Autor Tema: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC  (Pročitano 8673 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« poslato: 6. novembar 2011, 20:53:17 »
Bio sam na odmoru u Brazilu sa porodicom.Dok sam igrao fudbal primetili su me iz Santosa.Tu sam trenirao citavo leto.Kada smo igrali prijateljsku sa Penarolom bilo je mnogo skauta.Dosli su radi Neymara,Gansa itd. ali i radi drugih.Odmah posle utakmice nakon sto smo dobili 4-1 i dao sam 2 gola dosli su skauti Real Sociedada i Rayo Vallecana po mene.Odlucio sam da odem iz Santosa u Evropu kako bih bio blizi porodici.Prihvatio sam ponudu Real Sociedada i potpisao profesionalni ugovor.

Prvi trening nije bio dobar za mene.Vec posle drugog treninga sam presao u prvi tim.

Nakon 3 treninga su me stavili za narednu utakmicu protiv Zaragoze u rezervi.Tog dana sam bio jako ljut.Mislio sam da su me otpustili.Prisao sam treneru i rekao "Zasto sam izbacen sve sam radio sta ste mi rekli trudio sam se trcao iz napada u odbranu"!A trener mi je odgovorio"Sinko ti nisi vise kod mene,sada si u prvom timu".Izvinuo sam se treneru zbog malo povisenog glasa i krenuo na trening sa prvim timom.Samo jedan trening je bio dovoljan da me stave protiv Zaragoze u utakmici kupa.

Dakle prvi profesionalni mec mi je bio protiv Zaragoze.Usao sam u 59-oj minuti umesto Griezmana.Mec se zavrsio 0-0 i Zaragoza prosla dalje.Tremer me posle utakmice pohvalio i rekao da za 31 minut provedenih na travnjaku sam bio najbolji!(Dalje kao novinar :D)

U sledecoj utakmici Real Sociedad igra protiv Raya Vallecana,tim koji je takodje trazio Milosa Kosarca.Od prve minute poceo je njegov najbolji drug Antonie Griezman,kojeg je u prosloj utakmici zamjenio i ispostavilo se da ce se njih dvojica i mjenjati.Mnogi su pitali da li ce Kosarac poceti mec a trener im je odgovorio:On je mlad igrac i zato nece poceti ovu utakmicu iako je ima dobar kvalitet a to je pokazao u prosloj utakmici sta zna sa 17 godina za 31 minut.Real Sociedad je pobedio sa 2-1.Milos Kosarac je usao u 82 minuti umesto Griezmana.Trener ga je stavio na zadjem veznom.Posle kornera neko izbija loptu od igraca Raya Vallecana ona dolazi do Kosarca,njegov prvi kontakt sa loptom,a on je salje u mrezu iza ledja golmana Raya.Ovo je njegov prvi profesionalni gol,kao i prvenac u dresu Reala Sociedada.Ostale golove na utakmici su dali  Lorente u 15 minuti i Delibasic za Rayo u 75 minuti.Mladi sedamnestogodisnjak je i proglasen igracom utakmice.Ponovo je pokazao sta zna ovoga puta skoro cetvoroduplo manje vremena je proveo na terenu nego na prosloj utakmici i postigao je gol.

E ovako da kazem...Uzeo sam NEYMAROVE ocene on mi je IDOL...Reko odoh da vidim ko ce bolji biti ja ili Neymar :)...Igram na proffesional sledecu sezonu ili onu tamo mozda na top player...
« Poslednja izmena: 6. novembar 2011, 20:55:36 od strane princsajuga28 »
 

Biby Locky

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 383
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/54975-Biby-Locky
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #1 poslato: 6. novembar 2011, 22:05:05 »
Citat: princsajuga28;893181
Bio sam na odmoru u Brazilu sa porodicom.Dok sam igrao fudbal primetili su me iz Santosa.Tu sam trenirao citavo leto.Kada smo igrali prijateljsku sa Penarolom bilo je mnogo skauta.Dosli su radi Neymara,Gansa itd. ali i radi drugih.Odmah posle utakmice nakon sto smo dobili 4-1 i dao sam 2 gola dosli su skauti Real Sociedada i Rayo Vallecana po mene.Odlucio sam da odem iz Santosa u Evropu kako bih bio blizi porodici.Prihvatio sam ponudu Real Sociedada i potpisao profesionalni ugovor.

