Autor Tema: Fk Partizan-Sezona 2012/2013-Novi početak posle oluje u klubu.  (Pročitano 46755 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
Snažni potresi su uzdrmali klub iz Humske, predsednik Dragan Djurić je bukvalno isteran iz kluba a na njegovo mesto je došao srpski privrednik decenije, Miroslav Bogicević. Miroslav je i bivši fudbaler Partizana tako da poznaje posao kojim će se baviti nada se duži niz godina. "Bogi", kako ga mnogi zovu za šefa stručnog štaba imenovao je mladog stručnjaka Marka Jevremovića, takodje bivšeg fudbalera Partizana.

« Poslednja izmena: 14. jun 2012, 19:54:57 od strane Marko_Jevremovic92 »
 

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
KZŠ FK Partizan- (Tema: Promocija novog trenera)
« Odgovor #1 poslato: 14. jun 2012, 02:11:18 »
Došao je i taj dan, dan kada se proslavljeni Partizanov as vratio kući i seo na vruću stolicu pred novinare, pred navijače, pred Srbiju. Puno je vremena prošlo od njegovog prošlog boravka u klubu, u kojem se afirmisao kao igrač i u koji se sada vratio da povrati ugled i slavu iz starih dana.
Miroslav Bogićević nije mnogo oklevao i razmatrao ko će sesti na mesto šefa stručnog štaba Partizana, videćemo hoće li taj brzi potez srpskog privrednika decenije biti dobar ili loš.





MB : " Okupili smo se danas ovde da vam predstavimo budućnost Partizana, i to kazem sa punim pravom, jer vrlo dobro poznajem čoveka koji sedi pred vama. Marko je odličan stručnjak, neki će reći neiskusan, zaključujući po njegovim godinama, ali ovaj tridesetpetogodišnjak je stekao znanja i iskustva kao niko u Srbiji, i ja sam siguran da je on sposoban da nastavi dominaciju Partizana u srpskom fudbalu. Ukoliko imate neka pitanja za njega, izvolite pitajte? "

PR ( Sport ): " Marko kakav je osećaj biti ponovo u Partizanu?"
MJ: " Osećaj je neverovatan, i nikakav drugačiji ne može da bude kada je Partizan u pitanju, presrećan sam sto mi je Bogi pružio priliku da budem trener kluba koji volim najviše na svetu. "

TJ ( Sportski zurnal ): " Kakvo imaš mišljenje o svojim predhodnicima, o stanju u klubu, igračima? "
MJ: " Od svojih predhodnika pohvalio bih Aleksa Stanojevića, koji je učinio čudo od kluba i verujem da bi i dalje činio čuda da se nije dogodilo što se dogodilo, što se tiče Avrama Granta, mislim da nije u redu komentarisati njegov rad, jer se nije dugo zadržao i nije mogao ni da pokaže šta zna. Stanje u klubu je sada bolje, samo to mogu da kažem a da se ogradim i da vi razumete. Zadovoljan sam predsednikom, jer je konačno na čelu kluba neko ko razume svoj posao, i sportsku i drugu stranu posla. Igrački kadar koji posedujemo je sjajan, i pojačanja su sjajna, sada je na nama da se upoznamo dobro i da počnemo da radimo."

SN ( Press ): " Hoće li biti jos pojačanja? Da li ima neka pozicija koja "škripi" u timu? "
MJ: Trenutno u timu imamo puno igrača, i zelimo da vidimo kako će se oni pokazati, kako će se pokazati novajlije...Mislim da će biti jedno, eventualno dva pojačanja, i to u odbrani, na mestu centralnog defanzivnog igrača, tu imamo sjajnog Ivanova, mladog Ostojića, imamo iskusne Rnića i Andersona, koji su često pod znakom pitanja zbog povreda,zbog toga ćemo morati da angažujemo jos jednog igrača na toj poziciji. I naravno pokušaćemo da se pojačamo iz sopstvenig pogona ili iz domaćeg prvenstva, jer ukoliko plaćamo inostranog igrača, taj igrač mora da bude bolji od onoga što mi imamo ovde."

