Autor Tema: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2  (Pročitano 33528 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

rebarce

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
  • Samo jos jace voleti Partizan!
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #165 poslato: 2. mart 2013, 21:00:42 »
Druze, meni ne smeta navijanje. :) Samo kazem da mogu da zivim i bez njega. :) Vidis, kad me uputis u tako nesto, kao ovo oko update-ova, mogu samo da ti kazem hvala na informaciji. A zasto onda ne preimenujete patch, pa da bude recimo, PESEdit patch, JSL edition? Razmenjujete sa edit timovima ono sto treba njima, date, sta treba nama uzmete i to je to. To se zove saradnja. A ne, ne diram tvoje, opusti se. I zasto bi rekao ovo je nase? Kazes, ovo je nasa perspektiva kako bi vas patch trebalo da izgleda, ili vas patch sa nasom dusom ili milion sinonima. Eto, po tvojim recima ni PSD nije problem. Radis domacicu, zbog master lige, onda brate moj, radi to sto pise. I ne znam zasto imam utisak da ti mene i dalje vidis kao iiota koji tebe namerno maltretira "glupostima", a znam da ces se jednog dana sloziti sa mnom..
Playing ISS, WE & PES since 1998.
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #166 poslato: 2. mart 2013, 21:04:47 »
Citat: rebarce;1131354
Druze, meni ne smeta navijanje. :) Samo kazem da mogu da zivim i bez njega. :) Vidis, kad me uputis u tako nesto, kao ovo oko update-ova, mogu samo da ti kazem hvala na informaciji. A zasto onda ne preimenujete patch, pa da bude recimo, PESEdit patch, JSL edition? Razmenjujete sa edit timovima ono sto treba njima, date, sta treba nama uzmete i to je to. To se zove saradnja. A ne, ne diram tvoje, opusti se. I zasto bi rekao ovo je nase? Kazes, ovo je nasa perspektiva kako bi vas patch trebalo da izgleda, ili vas patch sa nasom dusom ili milion sinonima. Eto, po tvojim recima ni PSD nije problem. Radis domacicu, zbog master lige, onda brate moj, radi to sto pise. I ne znam zasto imam utisak da ti mene i dalje vidis kao iiota koji tebe namerno maltretira "glupostima", a znam da ces se jednog dana sloziti sa mnom..

Gledaj, Patch nece da se zove PESEdit Patch JSL Edition jer ne zelimo saradnju sa PESEditom uopste jer su jedan Tim koji namerno pravi greske u Patchu samo da bi bas nama uzimali lovu, otuda je i Patch govno. Jednostavno zelimo da to bude potpuno nas rad, znaci da mi krenemo od nule, a ne da nam neko uradi pola patcha i mi samo da ubacimo nasu ligu i ostale stvari... Malopre si napisao da nije potrebno da ubacimo sve timove iz JSL, Patch se Zove Jelen Super Liga, znaci pravimo Srpski Patch sa Srpskim ligama i tu je tacka. Niko ne gleda na tebe kao idiota ali pises nesto nepovezno  i sasvim besmisleno...
« Poslednja izmena: 2. mart 2013, 21:06:48 od strane Nemanja »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11, Darcoolio

rebarce

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
  • Samo jos jace voleti Partizan!
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #167 poslato: 2. mart 2013, 21:12:02 »
Ok. Imate moju podrsku! Dokazite indijancima da ste pametni koliko i oni, ili pametniji. Shvatam i cenim vasu zelju. Je l' moguce onda da neko od vas i dalje pravi onaj veciti derbi dodatak? I odgovori mi zasto ne zelis da ubacis nase u nesto sto vec postoji, i da mu plus ispravite greske? Da nadogradis samo? Iz razloga sto je kako ti kazes nekorektno? Msm, to je jedini razlog da se ne napravi VRH patch?
Playing ISS, WE & PES since 1998.
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #168 poslato: 2. mart 2013, 21:30:14 »
Citat: rebarce;1131359
Ok. Imate moju podrsku! Dokazite indijancima da ste pametni koliko i oni, ili pametniji. Shvatam i cenim vasu zelju. Je l' moguce onda da neko od vas i dalje pravi onaj veciti derbi dodatak? I odgovori mi zasto ne zelis da ubacis nase u nesto sto vec postoji, i da mu plus ispravite greske? Da nadogradis samo? Iz razloga sto je kako ti kazes nekorektno? Msm, to je jedini razlog da se ne napravi VRH patch?

Veciti Derbi dodatak? Taj dodatak je pravljen po izlasku PES-a, ili dok je jos bio DEMO ne secam se, a i nisu ga radili ljudi iz naseg tima tako da to ne spada pod nas rad. Ne zelimo da ubacimo u nesto tudje zato sto zelimo nas rad od nule, vec 3 put kazem... Nego, kad vec toliko gotivis PESEdit, kazi mi sta bi ti ubacivanje nase lige u njihov Patch donelo?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #169 poslato: 2. mart 2013, 21:34:34 »
Stavljena je tačka na raspravu.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

rebarce

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
  • Samo jos jace voleti Partizan!
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #170 poslato: 2. mart 2013, 21:41:32 »
Nmg da ti posaljem PM, moram da imam 15 postova.
Playing ISS, WE & PES since 1998.
 

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #171 poslato: 2. mart 2013, 21:44:07 »
Care stavljena je tacka na raspravu. Svaki sledeci post obrisacu.
Kraj price.
Ne zelimo da radimo preko PESEdit peca kraj price stavljena tacka.
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #172 poslato: 2. mart 2013, 22:00:09 »
Citat: NikolaJgd;1131381
Care stavljena je tacka na raspravu. Svaki sledeci post obrisacu.
Kraj price.
Ne zelimo da radimo preko PESEdit peca kraj price stavljena tacka.

A di je pecat?
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11, Nemanja

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #173 poslato: 2. mart 2013, 22:01:41 »
Citat: nesa24;1131388
A di je pecat?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11, nesa24 the end

Elnino9

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 207
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #174 poslato: 3. mart 2013, 09:44:38 »
Rebarce svako moze da uradi patch preko PESEDITA,ubacis neke grafike,stadione,kopacke,lopte....I sta su time dobili,dobili su samo PESEDIT update,I svaki edit tim treba da radi peceve od nule a ne da uzima samo i stavlja u patch,to je tudji patch.Sasvim se slazem sa Nikolom,Nemanjom,Darcooliom.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2
« Odgovor #175 poslato: 3. mart 2013, 14:08:56 »
Nacrtaj mu Nemanja,mozda ukapira. ;) Nastavite sa radom jer odlicno obavljate vas posao.
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.