Prvi trening nije bio dobar za mene.Vec posle drugog treninga sam presao u prvi tim.

Nakon 3 treninga su me stavili za narednu utakmicu protiv Zaragoze u rezervi.Tog dana sam bio jako ljut.Mislio sam da su me otpustili.Prisao sam treneru i rekao "Zasto sam izbacen sve sam radio sta ste mi rekli trudio sam se trcao iz napada u odbranu"!A trener mi je odgovorio"Sinko ti nisi vise kod mene,sada si u prvom timu".Izvinuo sam se treneru zbog malo povisenog glasa i krenuo na trening sa prvim timom.Samo jedan trening je bio dovoljan da me stave protiv Zaragoze u utakmici kupa.

Dakle prvi profesionalni mec mi je bio protiv Zaragoze.Usao sam u 59-oj minuti umesto Griezmana.Mec se zavrsio 0-0 i Zaragoza prosla dalje.Tremer me posle utakmice pohvalio i rekao da za 31 minut provedenih na travnjaku sam bio najbolji!(Dalje kao novinar :D)

U sledecoj utakmici Real Sociedad igra protiv Raya Vallecana,tim koji je takodje trazio Milosa Kosarca.Od prve minute poceo je njegov najbolji drug Antonie Griezman,kojeg je u prosloj utakmici zamjenio i ispostavilo se da ce se njih dvojica i mjenjati.Mnogi su pitali da li ce Kosarac poceti mec a trener im je odgovorio:On je mlad igrac i zato nece poceti ovu utakmicu iako je ima dobar kvalitet a to je pokazao u prosloj utakmici sta zna sa 17 godina za 31 minut.Real Sociedad je pobedio sa 2-1.Milos Kosarac je usao u 82 minuti umesto Griezmana.Trener ga je stavio na zadjem veznom.Posle kornera neko izbija loptu od igraca Raya Vallecana ona dolazi do Kosarca,njegov prvi kontakt sa loptom,a on je salje u mrezu iza ledja golmana Raya.Ovo je njegov prvi profesionalni gol,kao i prvenac u dresu Reala Sociedada.Ostale golove na utakmici su dali  Lorente u 15 minuti i Delibasic za Rayo u 75 minuti.Mladi sedamnestogodisnjak je i proglasen igracom utakmice.Ponovo je pokazao sta zna ovoga puta skoro cetvoroduplo manje vremena je proveo na terenu nego na prosloj utakmici i postigao je gol.

E ovako da kazem...Uzeo sam NEYMAROVE ocene on mi je IDOL...Reko odoh da vidim ko ce bolji biti ja ili Neymar :)...Igram na proffesional sledecu sezonu ili onu tamo mozda na top player...
kad izbacujemo pec ??? :) ja u utorak stavljam link za face download posto sam imo dosta problema !!
 

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #2 poslato: 6. novembar 2011, 22:07:53 »
Citat: Biby Locky;893232
kad izbacujemo pec ??? :) ja u utorak stavljam link za face download posto sam imo dosta problema !!
ok...trebas mi dati samo taj link za face i onda cu sve ja staviti u jedno a mozde u 3 pa upload i onda cu izbaciti pec :)

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #3 poslato: 6. novembar 2011, 22:23:51 »
Real Sociedad protiv Real Betisa!!!Milos Kosarac igra po prvi put na stadionu Real Sociedada i obuci ce plavo-beli dres.Kosarac nece ponovo poceti mec,a umesto njega na terenu je Griezman.Kosarac je u proslom kolu donio sva 3 boda plavo-belima.On je i bio igrac utakmice.Nakon prvog poluvremena rezultat je ostao 0-0.Kosarac je usao u 61 minuti umesto Griezmana.Real Sociedad je poveo u 78 minuti preko Ifrana na asistenciju Kosarca.Kosarac je povukao sjajnu kontru i opet donio 3 boda Realu.Kosarac je i dobio najvecu ocenu na utakmici 8.0.

