Autor Tema: Hull City - Mihael  (Pročitano 19609 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #15 poslato: 7. novembar 2012, 16:07:34 »
15. Kolo

Winningeleven(w11) - Hull City(King Pupka) - 1:5

 

Strelci: - Robben 3x, Cahill, Belhanda (Hull City)
Asistenti: - Ze Roberto, Lichsteiner, Cahill, Moralez, Montero (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -

Protivnik je imao omah na pocetku dobru sansu koju je Fridel zaustavio, posle se Robben razigrao i kraj price. Peti strelac se ne vidi na ss, ali se vidi na videu, a videce se verovatno i kod w11.

GGw11 puno srece u nastavku takmicenja, a pogotovo na all manual turniru.
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #16 poslato: 8. novembar 2012, 12:33:36 »
12. Kolo

Hull City(King Pupka) - FC Indiana Pacers(cepa) - 1:1

 

Strelci: - Giroud(Hull City)
Asistenti: - Ribbery (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -

Posle dve ubedljive pobede u kupu, znali smo da do trece nad istim protivnikom tesko mozemo da dodjemo. Ipak, prilike koje je Cahill promasio pred kraj meca ne smeju da se promasuju, prvo situacija 1-1 sa golmanom kada pogadja stativu, a zatim sut glavom koji igrac sa header acc od 95 mora da pogodi.

GGcepa puno srece u nastavku takmicenja.

« Poslednja izmena: 9. novembar 2012, 18:11:17 od strane Mihael »
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #17 poslato: 8. novembar 2012, 13:05:34 »
Dok cekamo da se pojave ostali protivnici sa kojima imamo meceve u ovom delu sezone, pozabavili smo se statistikom naseg kluba:

LIGA:

Golovi:
Giroud 6, Ribery 5, Robben 5, Montero 2, Candreva 2, Belhanda 2, Vidal 1, Bellamy 1, Cahill 1
Asistencije:
Belhanda 5, Giroud 2, Ze Roberto 2, Candreva 2, Ribery 2, Robben 2, Cahill 1, Moralez 1, Montero 1, Lihstajner 1

KUP:

Golovi:
Giroud 6, Riberi 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1
Asistencije:
Ribery 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1
« Poslednja izmena: 8. novembar 2012, 13:19:13 od strane Mihael »
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #18 poslato: 8. novembar 2012, 19:33:23 »
11. Kolo

FK Sorabija(vaske) - Hull City(King Pupka) - 1:3

 

Strelci: - Giroud, Ze Roberto, Ribery (Hull City)
Asistenti: - Ribbery, Belhanda, Giroud (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -

Jos jedna dobra utakmica ekipe Hull City i potpuno zasluzena pobeda sto ce se i na statistici videti. Golove su postigli "trkaci" i prebrzi igraci Giroud (top speed 77) i Ze Roberto (top speed 79) protiv protivnikovih "sporaca" Bengue (top speed 85), Matera (top speed 81) i Manganea (top speed 83). Protivnik je igru bazirao na napadima sa krila i centarsutevima koji pored stamenih defanzivaca nisu mogli da prodju i pored odlicne sanse na pocetku meca, to je sve sto su prikazali. Giroud je na kraju meca imao jos jednu sjajnu sansu ali je protivnicki golman odlicno reagovao. Ipak, najlepsi gol na utakmici je delo njihovog igraca i na tome im cestitamo.

GGvaske

LIGA:

Golovi:
Giroud 7, Ribery 6, Robben 5, Montero 2, Candreva 2, Belhanda 2, Vidal 1, Bellamy 1, Cahill 1, Ze Roberto 1
Asistencije:
Belhanda 6, Giroud 3, Ribery 3, Ze Roberto 2, Candreva 2, Robben 2, Cahill 1, Moralez 1, Montero 1, Lihstajner 1

KUP:

Golovi:
Giroud 6, Riberi 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1
Asistencije:
Ribery 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1
« Poslednja izmena: 8. novembar 2012, 19:56:58 od strane Mihael »
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #19 poslato: 10. novembar 2012, 17:53:26 »
13. Kolo

FK Crvena Zvezda(macan) - Hull City(King Pupka) - 4:0

 

Strelci: -
Asistenti: -
Kartoni: -
Povrede: -

Kakve ja golove primam, takve niko ne moze da primi. Izgubio sam zelju za igranjem u 10-om minutu. Moja najgora utakmica na pesu ikada, ali dobro pes13 je najgori pes ikada pa mu to dodje na isto.

