Autor Tema: molim vas ako netko zna? mlo online  (Pročitano 1451 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nikola Jurić

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
molim vas ako netko zna? mlo online
« poslato: 17. oktobar 2012, 11:03:23 »
moze li pomoc molim vas, vidim da vas puno zna dosta toga o pesu, danima trazim po netu po kojem nacelu bivas promaknut u master ligi (on-line) koliki reiting trebas imati za recimo d3 lil d2. ligu, postoji li neki nacin da budes zadrzan u jednoj ligi ,odnosno nebudes promaknut ili da budes promaknut u onu koju zelis, bilo kakvo saznanje oko toga ce mi dobro doci pa ako neko ima malo volje da mi pomogne oko toga, pes je 2012 na ps3
 

Nikola Jurić

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: molim vas ako netko zna? mlo online
« Odgovor #1 poslato: 17. oktobar 2012, 11:05:49 »
znam da je pitanje u pogresnoj rubrici ali novi sam pa se malo teze snalazim na forumu a i na stranicama za 2012 vise gotovo i nema nitko,

jos jednom pitanje
moze li pomoc molim vas, vidim da vas puno zna dosta toga o pesu, danima trazim po netu po kojem nacelu bivas promaknut u master ligi (on-line) koliki reiting trebas imati za recimo d3 lil d2. ligu, postoji li neki nacin da budes zadrzan u jednoj ligi ,odnosno nebudes promaknut ili da budes promaknut u onu koju zelis, bilo kakvo saznanje oko toga ce mi dobro doci pa ako neko ima malo volje da mi pomogne oko toga, pes je 2012 na ps3