Autor Tema: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?  (Pročitano 59111 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Neocassius

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #60 poslato: 29. jul 2013, 01:02:04 »
Od skoro igram online, ali nisam uspeo da skontam kako da igram prijateljske mečeve protiv ljudi sa foruma. Prijavljen sam na onaj Beograd comunity, samo što ne vidim nikakve opcije za igranje mečeva, već samo neke tabele i rang liste, pa ne razumem o čemu se tu radi.

Može li neko da mi pojasni sve to?
 

fantaz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1036
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #61 poslato: 29. jul 2013, 10:40:27 »
Citat: Neocassius;1179030
Od skoro igram online, ali nisam uspeo da skontam kako da igram prijateljske mečeve protiv ljudi sa foruma. Prijavljen sam na onaj Beograd comunity, samo što ne vidim nikakve opcije za igranje mečeva, već samo neke tabele i rang liste, pa ne razumem o čemu se tu radi.

Može li neko da mi pojasni sve to?


Evo malo citaj po forumu pa ces sve saznati, imas lige i manager lige a sve vise o tome mozes saznati na chatu gdje se okupljamo, evo ti link

http://client00.chat.mibbit.com/?server=irc.Mibbit.Net&channel=%23pesserbiacommunity

 http://www.pes-serbia.net/threads/25360-Mesto-Okupljanja-Online-igraca-Pes-Serbia-Foruma?p=1046148&viewfull=1#post1046148
 uglavnom malo procitaj po temama za Pes 2013 online
http://www.pes-serbia.net/threads/25502-Kupio-sam-PES-2013-original-%EF%BF%BD-ta-sad?p=1047951&viewfull=1#post1047951

udi na chat i pitaj za dalje,, uvijek ce netko pomoci

DusanBani98

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #62 poslato: 29. septembar 2013, 09:52:36 »
Da li mora original da bi se igralo online? ili se moze nesto napraviti
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #63 poslato: 29. septembar 2013, 20:14:48 »
Citat: DusanBani98;1200412
Da li mora original da bi se igralo online? ili se moze nesto napraviti

Mora original.
:slap:
 

Mr.Markan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #64 poslato: 30. septembar 2013, 17:19:22 »
Koji je ID kod?
 

Đulaa

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #65 poslato: 24. februar 2014, 23:32:22 »
kako da igram PES 2013 online osim ovih uvjeta sto treba uradit (konami id i to) jel trebam skinut neki patch? ako treba nesto skinut i instalirat ili ubacit postavite ovdje. Hvala
 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #66 poslato: 4. mart 2014, 20:04:22 »
Citat: Đulaa;1249261
kako da igram PES 2013 online osim ovih uvjeta sto treba uradit (konami id i to) jel trebam skinut neki patch? ako treba nesto skinut i instalirat ili ubacit postavite ovdje. Hvala

ako se dobro sećam, trebalo bi da te igrica navodi koje patcheve i dlc da skineš. najbitnije je da imaš dobar konami id i ostale passworde.
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

con123

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #67 poslato: 7. april 2014, 16:09:34 »
E imam problem udjem u prijateljsku online tekmu,i pise mi your pes is out of date pls install lastest patch sta da radim
 

MilosCZV

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #68 poslato: 2. jul 2014, 17:35:10 »
Kupio sam Pes 2013 u Grckoj ,prvi put sam kupio original igricu ,mislio sam da cu lako igrati online ...Imam i Registration Code ,dal ja moram da se registrujem na KONAMI da bi igrao online,i dali ce me ta registracija nesto kostati?
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #69 poslato: 2. jul 2014, 19:10:54 »
Citat: MilosCZV;1287199
Kupio sam Pes 2013 u Grckoj ,prvi put sam kupio original igricu ,mislio sam da cu lako igrati online ...Imam i Registration Code ,dal ja moram da se registrujem na KONAMI da bi igrao online,i dali ce me ta registracija nesto kostati?

Nece. Samo registrujes konami ID, i sa tim ID-om mozes igrati bilo koji pes original. Znaci ako kupis jednog dana original pes15, mozes koristiti isti taj ID.
E sad fazon je u tome, ako si slucajno kupio polovnu igru, tj ako je pre tebe neko vec koristio taj registartion code, morace ti taj neko dati njegov konami id. Ne mogu 2 id-a na jedan registration code... kad jednom napravis ID i povezes ga sa kodom, zauvek moras koristiti taj ID :)
:slap:
 

MilosCZV

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #70 poslato: 3. jul 2014, 16:08:56 »
Ok,hvala uspeo sam da igram i da se pozvezem i sve ,dali postoji neki nacin da smanjim lag u igri kad igram Online Cup ili bilo sta .Pritisnem da doda a on doda posle 3 ili 4 sekunde .....Ili dal ima neki nas Balkanski server da igram?
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #71 poslato: 6. jul 2014, 11:16:29 »
Citat: MilosCZV;1287452
Ok,hvala uspeo sam da igram i da se pozvezem i sve ,dali postoji neki nacin da smanjim lag u igri kad igram Online Cup ili bilo sta .Pritisnem da doda a on doda posle 3 ili 4 sekunde .....Ili dal ima neki nas Balkanski server da igram?

Pa sad, ako je tvoj ping u redu, onda je stvar laga do tvog protivnika. Nije isto ako nadjes tu nekog protivnika iz regiona ili iz Uzbekistana. Što dalje protivnik, to veći lag. Što se tice servera i ostalog, nažalost ne možes mnogo da biraš, jer pes13 više gotovo niko ne igra online, nema neki veliki izbor protivnika. Tako da igraš sa kim uspeš da se povežeš. Naše lige i turniri online što organizujemo su prešli na pes14, a i sa tim završavamo uskoro, pa prelazimo na pes15.
:slap:
 

Supermen30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 70
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #72 poslato: 14. septembar 2014, 20:03:27 »
Ljudi, imam problem. Igram PES 2013 online vec gotovo 2 godine. Od skoro je igra pocela da koci, verovatno je neki virus u pitanju. Trebao bih ponovo uraditi sistem, medjutim zaboravio sam sifru konami id-a. Nema sanse da se mogu setiti, imao sam na compu negde zapisano, a sada ne mogu da nadjem. Sifra i konami id su mi sacuvani, kada sam prvi put napravio nalog. Kada se konektujem, mogu da vidim koji je konami id, ali u sifri ima samo one zvezdice. Interesuje me, postoji li neki fajl u Konami folderu, gde mogu naci koja mi je sifra???? Da se moze koristiti vise konami id-a sa jednim cd key-om, ne bi bilo nikakvih problema. Pomozite dobri ljudi !!!
 

javicuse

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1877
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2013 original - Šta sad?
« Odgovor #73 poslato: 14. septembar 2014, 23:29:27 »
Mislim da se fajl zove OPTION.bin u save folderu, ako se dobro secam. Sacuvaj taj fajl negde, i posle ga samo tu ponovo kopiraj u isti folder.
Iz ničega nešto, to nije mala stvar, već Božiji dar biti Baltazar :)
HoopoeQuotes