GGmacaan

LIGA:

Golovi:
Giroud 7, Ribery 6, Robben 5, Montero 2, Candreva 2, Belhanda 2, Vidal 1, Bellamy 1, Cahill 1, Ze Roberto 1
Asistencije:
Belhanda 6, Giroud 3, Ribery 3, Ze Roberto 2, Candreva 2, Robben 2, Cahill 1, Moralez 1, Montero 1, Lihstajner 1

KUP:

Golovi:
Giroud 6, Riberi 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1
Asistencije:
Ribery 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #20 poslato: 19. novembar 2012, 16:02:30 »
18. kolo

Hull City(King Pupka) - Fc Naisuss(shope) - 2:1

 

Strelci: - Candreva, Demba Ba (Hull City)
Asistenti: - Vidal, Lichsteiner (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -

Veoma tvrda utakmiica, protivnik ju je bolje otvorio i poveo. Pred kraj poluvremena stizemo do izjednacenja, u drugom je protivnik imao inicijativu ali su obe ekipe stvarale sanse, Montero je posle odlicnog suta Vidala i odbrane Kamenog imao prazan gol ali je moje neigranje na analogu jos jednom bilo kljucno pa je ta sansa otisla u nepovrat. U 86 minutu, Lichsteiner sjajno prolazi po strani, odlicno centrira, a Demba Ba postize svoj prvi gol u ligi za ekipu Hull City.

GGshope, odlicna utakmica



LIGA:
Golovi:
Giroud 7, Ribery 6, Robben 5, Candreva 3, Montero 2, Belhanda 2, Vidal 1, Bellamy 1, Cahill 1, Ze Roberto 1, Demba Ba 1
Asistencije:
Belhanda 6, Giroud 3, Lihstajner 2, Ze Roberto 2, Candreva 2, Robben 2, Cahill 1, Moralez 1, Montero 1, Vidal

KUP:
Golovi:
Giroud 6, Demba Ba 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1, Robben 1
Asistencije:
Robben 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1, Nagatomo 1
« Poslednja izmena: 21. novembar 2012, 00:31:14 od strane Mihael »
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #21 poslato: 21. novembar 2012, 00:12:09 »
19. kolo

FC Omladinci(keser) - Hull City(King Pupka) - 0:1

 

Strelci: - Giroud (Hull City)
Asistenti: - Bellamy (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -

Uf, teska utakmica, dosta sansi sam imao ali me je raspolozenje igraca ubilo pa je zavrsnica bila ocajna, ali sam ipak pobedio.

GGkeser, odlicna utakmica

LIGA:
Golovi:
Giroud 8, Ribery 6, Robben 5, Candreva 3, Montero 2, Belhanda 2, Bellamy 2, Vidal 1, Cahill 1, Ze Roberto 1, Demba Ba 1
Asistencije:
Belhanda 6, Giroud 3, Lihstajner 2, Ze Roberto 2, Candreva 2, Robben 2, Cahill 1, Moralez 1, Montero 1, Vidal

KUP:
Golovi:
Giroud 6, Demba Ba 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1, Robben 1
Asistencije:
Robben 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1, Nagatomo 1
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #22 poslato: 23. novembar 2012, 00:11:06 »
20. kolo

Hull City(King Pupka) - FK Bex Balkan Express (Commandos) - 2:0

 

Strelci: - Robben, Vidal (Hull City)
Asistenti: - Giroud, Demba Ba (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -

Savladali smo duznika iz prvog dela sezone. Napeta utakmica, poveli smo 1-0, protivnik je imao 100% sansu koju nije iskoristio i od tada smo imali kontrolu nad utakmicom stvarajuci dosta sansi. Nastavljamo sa sjajnim rezultatima u drugom delu sezone, odlazak Riberija se uopste ne primecuje.



GGcommandos, nadam se da te ovaj poraz nece poremetiti i da krupnim koracima koracas ka prvoj ligi.

