Autor Tema: Moji golovi  (Pročitano 13992 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #15 poslato: 13. novembar 2011, 09:03:17 »
Ovaj fudbal definitivno zahteva mnogo više kreativnosti i koncentracije nego ijedan prethodni.Kad se ispoštuju neke osnove same igre,moguće je odigrati fantastične mečeve.Stajanje sa loptom dok se igrači ubacuju,raznovrsnost paseva,iskorišćavanje potencijala određenih igrača sa,ili bez lopte,dupli pas i građenje lopte,sve su to stvari koje treba masovno koristiti u svakoj utakmici.Poseban aspekt je taktička koncepcija koja može dosta da olakša,posebno kada se potrefi pravi odnos prema protivničkoj igri.Uz sve to,ništa nije zagarantovano.Ja sam juče odvalio WBA sa 3:1 u prvom poluvremenu.Igrao sam jak presing sa visokom odbranom u kombinaciji kontri i poseda na protivničkoj polovini.Drugo poluvreme sam se povukao igrajući long ball i komp me oduvao sa 5:3.Odlična igra koja poseduje i izraženiji menadžerski pristup u postavci same igre,a zahteva i znanje u prstima i glavi od samog igrača.Treba izbegavati šablonsku igru jer je komp strahovito brzo provali.Samo maštovito i kreativno.

« Poslednja izmena: 13. novembar 2011, 09:43:57 od strane Zvezdan Nik »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: AcaX12

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #16 poslato: 16. novembar 2011, 08:54:22 »
Kretanje kod kornera sa igračem na koga ide lopta je pola posla.Nekoliko takvih situacija i dve kontre.

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: AcaX12

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #17 poslato: 18. novembar 2011, 08:33:11 »
Golčina Vilje.Obožavam ove plasirane lopte.

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: AcaX12

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #18 poslato: 19. novembar 2011, 11:24:00 »
Pre par dana sam počeo Master ligu sa Barsom na nagovor drugara koji je probao i nije se proslavio.Ss težina,i prilično je zaguljeno.Prvih par kola sam igrao jako dobro,a onda su počeli da se nižu loši rezultati,jednostavno igra počne da čita šablon i mora se improvizovati i biti kreativan konstantno.

 

Manca

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #19 poslato: 19. novembar 2011, 12:05:40 »
ti bre usnimljujes svaki pogodak..???:slap: da li te to ne smori.....od svih ovih tvojih golova nijedan nije nesto zanimljiv
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #20 poslato: 19. novembar 2011, 12:50:13 »
Ovo je samo mali deo golova pobratime,dosta ih postižem a izdvajam samo one iz izgrađenih i "normalnih" fudbalskih akcija koje su,očigledno,većini teško odigrive.Ti sledeći put napiši nešto smislenije,ili stavi neki svoj gol da vidim čime raspolažeš.Kao što vidiš,na svim klipovima su raznovrsni golovi,i nogom i glavom,a većina je iz dobro odigranih akcija.Živo me interesuje kakve ti golove postižeš kad ni u jednom od ovih klipova nisi video ništa vredno pažnje?!
Digresija:sada sam odgledao tvoje golove;kao što sam i mislio,izuvanje sa pola terena,toliko ih ima na sajtu da ih više ni ne razlikujem.Verovatno svi postignuti na suvom pes-u bez Jenkey peča gde je moguće otežati loptu prilikom šuta.Otežaj šut pa da vidim kako biješ sa 40 metara.
« Poslednja izmena: 19. novembar 2011, 13:18:12 od strane Zvezdan Nik »
 

Manca

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #21 poslato: 19. novembar 2011, 15:58:34 »
pa sigurno bolje od tebe...
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #22 poslato: 19. novembar 2011, 19:25:32 »
Sinovac,smešan si!Koliko si maliciozan vidi se po tvom komentaru u kome navodiš kako u mojim klipovima nema ničeg zanimljivog.A vidi,u tim istim klipovima ima hrpe golova iz slobodnih udaraca.Slobodnih udaraca koje si i sam postovao u svojoj temi.To dovoljno govori koliko si neozbiljan ,tako da te u buduće ne smatram kompetentnim sagovornikom ni u jednoj temi vezanoj za Konamijev fudbal.Te golove na koje se ti ložiš ja sam preležao pre mnogo,mnogo vremena.Vidiš ,od samih početaka Konamijevog fudbala ja težim da igram igru koja liči na realan uzor.Zato sam davno i prešao sa Fife na japanski proizvod.Neko voli da izuva sa pola terena i loži se na takve stvari,ja volim da igram "pravi fudbal",zato mene nova izdanja Konamijevih fudbala ne razočaravaju poput ljubitelja nekih starijih,"fliper" izdanja.
Ove fore "bolji sam od tebe" i "nisi zanimljiv" sačuvaj za društvo iz kraja,nisam ti ja dobar sagovornik za te budalaštine.
 

