Autor Tema: Passing  (Pročitano 10571 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #15 poslato: 30. oktobar 2011, 20:56:06 »
1 crtica zakon :D
 

Sawkecsm

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #16 poslato: 30. oktobar 2011, 23:46:43 »
Ja sam luddd.... Ili u najgorem slucaju dileja... Ovakav krs od fudbala nisam video par godina. Kompjuter napravljen kao da su vanzemaljci... Igram Konamijem fudbal od 1996 te godine i nikad ovakav nije napravljen tezak... Car igre jeste da se igra na top player..ali nije sustina napraviti igru da stradaju dzojstici ili je u tome i fora da se sto vise prodaju. Procenat pasa u svim dosadasnjim utakmicama kompjutera je preko 85% sto cete iskreno reci mNOOOOGO...nerealno da ne mozes uzeti kompjuteru loptu na izbijanje nikako..a uklizavanje ili uzimanje kocka + iks uvek faul..koje ni Mazic ne bi sudio na nasim livadama.. Inace igram na 2 crtice.. Sve u svemu krs zivi.. jedino je dobro protiv ortaka...tu se pokazuje znanje xD

Andrej09

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 121
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #17 poslato: 31. oktobar 2011, 11:53:22 »
Citat: Zvezdan Nik;881790
Ljudi,nemojmo se praviti Englezi.Igram i ja ovu igru svaki dan i vrlo dobro znam da je kombinacija analognog upravljanja sa isključenim crtama teško mučenje,gotovo nemoguča misija.Igram igru od samih početaka tako da nisam nikakav amater ili još gore početnik u ovoj priči.Onaj koji uspe da napravi dobar rezultat u nekom takmičenju tipa Master liga,igrajući na najjačem nivou,a isključuje sve crte u kombinaciji sa analognim komandama,vanredno je inteligentan,ili je nadčovek.
Protiv čoveka je smisleno isključiti sve crte,protiv kompa je to jako teška rabota.
O player assistance i nije bilo govora,to je i kod mene sve na off.
Ja igram običnu Ligu sa Arsenalom, na superstar i sa svim isključenim crtama, a igram sve komplet na desnom analogu. Ne smatram se vanredno inteligentnim, kamoli natčovekom, i posle nešto više od pola sezone sam treći na tabeli sa 2 boda manje od prvog. Bio bih i prvi da mi AI nije lagao sa ofsajdima, i da nije bilo nekih bagova. :D
Jedino što mi smeta kod pasova je što nekad ne ume da prepozna šta želim da uradim pa mi uključi pogrešnog igrača dok onaj kojem sam želeo dodati preskače tu loptu, zatim kad igrač krene na loptu, promaši je za 3cm pa onda pravi luk i okreće se da bi došao do nje. I ono kad lopta završi iza leđa onome kome dodajem, samo što je to više moja greška, treba dobro pratiti kretanje tvojih igrača.
 

PalocPESfan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #18 poslato: 2. novembar 2011, 23:32:57 »
Ја сам стандардно кренуо без цртица,кренуо да се увежбавам,играо много утакмица,на крају сам само полудео до те мере да сам сломио тастатуру на 2 дела и обрисао пес...Сутрадан купио нову,инсталирао пес,ставио на 5 цртица и не нервирам се толико,само што ми не потрефи баш увек коме хоћу да додам(што је у сваком случају боље него када сваки пас иде саиграчу иза леђа па он као епилептичар маше рукама,или још горе што је послати пас по линији готово немогуће) .
 

Andrej09

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 121
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #19 poslato: 2. novembar 2011, 23:35:18 »
Trebao si od starta da vidiš da je igrati bez ikakve pomoći kompa nemoguće na tastaturi gde imaš četiri strelice i samo osam mogućih pravaca dodavanja. Bez analoga ništa.
I koji vam je moj sa lomljenjem svega? Ima se, može se, a? :D
 

ghostfire58

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #20 poslato: 5. novembar 2011, 09:09:35 »
Na koliko crtica igraš?Staviš li na full,igraćeš pas igru kao na fliperu.Smanjiš li na jednu ili nijednu,moraćeš da se pomučiš žestoko da dodaš dobar pas,ali ćeš biti u mogućnosti da,kad uvežbaš dobro,dodaješ lopte koje su bile misaona imenica sve ove godine.Ja igram na jednoj crti i to je sasvim dovoljno da se dobije odličan osećaj u igri.Igra na prvu traži najviše koncentracije,ali kada prođe,osećaj je fenomenalan,posebno kad se odigra povratna lopta na šut,ili dupli pas na malom prostoru.Analog i jedna crta,loptu možeš provući gde poželiš.Meni je trebalo nekoliko dana da se pokupim sa pas igrom,ali sada ide odlično.
_________________

