Autor Tema: Greške i Predlozi za UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net  (Pročitano 46631 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Šilja

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3737
    • Pogledaj profil
Re: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #45 poslato: 12. jun 2012, 18:30:59 »
Imam problem, a zakljucana je tema. Kad pokrenem obicnu ikonicu ne desava se nista, a kad pokrenem gameplay izbacuje mi kako rld fajl nije u redu

PeroDeformero

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 971
    • Pogledaj profil
Odg: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #46 poslato: 12. jun 2012, 18:50:11 »
Bravo za patch.:thumbup1:. Primetio sam jedan bug za sada, igrac Ceske Gebre Selassie nema facu.
« Poslednja izmena: 12. jun 2012, 19:08:39 od strane PeroDeformero »
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Odg: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #47 poslato: 12. jun 2012, 19:18:31 »
Sve pohvale za patch..  Ali.. Imam par primedbi..

Nemacki komentator ne radi... U opste.. Onda,ovi sitni detalji.. Ali jbg. To i daje draz igri.. Lopta drugacija,stadioni nisu prilagodjeni za EP 2012,kopacke,baklje (Koj' ce baklje na EP ?! :D ) i tako neki,sitni detalji.. :) Ali.. Ok je :)
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #48 poslato: 12. jun 2012, 19:31:19 »
Kako šta će baklje mora malo radi atmosfere :D Kopačke ćemo srediti nije problem Stadioni ne razumem zbog čega nisu prilagođeni ? A Nemački komentator radi samo moraš da uključiš komentatora u system settings :) Lopta šta joj fali ?

Citat: Petar Stojanovic;1002964
Bravo za patch.:thumbup1:. Primetio sam jedan bug za sada, igrac Ceske Gebre Selassie nema facu.

Važi pogledaćemo za facu.
« Poslednja izmena: 12. jun 2012, 19:33:21 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Interista

sajkovac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Odg: Re: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #49 poslato: 12. jun 2012, 19:51:44 »
Како да макнем ЕСПН лого?
Иде ми на фалус.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #50 poslato: 12. jun 2012, 19:57:25 »
Citat: sajkovac;1002985
Како да макнем ЕСПН лого?
Иде ми на фалус.

Biće za par dana apdejt sa novim stvarčicama pa ćemo u bonus folder da ubacimo i opciju da se isključi kao i da se odaberu RTS,Arenasport
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Shomi_89, sajkovac

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #51 poslato: 12. jun 2012, 20:01:07 »
Hehe.. Ma ja to zbog repke brate.. Kaznice ih .. :D
Nemam pojma.. Grupnu fazu sam igrao na Stade de France i neki drugi.. A lopta mi je bila obicna,PES.. :) Moguce i da meni baguje nesto,procackacu jos :) Ali.. Opet. Svaka cast :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

hare5

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Patch je odlican samo sam primijetio neke male greske kod brojeva igraca npr.(u Spaniji Pedro je 18,a treba 7,u BiH Spahic je 34 itd.) :)
 

incara23

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #53 poslato: 12. jun 2012, 20:36:24 »
Predlazem da na forumu napravite kategoriju EURO 2012, a da u njoj mi pisemo svoj put na prvenstvu... :D Naravno, igrali bi sa ovim patchom... :D
 

delija cg

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Re: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #54 poslato: 12. jun 2012, 21:08:07 »
Citat: Interista;1002991
Hehe.. Ma ja to zbog repke brate.. Kaznice ih .. :D
Nemam pojma.. Grupnu fazu sam igrao na Stade de France i neki drugi.. A lopta mi je bila obicna,PES.. :) Moguce i da meni baguje nesto,procackacu jos :) Ali.. Opet. Svaka cast :)

sve je super, samo imam i ja isto problem grupnu fazu sam igro na stadio orione stadionu juventusa itd. Jedino ako bi to mogli da ispravite? Ostalo svaka cast :)
« Poslednja izmena: 12. jun 2012, 22:03:03 od strane Горан »
 

