Anketa

Da li vam se svija patch?  Da li zelite da igrate Multiplayer ovaj patch?

a
11 (50%)
e
2 (9.1%)
a zelim da igram multiplayer ovaj patch
9 (40.9%)

Ukupno glasova: 22

Autor Tema: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download  (Pročitano 29959 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

AlbionLAB

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #15 poslato: 23. decembar 2011, 19:56:09 »
jel trebam cijeli patch da skinem jer imam prosli Total Soccer ?! Vildane pls answer :(

sorry 4 double post
 

Vildan80

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 675
    • Pogledaj profil
Odg: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #16 poslato: 24. decembar 2011, 09:37:58 »
Ne morate skidati 3 velika fajla:
cs0d.img, cv06.img, cv09.img.
Pritom morate imati instaliranu 2 verziju update
Liverpool YNWA
 

raka.4_h

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #17 poslato: 24. decembar 2011, 15:11:22 »
Pozdrav,svideo mi se ovaj patch po sadrzaju i screen-ovima pa sam resio malo da igram pes 2009 jer smatram da je jedan od boljih.Igrao sam pes 2012 medjutim nije u mom ''fazonu'' mislim da je Fifa 12 duplo bolja ali Ok.Medjutim Imam mali problem.Instaliram pes 2009,zatim prekopiram kitserver i sve odradim kako treba da bude ubacim OF, medjutim kad kliknem u kitserveru na instal izbrise mi se pes2009.exe.Jer zna neko u cemu je problem:mellow:,i da li treba da se ubaci i prethodna verzija patcha ili samo Total soccer 2012 Srecni praznici.HVALA
 

Vildan80

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 675
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #18 poslato: 24. decembar 2011, 18:18:47 »
Citat: raka.4_h;918413
Pozdrav,svideo mi se ovaj patch po sadrzaju i screen-ovima pa sam resio malo da igram pes 2009 jer smatram da je jedan od boljih.Igrao sam pes 2012 medjutim nije u mom ''fazonu'' mislim da je Fifa 12 duplo bolja ali Ok.Medjutim Imam mali problem.Instaliram pes 2009,zatim prekopiram kitserver i sve odradim kako treba da bude ubacim OF, medjutim kad kliknem u kitserveru na instal izbrise mi se pes2009.exe.Jer zna neko u cemu je problem:mellow:,i da li treba da se ubaci i prethodna verzija patcha ili samo Total soccer 2012 Srecni praznici.HVALA
Probaj da izgasis antivirus.
Liverpool YNWA
 

Vildan80

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 675
    • Pogledaj profil
Odg: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #19 poslato: 26. decembar 2011, 14:04:34 »
Potrebno je da se javi 20 ljudi (najmanje) da bi nastavili sa projektom TOTAL SOCCER.
Registrujte se na sajt i pisite nemojte samo skidati a da ne prokomentarisete.
Molim vas komentarisite, eto toliko mi je dovljno da nastavim sa radom ovog projekta koji je  se do sad dobro pokazao.
Liverpool YNWA
 

crazyludak

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #20 poslato: 26. decembar 2011, 18:32:26 »
Ljubitelj sam pes 2009 i radujem se svakom patchu. ma prvi pogled izgleda da je projekat extra, svidja mi se. Dosta je vremena ulozeno u njega. Ja imam jedan problem sa linkom http://www.mirrorcreator.com/files/0...t5_0.rar_links koji ne radi i nemogu da downloadujem fajl upotpunosti kako bih uzivao uz ovaj patch. :)
 

Vildan80

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 675
    • Pogledaj profil
Odg: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #21 poslato: 26. decembar 2011, 18:37:39 »
cs0d mozes skinuti iz prethodnog patcha jer je isti music pack.
Liverpool YNWA
 

ljesho

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #22 poslato: 27. decembar 2011, 08:47:20 »
oce li biti multiplayer ?
 

Vildan80

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 675
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #23 poslato: 27. decembar 2011, 10:01:53 »
Citat: ljesho;920350
oce li biti multiplayer ?

