Autor Tema: Pitanja...  (Pročitano 6592 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

pato7muminovic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 122
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Pitanja...
« Odgovor #15 poslato: 14. oktobar 2012, 22:17:13 »
Citat: Moskri63;1063220
Koje vreme meča da stavim,game speed,raspoloženje,težinu itd... ? Koji su pečevi dozvoljeni,puno toga niste rekli ;)


maslim da ne bi trebalo biti bitno vrijeme meca, game speed ne pomaze i ne odmaze u igri tako da bi se i to moglo po volji igraca , a raspolozenje treba da bude i za tvoj i za gostujuci tim isto, za peceve ne znam :D to je moje misljenje kako bi trebalo biti.
 

dino80

  • Regular
  • **
  • Poruke: 61
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #16 poslato: 14. oktobar 2012, 22:48:02 »
Nivo (tezina) igre? Kako da vidim i strelicu prilikom dodavanja ili suta (koristim tastaturu)?
 

nattydread

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 393
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #17 poslato: 15. oktobar 2012, 05:50:30 »
Ne znam kako vi mislite manual da igrate na tastaturi. Bez analoga ste osudjeni na 8 smerova a onda manual (pas,sut) gubi svaki smisao.

Ja imam problem sa tjubom. Prvi put kacim nesto i na bolan nacin (posle 2 sata uploada) sam saznao da mi je duzina videa limitirana na 15 min a ceo mec (od 10min) mi traje 15.49 Da bi otkljucao taj limit traze neku verifikaciju mobilnog telefona (broja) sto mi ne pada na pamet da im dajem. Ne glumim nekog nindzu niti imam sta da skrivam ali jednostavno od takvih invazija na privatnost mi se gadi. Sta predlazete (5 min mec, 2 videa - po poluvreme, neki drugi video hosting...)?
Mislim da je grebovanje u 60fps previse za prosecnu domacu masinu. 30 frejmova + 720p je sasvim okej a i smanjuje tezinu videa duplo.

Dajte settingse za mec. Ja sam odigrao: top player, normal raspolozenje, injuries off, extra time/pk off.

Uglavnom u potpunosti podrzavam akciju, buducnost pes-a je svakako u full manual kontroli sto se vidi sa sve slabije preciznim "automatik" pasom a ovo je odlicna motivacija da se vezba.
« Poslednja izmena: 15. oktobar 2012, 05:52:31 od strane nattydread »
 

elcapiteno7

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #18 poslato: 15. oktobar 2012, 06:59:52 »
Htio bih da počnem da igram na manualu.Ali trebaju li se utakmice igrati isključivo kao prijteljske, ili može i prek'o ML-a?
 

dino80

  • Regular
  • **
  • Poruke: 61
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #19 poslato: 15. oktobar 2012, 08:46:15 »
Citat: nattydread;1063477
Ne znam kako vi mislite manual da igrate na tastaturi. Bez analoga ste osudjeni na 8 smerova a onda manual (pas,sut) gubi svaki smisao.

Da to je zestok problem. Totalno sam ogranicen pasom i sutom. Svako dodavanje se svodi na cekanje saigraca da dodje u istu ravan ili da se ubaci pod uglom od 45 stepeni. Prelazak na drugu vrstu upravljanja je neminovno.
 

taliban

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 394
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #20 poslato: 15. oktobar 2012, 09:09:11 »
Super ideja,podrzavam sve cim bi se igraci koji su iznad proseka izdvojili od "botova" . All manual je fantasticna stvar,ja se cak manje nerviram nego kad je sve na auto jer pas i sut uvek idu onamo gde sam ja zamislio da ih posaljem pa i kad pogresim ne ludim toliko jer znam da sam ja usrao stvar a ne komp, ali zar ne mislite da bi ovo tek imalo smisla kad se protiv kompa igra sa Neshinim gejmplejom? Jer dzaba ti svo umece ovog sveta, ja dobijem barsu u ligi sampiona po 4-0 a onda dodje BURNLEY u fa cupu i ai cheat skripta odradi svoje,odluci da je vreme da izgubim,i tako se taj isti burnley vrati sa sa 3-0 na 3-3 i dobiju me na produzetke
Hey wenger leave them kids alone
 

