Autor Tema: Pes Serbia Community  (Pročitano 13426 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Pes Serbia Community
« poslato: 12. oktobar 2012, 19:38:33 »
community name: Pes Serbia
password: lozinka


a pre tog komjunitija moyete dodati i

Region Community: Belgrade
« Poslednja izmena: 13. oktobar 2012, 11:29:10 od strane operativac »
PSNID> operativac
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rogn, Macan, CakAPES, senser

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #1 poslato: 12. oktobar 2012, 22:15:37 »
Jel moze neko (nama novima) da objasni kako funkcionise taj online comuniti ,i sta je to ustvari?
Hvala
PSN ID : blackwhite985
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rogn, Darcoolio

marko030

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #2 poslato: 13. oktobar 2012, 11:14:54 »
Citat: blackwhite;1061757
Jel moze neko (nama novima) da objasni kako funkcionise taj online comuniti ,i sta je to ustvari?
Hvala


Ja mislim da si sinoc shvatio kako funkcionise :D
 

CroW

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 647
    • Pogledaj profil
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #3 poslato: 13. oktobar 2012, 13:17:53 »
Ni ja ne shvatam kako to funkcionise i sta treba da radim kad udjem u community :) Jel moze neko to malo da pojasni?
 

Urezadanje

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
    • https://www.youtube.com/user/DNKOfficial
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #4 poslato: 13. oktobar 2012, 14:32:57 »
Citat: operativac;1061646
community name: Pes Serbia
password: lozinka


a pre tog komjunitija moyete dodati i

Region Community: Belgrade

kad se uclanim u comunity kako da igram tekme tu,ne razumem?
 

nattydread

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 393
    • Pogledaj profil
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #5 poslato: 13. oktobar 2012, 18:29:34 »
Opa Pes-Serbia na drugom mestu od 307 trenutno napravljenih.

Ovako, igrali smo malo sinoc i ukacio sam neke stvari.. Sad postoje dve vrste komjunitija (comm),
1. OPEN COMM- onaj u koji se primorani da se uclanite sa prvim pokretanjem igre (posle 1.01 pecha) i koji je podeljen na drzave/gradove
2. SOCIAL COMM- standardni stari comm koji moze svako da otvori
Kada ste pristupili comm svaki vas renking mec (mlo,kup,single kao i inter comm match) se nekom logikom sabira (pobeda) ili oduzima (poraz) u globalni renking comm. Znaci kada igrate renking mecheve dizete/spustate rejting i svog comm-a. Jedna comm sezona traje 10 dana posle cega, mogu samo da pretpostavim, se resetuje comm rejting i krece nova sezona. Open comm se moze napustiti samo na kraju sezone (treba proveriti..).

Community menu:

-Season Records:
  .Results by Season - lista pozicije comm, broj bodova, spisak svih meceva koji su doprineli rejtingu
  .Group Completion Data - ovde mozete videti koji su timovi otkljucani pobedom u renking mechu sa istim (sto vise otkljucanih timova-veci rejting comm-a)
u ostlim menu opcijama mozete videti razne statistike (licni doprinos i sl.) mrzi me da ulazim u detalje, mislim da je tu sve jasno


Widget menu (poziva se pritiskom desnog analoga):

Lista svih logovanih igraca comm kojem ste pristupili. Ako ste pristupili u vise comm na R1/L1 ih shaltate.
Postoje tri opcije za comm mecheve:

 1. 1v1: kliknes, udjes i cekas da jos neko isto uradi da bi ste odigrali 1na1 (prijateljsku koliko sam skapirao)
 2. Inter Comm Match: u kome max 4 igraca (min? 2?) tvog comm-a ulazi u mech protiv drugog comm-a, za rejting
 3. Multi Player Free Match: u kome max 8 (min? 2?) igraca iz comm-a igra prijateljski mec po principu 4v4, 4v3, 3v3 u zavisnosti koliko ima igraca
U 2. i 3. opciji kontrolisete samo 1! igraca na terenu kojeg birate kad se zavrsi namestanje formacija po principu ko pre izabere mesija-njegov je (a usput je i sisa ^^)

Ako je neko izvalio sta znace one ikonice pored avatara i ako sam pogresno protumacio neke stvari (kruna, thumbs up, plava nula) neka se izjasni.
« Poslednja izmena: 13. oktobar 2012, 18:32:48 od strane nattydread »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: senser, CakAPES, ZokiSS

senser

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
    • http://steamcommunity.com/profiles/76561198163325483
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #6 poslato: 13. oktobar 2012, 19:15:09 »
Postoje tri opcije za comm mecheve:

