Autor Tema: Kako prijaviti gol? ~ Uputstvo  (Pročitano 2927 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

stefboy202

  • 04. X 1945.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1526
    • Pogledaj profil
Kako prijaviti gol? ~ Uputstvo
« poslato: 7. novembar 2012, 23:18:22 »
1. Odlučite se za gol iz galerije sa kojim želite da konkurišete u takmičenju.

2. U igri proverite pod kojim brojem je taj gol zaveden u galeriji ("Gallery" -> "Replay Playback").



3. Otvorite putanju "Vaše korisničko ime\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\save" i u njoj izaberite "REPLAY.bin" fajl gola koji želite da prijavite za takmičenje (u ovom slučaju "REPLAY03.bin").



4. Kada ste izabrali željeni gol, idete desni klik na taj fajl (u ovom slučaju "REPLAY03.bin"), te izaberete opciju "Add to archive...".



5. Kada vam se otvori novi prozor, u kartici "Archive name" upišite svoje korisničko ime na forumu i svoj rad potvrdite klikom na opciju "OK".



6. Posle uspešno obavljenog 5. koraka, u putanji "Vaše korisničko ime\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\save" kreirana je nova datoteka koja nosi vaše korisničko ime sa foruma, a koja ima ekstenziju .rar (u ovom slučaju "stefboy202.rar").



7. Gol koji ste spakovali u .rar arhivu (u ovom slučaju "stefboy202.rar"), potrebno je "upload-ovati" na neki od besplatnih host servera (MediaFire, Game Front, Speedy Share, RapidShare, 2shared itd.).

8. Sledeće što treba da uradite jeste da "download link" sa vašim golom pošaljete meni (‎stefboy202), putem privatne poruke.
Za ispravnu prijavu za takmičenje, dovoljno je da u određenoj temi za prijavu golova napišete poruku u kojoj potvrđujete svoje učešće u takmičenju.

Primer:

"Prijavljujem se za takmičenje", ili
"Poslao sam svoj gol", ili
"Računajte na mene" itd.
Песма нека ори се, никада не престаје,
Црно-бела армија за те бори се