljedece godine (sa izlaskom igre i na PS4 i Xbox360) taj dio doziviti pravi napredak , ja sam sa ovim zadovoljan - iako mi je u predhodnim igrama jako smetala ona grafika sto je prestala biti u trendu jos 2009 godine ....

Sta mislite kada ce DEMO i hoce li ove godine izdavati dva DEMO-a kao ranije ili jedan ... ako ce biti dva onda bi prvi mogao za nekih mjesec dana :player:
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #25 poslato: 13. jun 2013, 00:18:29 »
Citat: Toja;1166578
Necu da kazem da nije najbolja, ali isto tako ima najvise bagova, koji se ne primecuju mnogo u offline igri. Ali nije li nerealno da ako je u napadu igrac sa dobrim ocenama za snagu i brzinu, da mu svaka druga lopta prodje?? Znaci za online igr (pa i lan), skoro ti nije ni potrebno znanje granja pesa i organizovanja napada, sve sto trebas je lupiti L1+trougao na snaznog napadaca i u 99% slucajeva imas situaciju 1na1 nakon toga. I tako svih 90 minuta igre... mnogo nerealno. Posle toga, kad dodas loptu ispred igraca, pa kad onako naglo uspori igrac i ceka loptu umesto da trci prema njoj? Neki igrac koji ima malo slabije ocene, pa kad prima loptu, odbija se kao da lopta prema betonskom zidu upucena? Zasto? Pa i ti igraci su profesionalci, naucili su primiti loptu kako treba. Uzmes CR7 i samo trcis, prema golu, i prolazis kroz odrbranu sa pola snage? Jel to realno? Razumem da on moze pretrcati skoro svakog zapravo, ali brate jel moguce da uvek svih 90 minuta pretrcava odbranu sa pola snage?
I ostali bagovi... ne mozes nazvati da je ovo nesto najbolje, i da bolje ne moze.

Sto se tice pes14, te finte sto se vide, sluze uglavnom za vide, da bi nam se prikazalo sta se sve moze... naravno u igri sve to drugacije izgleda, pa nece svaka finta tek tako da prodje. Jedno je sigurno, da od pes13 moze bolje, a da li ce to biti slucaj sad ili ne... ostaje nam da vidimo... na osnovu ovih trailera ne mozemo mnogo zakljuciti osim da je igra graficki doterana i da je atmosfera nesto bolja.


Slazem se,naravno da moze bolje od 13-tice,ali zapalo mi je za oko nacin o kome pricas o Ronaldu... Ronaldo moze da "prolazi" kroz igrace svih 90'min samo ako je raspolozen( crven ),zato postoje i druga raspolozenja,kada je zelen ne moze da izdrzi svih 90'min,na 70-75min. se oseca umor i to vise nije taj igrac. :)
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

Aleksandar1

  • Gost
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #26 poslato: 13. jun 2013, 00:21:03 »
Citat: Pistol;1166611
Sa PES-om 2012 sam presao na FIFA-u , jer nisam mogao podnijeti jos jednu godinu igranju onog uzasa PES 2011 (a PES 2012 je bio isti) ... nakon toga FIFA mi se zgadila , sve predvidivio , golove UVIJEK dajes na isti nacin i sljedece godine opet pokusam PES .... :chinese:

PES 2013 opet slabo , uzmes Real i to je to , nikakva igra niti bilo sta slicno - prolazis kroz igrace i najbolji si odjednom ....

I sada kad pogledam ovo ne vjerujem vlastitim ocima , barem iz ova dva gameplay video-a .... lopta se ponasa odlicno (u PES 2013 imamo loptu koja vise lici na raketu nego na loptu , a u FIFA-i sutnes je po zemlji 100km/h i ona ni da oskoci) , igraci se guraju , M.A.S.S. izgleda bolje nego Impact engine iz FIFA-e .... ono sto je jos bitnije , igraci imaju tezinu i to se vidi pri svakom dodiru sa loptom - kakvih ce se samo ovdje lijepih golova nadavati ... :drool:

Grafika je bolja nego ranije , ali tek ce sljedece godine (sa izlaskom igre i na PS4 i Xbox360) taj dio doziviti pravi napredak , ja sam sa ovim zadovoljan - iako mi je u predhodnim igrama jako smetala ona grafika sto je prestala biti u trendu jos 2009 godine ....