LIGA:
Golovi:
Giroud 8, Ribery 6, Robben 6, Candreva 3, Montero 2, Belhanda 2, Bellamy 2, Vidal 2, Cahill 1, Ze Roberto 1, Demba Ba 1
Asistencije:
Belhanda 6, Giroud 4, Lihstajner 2, Ze Roberto 2, Candreva 2, Robben 2, Cahill 1, Moralez 1, Montero 1, Vidal, Demba Ba

KUP:
Golovi:
Giroud 6, Demba Ba 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1, Robben 1
Asistencije:
Robben 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1, Nagatomo 1
« Poslednja izmena: 23. novembar 2012, 00:23:18 od strane Mihael »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Commandos

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #23 poslato: 23. novembar 2012, 23:12:02 »
17. kolo

FC Baltazar(javicuse) - Hull City(King Pupka) - 5:4

         

Strelci: - Giroud 3x, Demba Ba (Hull City)
Asistenti: - Candreva, Vidal, Sterling, Krohn Dehli (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -

GGjavicuse

LIGA:
Golovi:
Giroud 11, Ribery 6, Robben 6, Candreva 3, Montero 2, Belhanda 2, Bellamy 2, Vidal 2, Demba Ba 2, Cahill 1, Ze Roberto 1,
Asistencije:
Belhanda 6, Giroud 4, Lihstajner 2, Ze Roberto 2, Candreva 3, Robben 2, Vidal 2, Demba Ba 2, Cahill 1, Moralez 1, Montero 1, Sterling 1

KUP:
Golovi:
Giroud 6, Demba Ba 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1, Robben 1
Asistencije:
Robben 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1, Nagatomo 1
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #24 poslato: 24. novembar 2012, 18:07:29 »
24. kolo

Hull City(King Pupka) - FK Granit (makibor) - 4:1

 

Strelci: - Giroud, Vidal, Demba Ba 2x (Hull City)
Asistenti: - Collocini, Robben (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -



Savladali smo jos jednog duznika iz prvog dela sezone. Teska utakmica, gubili smo 1-0, vratili se u igru i na kraju pobedili. Vidal je dao gol koji ce na sugestiju makibora konkurisati za gol sezone.

GGmakibor, sve najbolje u nastavku sezone

LIGA:
Golovi:
Giroud 12, Ribery 6, Robben 6, Demba Ba 4, Candreva 3, Vidal 3, Montero 2, Belhanda 2, Bellamy 2, Cahill 1, Ze Roberto 1,
Asistencije:
Belhanda 6, Giroud 4, Candreva 3, Robben 3, Lihstajner 2, Ze Roberto 2, Vidal 2, Demba Ba 2, Cahill 1, Moralez 1, Montero 1, Sterling 1, Collocini 1

KUP:
Golovi:
Giroud 6, Demba Ba 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1, Robben 1
Asistencije:
Robben 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1, Nagatomo 1
« Poslednja izmena: 25. novembar 2012, 01:14:11 od strane Mihael »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MakiBor

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #25 poslato: 26. novembar 2012, 23:31:14 »
22. kolo

Hull City(King Pupka) - FC Bordoux (hodza) - 1:3

 



Strelci: - Nagatomo (Hull City)
Asistenti: -
Kartoni: -
Povrede: -

Neverovatno je da ova forma u pesu nema apsolutno nikakve veze, a ja se trudim da dovedem igrace sa sto boljom formom. Od 20+ igraca, 10 raspolozenih sam skupio, od toga vecina najboljih na klupi, samo jedan CB, cetiri sa formom 7 neraspolozena, tako se ne moze dobiti ozbiljna ekipa kakva je hodzina, pogotovo kad je tu Bulut, crven naravno, kao Usein Bolt je prolazio pored mojih stopera. Ja nazalost svoje prilike nisam iskoristio, Giroud i Demba Ba su se u par navrata lepo obrukali, ali verovatno su slavili dolazak Pirla pa im ovaj put necu uzeti to za zlo. Mislim da j protivnik bio bolji, da smo postigli izjednacujuci gol na vreme, situacija bi bila drugacija, ali kao sto sam rekao, sa ovakim raspolozenjem i promasajima, ozbiljan protivnik se tesko moze dobiti.
 
