Autor Tema: Master League Online (MLO)  (Pročitano 81894 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #15 poslato: 1. oktobar 2011, 12:32:02 »
Pa ovo je savrseno!
Odigrao sam 2 meca sa strancima, jedan iz Italije a drugi iz Spanije. Nema ni truncice laga, kao offline sljaka!

Kupujte original, ovo je ****no!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: fantaz, zuke

tuksamas

  • Pes rulz
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 471
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #16 poslato: 2. oktobar 2011, 18:18:18 »
Jeli PES 2012 sluzbeno izasao u kupnju, ili je izasao samo onaj njemacki?
« Poslednja izmena: 2. oktobar 2011, 18:21:54 od strane AxeparadoX »
 

AxeparadoX

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1313
    • Pogledaj profil
Odg: Master League Online (MLO)
« Odgovor #17 poslato: 2. oktobar 2011, 18:23:07 »
Da, 14-tog izlazi engleska verzija.
:pesoholichari: :rockon:
 

boleee

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 267
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #18 poslato: 3. oktobar 2011, 20:56:07 »
Citat: bata bogdan;871432
Veruj da ima..... :) sto postoooo samo odmah treba slati ko , sta i kada i poslati im vise puta za istog cheatere...i bice sankcionisan....

 
ma ni ja ne verujem u to, evo ja sam na proslom pesu hteo par puta da snimim citere i kad god bih ukljucio snimanje dolazilo je do pucanja veze, jos sam ga ja tu najebao
 

pesmayster

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 48
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #19 poslato: 3. oktobar 2011, 22:24:36 »
kakava su  default podesavanja  za on line. mislim na one crtice za dodavanje i ostalo ....
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #20 poslato: 4. oktobar 2011, 04:39:06 »
Evo ljudi,cisto da vam javim,jos neke promene,koje sam primetio...

Prva je... Ima fazon,kao da stavis sta ti je ekipi jaca strana.. (fitnes,Tehnika,napad,itd.) svaka od tih,pojacava ocene igraca,u zavisnosti,sta ste ste stavili.. npr... Meni Pedreti na CM ima ocenu 80,koristim Tehnik,i pred mec ima msm. 84... Sto nije lose,uopste..

Druga je.. Jako zanimljiva,i jako bitna stvar !

Raspolozenje igraca,vise ne ide po utakmici.. Nego.. ''real time'' .. Tj.. Kad' kupujete,OBAVEZNO pogledajte,kakvog je raspolozenja taj igrac... Jer ce takav biti do sledeceg dana,po real time-u... I jos nesto.. Igraci se sad' umaraju.. Ako ih ne odmarate :) nema vise ono,napravis prvu postavu,i samo cepas... Moras da imas i klupu,da bi mogao da odmaras neke od njih.. Online je ove godine dosta bolji... Nema puno laga,za sad' ,fala Bogu, samo 2-3 chitera sam sreo... Kacim sutra sliku ekipe.. Al' izgleda nesto ovako..

             ----HULK----
          Ayew-----Payet
            -----Ederson----
      --Pedreti------
                 --------Annin---
Kolarov-Sakho-Cahill-El maburaki-
--------Kameni--------
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: fantaz

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #21 poslato: 4. oktobar 2011, 09:28:25 »
Odlicna bi stvar bila da to sto kazete da je bolja situacija sa lagom ove godine,potraje i kad se budu serveri opteretili.Jer ovako vecina ipak jos nije nabavila original.Mene je to najvise nerviralo,u mnogo slucajeva nisam mogao da pobedim bas zbog laga i lose veze.Trenutno mi je net 8mb/1mb,i nisam primetio da mi je nista bolje radio pes 11 ,nego dok sam imao duplo manju brzinu.Kao da ne zavisi mnogo od brzine neta,vec od neceg sasvim treceg.Tako da ako budu popravili tu stvar sa vezom,to ce biti najvece poboljsanje ovog u odnosu na prosli PES.
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #22 poslato: 4. oktobar 2011, 12:09:40 »
nije trebalo da ulazim u ovu temu sad se tresem od nestrpljenja, pomalo kao Cartman kad treba mama da mu kupi novi nintendo a do izlaska 7 dana...

edit: nije mi dobro, samo na mlo mislim...
« Poslednja izmena: 4. oktobar 2011, 12:13:18 od strane circulation »
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: GorzaCZ

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Master League Online (MLO)
« Odgovor #23 poslato: 4. oktobar 2011, 13:18:53 »
 

011Djordjevic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #24 poslato: 4. oktobar 2011, 14:05:28 »
Par pocetnickih pitanja u vezi MLO... i uopste u vezi online igranja...