alexsimic7

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Imam jedno pitanje , pa reko da pitam bolje ovde nego da mrachim ovamo gde je download link...
Kako da promenim onaj Background Video poshto onaj iz pes-edit pecha mi se vishe svidja,a vi ste ostavili onaj default pes2012.
Pa bih ubacio njihov interesuje me kako se zove vash fajl ???
Znam da se nalazi u C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\img e sad treba mi tachan naziv da nije mozda pes2012_topBG3.sfd . Hvala unapred :ave:
P.S. Inache vash pech je bolji brdo puta pogotovu Total Football Gameplay :thumbup:
* Everything you need will come to you at the perfect time *
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Citat: alexsimic7;1003033
Imam jedno pitanje , pa reko da pitam bolje ovde nego da mrachim ovamo gde je download link...
Kako da promenim onaj Background Video poshto onaj iz pes-edit pecha mi se vishe svidja,a vi ste ostavili onaj default pes2012.
Pa bih ubacio njihov interesuje me kako se zove vash fajl ???
Znam da se nalazi u C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\img e sad treba mi tachan naziv da nije mozda pes2012_topBG3.sfd . Hvala unapred :ave:
P.S. Inache vash pech je bolji brdo puta pogotovu Total Football Gameplay :thumbup:

taj BG3 ti je peseditov a naš se zove eur2012_topBG1.sfd

Citat: hare5;1002995
Patch je odlican samo sam primijetio neke male greske kod brojeva igraca npr.(u Spaniji Pedro je 18,a treba 7,u BiH Spahic je 34 itd.) :)

Veliki propust OF makera ispravljeno je pre par sati sve uskoro će biti apdejt.

Citat: Šilja;1002957
Imam problem, a zakljucana je tema. Kad pokrenem obicnu ikonicu ne desava se nista, a kad pokrenem gameplay izbacuje mi kako rld fajl nije u redu

Proveri da li ti je tokom instalacije napravio dupli folder ako jeste obrišeš sve i instaliraš opet i paziš na putanju.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: alexsimic7, Šilja

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #57 poslato: 12. jun 2012, 22:02:48 »
Citat: incara23;1003010
Predlazem da na forumu napravite kategoriju EURO 2012, a da u njoj mi pisemo svoj put na prvenstvu... :D Naravno, igrali bi sa ovim patchom... :D

Dobra je ideja sviđa mi se.

Citat: delija cg;1003023
sve je super, samo imam i ja isto problem grupnu fazu sam igro na stadio orione stadionu juventusa itd. Jedino ako bi to mogli da ispravite? Ostalo svaka cast :)

Za sada ne postoji način da se to promeni ali probaćemo nešto po tom pitanju svakako.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Miodrag999

Voltriz

  • Regular
  • **
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Re: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #58 poslato: 12. jun 2012, 23:04:11 »
Skinuo danas medju prvima pa reko prvo da probam da ne ****m bezveze.
Grafika, izbornici, formacijski prikaz i najljepse uradjeno zastave je vrhunski odradjeno. Dresovi mi se cine znatno bolji nego u ostalim pecevima vezanim za Euro.

Problemi su mi kao i gore navedeni, znaci igram na stadionima sirom Francuske, Engleske... Ako se to moze ispraviti pokusajte ako ne ko ga ****.
Prva podloga kad se udje mogla se bolje odraditi, iako imaju animacije igraca iz reprezentacija ipak su tu i Neymar i nekolicina igraca u klupskim dresovima. Ako se vec radi o Euro pecu, tematika bi trebala da bude samo Euro.

Znam da se ne voli porediti sa bilo cijim radom ali glavni izbornik u peseditu je vrhunski odradjen, atmosfericno i kvalitetno a preuzeta animacija sa tv-a.
Scoreboard je bolji bez ESPN livea, ali evo Goran kaze da ce biti dato i drugih mogucnosti.

Svaka cast na dosadasnjem radu, pokazujete svijetu da i mi ovdje nismo pecinski ljudi i da se sa malo resursa stvara puno.
Iskreno ja bih vam kupio proizvod kad biste se bacili u prodaju, trud zasluzuje da bude nagradjen.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

miki92

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Re: UEFA EURO 2012 Poland & Ukraine Patch by pes-serbia.net
« Odgovor #59 poslato: 12. jun 2012, 23:20:22 »
Ljudi, koji vi antivirus imate? Posto meni vecito nece da pokrene pes sa bilo kojim patchom, uvek mi izbaci "The dynamic library rld.dil failed to load..." Ne znam vec sta da radim...