Kako saznaju spanske novine Milos Kosarac bi mogao poceti utakmicu.Real Sociedad ide na vrlo tesko gostovanje kod Levantea,a sedamnestogodisnjak bi trebao poceti utakmicu.Kosarac ce ipak poceti ovaj mec umesto njegovog najboljeg druga Griezmana.Sve je dobro krenulo,imao je dosta sansi ali ga nije htjeo gol danas.U 37 minuti Kosarac dobija crveni karton nizasta.Iz tog prekida Levante daje gol.Posle prvih 45 minuta rezultat je 1-1.U 78 minuti Griezman je usao umesto Xabi Prieta.Do kraja utakmice ostalo je 1-1,golove su dalo Demidov u 17i Xavi Torres u 37.
Izjava Kosarca posle meca:"Veoma sam srecan sto sam u prvih 11.Igrao sam sjajno sve do 37 minuta.Iskreno ono nije ni bilo za faul a kamoli crveni karton.Zao mi je sto cu propustiti mec sa Barcelonom"rekao je Kosarac.

Barcelona rasturila Sociedad.Trener plavo-belih"Trebao nam je Kosarac bar da im uzmemo bod"!
Mladi fudbaler iz Srbije vraca se u tim protiv Seville i igrace vec od prvog minuta.Kosarac se iskupljuje za crveni karton i vec u 2 minuti postize gol za 1-0.Opet je odlicno krenulo za njega samo da se nezavrsi kao protiv Levantea.Posle prvih 45 minuta Real Sociedad je vodio sa 1-0.Kosarac je i poceo drugo poluvreme.U 53 minuti na odbijenu loptu Kosarca Vela natrcava i postize gol za 2-0.U 75 minuti izlazi Kosarac ali ulazi Sarpong.U 88 minuti Rakitic postize gol za Sevillu sa nekih 25 metara i smanjuje vodstvo plavo-belih.I to je konacan rezultat ove utakmice.Kosarac je po 2 put u sezoni igrac utakmice.U sledecem kolu Real Sociedad igra protiv Real Madrida,odlicna sansa za mladog Kosarca da pokaze sta zna.


Biby Locky

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 383
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/54975-Biby-Locky
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #4 poslato: 6. novembar 2011, 23:01:20 »
Citat: princsajuga28;893240
Real Sociedad protiv Real Betisa!!!Milos Kosarac igra po prvi put na stadionu Real Sociedada i obuci ce plavo-beli dres.Kosarac nece ponovo poceti mec,a umesto njega na terenu je Griezman.Kosarac je u proslom kolu donio sva 3 boda plavo-belima.On je i bio igrac utakmice.Nakon prvog poluvremena rezultat je ostao 0-0.Kosarac je usao u 61 minuti umesto Griezmana.Real Sociedad je poveo u 78 minuti preko Ifrana na asistenciju Kosarca.Kosarac je povukao sjajnu kontru i opet donio 3 boda Realu.Kosarac je i dobio najvecu ocenu na utakmici 8.0.

Kako saznaju spanske novine Milos Kosarac bi mogao poceti utakmicu.Real Sociedad ide na vrlo tesko gostovanje kod Levantea,a sedamnestogodisnjak bi trebao poceti utakmicu.Kosarac ce ipak poceti ovaj mec umesto njegovog najboljeg druga Griezmana.Sve je dobro krenulo,imao je dosta sansi ali ga nije htjeo gol danas.U 37 minuti Kosarac dobija crveni karton nizasta.Iz tog prekida Levante daje gol.Posle prvih 45 minuta rezultat je 1-1.U 78 minuti Griezman je usao umesto Xabi Prieta.Do kraja utakmice ostalo je 1-1,golove su dalo Demidov u 17i Xavi Torres u 37.
Izjava Kosarca posle meca:"Veoma sam srecan sto sam u prvih 11.Igrao sam sjajno sve do 37 minuta.Iskreno ono nije ni bilo za faul a kamoli crveni karton.Zao mi je sto cu propustiti mec sa Barcelonom"rekao je Kosarac.

