Autor Tema: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL v4 - 2012  (Pročitano 141050 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #30 poslato: 29. decembar 2011, 12:22:02 »
Хвала, то је то, сад је супер :)
 

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #31 poslato: 29. decembar 2011, 12:26:06 »
Nema problema :D

Samo sledeci put proveri prvo ovu temu

http://www.pes-serbia.net/threads/22277-FAQ-Pes-Serbia-Patch-JSL-2012-%C4%8Cesto-postavljana-pitanja-!

Ovo vazi i za ostale clanove...
« Poslednja izmena: 29. decembar 2011, 12:28:39 od strane dulex94 »
PES FAN
 

Igorinho

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #32 poslato: 29. decembar 2011, 13:02:46 »
Citat: mAn!T;922243
Instaliram patch sve lepo kao sto pise,iskljucim anti-virus i kad hocu da ga pokrenem izbaci mi da neki DfEngine.dll hvali kompu,takodje sam reinstalirao i o5 isto!!Molim za pomoc..Hvala unapred


Kopiraj DfEngine.dll iz foldera gde si instalirao cistu verziju PES-a u folder gde se nalazi PES Serbia patch

P.S. Pitanje za sve forumase (znam da je pogresna tema) ali kako u ESET NOD32 Antivirus 4 da podesim da mi psd.dll ne gleda kao virus?
« Poslednja izmena: 29. decembar 2011, 13:05:59 od strane Igorinho »
Bilo da vuk za**** medu,ili meda za**** vuka,zeka uvek na****
 

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #33 poslato: 29. decembar 2011, 13:10:13 »
Citat: Igorinho;922389
Kopiraj DfEngine.dll iz foldera gde si instalirao cistu verziju PES-a u folder gde se nalazi PES Serbia patch

P.S. Pitanje za sve forumase (znam da je pogresna tema) ali kako u ESET NOD32 Antivirus 4 da podesim da mi psd.dll ne gleda kao virus?

PES FAN
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #34 poslato: 29. decembar 2011, 13:45:05 »
Ok,da razjasnim svrhu ove teme,posto je vecina vas pogresno koristi .

-Tema nije za pitanja tipa "zasto mi ovo ne radi","kako da sredim ovo i ono",itd itd,takva pitanja se postavljaju u glavnoj temi od JSL peca
-Ova tema sluzi prijavi gresaka,tako da idealan post u ovoj temi ima oblik kritike upucene ka Pes Serbia edit timu,gde im se ukazuje na gresku.
Primeri su:
"Ove face za tog i tog vam nista ne valjaju","Ovo niste odradili","pogresili ste ovde".
Nema potrebe da neko izigrava Zorroa i da brani Edit tim.Momci su odradili super posao,sve sto su mogli i cega su se setili to su ubacili.
Sad je na nama da im ovde javimo sve sto oni nisu stigli/setili se uraditi,pa da oni to mogu da urade za sledeci updejt.
Najkrace receno,postovi sa kritikom su dozvoljeni,a postovi gde se brani edit tim tipa "sta prozivas momke da nisu odradili facu tom i tom,oni se trude,ti lezis" itd itd nisu dozvoljeni,jer takvi postovi nisu od koristi edit timu,a samim tim nisu od koristi ni nama koji cemo igrati updejtovani JSL pec.

-predlozi su dozvoljeni.Al' izbegavajte rasprave na temu predloga.Ako neko nesto predlozi,a vi se sa tim slazete odnosno podrzavate tu ideju,iskoristite opciju "Thanks" i zahvalite se na njegov post.Ako se,pak,ne slazete s njegovom idejom,onda nemojte da se zahvalite na post,i to je to.Edit tim ce,pri listanju teme,imati uvid u to koliko je neki predlog podrzan.

-Pohvalama takodje nije mesto ovde.Pohvale nece uticati na konacni kvalitet updejta,jer u njima ne prijavljujete nikakvu gresku.Tako da i pohvale rezervisite za glavnu JSL pec temu.

-Uopstene kritike ce biti brisane.Edit tim nikakve koristi nema kad im napisete "neki igraci nemaju tacnu starost".Kako ce im to pomoci?Nece valjda ceo pec da izlistaju da bi nasli par igraca kojima su godine pogresno unesene?Budite konkretni sa prijavom gresaka.

Svi smo se ovde okupili upravo zbog pesa.
Ovaj verzija JSL Peca je odlicna,al' ono sto je najbolje u vezi svega ovoga jeste to sto ce sa svakim sledecim updejtom,taj isti JSL Pec biti sve bolji i bolji iz updejta u updejt.
A jedini nacin da osiguramo tu progresiju kvaliteta peca jeste da svaki previd i gresku prijavimo Edit timu,tako da je preglednost i funkcionalnost ove teme od presudnog znajaca za razvijanje JSL peca.
S tim recenim,jos jednom bih pozvao na pravilno koriscenje ove teme,i upozorio da cu,nazalost,one koji konstantno budu cinili ovu temu nepreglednom,privremeno onemogucavati da pisu postove u ovoj sekciji foruma.

