Autor Tema: FK Novi Pazar - Hadis Zekic  (Pročitano 14116 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #15 poslato: 31. oktobar 2012, 07:49:30 »
Vazi se ono sto je protivnik potvrdio ;)...
Ne spamuj mi temu :)...
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #16 poslato: 31. oktobar 2012, 08:34:30 »
FK Novi Pazar kaznjen za 1.000.000 zbog pokusaja malverzacija. Po poslednji put, golovi i asistencije sa tog meca se ne vaze.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Spale

Spale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 959
    • Pogledaj profil
Re: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #17 poslato: 31. oktobar 2012, 17:39:46 »
Op cap... Sto bi reko Fone :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: foneTag

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #18 poslato: 31. oktobar 2012, 20:23:41 »
Kao prvo nema nikakvih malverzacija jer nisam ni citao pravila nova tako da nisam ni znao da imaju nagrade za najboljeg strelca,a i svi znamo da to pripada ronaldu ili agueru, kao drugo golove koje je protivnik potvrdio ce da se vaze jer nema razloga da se ne vaze, a ja sam bio siguran da ih je sve on dao na l1 i trougao :).
kao cetvrto te kazne da zaboravis i nemoj da pokusavas da se izivljavas na mene molim te :), one kikove bez razloga na chatu sam te trpeo ovo necu, imao si mnogo prece i zesce da kaznavas pa nisi...
 

Soufiane Touzani

  • Sir Alex Ferguson
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2270
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/
Re: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #19 poslato: 31. oktobar 2012, 20:38:29 »
Kao deca se ponašate :(
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Macan

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #20 poslato: 31. oktobar 2012, 20:54:56 »
Ajmo onda redom, jer pokusao sam lepo ali ti ocigledno ne shvatas

1. Kao prvo nema nikakvih malverzacija jer nisam ni citao pravila nova tako da nisam ni znao da imaju nagrade za najboljeg strelca
   - To sto ti ne citas, to je tvoj problem a ne moj. Pokusao si da prodas foru da ti je jedan igrac dao 6 golova a to nije tacno. Dakle, malverzacija.

2.
kao drugo golove koje je protivnik potvrdio ce da se vaze jer nema razloga da se ne vaze
   - Ako nemas SS kao potporu za to da je neko uopste i ucestvovao na mecu, ne mozes pisati proizvoljno ko je koliko dao golova. Cak sta vise i protivnik nije siguran da je pomenuti igrac dao 4 ili manje golova. Jer se za dva seca da je jedan dao Rosina a drugi cini mi se Pirlo.

3.
kao cetvrto te kazne da zaboravis i nemoj da pokusavas da se izivljavas na mene molim te
   - Kazna ostaje na snazi i to sto sam ti upisao kaznu nije izivljavanje, vec da shvatis da ne moze po tvom da ide. Lepo sam napisao da se golovi nece vaziti, oglusio si se o to i poceo pricu kako ces ih racunati. Drugi put sam napisao zvanicno da se nece vaziti a ti i dalje teras po svom. Dakle dva puta si se oglusio, na ono sto ja pisem i teras po svom. Treci put ti to necu dozvoliti, dobio si kaznu koja ce ti biti racunata.

4.
one kikove bez razloga na chatu sam te trpeo ovo necu, imao si mnogo prece i zesce da kaznavas pa nisi...
  - Svecano obecavam da bez razloga neces biti izbacivan. Imao jesam, kaznjavao jesam i nisam. Ali svi ste trazili da se promeni pravilnik i da se sve kaznjava. Nije ti smetalo kada su drugi dobijali kazne, smejao si se, uzivao. Sada kada si ti dosao na red, onda je problem. Da li ces da me trpis ili neces to je stvar koju ces sam odluciti u to ti se ne mesam. Ali nemoj mi se vise mesati u posao i terati po svom.

Sa ovim zavrsvam svaku dalju diskusiju na ovu temu.


The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #21 poslato: 31. oktobar 2012, 20:59:55 »
kazna nece biti uracunata i golovi koje je potvrdio protivnik ce da budu uracunati...
ajde da vidim sta si to naumio da uradis...

to sto si ti postao zelenko ti ne daje pravo da radis sta hoces sa nama, i sam znas da si mnogo puta gresio i bio ispravljan od strane nas...
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #22 poslato: 31. oktobar 2012, 23:47:26 »
Trudio sam se da budem objektivan i da sebi ne dizem pritisak. Pa sam pozvao u pomoc ljude koji mi pomazu oko lige. Trazili (zamolili) su mi da skinem kaznu, iako sam protiv odradicu to.