Barcelona rasturila Sociedad.Trener plavo-belih"Trebao nam je Kosarac bar da im uzmemo bod"!
Mladi fudbaler iz Srbije vraca se u tim protiv Seville i igrace vec od prvog minuta.Kosarac se iskupljuje za crveni karton i vec u 2 minuti postize gol za 1-0.Opet je odlicno krenulo za njega samo da se nezavrsi kao protiv Levantea.Posle prvih 45 minuta Real Sociedad je vodio sa 1-0.Kosarac je i poceo drugo poluvreme.U 53 minuti na odbijenu loptu Kosarca Vela natrcava i postize gol za 2-0.U 75 minuti izlazi Kosarac ali ulazi Sarpong.U 88 minuti Rakitic postize gol za Sevillu sa nekih 25 metara i smanjuje vodstvo plavo-belih.I to je konacan rezultat ove utakmice.Kosarac je po 2 put u sezoni igrac utakmice.U sledecem kolu Real Sociedad igra protiv Real Madrida,odlicna sansa za mladog Kosarca da pokaze sta zna.

reko sam ti na fejsu obavezno odg da znam sta da radim !! :)
 

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #5 poslato: 8. novembar 2011, 20:20:02 »
REAL SOCIEDAD DRUGI U SPANSKOJ LIGI !!!
Sjajnim igrama i borbenoscu Real Sociedad posle jesenjeg dela sezone je 2 u Ligi BBVA ili Spanskoj Ligi.Real Sociedad je ispred "velike" Barcelone kojoj bjezi 1 bod,a ispred Plavo-Belih je Villareal i bjezi im 2 boda.Najnoviji i najmladji clan ove ekipe Milos Kosarac im je kljucni igrac kako prenosi trener Plavo-Belih."On je mnogo utakmica odlucio sjajno igra Real Madridu je dao tri gola i to nam je najveca pobeda u istoriji kluba sigurno !Dobili smo ih rezultatom 3-1 jedini gol za njih je dao izuzetno raspolozeni KAKA.Malo je sebican ali opet odradi dobro.Brz je,ima sjajnu tehniku,skok igru a samo mu je 17 godina",rekao je trener Reala Sociedada.Redom su padali Getafe,Sporting de Gijon,Valencia,Athletic Bilbao,Racing de Santander i Mallorca.Najmladji igrac u Spanjolskoj ligi je i najbolji strelac Lige BBVA.Dao je 14 golova.Iza njega je Llorente 2 gola koji dolazi iz Athletic Bilbao,na 3 mjestu je Alvaro Vazquez sa 10 golova iz Espanyola.Njegov najbolji drug iz tima,Antonie Griezman je najbolji asisten u Real Sociedadu,ali je 4 u Ligi BBVA sa 5 asistencija.Ispred njega su Pallardo,Susaeta i Rossi koji imaju po 6 asistencija.
"Veoma sam zadovoljan u prvom delu sezone.14 golova sam dao i prvi sam na listi najboljih strelaca u Spanjolskoj ligi.To je veoma dobar uspeh za mene s obzirom da imam samo 17 godina.Najbolju utakmicu u karijeri sam odigrao protiv Real Madrida.Dao sam im 3 gola i borio sam se igrao u odbarni i u napadu veoma sam srecan bio posle utakmice.Drugi het-trick sam dao Getafeu i na toj utakmici sam bio dobar ali je bio i laksi tim a i nisam se puno vracao jer sam se umorio protiv Reala.Ovo je samo pocetak moje karijer tek mi je 17 godina i nadam se da ce biti jos bolje,mnogo bolje",Rekao je Milos Kosarac,prvi strelac Spanjolske lige.






princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #6 poslato: 10. novembar 2011, 15:31:58 »
Evo da vam dam slike prve sezone nmg sad da pisem :)










I na kraju ponovno ugovor sa Real Sociedadom !

