Autor Tema: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2  (Pročitano 69941 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

srga90

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #300 poslato: 23. februar 2013, 18:01:07 »
Citat: zokis;1129101
Imam xbox kontroler, sta treba da obrisem da mi dugmicu budu ti, umesto dugmica playstationa?
Hvala unapred!

izabereš ovo
[ATTACH=CONFIG]20237[/ATTACH]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ZokiSS

Milos955

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #301 poslato: 23. februar 2013, 18:11:05 »
Citat: srga90;1129027
Skineš 7zip program i instaliraš, :bounce:zatim selektuješ oba ta "prazna fajla" kako kažeš, i ekstrakuješ tamo gde želiš, dobija se .exe fajl instalacije, instaliraš i to je to.


Hvala ti ko bratu rodjenom, stvarno si CAR!!!

Ali sad imam novi problem, naime fora je u tome da sam instalirao samo jedan deo patcha, ali ipak mi radi, sad imam gomilu nekih JSL patch ikonica na desktopu, a i kad sam ukljucio radi, super, ima i novih transfera (ne kao na pocetnom pesu nego svi letnji ali ovi zadnji iz zimskog prelaznog roka nisu uradjeni pa bih zamolio takodje nekog ako moze da mi da link da preko jsl patcha naravno instaliram fix za zimske transfere, ukljucujuci i one iz jsl lige naravno :) ), ali meni je sad cudno, i ne bih da ispadne da nisam sve instalirao. Da napomenem ne govorim o updejtu sa ove teme, to cu tek da skinem, ali tek kad se uverim da sam ovaj 0,01 zavrsio. Znaci prvi je extratovao 7zip, ali drugi nije hteo, pojavila se greska, i nece! Znaci onaj prvi link od 700 mb sam instalirao i tu ima sve, mada jos nisam ono propratno poskidao, stadione, i sl. Ali ima face igraca, ima JSL liga, kompletna bundesliga, promenjeni i ispravljeni grbovi u premijer ligi, znaci bukvalno sve, e sad, onaj drugi fajl, od 622 mb, sta on predstavlja, i da li i njega moram da instaliram?

Ako to nije kopija prvog linka, onda nek mi neko posalje bolji link tog drugog dela molim Vas, jer ne bih da nesto propustim. Posto ovaj nece 7zip da ocita nikako sto sam skinuo, drugi deo.

Unapred hvala na velikoj pomoci. :)
 

srga90

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #302 poslato: 23. februar 2013, 18:15:21 »
Citat: Milos955;1129122
Hvala ti ko bratu rodjenom, stvarno si CAR!!!

Ali sad imam novi problem, naime fora je u tome da sam instalirao samo jedan deo patcha, ali ipak mi radi, sad imam gomilu nekih JSL patch ikonica na desktopu, a i kad sam ukljucio radi, super, ima i novih transfera (ne kao na pocetnom pesu nego svi letnji ali ovi zadnji iz zimskog prelaznog roka nisu uradjeni pa bih zamolio takodje nekog ako moze da mi da link da preko jsl patcha naravno instaliram fix za zimske transfere, ukljucujuci i one iz jsl lige naravno :) ), ali meni je sad cudno, i ne bih da ispadne da nisam sve instalirao. Da napomenem ne govorim o updejtu sa ove teme, to cu tek da skinem, ali tek kad se uverim da sam ovaj 0,01 zavrsio. Znaci prvi je extratovao 7zip, ali drugi nije hteo, pojavila se greska, i nece! Znaci onaj prvi link od 700 mb sam instalirao i tu ima sve, mada jos nisam ono propratno poskidao, stadione, i sl. Ali ima face igraca, ima JSL liga, kompletna bundesliga, promenjeni i ispravljeni grbovi u premijer ligi, znaci bukvalno sve, e sad, onaj drugi fajl, od 622 mb, sta on predstavlja, i da li i njega moram da instaliram?

Ako to nije kopija prvog linka, onda nek mi neko posalje bolji link tog drugog dela molim Vas, jer ne bih da nesto propustim. Posto ovaj nece 7zip da ocita nikako sto sam skinuo, drugi deo.

Unapred hvala na velikoj pomoci. :)


Možeš li da navedeš sve korake šta si skinuo do sada i šta si i kako instalirao, da bi mogli da znamo šta nije u redu. I naravno, da svaki deo peča, mora da se skinu svi njegovi part-ovi da bi se instalirali.
 

Milos955

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #303 poslato: 23. februar 2013, 18:29:40 »
Instalirao sam narodnu verziju PES-a, i kazem, standardno sam instalirao, 7zip, pa extract files u new folder koji sam napravio na desktopu, prvi deo, od 700 mb. Potom sam taj jedan (posto je samo jedna datoteka bila u tom delu, tj. pes serbia aplikacija od koje su se posle kad sam usao u konami folder pes 2013 prosirila na 10-tak datoteka, znas ono, pes selector, jsl patch settings i to. A taj jedan deo sadrzao je instalaciju jsl patcha. Medjutim kad probam drugi deo, od 622 mb, on nece da otvori i samo mi ostavi opciju da zatvorim, ja sve uradim opet isto, da u new folder extractuje pa potom ga ja rucno prebacim u konami folder na c disku, ali nece. Pise nesto tipa ˇcannot open because of archiveˇ, tako nesto, nisam dobro zapamtio.

I da napomenem, jednom skinem drugi deo, instalira mi se deo od 622 mb, drugi put skinem, isto to (sad sam bas opet malopre probao), skida mi deo od 326 mb. A isti je link. U cemu je stvar?
 