GGhodza, sve najbolje u nastavku sezone

LIGA:
Golovi:
Giroud 12, Demba Ba 10, Ribery 6, Robben 6, Candreva 3, Vidal 3, Montero 2, Belhanda 2, Bellamy 2, Cahill 1, Ze Roberto 1, Nagatomo 1
Asistencije:
Demba Ba 6, Belhanda 6, Giroud 4, Candreva 3, Robben 3, Lihstajner 2, Ze Roberto 2, Vidal 2, Cahill 1, Moralez 1, Montero 1, Sterling 1, Collocini 1

KUP:
Golovi:
Giroud 6, Demba Ba 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1, Robben 1
Asistencije:
Robben 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1, Nagatomo 1

PS: Demba Ba je kod commandosa postigao 6 golova i 4 asistencije.
« Poslednja izmena: 27. novembar 2012, 00:07:48 od strane Mihael »
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #26 poslato: 28. novembar 2012, 15:51:41 »
29. kolo

FC Novi Sad(luc) - Hull City(King Pupka) - 3:3

 

Strelci: - Giroud, Ze Roberto, Demba Ba (Hull City)
Asistenti: - Candreva, Montero, Bellamy (Hull City)
Kartoni: -  Vidal (zuti)
Povrede: -

Kad nece, nece. Da smo igrali u kupu ili neki regular mec gde nisam baksuz, bilo bi minimum 4-2 za mene, ali u ligi su najbolji protivnicki igraci sumnjive forme stalno crvenog raspolozenja, a iz tri suta ja ponekad primim i 4 gola, evo danas sam iz tri suta u okvir gola primio tri gola. Moji Belhanda i Giroud ne pogadjaju 1-1 situacije i na kraju sam jos jedva izvukao i neresen rezultat.
 
GGluc, sve najbolje u nastavku sezone



LIGA:
Golovi:
Giroud 13, Demba Ba 11, Ribery 6, Robben 6, Candreva 3, Vidal 3, Montero 2, Belhanda 2, Bellamy 2, Cahill 1, Ze Roberto 2, Nagatomo 1
Asistencije:
Demba Ba 6, Belhanda 6, Giroud 4, Candreva 4, Robben 3, Lihstajner 2, Ze Roberto 2, Vidal 2, Cahill 1, Moralez 1, Montero 2, Sterling 1, Collocini 1, Bellamy

KUP:
Golovi:
Giroud 6, Demba Ba 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1, Robben 1
Asistencije:
Robben 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1, Nagatomo 1
« Poslednja izmena: 28. novembar 2012, 16:12:58 od strane Mihael »
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #27 poslato: 3. decembar 2012, 13:57:14 »
25. kolo

FK Palilulac(operativac) - Hull City(King Pupka) - 2:1

 

Strelci: - Giroud (Hull City)
Asistenti: - Vidal (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -

Dugo ja na chatu slusam kako je stara ekipa przila, zezala se, sve samo zabava bila, nista rezultat. E pa moji drugari, ako je operativac bio u toj ekipi, tako mi je drago sto sam ja sa ovom novom ekipom koja se ne zeza i kojoj je samo pobeda bitna. Jel ta vasa ekipa je prava, danas mi je to covek pokazao na svom primeru.
Pocinje mec, ja preko nedelju dana nisam igrao pes, a kako je ubacen patch, moram da igram sa originalom u kom ne znam koji mi je team data. Ja automatski pokrenem onaj koji mi je i na manager patchu i tu se za****m. Postava sa pocetka sezone, tri igraca koje sam doveo nisu tu, a 5 koje sam prodao (tri prodao i 2 na pozajmici su tu), imam prakticno tim od tri 14 igraca sa kojima mogu da igram. Protivnik ne zeli da ponovimo ucitamo mec ispocetka jer mu se kako kaze zuri da sa ovim zavrsi i ok, moja je greska sto sam ga pogresno procenio kada sam ga upoznao, mislio sam da je fer covek.
Pocinje mec, dao mi je gol, nije bitno kakav, videce se na snimku, ja promasujem, nekako izjednacujem, on ponovo vodi i onda u 87. minutu skrsi covek namerno mog Belhandu u situaciji 1-1 i posle kaze isao je sa dva puta x, ne namerno, konami kriv. A od postignutog gola covek se samo dodaje u odbrani i onda ovde prosipa price kako je fer i sve ostalo.