Manca

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #23 poslato: 20. novembar 2011, 11:02:13 »
idi leci se bre
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #24 poslato: 20. novembar 2011, 15:44:49 »
Evo,dečkić se primio pa laje!
Zamolio bih te da više ne truješ po temi,imaš svoju pa tamo slini!
« Poslednja izmena: 20. novembar 2011, 16:03:40 od strane Zvezdan Nik »
 

OriGinaL

  • Gost
Re: Moji golovi
« Odgovor #25 poslato: 22. novembar 2011, 15:01:40 »
Kad Zvezdan objasni, objasnio je :ave:

Nego Manca, ne slazem se sa tvojim gledanjem na Zvezdanove golove. Ok, kad igras protiv drustva uvek je lepse zavuci sa 30/40m pa se kasnije 10 dana k****ti kakav si gol dao nekom drugu. Ali kad igras protim kompa(pogotovo na pes 12), uvek je lepse graditi akciju sa puno dodavanja i postepeno probijati(Posto je AI poboljsan ove godine, teze je proci igraca).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Zvezdan Nik

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #26 poslato: 23. novembar 2011, 11:34:28 »
Manca, pokri se ušima.
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #27 poslato: 3. decembar 2011, 10:04:19 »
...

 

srki82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #28 poslato: 3. decembar 2011, 17:27:20 »
Ukusi su razliciti,ok su i tvoji golovi ali i sa distance su golovi iz akcija,neko mora da ti doda loptu u noge ili u slobodan prostor i da posalje projektil,ja koristim Jenkey patch i stavio sam da mi lopta bude teska sa nesto jacim sutom,tako da dosta golova dajem u visini do polovine gola,nekako mi je to lepse,kad mu zavuce u donji ugao,tako da mislim da je sve to realno nema tu nista lose niti je bas jednostavno,prosto iskoristis tajming i prostor,da sam hteo da stavljam sve asistencije koje sam napravio u BAL-u,ima ih preko 200,imalo bi se svasta videti ali golovi su dovoljni,uzgred bez ljutnje tvoje akcije imaju svakako fudbalski rezon ali nekako lako dolazis do gola,odbrana kao da je slogirana,primer tog gola kad primis loptu u blizini sesnajsterca,imas vremena da cimnes i dodas,mislim razmislis dok odbrana slabo reaguje,kad bi igrao iz prve eventualno druge pas onda bi to jos vise imalo smisla ali kao sto rekoh ukusi su razliciti,meni su gotivni i takvi golovi,mada kao AMF opravdavam poziciju na kojoj igram i postizem golove van sesnajsterca,u svakom slucaju samo napred...
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Moji golovi
« Odgovor #29 poslato: 3. decembar 2011, 23:13:09 »
Brate,dok ja napravim jednu ovakvu akciju na supetstar težini,mozak mi prokuva.
Iza svih ovih golova je sijaset situacija koje nisu prošle.
To što ti se čini da odbrana deluje blazirano je samo posledica dobro odigrane akcije,i to se ne dešava stalno.Napraviti dobru akciju na ovom fudbalu je Sizifov posao.Kad uradim igrača,ili dobrom loptom izbacim napadača u šansu,više nema potrebe da držim brzo trčanje,pustim,namestim igrača i dam gol.Isto važi i za prostor oko protivničkog 16.Ne držim mnogo brzo trčanje pa imam vremena da pogledam šta se oko mene dešava.
Šut sa distance  u konamijevim,a svim ostalim fudbalskim simulacijama je splet okolnosti,i nema mnogo veze sa znanjem i veštinom(neki od najgorih igrača sa kojima sam igrao ovaj fudbal od samih početaka,su davali najatraktivnije golove upravo šutevima iz daljine).Dobra akcija je ono što je krasilo japanski fudbal od samog nastanka,i to je aspekt u kome je uvek bila izazovnija od Fife.
Na ovoj,poslednjoj igri,za dobru akciju nije više potrebno samo stisnuti prema igraču,treba ga videti,često i na radaru koji ja obilato koristim,treba ga pokrenuti,a možda i još nekog od saigrača u blizini,treba mu dodati pored ubistvenog kompa,i treba realizovati.Nikad teže i nikad bolje.
Što se tiče šuta,default je besmislen jer šuteri ubijaju,i levom idesnom.Ja sam šut,pored težine lopte,otežao odmah nakon prvog Jenkey peča.To je prava stvar.
Naravno,ukusi su različiti,pa je suvišno raspravljati na tu temu.
« Poslednja izmena: 4. decembar 2011, 07:24:57 od strane Zvezdan Nik »