Autor Tema: Master League Online (MLO)  (Pročitano 81774 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

shaGuar

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #840 poslato: 12. mart 2012, 16:16:59 »
I ja sam primjetio :) Pa jel' ima neko bolji program za snimanje utakmica, pošto oću da počnem snimati sve utakmice i prijavljivati čitere...
 

boleee

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 267
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #841 poslato: 12. mart 2012, 17:36:09 »
Citat: shaGuar;963074
I ja sam primjetio :) Pa jel' ima neko bolji program za snimanje utakmica, pošto oću da počnem snimati sve utakmice i prijavljivati čitere...


ja sam probao prosle godine sa nekih dva- tri programa, ali bilo je isto sa svakim, tj seckanje i prekidanje, mislim da mi je veza losa za to, a mozda je i do mog kompa, tj procesora, koji ne moze toliko radnji da vrsi u isto vreme.
 

Bishop

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 263
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #842 poslato: 16. mart 2012, 14:13:35 »
Ko želi da igra online turnir može se prijaviti u sledećoj temi:

http://www.pes-serbia.net/threads/23402-On-line-turnir-quot-Za-Čast-i-Ponos-quot?p=965011#post965011

Ostalo je još malo mesta i malo vremena.
Victoria Concordia Crescit
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #843 poslato: 17. mart 2012, 17:54:21 »
Ako hoćeš da pobediš, odbranu ne diraj. Sama se igra najbolje.
Pustim tako AI da se jebava sa njegovim napadom, (kao što igra i protivnik)
ALI ONDA IZGUBIM VOLJU I NAPAD DA IGRAM..

Famozni Coach mode, nije uopšte "feature" u igri, to je igra sama. Ovo što mi kao "pomeramo" igrače, veze nema sa životom.
Skriptovano je apsolutno, stoprocentno, kao Call of duty animacije.
 
Smorio sam se najjače.
 

zokigunner

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 488
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/portal/
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #844 poslato: 22. mart 2012, 22:36:34 »
Citat: real022;965875

Famozni Coach mode, nije uopšte "feature" u igri, to je igra sama. Ovo što mi kao "pomeramo" igrače, veze nema sa životom.
Skriptovano je apsolutno, stoprocentno, kao Call of duty animacije.

Slažem se u potpunosti, nema nikakve draži u Coach modu, čista glupost.
 

Groksan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 102
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #845 poslato: 23. mart 2012, 22:35:36 »
Ja mislim da nisi shvatio na cega se real zalio. Nije coach mode problem, vec sama igra... iskriptovano je do jaja. Lopta ulazi u gol kad scripta odluci da je vreme za to. Ne znam da li igras MLO, pretpostavljam da igras zasto bi inace bio na ovoj temi. Kakvi su ti utisci kad sa solidnom ili all star ekipom zaigras protiv jarica & co ? Ili obrnuto kad sa svojom slabijom sretnes nekog tamo mesi ronaldo baju?
 

zokigunner

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 488
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/portal/
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #846 poslato: 24. mart 2012, 05:36:10 »
Citat: Groksan;969085
Ja mislim da nisi shvatio na cega se real zalio. Nije coach mode problem, vec sama igra... iskriptovano je do jaja. Lopta ulazi u gol kad scripta odluci da je vreme za to. Ne znam da li igras MLO, pretpostavljam da igras zasto bi inace bio na ovoj temi. Kakvi su ti utisci kad sa solidnom ili all star ekipom zaigras protiv jarica & co ? Ili obrnuto kad sa svojom slabijom sretnes nekog tamo mesi ronaldo baju?


Na brzaka sam pročitao i nisam obratio pažnju, moja greška, pogreši čovek :)
Naravno da igram. Što se tiče prvog slučaja uglavnom su to bile lagane pobede, ali desilo mi se par puta da te default ekipe jednostavno polude,podivljaju, a da se moji igrači ponašaju kao da su retardirani. Dok sam imao slabiju ekipu i rating nisam baš mnogo igrao protiv all star ekipa jer sam podesio similar level, ali i kada sam igrao protiv takvih ekipa gubio sam.
« Poslednja izmena: 24. mart 2012, 05:39:27 od strane zokigunner »
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #847 poslato: 18. jul 2012, 21:43:32 »
Jel igra neko još MLO?

Ponovo me gaze default igrači, tj default timovi.

Taman se proredilo nadljudsko izdanje Ruskina i Cinaltona,
da već vidim 5-0 za mene kad je Lothar na golu, KAD ONO...

Dva dana igram aktivno i bar u 20 utakmica su me Etori i ekipa ne odvalili, nego nije mi dobro. Evo treći dan se nastavlja ludilo..

Pobeđujem timove koji imaju Eto-a, Lavezija, Pata, Villu, Ramosa i sl., a kad vidim Maqulao-a smrznem se.

Šta god..i possesion i quick counter i širi i sužavaj i ne vredi.
Kad nerešeno izvučem protiv Jarica pevam a za pobedu koljem prase!

U početku mi je lek protiv default (boljih od Barse) timova, bio totalni presing i napadačka formacija, pa već u 30 minutu imam bar tri gola prednosti.

Sad više ne pije ništa.

