Autor Tema: PES 2013 Online FAQ  (Pročitano 74646 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #15 poslato: 22. septembar 2012, 19:54:53 »
Resio sam problem nekom DOX-u -- znaci PORTOVI SU PROBLEM moras otvoriti portove .

1. napraviti STATIC ip u local area connection
2. DMZ : ubaciti IP (static IP) i eneble ako ima kvacica ( ako ima uopste dmz opcija na router)
3. Otvoriti portove 5730-5739
4. UPNP aktivirati

Sretno  Rogo
 

DoooX

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #16 poslato: 22. septembar 2012, 20:29:22 »
Citat: Aladdin986;1048472
Resio sam problem nekom DOX-u -- znaci PORTOVI SU PROBLEM moras otvoriti portove .

1. napraviti STATIC ip u local area connection
2. DMZ : ubaciti IP (static IP) i eneble ako ima kvacica ( ako ima uopste dmz opcija na router)
3. Otvoriti portove 5730-5739
4. UPNP aktivirati

Sretno  Rogo


Upravo tako.. Problem resen. Hvala puno! :)
 

Димитар

  • MKD V.I.P
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 856
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #17 poslato: 22. septembar 2012, 22:59:35 »
Citat: DJRogo;1048315
pozdrav za sve

Imam problem vec 2 dana nemogu da udjem u online nijedan mod,uvijek se isto desava-znaci:username pass i code sve ok,idem normalno na ok,vrti onu lopticu,uspostavlja konekciju i vraca me na Main Menu opet idem da master ligu online i opet mi trazi da se logujem,uradim sve to i pokaze mi sve one informacije o popravkama na serveru,data pack i kada to izlistam ponovo me vraca na main menu i vs etako u krug vec 2 dana,sta da radim citao sam po raznim forumima,masa ljudi ima ovaj problem,ali rijesenja nigdje nema..(Znaci da iskljucim odma opcije kako je username netacan ili pass,ili code,to je sve uredu,code je velikim slovima) stalno me vraca na Choose Your Online settings mjesto za Password je uvijek prazno nakon povratka

da li neko ima ovaj problem?:rulet:

I ja imam vakov problem .... I kad kliklnem na Friendly Match i pisem sve sto treba i me vraca open da bidam na pocetnu za Friendly Ranked,....
 

DoooX

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #18 poslato: 22. septembar 2012, 23:44:57 »
Kontaktiraj Aladina za tacnije resenje, ne mogu da ti odgovorim na PM. On ce ti objasniti sigurno. Ne brini se, resiva je stvar.
 

DJRogo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #19 poslato: 23. septembar 2012, 01:18:14 »
Aladin
Hvala na odgovoru,ali ovo mi nije nista pomoglo jos uvijek je sve isto...sve sam testove odradio kada je pes u pitanju i svi su prosli,igrao sam i fifu i prosli pes 12 i jos mnoge igre online  i sve radile jedino ova neradi,nikako mi nije jasno sta se desava...uvijek me vraca nazad na login i uvijek polje passworda prazno samo se vrtim u krug,sve sam uradio sto si napisao ali to nepije vode nazalost.....

skinuo sam auto login   pise da sam se uspjesno Logirao ali opet se nista nedesava,samo mogu da klikam na autologin opciju,ostale opcije friend list i slicno je samo boldano i te opcije nemogu izabrati,profill edit itd...a pise da je Login uspjesan... sve izgleda da je problem u konamiju a ne kod mene...
« Poslednja izmena: 23. septembar 2012, 01:36:24 od strane DJRogo »
 

savic86

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #20 poslato: 23. septembar 2012, 02:08:23 »
Ako nekom nije problem da mi podesi ove portove direkno preko onog programa TeamViewer bio bi mu jako zahvalan,znaci sve sam pokusavao i nikako nece uvek pise u onom Port Checker: Auto Setup Mode: [X] UDP connection blocked.
Manual Setup Mode: [X] UDP connection blocked.Hvala unapred
 

Stojkovic_Slobodan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 512
    • Pogledaj profil
    • http://www.partizan.rs
Re: Odg: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #21 poslato: 23. septembar 2012, 02:11:55 »
Ako niko nece da ti namesti,nazovi provajdera i sredi,tako sam ja danas :)
Samo im reci hocu da otvorim port i oni ce te voditi korak po korak :)
Godine prolaze,postajem sve stariji,ljubav se ne gasi vec zreliji su stavovi!
 

Димитар

  • MKD V.I.P
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 856
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #22 poslato: 23. septembar 2012, 10:05:32 »
Da i kod mene nekoo nek napravi preko team viewer...... Naravno ako moze
 

savic86

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #23 poslato: 23. septembar 2012, 13:32:20 »
Ma zvao sam ih jos za pes2012,ja inace zivim u italiji a ovde su ti zabari kad im treba nesto da platis dolaze racuni i pre vremenskog roka a kada tebi nesto treba moras da ih cekas mesecima.Do duse dolazio jedan italijan cackao nesto na brzaka posle toga ugasio modem i rekao mi da ga upalim za 5 min. ali nista se posle nije promenilo sve ostalo isto.........................
 

el_dorado

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 227
    • Pogledaj profil
    • http://www.webgroup.ba
Re: Odg: Re: Odg: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #24 poslato: 23. septembar 2012, 19:30:07 »
Meni se ovo desavalo jos sa PES 6, poslao sam samo email provajderu i sljedeci dan dobio obavijest da su portovi otvoreni. Sada sam na DSL-u i nemam problema sa 2013. Znaci samo provajderu pisi email neka ti otvore portove, a nadji na netu koji su za pes.
 

DJRogo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #25 poslato: 23. septembar 2012, 20:06:19 »
jednostavno sam sve probao sve mi se cini da je to do Konamija i njihovih servera koji su katastrofalni,najgora stvar sto konami nezeli da obavjesti svoje kupce i igrace i objasni u cemu je problem,nego sute....
 

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Re: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #26 poslato: 23. septembar 2012, 20:19:14 »
Kako da izaberem koji Personal Data da koristim dok igram Online?
Na proslom je bilo da izaberes kada ulazis u Online Menu, a sada mi sam cita odmah onaj Data 1.
 

KELOVAC

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #27 poslato: 23. septembar 2012, 22:33:53 »
Ako ja instaliram neki patch npr. JSL dali mogu da igram online sa tim patchom ili za online moram da ulazim na onaj obican pes13?
 

DJRogo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #28 poslato: 23. septembar 2012, 23:50:04 »
dali mogu dobiti odgovor od igraca koji mogu pristupiti online pes 13,da urade ovaj test pa da potvrdimo neku teoriju od tom cuvenom ping limitu,prica se vrti po internetu da je konami stavio ping limit,pa da je zbog toga nastao problem"Login"back to the main menu!  znaci otici na RUN-ukucati cmd,zatim-ping 210.148.52.143...pa ako uradite test pisite da vidimo rezultate...kod mene je 280..ali jos uvijek nemogu da igram..
 

DJRogo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: PES 2013 Online FAQ
« Odgovor #29 poslato: 24. septembar 2012, 00:31:39 »
posto nemam jos uvjek privilegiju za Privatne Poruke moram ovde pisati :)
Dimitar@
problem nisam rijesio sa onim programom,ali hvala na pokusaju pomoci ;)
Darkok@
nazalost i ja se patim jos uvijek,sve sam pokusao,router sam prekopao citav sve uradio,ali izgleda da nije do nas nego do konamija,samo nam preostaje da cekamo,ja sam jos probao na Visti,Widnows 7,i na xp ali nista se nije promjenilo sve je ostalo isto....