Hvala

:pesoholichari:
« Poslednja izmena: 29. decembar 2011, 14:50:01 od strane 4evra »
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: I M KING, Darcoolio, Dane Znik, dulex94, Shomi_89, CREEP

vris

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #35 poslato: 29. decembar 2011, 14:44:50 »
Ljudi odlicno ste uradili patch svaka cast.Imam par malih zamerki.Prvo klupa za rezervne igrace bi mogla da se promeni(da bude kao na novom pesu) tj. na klupi sede dva tri igraca a realno bi bilo da bude puna klupa...Onda kretanje ljudi oko terena bi takodje mogli da vratite kao na pravom pesu....
Moram da pohvalim face igraca u Zvezdi,nisam ocekivao da ce biti tako dobre sem par igraca ali boze moj nista ne moze da bude savrseno...
Jos jednom svaka cast,kapa dole!!I popravite te sitnice sto sam naveo gore... :D   :tongue_smilie:
 

-C.R-9-C.R-

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2830
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #36 poslato: 29. decembar 2011, 14:46:16 »
Мој предлог је да се у апдејту одраде или Звездини дресови са црвеним шорцем и штуцнама, или Партизанови са црним доњим комплетом. Не знам да ли само мени смета, али много ми је тешко да распознам дресове кад играм дерби са првом гарнитуром оба тима, кад је 95% дреса бела боја, а без тога није то то.
"The fans whistle me because I'm good-looking, rich and a great footballer."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Павле, Пеђа

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #37 poslato: 29. decembar 2011, 17:14:39 »
Moj predlog je da se urade sto vise stadiona za nase klubove...pa makar i preko stadium creatora koji se nalazi u igrici...posto znam da se mnogo tesko prave stadioni....a bar meni je glupo npr kad igram sa zvezdom i igram u gostima protiv nekog slabog tima oni da igraju na ogromnom stadionu...kad bi to moglo da popravi bilo bi extra...inace svaka cast za patch...vrh je...:D
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #38 poslato: 29. decembar 2011, 17:29:52 »
Sredjena vecina zahteva koje ste trazili Update veceras.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: NikolaJgd, milosmilan, Shomi_89

Пеђа

  • Manchester United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1016
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/ProhibitedDJ
Odg: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #39 poslato: 29. decembar 2011, 17:48:07 »
Meni najveci problem pretstavljaju face , i to je ono sto mi je prvo palo na oko , i zato nemam volje da igram ovo , ima gresaka na stadionima , bela boja neba na marakani , iako sam grobar , playlista je ono najbolje u pecu , savrsena je bez mane , i da jos nesto , bolje je da promenite intro  , i klip u meniju , da ne bude isti , takodje ima malo kopacki , ( to mogu sam resiti ubacivanjem drugog packa ) , al bolje je da to bude uradjeno , nego da svako to menja ,

Znaci face(najveci problem) i to ne samo za Partizan i Czv , nego ako ne za sve , bar za najpoznatije igrace iz svake ekipe , da klip u intru i meniju ne bude isti , stadioni i na konju smo . Ako nemate volje da promenite kopacke ( i preview) , onda ce to svako za sebe uraditi , i da , za one igrace koji nemaju facu , bar im stavite tacan ten i pribliznu frizuru preko edita. Ako se ovo uradi pec ce biti 50% ako ne i vise bolji , a veci deo tog procenta , predstavljaju face.
 

Alcatraz1

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 220
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #40 poslato: 30. decembar 2011, 00:45:24 »
mislim da se navijanje Grobara veoma slabo cuje. pojacajte to malo...
 

MR.PES

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #41 poslato: 30. decembar 2011, 11:44:41 »
Napravi te stadion ako moze OFk i Vojvodine ako moze i vise :D
Inace dobro odradjen update samo napred:taz:
 

bergues

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #42 poslato: 30. decembar 2011, 13:43:10 »
evo za početak :clapping:
već je neko napomenuo , fali filip stojković u zvezdi , pretpostavljam da ćete ga ubaciti u sledećem updateu umjesto nekog od igrača koji su otišli (kaluđer , mezenga , addy , kovačević , brigel , vilotić , reljić ,savio itd.) Isto tako bilo bi fino da se napravi titlescreen sa robertom prosinečkim , i takođe ne bi bilo loše da se neki igrači koji se povezuju sa našim klubovima u narednom prelaznom roku naprave i stave u free agents , pa ako dođu da se mogu manualno prebaciti (tipa katai ili ovaj ganac asamoah)

E , da , evo počeo sam ml i izbacilo me kad sam ušao u neku stavku , da li beše squad list ili nešto drugo , uglavnom slično kao i kod ostalih koji su prijavili isti problem...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kuzma

Shaq

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
Re: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #43 poslato: 30. decembar 2011, 18:00:38 »
Ajmo Breee, Anri se vratio u Arsenal...... U sledecem udejtu napravite Anrija i ubacite ga tamo gde mu je i mesto, u tobdzijeeeee, ajoj kako sam srecan :)) Uglavnom nemam zamerki na pec i tako to :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider, Жиле

saletwix

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Odg: Greške i Predlozi za Pes-Serbia Patch JSL 2012
« Odgovor #44 poslato: 30. decembar 2011, 20:29:31 »
Evo nekih gresaka glavnih gresaka:
1.Gostujuci dres Crvene Zvezde,treba da je crven skroz , u patch u je plav...
2.Godine igraca dobro proverite Svih igraca pogotovo iz Crvene Zvezde i Partizana...
3.Posvetite paznju facama, ovo najvise...
4.Pogledajte jacinu igraca neki igraci trebaju da budu jaci nego sto su sada,a neki treba da budu slabiji nego sto su sada...
5.Ispravite Nacionalnost igraca,boju tena igraca...
6.Video na pocetku igrice nije neki...
7.Fk anzhi-u pevaju navijaci OFK Beograda...
8.Imena klubova i igraca da pregledate...

To su samo neke greske kada se setim jos nekih napisacuvam... :krsti