Autor Tema: Pass support  (Pročitano 11692 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

kutijagreha

  • Regular
  • **
  • Poruke: 50
    • Pogledaj profil
Pass support
« poslato: 23. septembar 2012, 16:04:46 »
Zanima me na koliko crtica igrate ovaj pes? Meni je namesteno na 3 crtice,i primetio sam da se malo teze prolazi protivncika odbrana,dok su pasovi daleko precizniji,i lako se dodaje. Probao sam da igram i sa jednom crticom,tu daleko vise treba da se vodi racuna oko dodavanja,ali cini mi se da je tada comp malo slabiji u odbrani,nekako lakse dodjem do udarca za sut. Ali me mnogo nervira kada u sret kontre,ne odredim lepo ugao pasa (jako mora da se vodi racuna oko toga) i komp mi uzme loptu,kao i o toniranju jacine pasa :wacko: to toliko me izbaci iz takta,tako da moram da vratim opet na 3 crtice. Zanima me da li taj pas lepo moze da funkcionise,samo ako se ima analogni dzojstik,ili je ovako moguce na strelicama?
Svako pisanje na ovu temu bi svima dobrodoslo. Hvala
Pavel Nedved: "Si può vivere senza pallone, ma non senza Juve".
 

el_dorado

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 227
    • Pogledaj profil
    • http://www.webgroup.ba
Re: Pass support
« Odgovor #1 poslato: 23. septembar 2012, 17:02:11 »
Ja igram na 2 crtice, i sasvim sam zadovoljan passovima, skroz malo gresaka se pojavljuje. Odigraj par utakmica na svaku tekmu, drugi lvl. Pa ces vidjeti na kraju koliko imas uspjesnih pasova i sta ti najvise odgovara.
Testiraj malo, sta je to sta tebi treba...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: AcKekE

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Odg: Pass support
« Odgovor #2 poslato: 23. septembar 2012, 17:15:27 »
Probaj da igraš na 0 crtica, manual pass i videćeš da nije ni malo lako, ali vežbanjem sve može. Pes12 sam igrao na 0 crtica, takođe igram i ovaj. Jedino ovaj manual shoot nisam probao.
« Poslednja izmena: 23. septembar 2012, 17:20:31 od strane NikolaJgd »
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Pass support
« Odgovor #3 poslato: 23. septembar 2012, 20:50:51 »
Probao ga ja,težak,pipav...
 

bokirivaldo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Re: Pass support
« Odgovor #4 poslato: 23. septembar 2012, 21:00:32 »
uvek pass suport na 0 crtica da se mucim ali tako je daleko najzanimljivije i realnije .A sut nekad sutnem manual nekad ovako zavisi .
 

crni_gusar

  • Regular
  • **
  • Poruke: 96
    • Pogledaj profil
Re: Pass support
« Odgovor #5 poslato: 23. septembar 2012, 21:58:11 »
Citat: bokirivaldo;1049250
uvek pass suport na 0 crtica da se mucim ali tako je daleko najzanimljivije i realnije .A sut nekad sutnem manual nekad ovako zavisi .

Ja od skora testiram sa nulom i slozio bih se da je tako mnogo izazovnije igrati, ali treba dosta privikavanja i uvjezbanosti... Sto se tice ostalih crtica i nivoa, rekao bih da je ove godine previse automatizovan pas... narocito onaj u prostor, pa je veoma lako uhodati u akciju koja uz dva klika stvara opasnu sansu za gol. Meni to nije zanimljivo, ali nekome ce biti...
 

Era997

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1307
    • Pogledaj profil
Re: Pass support
« Odgovor #6 poslato: 23. septembar 2012, 22:02:40 »
Sta je uopste manualni šut?
 

kutijagreha

  • Regular
  • **
  • Poruke: 50
    • Pogledaj profil
Re: Pass support
« Odgovor #7 poslato: 23. septembar 2012, 23:19:41 »
Citat: Era997;1049301
Sta je uopste manualni šut?