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #7 poslato: 10. novembar 2011, 21:05:03 »
Izvucene grupe za Ligu Sampiona!
Izvucene su grupe za LS.Najvece iznenadjenje u Spanskoj ligi,Real Soicedad,igrace u grupi sa Lilom,Laziom i Benficom.Najzanimljivije je u grupi A,gdje se sastaju Marseile,Inter,Leverkusen i Real Madrid.Real Sociedad bi proslogodisnjom igrom mogao proci grupu."Mozemo biti 1 u ovoj grupi.Za prolaz dalje cemo se boriti mi i najvjerovatnije Benfica ali netreba ni otpisati ni Lile ni Lazio.3 iz grupe ce ici u Ligu Evrope tako da jedan tim ce se vratiti kuci.Ovo mi je prvi put da igram u najelitnijem fudbalskom takmicenju za klubove.Potrudicu se dosta na polusezoni nebih nigde isao iz Real Sociedada.Lepo mi je ovde poceo sam dobro pricati spanski jezik.Mislim da ako bude ozbiljnijih ponuda na kraju moje 2 sezone mozda bih i otisao"rekao je Kosarac.Milos Kosarac je i odgovorio na pitanje "Koje su to ozbiljnije ponude?".On je rekao "To su:Arsenal,Manchester City,Chelsea,Lyon,Bayern,Juventus,Milan,Inter,Barcelona i Real Madrid".


Liga BBVA!
Posle odlicne igre Real Socieda je sve sokirao i zavrsio na 2 mestu u Ligi BBVA prosle godine.Izgleda da i nastavlja tako.Ovoga puta je krenuo po titulu.Posle 5 odigranih utakmica Real Sociedad nema poraza.Samo su jednom igrali nereseno.Real Sociedad je dao 11 golova a primio 4.Od tih 11 skoro polovinu je dao najbolji igrac u ovom trenutku za Real Sociedad Milos KOSARAC!Dao ih je 5."Sjajno igra.Ima brzinu,dobar udarac,voli da razigrava.Kada je bio mladji igrao je poluspica pa zato razigrava dolazi na sredinu.Ponekad i bude sebican ali sve sjajno odradi i doda loptu u pravi cas.Svako bih ga volio u svojoj ekipi.18 mu je godina i niko mu jos nesalje ponudu dok jos malo ne odraste,ali ga svi posmatraju u 21 godini ce se timovi otimati oko njega kao i mi.Meni je plan vec da na kraju sezone mu posaljem ponudu da ga odmah kupim i nadam se da ce bolje napredovati u nasem timu,ali konkurencija je jaka"rekao je Murinho.Najbolji strelac lige je Kosarac sa 5 postignutih golova.All time Goal ranking:1 je Ibrahimovic sa 37 golova,Kosarac je 3 i postigao je 32 gola."Ibrahimovic igra LS i kup utakmice,pa zato vjerovatno ima ovih 5 golova vise od mene :).Igramo sada i mi LS i ovoga puta nismo rano ispali u kupu,tako da mogu nadoknaditi ovih 5 golova!Potrudicu se i ako je meni 18 godina a Ibrahimovicu oko 30 :)"rekao je Milos Kosarac!




I za kraj MOJI TROFEJI!


princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #8 poslato: 10. novembar 2011, 21:06:18 »
komentarisite malo,nije zanimljivo igrati ovako :)  (pohvale,kritike itd) :D

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #9 poslato: 12. novembar 2011, 19:09:14 »
Jos malo pa polusezona tada cu jos slika jos vesti donjeti a evo da vidite kako mi ide karijera...U medjuvremenu Srbija me pozvala :)...

Utakmice u spanjolskoj ligi u kojima sam brilijirao...


Utakmice u dresu Srbije...U 3 utakmici smo porazeni od Njemacke sa 2-0...



Vrhunac karijere !!! Sa samo 18 godina sam u evropskom i svetskom timu najboljih !!!
Od sledece sezone igrat cu na Top Player nije vise zanimljivo :)...Neymaru je OV bio 88...I meni je na pocetku BaL,jer sam uzeo njegove ocene...Meni je OV posle manje od sezonu i po 89 :)...