- Kazna od 1.000.000 ce biti izbrisana
- Golovi i asistencije se nece racunati
- Kartoni sa tog meca se nece racunati
- Povrede sa tog meca se nece racunati
- Svako ponovno vracanje na ovu temu od strane Hadisa, kazna ce biti vracena i duplirana. Dakle, ukoliko ponovo bude pisao o ovome i provocirao kazna ce mu biti uvecana na 2.000.000


Hadise,

o tome kakav sam ja kao direktor lige, je na vama da sudite. Kakav sam ja kao osoba, nemas pravo. Jer me ne poznajes, oci mi u zivotu nisi video a dajes sebi za pravo da mi sudis. Da me nazivas nacionalistom, da mrzim pazarce, da mrzim sve ostale koji nisu Srpske nacionalnosti. Da se izivljavam na ljudima. To ti ne dajem za pravo. Uvek sam bio korektan prema tebi, mogao da se oslonim na tebe da zavrsis neki posao, koji ti zadam. To ti ni u jednom momentu ne daje za pravo da pomislis da si iznad svih ostalih. Ne daje ti za pravo da se oglusis o ono sto ja napisem. Da dva puta te opomenem a ti i dalje teras po svom. Da ti i dalje potenciras da si samo ti upravu. I da me na kraju ucenjujes, sa odustajanjem iz lige ukoliko ne sklonim kaznu. Da ako ti odlucis da ostanes u ligi, neces vise da pomazes.  Ti si veceras pokazao kakva si osoba i nasta si sve spreman. Tako da je ovo poslednja stvar koju ti ikada pisem sto na chatu, sto na forumu. Od sad mozes procitati samo pitanje, kada budemo imali mec da odigramo i to je sve. Hvala ti na svemu sto si ikada uradio za ovu ligu i nemoj da brigas vise nikada neces biti pozvan da pomazes oko lige. Jos jednom hvala ti na svemu sto si ucinio za ligu.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #23 poslato: 31. oktobar 2012, 23:53:48 »
kako te nije sramota da pises nesto sto nikad nisam rekao, znamo da volis da pises i da si recit ali nisam znao da mozes i da lazes...
nikad nisam rekao da si nacionalista i da mrzis sve druge osim srbe, to si napisao samo zato da ostali imaju ruzno misljenje o meni zbog ovog incidenta, srami se, nisam glup...
napisao sam da sam ovim tvojim ponasanjem dobio utisak da imas nesto protiv mene, i da radis ono zbog cega su i aladin i zuke otisli sa pesserbia jer si me puno puta kikovao bez razloga i sada kazna zato sto sam ti protiv urecio...
 

Spale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 959
    • Pogledaj profil
Re: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #24 poslato: 1. novembar 2012, 09:23:31 »
Da rezimiramo...

- Pokusaj malverzacije - resenje - oduzeti Vagner Love i ponistiti sve golove koje je dao (sto implicira 3 boda za mene)
- Na ovo ce Fone da forsira jednog coeka da daje golove - resenje - pisati sluzbeni rez protiv njega u moju korist (sto implicira 3 boda za mene)
- Najbitnije: Ne kickovati Hadisa sa chata - resenje - ja sam tu da ga kicknem svaki put :D

P.S. Ko se ljuti uteram mu ..... :ziveli:
« Poslednja izmena: 1. novembar 2012, 15:46:51 od strane Spale »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: cercil, Zmaster, foneTag, Cepa33

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #25 poslato: 1. novembar 2012, 11:30:23 »
Samo ti remiziraj, za to primas platu :)...
 

Spale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 959
    • Pogledaj profil
Re: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #26 poslato: 1. novembar 2012, 15:45:51 »
Ko zna zna... :ziveli:
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #27 poslato: 1. novembar 2012, 16:36:12 »
;)
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #28 poslato: 3. novembar 2012, 12:28:43 »
.13. KOLO!

[TABLE=class: rez-table, width: 781]
[TR=class: mec]
[TD=class: tim1, align: right]Soufiane Touzani - Panchester United[/TD]
[TD=class: rezultat]1-3[/TD]
[TD=class: tim2, align: left]FK Novi Pazar - Hadis Zekic[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

 

Zuti karton:/.
Crveni karton:/.
Povrede:/.
Strelci: Baloteli. Pirlo x2.
Asistencije: Chamak. Saha.

GG...
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: FK Novi Pazar - Hadis Zekic
« Odgovor #29 poslato: 4. novembar 2012, 14:33:53 »
.11. KOLO!

[TABLE=class: rez-table, width: 781]
[TR=class: mec]
[TD=class: tim1, align: right]Toja - FK Selenča Sombor[/TD]
[TD=class: rezultat]0-5[/TD]
[TD=class: tim2, align: left]FK Novi Pazar - Hadis Zekic[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

 

Zuti karton:/.
Crveni karton:/.
Povrede:/.
Strelci: Baloteli. VAGNER X4.
Asistencije: VAGNER. Zarate.

GG...