TJ ( Sportski zurnal ): " Hoće li biti promena u postavi? "
MJ: " To ćemo tek videti, sva mesta su otvorena, predstoje nam pripreme, prijateljski mečevi gde će se pokazati ko je spreman a ko ne. "





PR ( Sport ): " I za kraj, kakvi su planovi za prvenstvo, evropu? "
MJ: " Mnogo trenera se promeni u roku od samo nekoliko meseci, ne samo kod nas, nego u svuda u svetu, i kada dolaze svi obećavaju, zato i ja mogu samo da obećam. Mogu da obećam da ću pokušati da nastavim ovu sjajnu seriju od 5 godina uzastopnih titula, mogu da obećam da ću pokušati da premašim očekivanja svih, i mogu da obećam i da se zakunem da nikada neću izneveriti klub, igrače, navijače i Srbiju. Hvala vam. "

MB: " Ja ne znam za vas ali ja sam se zamalo rasplakao, toliko od nas za danas. Hvala vam što ste došli, uvek ste dobrodošli na konferencijama. Prijatno. "
« Poslednja izmena: 14. jun 2012, 20:11:47 od strane Marko_Jevremovic92 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Choda10

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
Parni Valjak se zahuktava!
« Odgovor #2 poslato: 14. jun 2012, 02:56:44 »
Nekoliko dana posle dolaska novog trenera tim Fk Partizana funkcioniše odlično, igrači su se prilagodili na trenera, i izleda da su se svi jako dobro upoznali. Ekipa srpskog šampiona je otpočela pripreme za novu sezonu i za nov pohod na evropu, videćemo da li će se isplatiti težak rad koji ulažu svi u klubu.



Na prozivci trenera Marka Jevremovića se pojavilo 28 igrača.
Golmani: Stojković, Radiša Ilić, Petrović.

Odbrana: Rnić, Ivanov, Ostojić, Stanković, Anderson, Volkov, Aksentijević, Lazevski, Pauljević, Miljković.

Sredina: Medo, Smiljanić, Lovre, Saša Marković, Babić, Babović, Vukić, Saša Ilić, Tomić, Ninković.

Napad: Lazar Marković, Marko Šćepović, Stefan Šćepović, Eduardo, Mohammed Zubya.




Crno-Beli imaju svoju prvu proveru već za tri dana, kada će igrati prijateljski meč protiv Teleoptika, do tada  će se ovih 28 igrača medjusobno takmičiti za mesto u startnih jedanaest.
« Poslednja izmena: 14. jun 2012, 20:08:38 od strane Marko_Jevremovic92 »
 

Biby Locky

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 383
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/54975-Biby-Locky
Odg: Fk Partizan-Sezona 2012/2013-Novi početak posle oluje u klubu.
« Odgovor #3 poslato: 14. jun 2012, 09:11:35 »
Lepo,lepo koj pec koristis? :)
 

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
Re: Fk Partizan-Sezona 2012/2013-Novi početak posle oluje u klubu.
« Odgovor #4 poslato: 14. jun 2012, 10:02:07 »
Hvala.. :001_smile: Jsl Patch 2010+ PLS, sa mojim modifikacijama, dresova i ovih novih igraca... :001_smile:
 

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
Adem Ljajić Ponovo u Humskoj ?!
« Odgovor #5 poslato: 14. jun 2012, 10:54:17 »


Kako nezvanično saznajemo, fudbalski klub Partizan je stupio u kontakt sa dugogodišnjim prijateljskim klubom iz Firence, povodom eventualnog dogovora oko Adema. Naime, posle incidenata kako u klubu tako i u reprezentaciji, mladi fudbaler poreklom iz Novog Pazara nema mnogo prilika da zaigra u Fiorentini pa bi mogao da se vrati u klub sa kojim je napravio svoje najveće uspehe u karijeri. Novac nije problem jer bi Ljajić došao na jednogodišnju pozajmicu.Trener Partizana Jevremovic još uvek ništa konkretno ne govori o trasferu Adema Ljajića.

