Autor Tema: Turnir WC Qualification  (Pročitano 48923 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

makki22

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1649
    • Pogledaj profil
Re: Turnir WC Qualification
« Odgovor #135 poslato: 21. avgust 2011, 20:32:16 »
Citat: MatijaPG;850882
Brate sto tebe boli Kura* sta ja govorim i oce li ko da dodje ili nece ? Ajde odje*i vise od mene, te matija ono, te matija ono. Sta tebe boli dupe zasto ja hocu da dodju, eto zamisli kolko god to tebi glupo zvucalo meni su ovde neki ljudi "DRAGI", ne znam ih licno al eto koliko toliko sam ih upoznao ovde i da ne boj se nisi medju njima.
Kao prvo i meni su neki ljudi dragi, a kao drugo i najvaznije *****AVAO SAM SE!!! To sto ti sve shvatas ozbiljno, tvoj problem i sto odma psujes i odma glumis neko ludilo, pun mi je ***** vas mladih, vi mozete starije da zezate,a vas cim neko malo zeza, omda terate u 3 lepe... :S
 

MatijaPG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 657
    • Pogledaj profil
Re: Turnir WC Qualification
« Odgovor #136 poslato: 21. avgust 2011, 20:57:48 »
E to je bas problem sto se ti uopste ne zezas... Ja kad je zezanje ok fora *****ancija. Al ti celo vreme nesto ovuda ides i provociras, podjebavas itd...
UPRAVA NAPOLJE !
[/B]
 

Spale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 959
    • Pogledaj profil
Re: Turnir WC Qualification
« Odgovor #137 poslato: 21. avgust 2011, 21:11:51 »
Ja mislim da je vreme da se neko i pobije :D :D :D Inace Beer Fest je zakooooon... :D
 

MatijaPG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 657
    • Pogledaj profil
Re: Turnir WC Qualification
« Odgovor #138 poslato: 21. avgust 2011, 21:20:50 »
Dok ne bocne neko :)
UPRAVA NAPOLJE !
[/B]
 

makki22

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1649
    • Pogledaj profil
Re: Turnir WC Qualification
« Odgovor #139 poslato: 21. avgust 2011, 21:41:00 »
Ja nikog ne provociram, vec jedino ti i ja ovde nesto komentariso, pa malo zezam, nisam vdeio da Spale ili mihajlo bas cesto vamo postavljaju, a inace kad dodju na chat, nas 3 se obavezno zezamo na racun drugog, i niko se ne ljuti kao ti odma.
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Turnir WC Qualification
« Odgovor #140 poslato: 22. avgust 2011, 19:02:27 »
Ako ste Vas dvojica normalni ja secem glavu . Svaku temu ste otrovali . I nemoj da Vam pisem sluzbene :D Posto se ovo oduzilo ja sam proglasio Wales za prvaka a vi kako ocete , realno igrao sam najlepsi fudbal tako da je to to :D .
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: makki22