Autor Tema: Master League Online (MLO)  (Pročitano 81871 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Master League Online (MLO)
« poslato: 30. septembar 2011, 21:05:43 »
Nisam znao gde da ubacim ovu temu,posto Pes2012 Online jos nema .... Pa neka je posle prebace,kad' bude bila otvorena :)

Ovako.. Poceo sam malopre da igram MLO... Pa cu vas obavestavati,i davati inforamcije,kakav je,kakve su promene.. itd...

Par slikica... :)




 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nattydread, T3mplar, heavy_grobar

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #1 poslato: 30. septembar 2011, 21:12:34 »
Daj prebaci na engleski jezik, imas taj dodatak za folder IMG DT05_E  cini mi se UGLAVNOM OVO IZGLEDA PREDOBRO ;)
 

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #2 poslato: 30. septembar 2011, 21:32:08 »
Aladdine pogledaj dje zivi !
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 

igoork

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 281
    • Pogledaj profil
    • http://www.igoork.co.nr
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #3 poslato: 30. septembar 2011, 21:55:20 »
Kakva je igra online u odnosu na 2011?
Jel nema Laga i ostalih bagova?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nattydread

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #4 poslato: 30. septembar 2011, 22:01:27 »
Editovao sam prvi post zbog prevelikih slika, ubuduće stavljaj kao thumbnails.

Što se teme tiče, čitao sam da evo webu da čiteri i dalje prolaze, isti problem kao u PES2011... pokvare vezu, meč se prekine i nikom ništa.
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #5 poslato: 30. septembar 2011, 22:17:42 »
Citat: maremas;871396
Što se teme tiče, čitao sam da evo webu da čiteri i dalje prolaze, isti problem kao u PES2011... pokvare vezu, meč se prekine i nikom ništa.

heh, treba na vreme onda na forumu staviti veliki link za prijavljivanje chitera i nauciti sve ljude kako da love i prijavljuju chitere, odradicemo to
PSNID> operativac
 

Bogi79

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #6 poslato: 30. septembar 2011, 22:27:32 »
Citat: operativac;871407
heh, treba na vreme onda na forumu staviti veliki link za prijavljivanje chitera i nauciti sve ljude kako da love i prijavljuju chitere, odradicemo to

Bas tako znaci od samog pocetka odmah svi treba da prijavljujemo....i naravno bice banovani...znas druze vec na sta mislim :) znamo vec da je neko bio banovan na 7 dana :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #7 poslato: 30. septembar 2011, 22:51:50 »
Citat: operativac;871407
heh, treba na vreme onda na forumu staviti veliki link za prijavljivanje chitera i nauciti sve ljude kako da love i prijavljuju chitere, odradicemo to

Nema nista od toga!
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #8 poslato: 30. septembar 2011, 22:53:12 »
Uh.. Odigrao 5 tekmi do sad'... 2pobede,1 poraz... I da.... Ovo ce morati da srede.. ali POD HITNO !

Fazon... 2 lika su mi izasla.. I desava se to.. Da ti iskace upozorenje da je completion percentage smanjen za odredjeni % !! To znaci,ako ti se sroza skroz,bivas izbrisan sa svih rang lista,i ne znam sta sve.. To je jedno veliko 'nje ! to mora da se sredi..

Laga.. Ima... za ovih 5,svaka je zalagovala.. 2 KRITICNO.. Ne znam sto to vise ne srede.. stvarno.. Lag free i cao !

Inace.. svidja mi se fazon oko ugovora...

Npr... Jedan Defoe kosta 1,5m... i ti na tu cenu,moras da platis,kao premiju za utakmice... Tj.. ako ga hoces na 10 meceva,placa se dodatnih,npr. 500k,ako hoces 20,placa se npr .1,2m... ili 30,oko 3mil... To nije lose uradjeno... Za izgubljeni mec sam dobio oko 750k,a za pobedu oko 1,3m...

A u odnosu na 2011.. Pa nemam pojma... Da odigram jos koju,pa cu ti reci..... Za sad' toliko...
 

Bogi79

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #9 poslato: 30. septembar 2011, 22:57:38 »
Citat: zuke;871421
Nema nista od toga!
Veruj da ima..... :) sto postoooo samo odmah treba slati ko , sta i kada i poslati im vise puta za istog cheatere...i bice sankcionisan....
 

pesmayster

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 48
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #10 poslato: 30. septembar 2011, 23:26:37 »
kako se igra ta master liga... jel ima neka caka za pocetak? iscekujem original pa me zanima :)
 

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #11 poslato: 1. oktobar 2011, 00:23:22 »
Kolko se ja secam od prosle godine,dobijes tim sa slabijim(uglavnom nepoznatim)igracima,i onda igras protiv random igraca preko neta.Dobrim rezultatima dobijas pare i tako mogucnost da kupujes bolje igrace.Naravno uvek mozes da prodas postojece...Verovatno je isto ili slicno i sad.
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 

Interista

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 492
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #12 poslato: 1. oktobar 2011, 02:07:48 »
Evo novih informacija :)

Vise se ne placa,ucesce na kupovima,sto je super ( Za sad' samo Master l. cup ima )

isto take se ne placa ni ''brza igra'' .. znaci.. Nema ono,kad' puknes,pa padas u minis,ili ti se odbija deo dobitka... Nema vise toga.. Jedino.. Sto se placa igracima za utakmice.. to je sve...

Citera.. Za sad' ih je bilo 2-3 ... Jedan ga je izduvao,izasao,ja dobio oko 1.8mil...

a ostala dva primera,sam naveo gore... Sto se toga tice.. Posle 10utakmica,ako ti je % ispod 70 .... Brisute valjda sa rang liste,i ne znam tacno sta vec.. Jako je *****ano,ako ti npr. naleti 4,5 takvih slucajeva u 10utakmica... onda mozes da na****s,ni kriv-ni duzan... Al' valjda ce to da srede... Sto se tice golmana,na 1.01... :thumbup1: Dosta-dosta bolji... Jako se tesko daju golovi ( i primaju ) i naravno.. vec ima likova sa postavama,da ne verujes...

jedan lik je imao.. Forlana,Snajdera,Robinja,kaku,itd...

Al' sve u svemu... Mnogo bolje,nego prosli pes.. a i.. Dosta manje laga.. Sto vise igram,sve mi se vise svidja..

A moj sastav trenutno izgleda ovako :)



Uploaded with ImageShack.us

E da... Ne moze da se igra online,sa ubacenim no blur patch-om,kitserverom... :/ tako da.. to je 'nje.. al' sredice valjda nesto...
« Poslednja izmena: 1. oktobar 2011, 02:10:04 od strane Interista »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nattydread

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #13 poslato: 1. oktobar 2011, 11:37:41 »
Interista je si li se ti logovao preko option fajla koji otkljucava sve ?? Ja ne mogu login preko tog optiona :( ajd ako jesi posalji mi pm
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Re: Master League Online (MLO)
« Odgovor #14 poslato: 1. oktobar 2011, 11:41:10 »
Jon Murphy:
We've implemented a new system-disconnect several times and you'll be blocked from online features.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.