  " Adem je sjajan igrač, siguran sam da želi što pre da se oslobodi renomea koji je stekao poslednjih nekoliko meseci, mislim da želi da krene od nule, a da li će to biti kod nas, ja nisam obavešten još, ali sigurno ću se raspitati kod Tumbe ( prim.aut. Ljubiša Tumbaković ). "


« Poslednja izmena: 14. jun 2012, 20:14:46 od strane Marko_Jevremovic92 »
 

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
Goleada u zemunelu! Partizan 6:0 Teleoptik
« Odgovor #6 poslato: 14. jun 2012, 11:40:00 »


Parni Valjak je sjajno započeo pripreme, u svom prvom prijateljskom meču na sportskim terenima "Zemunelo" savladan je Teleoptik i to ubedljivim rezultatom. Čak šest golova smo videli u mreži golmana "optičara" Ristića, a sevalo je sa svih strana, sa leve, sa desne strane, pa i kroz sredinu. Protutnjao je parni valjak pored Zemuna u velikom stilu za samo 90 minuta.
Šef stručnog štaba Partizana Marko Jevremović je prezadovoljan i pun utisaka,ali ima i nekih zamerki:
 " Kada se pogleda rezultat ne moze se reći da nismo dobro igrali, 6 golova nije malo, to niko nije očekivao s obzirom na vremenske uslove..." osvrnuo se Jevremović na kišu koja je padala za vreme cele utakmice. " Teren je bio jako nakvašen i divim se svojim igračima i pulenima Vuka Rašovića koji su sjajno kontrolisali loptu po ovakvom terenu. Imam malih zamerki što se tiče odbrambene linije ali to ćemo zajedno rešiti, ipak sam nagovestio da bi tu mogli da imamo najviše problema tokom priprema."




Sastavi timova:

Partizan:
[/I] Stojković, Ivanov, Ostojić, Aksentijević (od 45. Pauljević), Volkov, Lovre, Tomić, Babović, Saša Ilić (od 45. Ninkovic), L.Marković (od 45. Stefan Šćepović), Zubya.

Teleoptik: Ristić, Karišik, Miličić, Stević, Brežančić, Lukić (od 78. Trujić), Popara ( od 62. Mihajlović), Marinković, Jovanović (od 73. Cakić), Obradović, Djoković.


                   

 

Strelci:28' Zubya(L.Marković), 44' Tomić(Zubya), 45+' Tomić(Babović), 73' Ninković(Babović),
         78' Zubya(Tomić), 87' Ninković(Tomić)


« Poslednja izmena: 14. jun 2012, 20:24:01 od strane Marko_Jevremovic92 »
 

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
Marko Šuler na pragu Partizana?
« Odgovor #7 poslato: 14. jun 2012, 18:16:15 »

Nezvanična informacija je da se štoper Slovenačke reprezentacije nalazi na pragu Humske 1. Jos uvek nam niko nije iz Partizana potvrdio detalje o ovom mogućem transferu.
Šuler je visok 187cm i ima 29 godina, trenutno igra u Hapoel Tel Aviv-u, važi za izuzetno brzog igrača iako igra na poziciji centralnog beka i odlično se služi i levom i desnom nogom. Njegova vrednost je nešto više od jednog miliona eura, pa bi ova poslednja stavka bila presudna za njegov dolazak u Beograd.
« Poslednja izmena: 16. jun 2012, 12:08:02 od strane Marko_Jevremovic92 »
 

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
Fiorentina i Partizan se dogovorili, Ljajić pristao !
« Odgovor #8 poslato: 14. jun 2012, 18:43:44 »


Adem Ljajic, do skoro reprezentativac Srbije, doputovao je u Beograd u toku jučerašnjeg dana, obavio medicinske preglede, i danas se nalazi ispred novinara radi njegovog predstavljanja kao novog pojačanja FK Partizan. Adem je došao u Partizan na jednogodišnju pozajmicu, kako bi pomogao svom bivšem klubu da izbori mesto pod evropskim suncem.


