Autor Tema: Pitanja...  (Pročitano 6602 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

xX8Lampard8Xx

  • Nemi Posmatrac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1205
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #75 poslato: 5. decembar 2012, 09:25:38 »
ok, hvala :) ja sam navikao na 2 crtice da igram, a sada sa manual sutom kad izadjem 1 na 1 moram sa tom strelicom jos sam neiskusan..
 

Clanbiblioteke

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #76 poslato: 26. februar 2013, 21:48:04 »
Moze li neko da mi kaze kako da iskljucim full control.Namestio sam u podesavanjima sve kako je bilo ranije ali ne moze i dalje mi i dodaje i sutira isto kao da je full control ukljucen...
 

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pitanja...
« Odgovor #77 poslato: 11. jul 2013, 17:59:35 »
Citat: Горан;1063036
Mene zanima da li su ovo prava podešavanja, i da li treba ovako da bude podešeno, još jedno pitanje kako se aktivira strelica u toku igre ?



da li neko moze da objasni svaku stavku pojedicno sta tacno znaci u Support settings-u?
 

boykevp

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #78 poslato: 13. jul 2013, 15:20:15 »
ljudi pozdrav, treba mi pomoc, moze li mi neko odgovoriti sta se to desava sa mojim kompom..? instalirao sam pes 2013 i on radi ok, samo nemam transfere igraca, prave nazive klubova itd itd.. to popravim instaliranjem patch-a ali tada nastane problem.. naime bilo koju verziju patch edith da instaliram (pocev od 3.6 pa 3.8, 4.0, 4.1) uvek je isto, igrica radi samo prvi put kada pokrenem pes, i kada zavrsim sesiju vise nece da startuje.. moram da reinstaliram patch da bi pokrenuo igricu, i tako svaki put.. ima ji neko resenje ? hvala [ATTACH=CONFIG]20818[/ATTACH]
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: Pitanja...
« Odgovor #79 poslato: 13. jul 2013, 16:35:51 »
Promasio si temu,imas temu za PESEdit patch pa tamo pitaj,ovde je All Manual...
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pitanja...
« Odgovor #80 poslato: 13. jul 2013, 19:27:23 »
Citat: sasakajzer;1175516
da li neko moze da objasni svaku stavku pojedicno sta tacno znaci u Support settings-u?

ako hoces full manual onda ovde mora manual shot da bude na ON, u principu ove stavke što piše auto sve treba pogasiti jer će tako samo komp da pravi faulove i ostale gluposti na koje ne možeš da utičeš
 

ЦЗВ

  • Роберт Просинечки
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3752
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja...
« Odgovor #81 poslato: 1. avgust 2013, 10:29:43 »
Ne zalazim cesto u pes sekciju pa sam valjda pogodio temu. Posto igram vec dosta dugo na all manual, zanima me da li postoji nacin da stavim i centarsutevi da budu na manual ili to mora sa L2? Ako je tako, kako da iskljucim strelicu?

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #82 poslato: 29. mart 2014, 23:27:37 »
Ljudi moze pomoc, kad udjem u pes 13, i krenem da udjem u exbition izbaci me iz igre i pise pes 13 not responding... ?