Ako napadam presingom i trčanjem, odjednom su Etorići toliko rašireni da me vozaju levo desno kao majmuna.
Ako pokušavam bez trčanja, neki possesion, jednostavno defaultčina se samo stvori ispred mog igrača i kupi loptu.

Nema šanse da je baš svaki lik u zadnjih 20 utakmica, baš protiv mene,
namestio savršenu formaciju sa default fakin timom! A moj ni jedan odgovor nije dobar.
Što je najsmešnije uopšte nisu ni menjali formacije.. Jednostavno kao da je Konami odlučio da defaulti sada razvaljuju i osvećuju sve one poraze od 10-0.

Cinalton mi otresa igrače kao prašinu, Etori šalje po burek i Mexesa i Pirla i Lescota, a Maqualao ladi side-bekove sa speedom 83 kao od šale...

A najluđa stvar, lik je u D2 sa default timom, (ne znam kako, ima samo 8 odigranih, svih 8 poraza)..
Ja vodim 1-0 i do kraja, kao da sa babama iz Rusije sa evrovizije, u panici, čuvam mrežu protiv Barselone.
89 minut, slučajno sam prešao pola i izgrbavio korner za mene.
Ja i dalje vodim 1-0.
Kad ladno evo ti mog golmana Lupatelija u protivničkom šesnaestercu!!! A ja čuvam rezultat!!!
Šta ću, izvedem korner, normalan nabac, pošto da dodam nije bilo šanse, jer je barem 18 default igrača na terenu.
Naravno lopta ide do Etorija, Lupateli pokušava da se vrati, idiot neopevani (al nije on kriv, to ga je prokleti Konami drogirao)..
Sreća pa je ipak slagalo za mene jer je Etorčina promašio nebranjen gol.

Ništa, malo da se izduvam, otpustio sam Van Persija, Aguera, Villu,  kupio Gomeza i Vučinića, još da vratim Ruskina i Zalekija, pa u pohod na 800 rejting i D1..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: foneTag

boleee

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 267
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #848 poslato: 30. jul 2012, 17:18:14 »
svaki PES je bio skriptovan tj namesten, ali sa ovim su bas preterali, ako isledeci bude ovakav bojim se da cu prestati da ga igram pre nego sto sve zivce pogubim
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #849 poslato: 16. avgust 2012, 18:28:05 »
Od oko 700 utakmica, upravo sam odigrao šampionski nenadje.bivo najskriptovaniju.

Situacija je sledeća. Lik ima nešto jači tim, C.Ronaldo, A.Sanchez, još neki brzinac (zaboravio sam koji), Tiago Silva itd..

Prvi minut - sve se sliva u moj gol.

Nabac -gol, i jedno zaglupljivanje svih igrača u odbrani - već gubim 2-0.

Protivnik pušta kontrole 10-tak minuta pre kraja prvog poluvremena.

Bar 3 puta se moj šut sa dva metra na prazan gol, pretvarao u malo "seckanje", gde lopta zastane i odjednom je evo preko gola ili pored.
Nema veze, idemo dalje.

Drugo poluvreme,lik opet igra, drži kontrole.

Pojačam napad, blabla long ball... smanjujem na 2-1.

Par minuta posle, kreće ANIMACIJA gde je dobijam gol. 3-1.

Pa ide ANIMACIJA gde ja dajem gol 3-2.

Od 70 minuta lik opet pušta kontrole i počinje komedija. Šta god, ali ŠTA GOD ja pritiskao, pomerao, kombinovao - 20 minuta nisam uspeo da dam gol.
 
Npr lopta je kod odbrambenog, u njegovom šesnaestercu, on stoji, ne igra.

Ja prilazim, bez trčanja, i prilikom oduzimanja lopte, ona se odbija čak na moju ku.rčevu polovinu.
Znači mali kontakt je prouzrokovao pičenje lopte na udaljenost od 50 metara?

Znam da PES pali neke sulude skripte, ali dugo nisam video da lopta "sama" beži po terenu od mojih igrača, i volšebno ne ulazi u nebranjenu mrežu.
20 je.benih minuta.
 
Ali ajde bar da kao "igra komp", pa umesto protivnika, automatski igram protiv superstar ili top player kompa.

Ne, nego je ovde AI uzeo loptu i otišao kući.

Dodje mi da instaliram posranu fifu11, tamo kako igraš tako ti je..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: foneTag

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #850 poslato: 16. avgust 2012, 20:11:50 »
au, pa ti provalio da je pes ipak igrica? :)
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #851 poslato: 16. avgust 2012, 20:40:02 »
Ma nisam samo provalio kako to da je igram non-stop, a znam da me laže.

Naravno kad ja pobeđujem, onda je sve u redu. Nema šanse da primetim kako je nešto skriptovano.:crazy:

Sad sam pobedio neki razbijački tim, baš imam utisak kako je sve ok. Sve sam moj skill. Čudno kako male stvari poprave raspoloženje..

edit:
Ne vidim zašto u Konamiju misle da je dobro da se Xecinto povremeno pretvori u Xavia, i obrnuto.
« Poslednja izmena: 16. avgust 2012, 22:25:08 od strane real022 »