PR(Sportski Žurnal): "Ademe, ponovo si u Humskoj, Dobrodošao, ali ništa nije kao pre, kako ti izgleda sada klub?"

ALJ: "Prvo hvala na dobrodošlici, a drugo Partizan je Partizan, promenili su se ljudi u klubu, igrači, ali navijači su isti, i ciljevi su isti koliko vidim. Izgleda malo organizovanije ali to je isti onaj klub koji sam napustio pre par godina. "

ST(Sport): " Da li misliš da si protraćio ove godine od napuštanja kluba do sad, jer je ovo povratak na isto, kako ti kažes?"

ALJ: " Naravno da ne, od kada sam napustio klub mnogo sam naučio, stekao iskustvo, i sada kada sam u mogućnosti da to znanje prenesem da moje nove saigrače ja sam rad da im to i učinim?"

AM(Press): " Kakvo misljenje imas o novom treneru Partizana? "

ALJ: " Susretali smo se mi dok sam bio u mladjim kategorijama Partizana, ali nikad nismo radili zajedno, biće mi čast da radim sa njim. "

SM(Kurir): " Jevremović ima visok nivo discipline koji mora da se ispoštuje, da li ćeš moći tako da funkcionišeš u klubu."

ALJ: " Vidim na šta ciljate, ali odgovoriću vam najiskrenije, posle incidenata u Firenci i u reprezentaciji, nemam nameru da svom prgavom temperamentu dozvolim da mi se igra sa karijerom, on je sada u džepu i ne puštam ga napolje. "...uz smeh je odgovorio Ljajić.


Od trenera crno-belih nismo dobili izjavu povodom ovog transfera ali podsećamo na njegovu izjavu od pre nekoliko dana:
" Adem je sjajan igrač, siguran sam da želi što pre da se oslobodi renomea koji je stekao poslednjih nekoliko meseci, mislim da želi da krene od nule, a da li će to biti kod nas, ja nisam obavešten još..."

[/I]

« Poslednja izmena: 15. jun 2012, 03:54:10 od strane Marko_Jevremovic92 »
 

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
Žreb u Nionu-3. Kolo Kvalifikacija za Ligu Šampiona 2012-2013
« Odgovor #9 poslato: 14. jun 2012, 19:31:57 »


Osvojivši šampionsku titulu, crno-beli su dobili priliku da se upuste u evropske vode, da pokušaju da dosegnu do Lige Šampiona ili da se zadovolje učešćem u Ligi Evrope. Partizan ima jako dobru priliku da se plasira u grupnu fazu najmasovnijeg klubskog takmičenja na starom kontinentu, jer se nalazi na samo jednom stepeniku udaljenosti od nje, taj stepenik se drugačije zove 3. kolo kvalifikacija iliti Playoff Lige Šampiona.
Tim iz Beograda se nalazi u povlašćenom šeširu pa se neće susresti sa jakim ekipama. Sledeći timovi su potencijalni protivnici našeg šampiona:

1. Maccabi Haifa
2. APOEL
3. Glasgow Rangers
4. PSV Eindhoven
5. Dinamo Zagreb
6. Copenhagen
7. Rosenborg
8. Steaua
9. Hammarby
10. Metalist


Izvučen je naš predstavnik, FK Partizan...



...a protivnik jee? >> Hammarby (SWE) <<



Prvi meč će biti odigran 17. avgusta, a revanš 26. avgusta.
« Poslednja izmena: 14. jun 2012, 20:33:21 od strane Marko_Jevremovic92 »
 

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
Jevremovic: " Žreb nam nikad naklonjen nije bio. "
« Odgovor #10 poslato: 14. jun 2012, 19:49:55 »
Povodom žreba kvalifikacione runde za ligu šampiona, dobili smo intervju sa trenerom crno-belih. Šef stručnog štaba tima iz Humske i nije baš zadovoljan kako su se stvari odigrale po beogradski klub.