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #10 poslato: 12. novembar 2011, 19:12:22 »
Moj najatraktivniji gol u dosadasnjoj karijeri !!!


princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #11 poslato: 15. novembar 2011, 18:58:45 »
Kosarac potpisao za Real Madrid!
Najmladji igrac u nasoj reprenzetaciji,Milos Kosarac,danas je potpisao za najveci klub u Evropi.Milos Kosarac je potpisao ugovor u vrednosti od 850 P.Svojim sjajnim partijama u ovoj sezoni,Milosa su posmatrali sve vise i vise skauti Reala iz Madrida.U LS Milos je prosao dalje sa Real Sociedadom,ali je i Real Madrid prosao dalje i tako Kosarac moze da nastavi put do najveceg sna,finale Lige Sampiona!Kosarac je i najbolji strelac Lige Sampiona u 6 utakmica dao je 6 golova.On je i najbolji strelac u Ligi BBVA dao je 18 golova za 18 utakmica,ali je i najvise dao golova na listi ALL GOALS RANKING :).Real Madrid je 9 na svetskom ranku,a 4 je u Ligi BBVA.U sledecoj utakmici Real Madrid igra protiv Real Sociedada u kupu i pitanje je da li ce igrati Kosarac protiv svog kluba u kome je stekao ovakvu karijeru.


"Veoma sam zadovoljan dosadasnjom karijerom.Proveo sam godinu i po u Real Sociedadu,a sada sam u najtrofejnijom evropskom klubu.Ako igde odem iz Reala to je Barcelona,po meni mnogo jaca.Mislim da necu poceti odmah od prvog minuta protiv Real Sociedada,mog prvog kluba i u njemu sam vec doziveo slavu!Videcemo da li cu poceti vec sutra?"-rekao je Milos Kosarac.


SRBIJA na Evropskom prvenstvu!!!
Srbija je otisla na Evropsko prvenstvo koje ce se odrzati u Poljskoj i Ukrajini 2012 godine.Otisla je kao prva iz grupe u kojoj su bili:Rumunija,Njemacka i Norveska.Zadnja utakmica je i bila najvaznija utakmica za nas.Protiv Rumunije smo igrali na JNA i slavili smo sa 2-0.Golove je dao najmladji igrac na kvalikafacijama Milos Kosarac.Igrao je samo 45 minuta ali je to bilo dovoljno za njega da pokaze zasto ga je Real kupio.

Iza Srbije je Njemacka,koja je imala 1 bod manje od nas.3 je Rumunija sa 10 bodova,a 4 Norveska bez bodova.U gol razlici takodje brijiliramo.Dali smo 12 a primili 4 gola sto je ukupno gol razlika 8.Njemcima je gol razilka 0,Rumunima +6,a Norvezanima -14.

Najbolji strelac kvalikafacija je Arshavin iz Rusije sa 8 golova.Nas najbolji strelac je Milos Kosarac koji je dao 5 golova za Srbiju sa vec 18 godina!


princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #12 poslato: 16. novembar 2011, 14:46:44 »
Kosarac na debiju zatresao mrezu cak 2 puta!!!
Nas najmladji ali i najtalentovaniji igrac,Milos Kosarac,danas je odigrao svoju prvu utakmicu za Real Madrid,veoma poznato fudbalsko ime!Kosarac nije poceo mec ali je vec u 45 minutu napustio teren Mesut Ozil.Kada je Ronaldo izasao u 68 minuti Kosarac je presao u napad.Samo 2 minuta nakon izlaska Ronalda,Kosarac postize prvenac u dresu Real Madrida za 1-0.

U 73 minuti Joseba Lorrente postize gol za 1-1.U 87 minuti Kosarac postavlja konacan rezultat 2-1.