One evening I drove my husband's car to the shopping mall.
On my return, I noticed that how dusty the outside of his car was and cleaned it up a bit.When I finally entered the house, I

called out."The woman who loves you the most in the world Diablo 3 Gold just cleaned

your headlights and windshield."
My husband looked up and said, "Mom's here?"
 

pesminator

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #21 poslato: 5. novembar 2011, 10:14:40 »
ja ne vidim problem u pasovima, samo kad maknem sve crtice onda je malo teze inace drzim na 1 ili 2 crtice i sve radi normalno. jedino sto je tezina igre protiv cpu veca ali to se i trazilo :drool:
 

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #22 poslato: 5. novembar 2011, 20:38:46 »
Nzm, mene pasovi nerviraju, ali igram na tastaturi sa jednom crticom i ne odustajem dok ne naucim. Joystick sam imao ali drugar mi ga nikada nije vratio (Eh kakvi su danas drugari :) ) Igram ML na Top Player sa Manchester City-jem i negde sam na 13 mozda cak i 16 mestu, Super star ne smem ni da stavim. Ranije sam odma dobijao sve na Top, a sada... Ali ne bunim se, ranije je igra bila prelaka. Napad mi nije problem, ali odbrana, nikako ne mogu da uzimam loptu kao ranije, klizeci startovi su prespori ili uvek kasne iz nekog razloga, a kada ga i pogodim onda pozutim.

Nego da se vratim na pasove, ko igra na tastaturu neka stavi na jednu crtu, i neka pazljivo bira igraca kome ce dodati i pas ce biti precizan u 90% slucajeva. Slobodno drzite malo jace lopta nece promasiti igraca vec ce biti preciznija, ako drzite premalo onda ce je ili preseci protivnicki igrac ili ce se zaustaviti na pola puta pa ce saigrac da se okrene u mestu i razmase rukama ko retard kako bi dosao do nje.

Sve u svemu ova igra trazi znanje i nije uopste toliko losa.

Mislim da su pas trebalo da ostave da bude kao u PES 11 (koji sam doktorirao, niko me nije pobedio vec duze vreme)
PES FAN
 

PalocPESfan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #23 poslato: 7. novembar 2011, 00:17:27 »
Ne mogu na analogu da igram ,jednostavno nisam navikao niti mi je zanimljivo sa analogom,ne znam zašto.Naprotiv,para nikad manje,ali sam se izgubio skroz.Sva sreća pa nisam nikad dao više od 800din za tastaturu.Prošle godine sam drvo iza kuće posekao u nastupu besa :D
 

milisav

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #24 poslato: 7. novembar 2011, 00:58:50 »
bolje neka mi neko kaze ili pokaze neki tut kako da sutnem loptu da ne izgleda kao da sam raspalio po balonu... ili je matri svima takav ... -_-
 

bokirivaldo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Re: Passing
« Odgovor #25 poslato: 9. decembar 2011, 23:50:52 »
na 1 crti se bas mucim protiv CPU a na 2 vec dosta lako igram neznam kako mi taka razlika izmedu 1 I 2 crte.na 1 crti je najzanimljivije.
 

sheilaaellis44

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
    • http://www.pengepungen.dk
Re: Passing
« Odgovor #26 poslato: 30. april 2012, 15:01:31 »
Citat: customiZer;880955
Ako sam jedini sa ovim utiskom zatvorite temu :)
Da li je i vama mnogo teze pogiditi pas u 2012? U 2011 sam mogao da pogodim koga sam htio kako sam htio a sada ne mogu pas na 2 metra da pogodim, igrac je obidje ili nesto. Kada stisnem pas moram da igram onako kakvu mi situaciju namjesti taj pas, nema nista od moje zamisli :)
Eksperimentisao sam sa Pass Assistance ali bezuspjeno.

Neki savjeti? :)


U početku neka ih samo vratiti loptu u vanjski igrač, a zatim premjestiti na drugi uzeti loptu iz drugog vanjskog igrača. Nakon što su postali relativno vješt u zarobljavanju loptu ih je uhvatiti i izvesti tri osjetljiv potez, a zatim ga vratiti na drugi vanjski igrač. Brzi pokreti unutar početne obodu mogu poboljšati svoju vještinu prolaz.