 " Realno gledano, možemo da se nosimo sa svim ekipama koje su mogle da nam budu protivnici, čak i sa nekim nosiocima, i ne preterujem kada to kažem. I ova situacija me dosta podseća na prošlogodišnju sa Šamrokom, izvukli smo najslabijeg protivnika a to je nešto najgore, nikad ne treba da se podcenjuje covek koji je na zemlji jer on nema gde niže da padne, on nema šta da izgubi, tako i Hammarby, mislim da ću ozbiljne mere preduzeti kako se nebi ponovila prošlogodišnja katastrofa."



Kako je ušao u salu gde je bila konferencija, Jevremović je bio vidno uzrujan...

"Ne želim da me pogrešno shvatite, ja se ne plašim protivnika, to mi nije preporučljivo u poslu kojem se bavim, ali se plašim nas samih..."

Sa ovim rečima Jevremović je napustio salu za konferencije i otišao pravo u kancelariju Miroslava Bogićevića, kako nam je kasnije saopšteno. Nama ostaje jedino da se uzdamo u kvalitet Jevremovića i čitavog kolektiva FK Partizan.[/B][/FONT]
« Poslednja izmena: 14. jun 2012, 20:35:02 od strane Marko_Jevremovic92 »
 

Marko_Jevremovic92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
Jelen Super Liga spremna za početak!
« Odgovor #11 poslato: 14. jun 2012, 20:51:03 »

    Elitno fudbalsko takmičenje za klubove u Srbiji se sprema za početak. Osamnaest klubova ulazi u novu sezonu i u novu borbu za svaki bod. Ove sezone će biti jako zanimljivo kako u borbi na vrhu tabele, tako i na dnu iste. Šampion Partizan ima priliku da nastavi dominaciju i osvoji šestu uzastopnu titulu šampiona Srbije, ali tu se pitaju i Crvena Zvezda, Vojvodina, pa čak i Spartak i Jagodina koji se polako iz godine u godinu probijaju ka vrhu tabele.

    Sve u svemu očekuje nas sjajna sezona Jelen Super Lige Srbije...

     

    Ove godine u Jelen Super Ligi učestvovaće 18 ekipa :
      • Partizan
      • Crvena Zvezda
      • Vojvodina
      • Ofk Beograd
      • Spartak Zlatibor Voda
      • Jagodina
      • Rad
      • Borac
      • Javor
      • Hajduk
      • Mladi Radnik
      • Teleoptik
      • Smederevo
      • Kolubara
      • Metalac
      • Napredak
      • Bsk Borča
      • Čukarički
      • [/I]
      [/FONT][/B]

      « Poslednja izmena: 14. jun 2012, 20:57:59 od strane Marko_Jevremovic92 »
       

      Marko_Jevremovic92

      • Professional
      • ***
      • Poruke: 150
        • Pogledaj profil
        • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
      1. Kolo JSL 2012/2013 Partizan 1:0 Rad
      « Odgovor #12 poslato: 14. jun 2012, 21:24:34 »



      Sjajna fudbalska predstava i premijera nove sezone Jelen Super Lige je danas vidjena na stadionu Partizana, gde su odmerili snage aktuelni šampion i domaćin na ovom meču, Partizan i ekipa Rada. Na kraju meča koji je obilovao prilikama kako sa jedne tako sa druge strane, na semaforu je stajao rezultat 1:0. Strelac jedinog pogotka na meču bio je mladi talentovani napadač crno-belih Lazar Marković u 61'-tom minutu susreta, kada je Stefan Babović sjajno prošao po levoj strani i uputio centaršut. Najbolje se u gužvi u šesnaestercu snašao Marković i zatresao mrežu Danilovića.




