Autor Tema: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................  (Pročitano 12138 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ivan...

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Re: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #30 poslato: 23. septembar 2011, 21:18:20 »
To je tacno ......... Slazem se .......mislio sam za pes ............ Pozzzzzzzz grobarsrbija...........
 

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Re: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #31 poslato: 23. septembar 2011, 21:23:23 »
Za pes pomalo i treba te forice ... meni najvise 79 ov ...na pocetku pozz i tebi :)
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 

ivan...

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Re: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #32 poslato: 23. septembar 2011, 22:25:57 »
HVALA,TI SI PRVI KOJI JE TAKODJE DOBIO ISTU OCENU KAO JA NA POCETKU KARIJERE,STO ZNACI DA NISU BILI U PRAVU STO SU ME DRUGI PROZIVALI I GOVORILI DA NE ZNAM,DA LAZEM I DA VARAM NA OCENAMA NA BAL.POOOOOZZZZZZZZ  grobarsrbija..........
 

ivan...

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Re: Odg: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #33 poslato: 23. septembar 2011, 22:34:57 »
SA JE BILO IMENJACE UCUTAO SI SE SADA A?TVOJA I MOJA KARIJERA DVA RAZLICITA SVETA A?
IGRAO SAM ZA BOLJE KLUBOVE,OSVOJIO SKORO SVE,GOLOVI,ASISTENCIJE,NAGRADE A TI?
A POGLEDAJ PRICU GROBARSRBIJA(DRUGA STRANICA MENI JE ODGOVORIO) KOJI JE TAKODJE DOBIO ISTU OCENU ZA IGRACA KAO I JA.....STA SAD SA TIM?JA LAZEM A?TESKO.DA I JA I ON I JOS NEKOLIKO LJUDI SAM NASAO KOJI SU ISTO URADILI KAO JA.
JA NISAM BUDZIO OCENE IGRACA KAO STO TI RECE I IGRAM pes MNOGO DUZE OD TEBE I JA ZNAM STA BAL.I MOJ IGRAC JESTE LEGENDA I JA SE NE BLAMIRAM.
I TEK 30GOD. TEK TREBA DA IGRAM.............

POOOOZZZZ    IVAN94.............
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Odg: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #34 poslato: 24. septembar 2011, 00:18:47 »
Имењаче нема разлога да провоцираш!Ја ево ако сам погрешио искрено ти се извињавам.Али немој да мислиш да нисам и ја освојио све што се може освојити,додуше нисам освојио само ништа у Немачкој јер тамо нисам играо,Куп Италије и Француску лигу.А у свим тимова у којима сам до сада играо освојио сам минимум један трофеј.За неколико дана излази ПЕС 12 и ја ћу тада да окончам своју каријеру у ПЕС 11 и видећеш шта сам све освојио па онда суди а немој сад провоцирати.Дакле,не знам како је ово могуће али ајде да ти поверујем надам се да не лажеш јер то довољно говори каква си особа.Имењаче,поздрав.
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #35 poslato: 24. septembar 2011, 00:45:20 »
И још нешто имењаче!!!Немој ти мене да прозиваш да се ја кријем што нисам био у праву.Имам обезе и у школи немам времена да стално будем на интернету.И погледај моју каријеру од прве до до последње вести па ми кажи шта мислиш и ја не намеравам да станем овде као што сам рекао још 3 сезоне које ћу убрзаним темпом одрадити у ових неколико дана можда ћу да прекинем каријеру 30-ог септембра јер тад ће увелико Амери избацити своју верзију  ћу играти и онда се пребацујем на ПЕС 12 и тамо почињем нову каријеру.Тако да,још једном ти се извињавам ако сам погрешио мени је оверал био 72 на почетку и ево сада са 30 година оцена 96.И мени ово сасвим одговара.Направио сам одличну каријеру.Погледај моју и каријеру CREEP-a и види колико смо ми текстова писали и мучили се око овога.Е то треба да се цени!!!Поздрав и свако добро... :)
 

ivan...

