Autor Tema: Nemogucnost odigravanja meceva  (Pročitano 9888 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Nemogucnost odigravanja meceva
« poslato: 2. mart 2013, 12:52:40 »
Nemogucnost odigravanja meceva
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

milosmm

  • Regular
  • **
  • Poruke: 88
    • Pogledaj profil
Odg: Nemogucnost odigravanja meceva
« Odgovor #1 poslato: 28. april 2013, 16:30:13 »
ja se izvinjavam svima na nemogucnosti da odgiram utakmice, imao sam probleme sa pesom za koje nisam bas lako mogao da pronadjem resenje, a to sam i obavestio mihajla, a i onda se iznenada pojavio problem sa ruterom i dokazivanje u ovoj banana zemlji da ga nisam ja pokvario ili slicno. to je trajalo do juce, sad je sve valjda nadam se reseno, ali vise nema vremena za odigravanje meceva. izvinjavam se jos jednom svima zbog toga i zbog nemogucnosti da ranije obavestim sve. veliki pozdrav za sve.
 

zvijuk

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 102
    • Pogledaj profil
Re: Nemogucnost odigravanja meceva
« Odgovor #2 poslato: 8. maj 2013, 20:40:52 »
Pozdrav svima. Izvinjavam se zbog pauze i neigranja mečeva. Nisam odustao od liga ali sam zbog privatnih obaveza bio spriječen da ih igram. Sjutra od 22 sam stalno na čatu. Hvala na razumjevanju i prihvaćam sve kazne moderatora i administratora :D
 

ДС 1989

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 153
    • Pogledaj profil
Re: Nemogucnost odigravanja meceva
« Odgovor #3 poslato: 11. maj 2013, 19:03:28 »
Pozdrav svima, želim da vam javim da neću biti dostupan od večeras pa do 16.05 uveče jer neću biti tu, isto važi i za online ligu ako bude počela. Žao mi je što nisam uspeo odigrati poslednja dva meča Lige 4 protiv dimitra i dancek16 jer sam imao šansi čak i za prvo mesto. Ako uprava (MakiBor) dozvoli :) 2-3 dana duži rok ja ću to odigrati odmah po povratku sa putovanja ;)
Sve najbolje, pozdrav ;)
 

zvijuk

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 102
    • Pogledaj profil
Re: Nemogucnost odigravanja meceva
« Odgovor #4 poslato: 24. septembar 2013, 12:09:07 »
Zdravo svima!

LOSC LILLE - zvijuk

Želim da se izvinem svim ljudima koji su igrali Ligu 4 (sezona 3,I divizija). Zbog iznenadnih privatnih problema nisam bio u mogoćnosti da nastavim da igram.
Jako mi je žao što sam napustio ligu bez predhodnog obaveštenja.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Vojo_90