      Trener Partizana: " Sjajno je pobedom započeti odbranu titule! Ostvariti prvu ligasku pobedu kao trener kluba koji volim najviše na svetu?..pa osećaj je neopisiv, zahvalio bi se ljudima iz kluba koji su podržali moj rad, zahvalio bi se igračima koji su sjajno danas odigrali, i siguran sam da smo sada pokrenuli Parni valjak koji će nastaviti ovim ritmom da "gazi" ka Evropi, ka šestoj uzastupnoj tituli i novom trofeju Lav kupa.  "


      Partizan je nastupio u punom sastavu, u igru su jos ulazili Aksentijevic( od 45' umesto Pauljevića), Eduardo ( od 67' umesto Mohameda Zabije) i Goran Lovre( od 75' umesto Meda Kamare)


      Igrač utakmice Partizan-Rad je bez konkurencije Lazar Marković, sjajna partija mladog čačanina, krunisana golom koji je doneo pobedu crno-belima.

      « Poslednja izmena: 14. jun 2012, 21:37:23 od strane Marko_Jevremovic92 »
       

      Marko_Jevremovic92

      • Professional
      • ***
      • Poruke: 150
        • Pogledaj profil
        • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
      Partizan stigao u Stockholm! Igrači optimistični pred meč!
      « Odgovor #13 poslato: 14. jun 2012, 22:13:10 »

      Fudbaleri Partizana su doputovali u Johanneshov, južni deo grada Stockholma, i smestili se u Hotel, trener Jevremović je već večeras zahtevao od domaćina da omogući pristup terenu kako bi igrači mogli da se upoznaju sa istim. Za sutra ih očekuje lagani trening pred utakmicu, u koju crno-beli ulaze kao favoriti. Kapiten Saša Ilić govori pun samopouzdanja:
        " Mi smo favoriti i to stoji, ali nikako ne smemo da dopustimo sebi da se opustimo u ovom meču a i u revanšu. Dugo sam u fudbalu i znam kako je to, gubio sam utakmice od mnogo slabijih protivnika ali sam i pobedjivao mnogo jače, lopta je okrugla što znači da može ući i u naš gol. "


      Trener Partizana, Marko Jevremović je bio jako suzdrzan i nije želeo da otkrije taktiku Partizana:
        " Stigli smo u Stockholm da pobedimo, to je jedino u glavama mojih fudbalera i mene, obišli smo teren odmah po dolasku ovde, Söderstadion je jedan od lepših stadiona u ovom delu Evrope,a i vreme će nas poslužiti pa zašto ne bismo odigrali dobar fudbal i ostavili trag u istoriji velikog Švedskog kluba kao što je Hammarby." [/B][/FONT]
       

      Marko_Jevremovic92

      • Professional
      • ***
      • Poruke: 150
        • Pogledaj profil
        • http://www.facebook.com/MarkoJevremovic92
      Ništa od Šulera barem do zime...!?
      « Odgovor #14 poslato: 14. jun 2012, 22:26:38 »

      Kako navode izvori bliski klubu iz Humske, ovog prelaznog roka neće više biti pojačanja, što znači da nije došlo do dogovora izmedju Partizana i Hapoel Tel Aviv-a oko Marka Šulera. Podsećamo da smo nezvanično saznali pre 15-tak dana da je bio moguć transfer reprezentativca Slovenije u tabor srpskog šampiona, ali kako stvari stoje do toga neće doći, barem ne u ovom prelaznom roku.
       
      " Pričao sam sa ljudima iz Partizana. Ne mogu da kažem ni da dolazim, ni da ne dolazim. Nekoliko dana već vodimo razgovore, međutim, problem je što ja imam ugovor sa Hapoelom.Postoji mogućnost, ako uspem da izdejstvujem sporazumni raskid ugovora, da dođem u Beograd. Ipak, ono što, da tako kažem, "kvari" posao jesu određeni klubovi koji su spremni da Belgijancima plate odštetu. " iskreno govori Šuler...

      Intervju od trenera Marka Jevremovića nismo dobili jer se nalazi u Stockholmu sa ekipom i priprema se za prvi duel, od dvomeča sa švedskim predstavnikom u kvalifikacijama Lige Šampiona, Hammarbijem.
      « Poslednja izmena: 16. jun 2012, 12:13:30 od strane Marko_Jevremovic92 »