1) Da li mogu dve master lige uporedo da se igraju na istom PC-u... tipa 2 profila zasebna da se naprave (hocemo i drugar i ja da igramo)???
2) Da li moze exibition da se igra online, i ako moze da li moze u 2 igraca, tipa gorepomenuti drugar i ja zajedno protiv tog nekog potencijalnog protivnika ???

Novi sam u online igranju PES-a, imajte razumeavanja :) Hvala unapred.
 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #25 poslato: 4. oktobar 2011, 18:55:18 »
Citat: 011Djordjevic;873626
Par pocetnickih pitanja u vezi MLO... i uopste u vezi online igranja...

1) Da li mogu dve master lige uporedo da se igraju na istom PC-u... tipa 2 profila zasebna da se naprave (hocemo i drugar i ja da igramo)???
2) Da li moze exibition da se igra online, i ako moze da li moze u 2 igraca, tipa gorepomenuti drugar i ja zajedno protiv tog nekog potencijalnog protivnika ???

Novi sam u online igranju PES-a, imajte razumeavanja :) Hvala unapred.

1. Jedna igrica jedan MLO.
2. exibition može kako god hoćeš, 1vs1, 2vs2 ili 1+1 na tvom kompu (tad se taj zove guest user)protiv 1 ili 2.
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #26 poslato: 4. oktobar 2011, 18:59:09 »
1)  NE
2) Imas Quick match (to ti je nesto kao to) a i match loby .Mislim da sa jednog naloga,ti i tvoj drug ne mozete da igrate 2vs2.
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 

011Djordjevic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #27 poslato: 4. oktobar 2011, 20:01:25 »
Citat: zuke;873766
1)  NE
2) Imas Quick match (to ti je nesto kao to) a i match loby .Mislim da sa jednog naloga,ti i tvoj drug ne mozete da igrate 2vs2.

Citat: circulation;873762
1. Jedna igrica jedan MLO.
2. exibition može kako god hoćeš, 1vs1, 2vs2 ili 1+1 na tvom kompu (tad se taj zove guest user)protiv 1 ili 2.


Hvala lepo :)
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #28 poslato: 5. oktobar 2011, 12:47:51 »
Stvarno ne znam,na koju foru,tj. kako im sljaka novi sistem.. Ali.. Ja sam direktno juce otisao u D1 ... :/ malo je bzvz to...

I da.... Mnogo se brze dolazi do jake ekipe... Evo.. Ja igram 3-4 dana,i vec u ekipi imam Etoa,Sanceza,Sejdorfa,kolarova,esijena... Nije kao prosle god.. gde se bukvalno  mucis i cimas... al' ok..
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #29 poslato: 5. oktobar 2011, 21:02:36 »
Ovako... ****m im mater japansku,retardiranu,glupu !!!! Kako ih bre vise nije sramota ! Pa za koj k. bacas pare na original(bar ja dajem,da bih peglao online),a laga ima NA IZVOZ !!!

Poslednja 2-3 dana.. To je nesto neverevotano !!! Oci me zabole,koliko laguje !! Znaci.. Nemam reci... Bitno je da su obacili 10002e3224 novih stvari,a online nisu pipnuli !!

Izgleda da je tacno,da sto vise bude igraca bilo,da ce veci lag biti na serveru.. Ne znam,stvarno...

(Da se razumemo,nisam ja nadrkan,zbog losih rezultata,ili lose igre.. Imam 554pts-a) Ali.. Ovo valjda treba da bude zabava,da se IGRAS ... Verujte mi.. Online je sve,samo ne zabava !!! Ako hoces,da se iznerviras,al' ono.. Bas-bas.. Onda igraj online... Postaje mucenje igrati ! Ali ozbiljno.. Nadam se da ce ovo namestiti.. inace prodajem pes u najavi.. Koj ce mi k... sa ovakvim lagom...

I jos nesto.. Sablon igraca, Kol'ko hoces ! svaki drugi,ista fora... Posto su ove godine *****ali stvar,sa cik-cak trcanjem,tj.. svaki 2-3 krilni igrac ima cik-cak i raketu... i batice lepo uzmu,2 igraca sa strane (npr. Pato i Lavezi) i u centar,dva visoka... (Npr. Amauri i Gilardino(dobar glavom) i samo udri... Svaki drugi,centarsut prolazi.. Prosto ne bitno,da li ti imao Vidica,ili Jarica...

Strasno-strasno...