Hvala ljudima koji su takvog moralnog coveka vratili u upravu i hvala njemu sto je pokazao svoje pravo lice i do cega mu je ovde zaista stalo.
 
GGoperativac, neka ti je na cast ova pobeda i tvoje "sportsko" ponasanje pre meca,  tokom meca i posle meca

LIGA:
Golovi:
Giroud 14, Demba Ba 11, Ribery 6, Robben 6, Candreva 3, Vidal 3, Montero 2, Belhanda 2, Bellamy 2, Cahill 1, Ze Roberto 2, Nagatomo 1
Asistencije:
Demba Ba 6, Belhanda 6, Giroud 4, Candreva 4, Robben 3, Lihstajner 2, Ze Roberto 2, Vidal 3, Cahill 1, Moralez 1, Montero 2, Sterling 1, Collocini 1, Bellamy

KUP:
Golovi:
Giroud 6, Demba Ba 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1, Robben 1
Asistencije:
Robben 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1, Nagatomo 1
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac, Cepa33

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #28 poslato: 3. decembar 2012, 14:38:06 »
30. kolo

Hull City(King Pupka) - Gastarbajteri(w11) - 3:1

 



Strelci: - Giroud, Robben 2x (Hull City)
Asistenti: - Vidal (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -

Cestitam w11 na zaluzeno osvojenoj nagradi za fer plej.
 
GGw11

LIGA:
Golovi:
Giroud 15, Demba Ba 11, Ribery 6, Robben 8, Candreva 3, Vidal 3, Montero 2, Belhanda 2, Bellamy 2, Cahill 1, Ze Roberto 2, Nagatomo 1
Asistencije:
Demba Ba 6, Belhanda 6, Giroud 5, Candreva 4, Robben 3, Lihstajner 2, Ze Roberto 2, Vidal 3, Cahill 1, Moralez 1, Montero 2, Sterling 1, Collocini 1, Bellamy, Nagatomo 1

KUP:
Golovi:
Giroud 6, Demba Ba 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1, Robben 1
Asistencije:
Robben 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1, Nagatomo 1
« Poslednja izmena: 3. decembar 2012, 17:46:19 od strane Mihael »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: javicuse

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Hull City - Mihael
« Odgovor #29 poslato: 3. decembar 2012, 15:28:17 »
23. kolo

FK Bor(tuksamas) - Hull City(King Pupka) - 0:4

 

Strelci: - Giroud, Ze Roberto, Bellamy 2x (Hull City)
Asistenti: - Demba Ba, Nagatomo, Montero (Hull City)
Kartoni: -
Povrede: -

Tvrd mec u prvom poluvremenu, obe ekipe su stvarale dosta sansi. U drugom poluvremenu smo bili bolji i zasluzeno pobedili.
 
GGtuksamas, puno srece u nastavku takmicenja i da sledece sezone imas svoj tim, zasluzio si ga pre svih

LIGA:
Golovi:
Giroud 16, Demba Ba 11, Ribery 6, Robben 8, Candreva 3, Vidal 3, Montero 2, Belhanda 2, Bellamy 4, Cahill 1, Ze Roberto 3, Nagatomo 1
Asistencije:
Demba Ba 7, Belhanda 6, Giroud 5, Candreva 4, Robben 3, Lihstajner 2, Ze Roberto 2, Vidal 3, Cahill 1, Moralez 1, Montero 3, Sterling 1, Collocini 1, Bellamy, Nagatomo 3

KUP:
Golovi:
Giroud 6, Demba Ba 2, Montero 2, Sterling 1, Bellamy 1, Ze Roberto 1, Kron Dehli 1, Candreva 1, Robben 1
Asistencije:
Robben 2, Belhanda 2, Bellamy 1, Vidal 1, Candreva 1, Giroud 1, Sterling 1, Nagatomo 1
« Poslednja izmena: 4. decembar 2012, 11:51:50 od strane Mihael »