Jos uvek ne moze, nisam pravio zato sto nema izgleda dosta ljudi koji igraju PES 2009.
Liverpool YNWA
 

Žarko Filipović

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #24 poslato: 27. decembar 2011, 11:24:29 »
Jel mozes da napravis Jelen super ligu?
 

crazyludak

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #25 poslato: 2. januar 2012, 17:22:03 »
Svaka cast na ovom radu...izvrastan je danas sam ga instalirao i na prvi pogled odusevio me...bravo bravo :)
 

95dspb

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 103
    • Pogledaj profil
Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #26 poslato: 4. januar 2012, 15:01:12 »
E Vildane stvarno bi mogao da napravis update sa zimskim prelaznim rokom(kad zavrsi),i ako je moguce JSL.Kako nas nema dosta za multiplayer,ne znaci ako nema komentara da se ne igra,evo npr ja,igram ovaj tvoj patch od prvog dana kad je izasao,ali ne komentarisem puno,samo sam na pocetku napisao nekoliko komentara.MOLIM TE nastavi da radis i probaj da napravis taj multiplayer,sigurno ce vise ljudi igrati ako ima multiplayer.Onda mozemo organizovati turnire i bilo bi zanimljivo. :daa
E jos ovo,izbacuje me iz igre u LS,igram sa mancester sitijem,i igram protiv viljareala,i kad pocne da mi ucitava utakmicu izbaci me iz igr,mislio sam da je do nekog igraca,pa sam usao u viljareal i jednom igracu je bila kosa providna,stavio sam mu neku drugu kosu al sad me ne izbacuje iz igre,al nece nikako utakmica da pocne ocitava do besvesti,a moj rodjak je kod mene poceo sa barsom i igra protiv man utd. isto izbacuje iz igre kad ocitava???
« Poslednja izmena: 4. januar 2012, 15:07:07 od strane 95dspb »
 

Vildan80

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 675
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #27 poslato: 4. januar 2012, 16:06:46 »
Citat: 95dspb;926386
E Vildane stvarno bi mogao da napravis update sa zimskim prelaznim rokom(kad zavrsi),i ako je moguce JSL.Kako nas nema dosta za multiplayer,ne znaci ako nema komentara da se ne igra,evo npr ja,igram ovaj tvoj patch od prvog dana kad je izasao,ali ne komentarisem puno,samo sam na pocetku napisao nekoliko komentara.MOLIM TE nastavi da radis i probaj da napravis taj multiplayer,sigurno ce vise ljudi igrati ako ima multiplayer.Onda mozemo organizovati turnire i bilo bi zanimljivo. :daa
E jos ovo,izbacuje me iz igre u LS,igram sa mancester sitijem,i igram protiv viljareala,i kad pocne da mi ucitava utakmicu izbaci me iz igr,mislio sam da je do nekog igraca,pa sam usao u viljareal i jednom igracu je bila kosa providna,stavio sam mu neku drugu kosu al sad me ne izbacuje iz igre,al nece nikako utakmica da pocne ocitava do besvesti,a moj rodjak je kod mene poceo sa barsom i igra protiv man utd. isto izbacuje iz igre kad ocitava???

Neverujem da ce biti update sa zimskim rokom zbog male zainteresanosti, gledao sam skinuto je ukupno i 1 i 2 verzije patcha oko 200 puta, nije lose ali meni ljudi trebaju komentari, ovako imam osecaj da niko ne igra.
Kako ti se svidja ova nova verzija ako si je skidao?
Liverpool YNWA
 

InoMessi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 958
    • Pogledaj profil
Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #28 poslato: 4. januar 2012, 16:21:19 »
Mogu ja pomoc ako budes htio oko updatea..

btw : Patch je prejak ;)
 

Žarko Filipović

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: Total Soccer 2012 Srecni Praznici Download
« Odgovor #29 poslato: 4. januar 2012, 16:31:48 »
Patch je odlican,jos kad bi mogo da napravis JSL.......??