Sta mislite kada ce DEMO i hoce li ove godine izdavati dva DEMO-a kao ranije ili jedan ... ako ce biti dva onda bi prvi mogao za nekih mjesec dana :player:

Nije me mrzelo da citam procitao sam sve sto si napisao i imam isto misljenje,a demo ce verovatno u avgustu samo znam da ce kao i svake godine demo da puca i da izadje iz igre kad tad ali meni to ne smeta,cekamo PES 2014 Demo i pocinjemo sa pathevima :D
EDIT:Ima naravno losih mana u Pes 2013 primer golman je skroz na drugoj strani u odnosu na loptu i ja sutnem on se nekad i ne baci,ima slabih suteva,neki igrac sutne u vis i lopta ne prodje 10 metara od njega..
« Poslednja izmena: 13. jun 2013, 00:23:06 od strane Aleksandar1 »
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #27 poslato: 13. jun 2013, 00:53:21 »
Citat: DM11;1166615
Slazem se,naravno da moze bolje od 13-tice,ali zapalo mi je za oko nacin o kome pricas o Ronaldu... Ronaldo moze da "prolazi" kroz igrace svih 90'min samo ako je raspolozen( crven ),zato postoje i druga raspolozenja,kada je zelen ne moze da izdrzi svih 90'min,na 70-75min. se oseca umor i to vise nije taj igrac. :)

Kad si vec kod forme, ni to mi se iskreno ne svidja kako je radjeno u pesu, i nerealno. Ti na pocetku utakmice bukvalno vidis (u zavisnosti od forme) kako ce koji igrac igrati, na koga mozes da se oslonis, itd. I znas ako je neki igrac crven, taj ce ti igrati sigurno do kraja, neces ga menjati. Nije li nerealno da ti pre utakmice znas kako je neki igrac raspolozen i da li ce dobro odigrati ili ne.

Po meni bi dobra ideja bila da na pocetku utakmice svi budu zelenu, pa da se forma menja u toku utakmice u zavisnosti kako igrac igra. Kad napravi neki dobar potez, uradi nesto dobro, forma da se dize, kad pocne da gresi, lose igra, forma da pada. Samim tim bi i izmene bile nepredvidive, i realnije da igru napusta onaj ko slabo odigra... Ovako cim neki igrac plav ili ljubicast, taj nece ni igrati na utakmici, glupost...
:slap:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11, Secret Agent 00, kimica, Dimce PFC, pilojac85, Tex Willer

CakAPES

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 46
    • Pogledaj profil
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #28 poslato: 13. jun 2013, 01:01:41 »
Citat: Toja;1166578
Necu da kazem da nije najbolja, ali isto tako ima najvise bagova, koji se ne primecuju mnogo u offline igri. Ali nije li nerealno da ako je u napadu igrac sa dobrim ocenama za snagu i brzinu, da mu svaka druga lopta prodje?? Znaci za online igr (pa i lan), skoro ti nije ni potrebno znanje granja pesa i organizovanja napada, sve sto trebas je lupiti L1+trougao na snaznog napadaca i u 99% slucajeva imas situaciju 1na1 nakon toga. I tako svih 90 minuta igre... mnogo nerealno. Posle toga, kad dodas loptu ispred igraca, pa kad onako naglo uspori igrac i ceka loptu umesto da trci prema njoj? Neki igrac koji ima malo slabije ocene, pa kad prima loptu, odbija se kao da lopta prema betonskom zidu upucena? Zasto? Pa i ti igraci su profesionalci, naucili su primiti loptu kako treba. Uzmes CR7 i samo trcis, prema golu, i prolazis kroz odrbranu sa pola snage? Jel to realno? Razumem da on moze pretrcati skoro svakog zapravo, ali brate jel moguce da uvek svih 90 minuta pretrcava odbranu sa pola snage?
I ostali bagovi... ne mozes nazvati da je ovo nesto najbolje, i da bolje ne moze.

Sto se tice pes14, te finte sto se vide, sluze uglavnom za vide, da bi nam se prikazalo sta se sve moze... naravno u igri sve to drugacije izgleda, pa nece svaka finta tek tako da prodje. Jedno je sigurno, da od pes13 moze bolje, a da li ce to biti slucaj sad ili ne... ostaje nam da vidimo... na osnovu ovih trailera ne mozemo mnogo zakljuciti osim da je igra graficki doterana i da je atmosfera nesto bolja.


У праву си за доста ствари, али дај Боже да не буде исто овако ко' на овом видеу да финте раде и играчи одбране као да су  Роналдо и Робен, потребно је у новом наставку поправити голмане бар на онлајн, прочитани су скроз...  Порадили су доста на графици што је лепо и види се,али не могу да а да се не изнервирам кад видим како се крећу играчи као на леду и да лебде
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26482
    • Pogledaj profil
Re: PES2014 - E3 Prezentacija - Utisak
« Odgovor #29 poslato: 13. jun 2013, 01:10:45 »
Što se tiče te stamine, videćemo i ono dizanje i padanje morala u igri u zavisnosti od situacije na terenu, tako da će i stamina dobiti totalno drugu dimenziju.

Ali kad pročitam da je isto kao 2013, dođe mi da zaključam temu, iskreno se nadam da je u pitanju kokošije slepilo.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, Milan275, grobarinbgd, Marko82, Nemanja, Горан, zokigunner, lazanet, pilojac85