Autor Tema: Kako da namestim 1 na 1?  (Pročitano 40223 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mita Ruzic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Kako da namestim 1 na 1?
« poslato: 6. januar 2012, 17:09:19 »
Kako da namestim da igram ja na tastaturi a moj drug na dzojstiku jedan protiv drugog pokusao sam u setings da namestim kontroler 2 medjutim ne funkcionise jel zna neko sta treba da uradim da se pojavi tastatura posto stoji samo dzojstik kad se biraju strane ?
 

Dzoni 123

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1111
    • Pogledaj profil
Odg: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #1 poslato: 6. januar 2012, 17:11:35 »
odes u settings i stavis kontroler 2 onda imas ispod da stavis USB JOYSTICK
 

Mita Ruzic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #2 poslato: 6. januar 2012, 18:56:48 »
Brtae to sam vec uradio i nista se ne menja, cak nece ni promenu tu za kontroler 2 da sacuva, kad udjem opet sve isto...
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #3 poslato: 6. januar 2012, 19:06:00 »
Jel koristis neki pec? Neki pecevi imaju settings.exe sami za sebe...
 

Mita Ruzic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #4 poslato: 7. januar 2012, 12:47:01 »
Ne koristim ni jedan patch jednostavno mi se tastatura ne pojavljuje sta god da uradim a pokusavao sam sve savete sto sam dobio na forumima cak sam i pokusao da instaliram neki selection unlocker side i nista a sto je najgore mogu da igram na tastaturi ali ne multi player?
Inace verzija koju igram je 1.0.
« Poslednja izmena: 7. januar 2012, 14:09:51 od strane Mita Ruzic »
 

DIMIX

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 290
    • Pogledaj profil
Odg: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #5 poslato: 7. januar 2012, 16:41:35 »
A da li kompjuter vidi taj dzojstik ?? Probaj kod druga da  to uradis ako ne uspes znaci do dzojstika je ako uspes do tebe je.
DETELINARA
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #6 poslato: 7. januar 2012, 16:57:24 »
Tastatura je uvek kontroler 1, ona nikad ne moze biti kontroler 2 ili 3 ili vise, samo dzojstik. Ko sto je neko rekao, najlakse da proveris da li ti komp detektuje dzojstik. Idi u Control Panel > Game Controllers za XP, a za win 7 ti je controll panel > hardware and sound > device and printers i tamo bi trebao da imas spisak svih uredjaja na tvom kompu...
 

Mita Ruzic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #7 poslato: 8. januar 2012, 15:02:25 »
Ljudi meni se vidi dzojstik, s tim nemam nikakvih problema, ali ne vidi se tastatura iako sa njom mogu da igram, kada biram strane tastatura se ne vidi samo se vidi dzojstik, i nemoguce mi je da namestim da igram jedan na jedan s nekim...Cak kada igram utakmicu mogu da je igram i na dzojstiku i na tastaturi da pritiskam dugmice ali je problem sto se tastarura ne vidi nikad kad idem na select sides, samim tim ne mogu da igram multi player. Kad na tastaturi pomerim levo-desno i na dzojstiku se isto to desi. Sta mislite da li je to do ove moje verzije da ne kazem kakve...ili....
« Poslednja izmena: 8. januar 2012, 15:05:00 od strane Mita Ruzic »
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #8 poslato: 8. januar 2012, 15:19:19 »
Znas sta, ovo sve lici kao da ti je dzojstik na kontroler 1 ali posto ti kazes da si to namestio mozda ti settings.exe ne valja. Jel mozes da pravis neke druge promene u settings.exe tipa da promenis kontrole na tastaturi ili da smanjis rezoluciju?
 

TheBernandinho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 890
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/TheBernandinho?feature=mhee
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #9 poslato: 11. januar 2012, 11:03:18 »
[ATTACH=CONFIG]16681[/ATTACH]
Pa ja mislim da se tastatura i ne vidi sama po sebi,i ona je kao dzojstik predstavljena(onaj prvi gore uvek).To samo u FIFI je tastatura predstavljena...
To bi ovako trebalo da izgleda ako ti opet ne radi moraš da instaliraš dzojsti...
« Poslednja izmena: 11. januar 2012, 11:11:16 od strane TheBernandinho »
Када би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у змајевом гнезду, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли..
Не дозволи ником да пређе половину, преполови голмана, пречку и стативу, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли...
 

Mita Ruzic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #10 poslato: 11. januar 2012, 13:10:24 »
Nemam takvu sliku imam samo jedan dzojstik. Mogu da ga pomeram i na tastaturi i na dzojstiku.
 

Mita Ruzic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #11 poslato: 11. januar 2012, 13:11:43 »
Citat: Стефке;928754
Znas sta, ovo sve lici kao da ti je dzojstik na kontroler 1 ali posto ti kazes da si to namestio mozda ti settings.exe ne valja. Jel mozes da pravis neke druge promene u settings.exe tipa da promenis kontrole na tastaturi ili da smanjis rezoluciju?

Probao sam u settings.exe ali nece da sacuva promenu za controler 2, cak ne mogu ni da udjem na podesavanja za tastaturu pokazuje kao da je nema...
 

TheBernandinho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 890
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/TheBernandinho?feature=mhee
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #12 poslato: 11. januar 2012, 13:19:02 »
Pa jel možeš neki SS da okačiš da vidimo to sa tastaturom što te zeza.Tastaturu i nemožeš da diraš samo komande možeš da menjaš...A znači on ti vidi dzojstik neznam zasto neće da ti sačuva ...[ATTACH=CONFIG]16682[/ATTACH]
Ovako treba da ti bude,ideš ok i to je to...
« Poslednja izmena: 11. januar 2012, 13:23:53 od strane TheBernandinho »
Када би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у змајевом гнезду, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли..
Не дозволи ником да пређе половину, преполови голмана, пречку и стативу, а ти, а ти, обуци дрес Брус Ли...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mita Ruzic

Mita Ruzic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #13 poslato: 13. januar 2012, 22:05:20 »
Uspelo hvala svima na uspesnim savetima
Ali sada imam jedan drugi problem, kada igrac koji je na dzojstiku da go, ne mogu ni na tastaturi da idem na escape niti na dzojstiku bilo koje dugme da bih izasao iz repriziranja, samim tim igra se odmah tu i zaustavlja.
Inace proradilo je tako sto smo namestili da controler 1 bude dzojstik, za koji komande ne mozemo da se menjamo u settingsu nego u samoj igrici i nemam pojma kako da namestim dugme escape da proradi dzojstiku, odnosno dugme sa komandom back. Pomagajte ljudi jos tako malo nas deli od pesa, dok mi ovo sredimo ima da izadje novi pes :)
« Poslednja izmena: 14. januar 2012, 00:39:53 od strane Mita Ruzic »
 

Nenadspengler

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Kako da namestim 1 na 1?
« Odgovor #14 poslato: 7. maj 2014, 00:12:19 »
E ovako ja hocu da mi dzojstik bude glavni a ne tastatura kako da podesim to, ili mozda da stavim da mi bude prvi kontroler dzoistik a drugo prazno ???
EDIT:
Btw ubacio sam patch JSL....