Ovo je prva pobeda Reala u posljednih 4 protiv Real Sociedada,dok je Real Sociedad slavio 3 puta.




princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #13 poslato: 18. novembar 2011, 18:29:49 »
UEFA CHAMPIONS LEAGUE
U utorak i sredu se igraju mecevi lige sampiona,a nas najtalentovaniji igrac igrace za Real Madrid,koji igra protiv Manchester Uniteda.Kosarac je poceo od prvog minuta utakmicu.Nakon odlicnog pasa Kosarca za Higuaina,ovaj je lepo prosao pored 2 centarhalfova Manchestera i zabio gol u 24 minutu za 1-0.Real je otisao sa minimalnom prednoscu na odmor.6 minuta nakon pocetka drugog poluvremena,Kosarac odlicno prolazi i daje gol za 2-0.U 70 minutu izlazi Kosarac,a ulazi Ronaldo.Vec nakon 10 minuta na terenu Ronaldo postize gol za velikih 3-0 na Santiagu Bernabeu.



                            LIGA BBVA
                                REAL MADRID v ATHLETIC BILBAO
Na Santiago Bernabeu dolazi ovog vikenda jedna veoma neugodna ekipa Ath.Bilbao.Kosarac ponovo igra od prvog minuta a u napadu je jos Calejon.Umesto Kosarca usao je ponovno Ronaldo.Kosarac je dao prvi het-trick u Realu iz Madrida.Bilo je mnogo skauta za ovog decka."Ovo je moj prvi het-trick u Realu,nadam se da ce ih biti jos.Veoma sam zadovoljan igrom svojom ali i ostalih suigraca.Umesto mene ulazi "VELIKI" Ronaldo,i vec se vidi da znacim Mourinho i drustvu.U napadu je sa mnom Higuain a i Calejon,dok je Benzema povredjen.Posle prvih 2,3 utakmice sam mislio da odem iz kluba jer nismo bili u formi ali eto sada sve bolje i bolje igramo.Sledeci mec nam je najtezi mec u godini najvjerovatnije,igracemo sa najboljom ekipom u SVETU.Potrudicemo se da pobedimo bar na Santiagu Bernabeu,pa da 7 dana posle ostanemo neporazeni i prodjemo dalje",rekao je Kosarac.




SPANISH CUP


REAL MADRID v BARCELONA
Ove sedmice imamo jednu veoma veliku utakmicu u evropi.Na Santiago Bernabe dolazi najjaca ekipa na Svetu,ko drugi nego Barcelona.U napadu je nas najmladji igrac,Milos Kosarac,a sa njim je i Benzema.Real je u ovoj utakmici Barcelonu osramotio,a to nebih uradio bez Kosarca.Kosarac je dao 4 gola na utakmici i Benzema 1.Sa druge strane,ko drugi nego Messi.


princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Become a Legend[PESKose Patch]-Milos KOSARAC
« Odgovor #14 poslato: 18. novembar 2011, 23:24:11 »
UEFA CHAMPIONS LEAGUE
U drugoj utakmici 8 finala lige sampiona se mec zavrsio bez pobednika.U prvom poluvrmenu nije bilo golova,dok u drugom 2.Prvo je Kaka dao gol u 73 minutu za 1-0,da bi Berbatov poravnjao rezultat na 1-1 u 81 minutu.Kosarac je solidno odigrao a umesto njega je usao Calejon u 78 minutu.U prvoj utakmici na Santiagu Bernabeu je Real slavio sa 3-0,tako da je ukupno 4-1 za kraljevski klub i Real ce igrati 4 finala.


LIGA BBVA
Nakon pauze jedne utakmice bez golova,masina za golove,Kosarac ovoga puta je postigao novi het-trick.Nakon sto je dao 3 gola Athletic Bilbau i 4 Barceloni,sada je dao i 3 Sportingu Gijon.Prvi gol na utakmici vidjen je u 15 minutu.Medjutim posle Kosarcevog gola,Gijon se vraca preko N. Novo.U 31 minutu ponovno Kosarac vraca rezultat na +1.Onda u 65 minutu iz penala Kosarac je ovjerio novu pobedu Reala.Zamjenio ga je Ronaldo u 78 minutu.