Jeste li primetili da kada igrate bez crtica i posle kada povecate crtice da se teze prolazi odbrana kompa? :) Kao i to da maltene svaki malo jaci pas u prazno polje golman njihov hvata i izbija. Tacno mora precizno da se odredi ugao pasa i jacina. Vi sto igrate bez crtica jer igrate sa analognim dzojstikom,ili igrate i ovako na strelicama,ali dosta vezbate? Ja bas i nisam vezbao to toliko,jer je to uvedeno od 12-ce,a nju sam slabo igrao,tako da mi treba vremena da se bas uhodam ::S:
Pavel Nedved: "Si può vivere senza pallone, ma non senza Juve".
 

mega varga

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Re: Pass support
« Odgovor #8 poslato: 23. septembar 2012, 23:43:44 »
Igram sa jednom crticom i mislim da je to taman za prosecnog igraca, a sut sam probao da stavim na manuel pa mi je svaki udarac zavrsavao kod korner zastavice :D::
 

el_dorado

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 227
    • Pogledaj profil
    • http://www.webgroup.ba
Re: Pass support
« Odgovor #9 poslato: 23. septembar 2012, 23:50:34 »
Citat: mega varga;1049422
Igram sa jednom crticom i mislim da je to taman za prosecnog igraca, a sut sam probao da stavim na manuel pa mi je svaki udarac zavrsavao kod korner zastavice :D::

Imao takvu situaciju na FIFA '12 haha. Prejako xd
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Pass support
« Odgovor #10 poslato: 24. septembar 2012, 08:06:00 »
Ne znam zašto vlada fama da je  bez crtica nemoguće igrati na običnom džojstiku.U mojoj ekipi čak trojica igraju na džojsticima sa krstićem a samo nas dvojica na analognim pečurkama.Manual pas bez crta igramo od samog demo-a 2012 i toliko smo ga uvežbali u ovih godinu dana da nema nikakve razlike u igri između nas koji igramo na pečurkama i njih koji rokaju na krstiću.Dakle,moguće je igrati bez problema i na krstiću.E sad,ljudima koji igraju na tastaturi ne mogu ni da zamislim kako je dok pokušavaju da igraju sa 0 crta,ali ne vidim nikakav problem da se kupi solidan džojstik i da se nauči na analogu.Ceo život sam igrao na krstiću i za dva dana sam savladao igru preko analognih komandi.
Fora kod manual pasa bez crtica leži koliko u dobrom intenzitetu pasa,toliko i u usmeravanju istog.Bliže lopte se lako svaladaju,problem su duži pasevi koji ne zahtevaju veliki ugao,dakle,situacija kada naš igrač utrčava ispred saigrača sa loptom.Skala preko pola,čak i jače,i minimalno pomeranje pečurke-krstića ukoso.Minimalno.To je jedini način da lopta ide dobro ka igraču.
 

raul7

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Re: Pass support
« Odgovor #11 poslato: 24. septembar 2012, 22:18:06 »
kad vas covek ovako cita pomisli da ste svi redovni finalisti ovih svetskih prvenstava u pesu. toliko ste upoznali materiju za ovih 4-5 dana da je to cudo!
Od International Superstar Soccer pro 98 do PES 12.
 

AcKekE

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Pass support
« Odgovor #12 poslato: 24. septembar 2012, 22:34:50 »
Citat: raul7;1050187
kad vas covek ovako cita pomisli da ste svi redovni finalisti ovih svetskih prvenstava u pesu. toliko ste upoznali materiju za ovih 4-5 dana da je to cudo!

Upravo to.. Citajuci ovo osecao sam se kao da je pes izasao tamo negde 2011-te.
Nije fora ciljati u metu, vec metati u cilj.
 

el_dorado

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 227
    • Pogledaj profil
    • http://www.webgroup.ba
Re: Pass support
« Odgovor #13 poslato: 24. septembar 2012, 22:38:23 »
Citat: AcKekE;1050201
Upravo to.. Citajuci ovo osecao sam se kao da je pes izasao tamo negde 2011-te.

Recimo da je PES , bas davno izasao. I da je princip igre ostao isti... hmm?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Zvezdan Nik

AcKekE

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: Pass support
« Odgovor #14 poslato: 25. septembar 2012, 00:57:52 »
Citat: el_dorado;1050206
Recimo da je PES , bas davno izasao. I da je princip igre ostao isti... hmm?

I? Japanci su takvi uvek nas teraju da naucim nesto novo.. Ne mozes tako non sarlantno napisati "princip igre isti", 13-ka nosi nove stvari kao i svaka verzija prethodna. Uvek su tezili ka tome da unaprede i uvek se nesto novo nauci, pre svega proslo je 5 dana kako je igra izasla i svi su odjednom sve shvatili i svi znaju samo zbog tog "istog principa" :clap2:
« Poslednja izmena: 25. septembar 2012, 01:15:11 od strane AcKekE »
Nije fora ciljati u metu, vec metati u cilj.