Autor Tema: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013  (Pročitano 28201 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Elleven 05

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 303
    • Pogledaj profil
Odg: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #75 poslato: 12. jun 2013, 17:50:12 »
 

vedzo93

  • Regular
  • **
  • Poruke: 84
    • Pogledaj profil
Odg: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #76 poslato: 12. jun 2013, 17:56:21 »
Bilo bi dobro,kad je kisa,da se dresovi kvase,kao u FIFA.Jeste da je manje-vise bitan detalj,ali igrica bi jos vise dobila na realnosti.
United Miners!
 

Aleksandar1

  • Gost
Re: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #77 poslato: 12. jun 2013, 17:56:34 »
Citat: Hodza;1166419
Imam osjecaj da ce ovaj novi pes biti gori od 13-ke.Daj Boze da grijesim.
Gresis! ;)

Citat: Elleven 05;1166427
Evo jos malo snimljenog gameplaya :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gDC2OLRpFmM
Ima malo nalik Fifi ali je odlican,ja jedva cekam,ne znam za ostale.
 

ZokiG22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #78 poslato: 12. jun 2013, 18:08:25 »
Pozdrav svima. Procitao sam sve postove  i ne mogu da verujem sta neki ljudi i dalje pricaju vezano za PES generalno. Grafika je fantasticna, pokreti igraca 100 posto prirodni, fizika lopte neverovatno prirodno izgleda (nije zalepljena za nogu igraca), atmosvera J..E KE.U. Dobro oko moze da vidi i u ovom kratkom video neverovatna poboljsanja, a samo neki klinac moze da uporedjuje ovo sa fifom ili da se zali da je prespor gameplay. Pa ni u pravom fudbalu igraci nemaju motor u dupetu pa da 90 min trce kao da idu na kerozin. Stvarno ne mogu da razumem neke ljude. Neko je pomenuo da bi bilo dobro da se izbaci to menjanje brzine igre -2 0 +2 i ja sam potpuno za, jedna brzina koja je realna i to je to. Vidim da ima i dosta skeptika ali ja sam prosto odusevljen ovim sto sam video i citiracu neke ljude i reci R.I.P FIFA
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: AxeparadoX, PrO, Digibot, Milan275

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #79 poslato: 12. jun 2013, 18:12:18 »
Spoiler
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: PrO, Milan275

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #80 poslato: 12. jun 2013, 18:22:49 »
Citat: ZokiG22;1166439
samo neki klinac moze da uporedjuje ovo sa fifom ili da se zali da je prespor gameplay. Pa ni u pravom fudbalu igraci nemaju motor u dupetu pa da 90 min trce kao da idu na kerozin.
Iz nekog razloga mislim da će ovde speed merchant igrači konačno morati malo više da se pomuče.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: xX8Lampard8Xx

Aleksandar1

  • Gost
Re: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #81 poslato: 12. jun 2013, 18:23:46 »
Citat: ZokiG22;1166439
Pozdrav svima. Procitao sam sve postove  i ne mogu da verujem sta neki ljudi i dalje pricaju vezano za PES generalno. Grafika je fantasticna, pokreti igraca 100 posto prirodni, fizika lopte neverovatno prirodno izgleda (nije zalepljena za nogu igraca), atmosvera J..E KE.U. Dobro oko moze da vidi i u ovom kratkom video neverovatna poboljsanja, a samo neki klinac moze da uporedjuje ovo sa fifom ili da se zali da je prespor gameplay. Pa ni u pravom fudbalu igraci nemaju motor u dupetu pa da 90 min trce kao da idu na kerozin. Stvarno ne mogu da razumem neke ljude. Neko je pomenuo da bi bilo dobro da se izbaci to menjanje brzine igre -2 0 +2 i ja sam potpuno za, jedna brzina koja je realna i to je to. Vidim da ima i dosta skeptika ali ja sam prosto odusevljen ovim sto sam video i citiracu neke ljude i reci R.I.P FIFA
hahah,pa nisam rekao da je losa,ali jednostavno ja sam navikao na brzinu +2 pa mi nekako deluje sporo,ti si navikao na 0 i zato ti je ok,tako je meni ok +2 :) Inace ja jedva cekam,P.S imam 17 godina xD
 

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Re: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #82 poslato: 12. jun 2013, 18:34:57 »
Da ne spamujemo,al kad smo vec kod brzine..i meni deluje malo sporije.alimislim da ce to doterati..i naravni VOLEO BIH DA STAVE DEFAULT BRZINU I DA TO NE MOZE da se menja!!

Najjace mi je kad igram ofline i likovi stave +2,i uzmu bajern i trce sa robenom i riberijem ko blesavi..(msm u sutini je isto,jer ti ne povecavas igracima brzinu,ali su ipak u prednosti takvi igraci,jer oni ne osmisljaju akciju,nego guraju samo na brzinu)
PSN ID : blackwhite985
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: AxeparadoX

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Re: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #83 poslato: 12. jun 2013, 18:43:52 »
Citat: МилошЦЗБГ;1166441
Spoiler



Al su ga skinuli svaka im čast isti gol :D
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, Darcoolio, PrO, zokigunner, lekaa, Jere95, Milan275, mijalko

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #84 poslato: 12. jun 2013, 18:53:11 »
Napredak se vidi definitivno nekako je realnija igra barem po meni,igracu prave kontatk sa loptom uz dosta osecaja sto stvara realnost,voleo bih da vidim neki pas dugom loptpm da vidim kako to ide,golmanovo izbacivanje rukom je super moze da otvori kontru samo tako,brzina nekako jeste sporija ali valjda to nece praviti toliki problem i ako volim da igram nesto brzu igru al nije problem se navici na to samo da je gameplay super :)
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: GameSpot Live - Konami Pre-E3 Show 2013
« Odgovor #85 poslato: 12. jun 2013, 19:34:27 »
Citat: Ghost Rider;1166466
..tamo neki text...

samo ti pisi...
ja tvoje postove i ne citam
baca glava ulevo
All men dream: but not equally. This I did.