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Re: Odg: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #36 poslato: 24. septembar 2011, 01:03:24 »
Imenjace sve pohvale za karijeru :clap2:(od pocetka do kraja sve vezano sav trud sto je ulozen 10+),ali ne provociram.ako si tako shvatio sorry dude.od pocetka ti i creep niste mi poverovali sto?ne znam.vi ste odavno na ovom sajtu mozda zbog toga.ja sam postavio klip i slike da ljudi vide i da uporedim sa nekim moju karijeru.napisao sam kako da se dobije takav igrac,probaj cisto bezveze i videces da moze.znaci shoot 6,dribbling 6 i power 2 ispadaju igraci mashine.takodje na pes-u 2012 koji jedva cekam probaj istu foru mozda da - mozda ne ispadne bomba player...
Poooozzzzzzzzz ivane.............jos jedan savet vezan za player-a kojeg dobijes na pes-u 2012(takodje sl provalio na 2011)svi forsiraju brzinu,dribling,greska.sut,pas i mozda jos jedna stavka se budze najvise ....znaci postavis npr na power 4-5 crtice i npr sut dve i pas dve (zavisi od menadzera,znas sta ti pricam).videces kakvog igraca ima da stvoris.znaci uvek power vise i jos nesto(ovo nije provokacija ili da ti solim pamet samo savet).

Pozzzzz ime i puno srece na bal 2012..............
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #37 poslato: 24. septembar 2011, 01:41:26 »
па добро ту си у праву брате али ипак је мени то некако досадно са 22 године оцена 95.боље ми је овако кренем са 72 и тако постепено градим себи најбољу могућу каријеру,значи да што реалније буде.пробај и ти тако за 12-ицу нећеш се покајати мада ако више волиш да иживљаваш над гошом онда удри! :d
 

ivan...

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Re: Odg: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #38 poslato: 24. septembar 2011, 03:09:35 »
Imenjace ja kada sam prvi put na pes 2011 dobio ocenu mislim da je bila 66(manje od tebe ocigledno) i odradio sam full karijeru!!!!!!ali frka na pocetku sa mendzerom(menja te stalno),gubis loptu lagano,o duel igri i da ne pricamo.....i zadovoljan sam bio........ali ne bese to to.
Ali kada sam kao sto sam ti rekao cackao i dosao do fenomenalnih pocetnih ocena tada sam shvatio.totalno druga prica.bukvalno sam sve moguce finte radio,golove davao.super igra jednom recju.....kao sto su u igrici real players uradjeni(mesi,ronaldo,runi)mladi a dobre ocene.sto je po meni i poenta bal-a da uspes da izgradis igraca sa dobrim ocenama u ranijem periodu.
Tvoja taktika je ok ali cisto kada zavrsis jednu karijeru  i hoces da krenes novu ali na ovu caku videces veliku razliku....
Jos jednom poooozzzz..................
 

GOLAJET

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #39 poslato: 9. novembar 2011, 13:13:41 »
Aj care da te pitam nesto a sto ne igrate become legend kao CB igrac pa se k*****e da ste osvoili sve sto moze. Ja na primer igram kao CB i DMF igrac ali vise me ubacuju kao CB poceo sa ocenom 60 sa 17 sa 28god tek 82 a imam osvojeno barem pola od ovoga sto si ti izbacio. To sto si ti radio nije varanje ali je svima poenta da daju golove meni ne na primer iako imam dosta i toga korneri penali tid. Ali svaka cast mada sam siguran da ocene i nisu bas prekretnica igre ako znas tj imas mozga da dodas pravi pas kad i gde treba.
 

ivan...

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Re: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................
« Odgovor #40 poslato: 16. novembar 2011, 23:09:37 »
za**** si se GOLAJET  :wall:  !!!!!!probao sam kao CB odavno.......i ocenu koju sam uspeo da dobijem za tu poziciju je bila vise nego tvoja.....i najveca koju sam dobio za sve pozicije....to sto ti ne znas to je druga stvar....tu nema pomoci.....cim ti imas jace ocene izborices se sa igracem,dodaces lakse,skok bolji.......napisao kako se budzi igrac ....prati malo.....slabo ti taj PES....BAL velika nula baki.....