 1. 1v1: kliknes, udjes i cekas da jos neko isto uradi da bi ste odigrali 1na1 (prijateljsku koliko sam skapirao)
 2. Inter Comm Match: u kome max 4 igraca (min? 2?) tvog comm-a ulazi u mech protiv drugog comm-a, za rejting
 3. Multi Player Free Match: u kome max 8 (min? 2?) igraca iz comm-a igra prijateljski mec po principu 4v4, 4v3, 3v3 u zavisnosti koliko ima igraca
U 2. i 3. opciji kontrolisete samo 1! igraca na terenu kojeg birate kad se zavrsi namestanje formacija po principu ko pre izabere mesija-njegov je (a usput je i sisa ^^)
[/QUOTE]

probao sam u nekoliko navrata da udjem u sve ove opcije i niko se nije priključio ...

i ovo izgleda obezličeno i alienirano kao i ceo online mod. sve je nekako daleko i hladno. vama?
Be Humble for you are made of Earth. Be Noble for you are made of Stars. <<<>>> Budi Skroman jer si stvoren od Zemlje. Budi Ponosan jer si stvoren od  Zvezda.
 

nattydread

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 393
    • Pogledaj profil
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #7 poslato: 13. oktobar 2012, 20:06:27 »
Ma mene najvise boli sto nema klasicni 2na2, to sam jedino i igrao, nema nerviranja nema chitera nema disconnectera i bilo je dosta opakih playera na 2v2 prosle god i odlicnih tekmi. Ovaj novi komjuniti je smece realno, bez IRC nevredi. Nema ni messaging :O ja jos ne znam kako da dodam prijatelje ma uzas...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: senser

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #8 poslato: 13. oktobar 2012, 20:10:57 »
Nikad gori community nisam video - ili nisu imali vremena da zavrse pa daj klientima bilo sta da ne cekuju a sledecim patchom cemo zavrsiti --- ILI SE SAMO TESIM.
 

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #9 poslato: 14. oktobar 2012, 07:20:32 »
Donosil sta novo kad je u pitanju novi dlc u odnosu na online?Osim community,pre svega mislim jel I dalje samo regular?
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 

senser

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
    • http://steamcommunity.com/profiles/76561198163325483
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #10 poslato: 14. oktobar 2012, 23:46:46 »
Inter comunity meč 2 vs 2 je zanimljiv : prošlogodišnji legends je najsličniji ovbom modu, potreban je dobar teamwork a pri tom nema naduvanih kiborga ... dodjite da se zabavimo
Be Humble for you are made of Earth. Be Noble for you are made of Stars. <<<>>> Budi Skroman jer si stvoren od Zemlje. Budi Ponosan jer si stvoren od  Zvezda.
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #11 poslato: 15. oktobar 2012, 00:11:25 »
Citat: zuke;1062735
Donosil sta novo kad je u pitanju novi dlc u odnosu na online?Osim community,pre svega mislim jel I dalje samo regular?


Ima i top player i ostalo... makar u comm mecevima :) za ostalo nisam stigao proveriti
:slap:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: foneTag, zuke

darkok

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 135
    • Pogledaj profil
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #12 poslato: 15. oktobar 2012, 19:51:14 »
Moze neko da mi kaze sta znaci kada mi javi da sam otkljucan u Community? Sta sad mogu da radim? Ne kapiram....
Hvala unapred
 

tuksamas

  • Pes rulz
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 471
    • Pogledaj profil
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #13 poslato: 15. oktobar 2012, 21:32:57 »
Najvise mi je zao sto nema standardnog 2v2, to moraju da poprave , ali one 4v4 utakmice su totalno zanimljive.. Igrali smo mi sada s pes serbie, zanimljivo je bilo, tako da preporucam da to probate ;)
 

senser

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
    • http://steamcommunity.com/profiles/76561198163325483
Re: Pes Serbia Community
« Odgovor #14 poslato: 24. oktobar 2012, 20:00:35 »
Kako da se organizujemo za inter komjuniti mečeve? Nigde nikad nikoga u obezličenoj pes čekaonici ...

So lonely, so lonely ... iliti ... čekala sam, čekala ...
Be Humble for you are made of Earth. Be Noble for you are made of Stars. <<<>>> Budi Skroman jer si stvoren od Zemlje. Budi Ponosan jer si stvoren od  Zvezda.