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #304 poslato: 23. februar 2013, 18:32:16 »
Komplikuješ mnogo care.
Jednostavno za sve tri verzije JSL-a 1.0, 1.01, v2 poskidaš oba parta i otpakuješ preko 7zipa i dobićeš installer običan kao i za svaki peč.
Ugasi antiviru obavezno tokom skidanja. ;)
 

Milos955

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #305 poslato: 23. februar 2013, 19:05:10 »
Care, ali problem je sto drugi part nece da otvori. Srga90 mi kaze da moraju svi partovi biti instalirani, i da trebam skinuti oba parta, kao sto i pise na topicu 1,00 jsl patch-a.

A meni je problem sto ne mogu da skinem drugi deo, mada mi ovaj prvi radi, sad sam video da ima i dodatih timova, Partizan i Zvezda 94-05 i sl...

Ali kako ja da znam da li je to cela igrica, i sta znaci to sto nisam skinuo drugi deo, i ako nece da mi cita drugi deo 7 zip, sta da radim?

Postoji li neki drugi link za drugi deo patcha?

Bio bih zahvalan na pomoci. :)

P.S. A da napomenem da sad u konami pes 2013 folderu ima mi bukvalno svega, sto je bilo u prethodnim verzijama jsl patcha. E sad, ne znam da li nesto fali, i ne razumem kako je moguce da sa otpakovanim samo jednim delom imam sve.
 

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #306 poslato: 23. februar 2013, 19:12:02 »
Ništa ja tebe ne razumem....
Što bi otvarao partove?
Jednostavno obeležiš oba parta i ideš extract preko 7zipa.
Rekoh ti već prilikom skidanja da ugasiš antivirus.
 

Milos955

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #307 poslato: 23. februar 2013, 19:31:25 »
Ugasio sam antivirus.  Nemam ga uopste tj.

Aha, znaci mozda je to problem? :O

Ok, hvala puno braco! Probacu tako, pa javljam rezultate. Ne brinite, nisam od onih koji samo dodju ovde kad im nesto treba, posto dugo pratim ovaj forum. Imao sam i nick ali sam zaboravio sifru pa sam opet tu sa novim. Pisacu ja itekako ubuduce. :D

P.S. I samo, kad zavrsim, a verujem da cu sad uspeti, ako moze link fixa za zimske transfere, ukljucujuci i ove u JSL. Unapred hvala :)
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #308 poslato: 23. februar 2013, 20:00:56 »
Citat: Milos955;1129173
Pisacu ja itekako ubuduce
Nemoj 'leba ti :)


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nemanja, NikolaJgd, nataeos, Petar_czv

Borko85

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #309 poslato: 24. februar 2013, 13:28:19 »
...Auuu Loshe brate,al si ti to iskomplikovao ::D:  Sto se tice transfera,imas radnu verziju na ovim stranicama,prelistaj malo temu,jes da nije sve al ima npr Baloteli u Milanu,Bekam u PSG i slicno. Pes serbia ekipo,ja samo da vas pohvalim jos jednom,patch sljaka bez problema,pozz..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Nemanja

Milos955

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #310 poslato: 25. februar 2013, 01:05:05 »
Ljudi, a gde da iskopiram EDIT.bin fajl koji sredjuje transfere, na mnogo sam mesta probao i nece?

I imam jos jedno pitanje, tj. problem. Skinuo sam i v2, i sve ostale apdejte. Ali sta da radim sa tim sto mi stadioni sad ne rade, iako sam njih prvo instalirao? Znaci kad opet probam da instaliram stadione, izgubi mi se v2 verzija JSL, patcha, znaci npr. Eliomar nije u Partizanu i sl. Kako da instaliram stadione a da mi radi v2, u cemu moze biti problem?

I jos jedno da pitam, kad instaliram v2, 1.01 i ostale apdejte JSL patch-a, idem samo na setup, sve na next, kao za prvu verziju peca, i to je to, ili mozda treba nekako drukcije da novije verzije instaliram?
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #311 poslato: 25. februar 2013, 01:15:26 »
EDIT.bin iskopiras u : C:\Users\Nemanja\Documents\KONAMI\Pes-Serbia Patch 2013\save

Ove romane sto pises ne shvatam uopste, jednostavno samo citaj uputsva... Ne znam gde si procitao prvi put da moras da otvaras jedan po jedan part, i ne znam kako si uspeo da isntaliras Patch sa jednim partom, mnogo ga zakomplikujes prilikom objanjenja :)
« Poslednja izmena: 25. februar 2013, 01:18:48 od strane Nemanja »
 

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #312 poslato: 25. februar 2013, 01:16:14 »
Pa u Pes-Serbia Patch 2013 nalazi se u Document\KONAMI\save
Ovo što ti pišeš roman sve to može u jednu rečenicu, mnogo komplikuješ brate..
Stadione ne instaliraj rečeno je da prave problem.
Samo na setup naravno.....
 

Milos955

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #313 poslato: 25. februar 2013, 01:26:59 »
sta cu kad nisam iskusan sa instaliranjem igara pa moram sve da pitam i objasnim kako ja znam.

Ok, hvala puno, i poslusacu kritike ubuduce, izvinjavam se jos jednom.

A samo da pitam, a sta je sa stadionima, i zasto prave problem, hoce se to popraviti?

Ne morate mi odgovarati, pozdrav. :)
 

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 2013 - JSL 2013 Update v2
« Odgovor #314 poslato: 25. februar 2013, 01:28:55 »
Rečeno je 231213 puta, ali ajde ponoviću nije problem biće sređeno u update, dobili smo sređene stadione.