Konfucije

  • إيسيل
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1751
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Pitanja...
« Odgovor #21 poslato: 15. oktobar 2012, 11:12:47 »
Možete snimak podeliti i na dva dela, okačiti ga na bilo koji drugi server, potpuno nebitno. Takođe što se tiče pečeva nebitno je, mi ćemo videti pri biranju timova da li ste "budžili" ocene svojoj ekipi ili ne. Što se tiče ostalih podešavanja, igrajte prijateljski meč na superstar, računa se i pobeda posle produžetaka/penala.
 

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #22 poslato: 15. oktobar 2012, 12:50:37 »
Rado bih se ja prikljucio cak i sa tastaturom, ali ljudi, jesam ja dobro skapirao ili kada se sve snimi snimak je 2GB?????

Ja bre s ovim netom nmg da uploadujem ni 100Mb za sat vremena, a ne 2Gb....
PES FAN
 

ЦЗВ

  • Роберт Просинечки
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3752
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja...
« Odgovor #23 poslato: 15. oktobar 2012, 12:51:23 »
Posle to stavis na sony vegas i izrendas i onda ti se smanji na 300,400mb

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #24 poslato: 15. oktobar 2012, 13:32:43 »
Meni nije problem manualni pass, to sam uspeo da savladam.... ali manuelni šut nema šanse. Mnogo je mali raspon ugla kada se šutira sa 16+ m. Teško je pogoditi okvir gola.
 

Konfucije

  • إيسيل
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1751
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Pitanja...
« Odgovor #25 poslato: 15. oktobar 2012, 13:46:39 »
Teško jeste ali ne i nemoguće, samo vežba i vežba i savladaćeš.
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pitanja...
« Odgovor #26 poslato: 15. oktobar 2012, 14:07:55 »
Citat: ЦЗВ;1063569
Posle to stavis na sony vegas i izrendas i onda ti se smanji na 300,400mb


Nema sanse da i sony vegasu postignes dobar kvalitet, a 300-400 mb..
A i nema potrebe za ogromnim programom, za smanjivanje.
Za tako nesto se koristi vritual dub ili xilisoft video converter ultiimate, stavis da ti bitrate bude 4000-5000, i svaki minut vide zauzima oko 10-15 mb


PS Konfe burzuj :ave:
:slap:
 

nenad006

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pitanja...
« Odgovor #27 poslato: 15. oktobar 2012, 14:27:49 »
Citat: Toja;1063611
Nema sanse da i sony vegasu postignes dobar kvalitet, a 300-400 mb..
A i nema potrebe za ogromnim programom, za smanjivanje.
Za tako nesto se koristi vritual dub ili xilisoft video converter ultiimate, stavis da ti bitrate bude 4000-5000, i svaki minut vide zauzima oko 10-15 mb


PS Konfe burzuj :ave:

Moze se,samo moras dobre postavke narediti..Imas na youtubeu.
 

nenad006

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja...
« Odgovor #28 poslato: 15. oktobar 2012, 14:28:28 »
Citat: Milos011;1063592
Meni nije problem manualni pass, to sam uspeo da savladam.... ali manuelni šut nema šanse. Mnogo je mali raspon ugla kada se šutira sa 16+ m. Teško je pogoditi okvir gola.

Samo praksa...
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pitanja...
« Odgovor #29 poslato: 15. oktobar 2012, 14:32:07 »
Citat: nenad006;1063633
Moze se,samo moras dobre postavke narediti..Imas na youtubeu.

Pa jedini nacin je smanjiti bitrate, to sto rade manji programi, ali eto, radio sam dosta u vegasu i jos nisam video opciju za podesavanje bitrate-a :) mada nisam ni zagledao mnogo po tome.
Ali opet, nema smisla skidati i instaliravati vegas samo za to, ipak on sluzi za nesto jace, postoje i drugi, manji, dobri programi za smanjivanje videa :)
:slap: