Autor Tema: ФК Црвена звезда  (Pročitano 2624869 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЦЗВ

  • Роберт Просинечки
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3752
    • Pogledaj profil
Odg: Crvena Zvezda u kvalifikacijama za evropu - sezona 2011/2012
« Odgovor #45 poslato: 21. jul 2011, 23:18:09 »
Dobro hvala ti bas je bilo tesko odgovoriti. I ko je rekao da je sad to bitno? Ja hocu da znam kad je izvlacenje.

Zvezdas9

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 823
    • Pogledaj profil
Re: Crvena Zvezda u kvalifikacijama za evropu - sezona 2011/2012
« Odgovor #46 poslato: 21. jul 2011, 23:22:19 »
Nije mi tesko odgovoriti :) nego da mi prvo ove razbucamo, ocekujem na Mari totalno potapanje protivnika jedno 4,5 prema 0 , a u gostima moze i 2:0 mada sto vise to bolje :)
Waiting for...not waiting for PES 2015...[/B]
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: Crvena Zvezda u kvalifikacijama za evropu - sezona 2011/2012
« Odgovor #47 poslato: 21. jul 2011, 23:35:57 »
Citat: Zvezdas9;838430
Nije mi tesko odgovoriti :) nego da mi prvo ove razbucamo, ocekujem na Mari totalno potapanje protivnika jedno 4,5 prema 0 , a u gostima moze i 2:0 mada sto vise to bolje :)

Da,da isto kao protiv Slovana 5-0 nezanosite se previše tek je prva utakmica!.. dosta je i 2-0 samo da ih dobijemo.
 

Zvezdas9

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 823
    • Pogledaj profil
Re: Crvena Zvezda u kvalifikacijama za evropu - sezona 2011/2012
« Odgovor #48 poslato: 21. jul 2011, 23:40:35 »
da da samo sto je ekipa tad bila cist raspad, sad imamo strasan vezni red kao i mezengu napred, odbrana skripi. +ovima je najbolji igrac dobio crveni danas pa nece igrati, ali to nas uopste ne treba da zanima sad.
Waiting for...not waiting for PES 2015...[/B]
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
Re: Crvena Zvezda u kvalifikacijama za evropu - sezona 2011/2012
« Odgovor #49 poslato: 21. jul 2011, 23:55:14 »
pa i tad je delovalo sve idilicno, ali sad valjda mozemo po prvi put da se stvarno nadamo...
 

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: ФК Црвена звезда
« Odgovor #50 poslato: 22. jul 2011, 02:21:18 »
Obojica su prosek.To da li učestvuje u igri znaš koliko je bitno ako puni mreže...Inzaghi veze nema sa fudbalom ali trese kako stigne.Prošla sezona kaže ovako:Kaludjerovic 17,Mezenga 2....dok me ne uveri da je bolji,Kaludjerovic je prvi izbor kakav god da je bar za mene....a vidim i za Robija tako da verovatno on najbolje zna ko je bolji od njih dvojice.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Dzeki

  • Rossonero
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 11866
    • Pogledaj profil
Odg: Crvena zvezda - letnji prelazni rok 2011
« Odgovor #51 poslato: 22. jul 2011, 05:07:58 »
Перовић прелази у Рад

Славко Перовић ће наставити каријеру у Раду. Перспективни нападач раскинуће  уговор са Црвеном звездом и постати члан Грађевинара, што је део договора око трансфера Милоша Димитријевића и ранијих дуговања.



Бивши млади репрезентативац током припрема у Аустрији није успео да се наметне тренеру Просинечком за стартних „једанаест”, иако је пре две сезоне био један од најбољих стрелаца црвено-белих, уз Дејана Лекића и Александра Јевтића.

Перовић ће са Радом потписати уговор на, највероватније, три године…

Журнал
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger

Anti-Fifa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1569
    • Pogledaj profil
Re: Crvena zvezda - letnji prelazni rok 2011
« Odgovor #52 poslato: 22. jul 2011, 13:14:01 »
Znaci odlaze balvani. Ajmo Kadu & Savio!
Само 9 клубова је у 57-огодишњој историји европских фудбалских купова имало прилику да 50 или више пута учествује у Евро такмичењима. У то друштво од 28.07.2011. ушла је и Црвена звезда!
 

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
 

Dzeki

  • Rossonero
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 11866
    • Pogledaj profil
Odg: ФК Црвена звезда
« Odgovor #54 poslato: 22. jul 2011, 13:55:50 »
Citat
- Frajer se nije javio kad je trebalo, a sada je doneo gomilu papira. Ne pada mi na pamet da vršim istragu da li je bolovao od malarije ili ne. Kaznićemo ga novčano i čeka ga mesec i po dana paklenog rada s kondicionim trenerom Zirojevićem da bi stigao ostatak ekipe. Adi ima ugovor sa Zvezdom, a mi nikog nećemo da sprečavamo da radi


Robert Prosinečki.
 

_shone_

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1644
    • Pogledaj profil
Odg: Crvena zvezda u kvalifikacijama za Evropu - sezona 2011/2012
« Odgovor #55 poslato: 22. jul 2011, 14:04:49 »
Prva utakmica se igra u 18:00h Jos uvek se ne zna da li se igra u Ventspilsu ili u Rigi,za nas je bolja ova druga opcija.
a možda ipak u nama leži spas...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger, Шоми, ЦЗВ

Anti-Fifa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1569
    • Pogledaj profil
Re: ФК Црвена звезда
« Odgovor #56 poslato: 22. jul 2011, 14:37:11 »
Citat: Orthodox;838496
Obojica su prosek.To da li učestvuje u igri znaš koliko je bitno ako puni mreže...Inzaghi veze nema sa fudbalom ali trese kako stigne.Prošla sezona kaže ovako:Kaludjerovic 17,Mezenga 2....dok me ne uveri da je bolji,Kaludjerovic je prvi izbor kakav god da je bar za mene....a vidim i za Robija tako da verovatno on najbolje zna ko je bolji od njih dvojice.

Po onome sto smo videli na pripremama prvi izbor je Mezenga, koji nije igrao protiv Sopota jer ga je Vilota dan ranije razbio na treningu i decko pauzira nekoliko dana.
Само 9 клубова је у 57-огодишњој историји европских фудбалских купова имало прилику да 50 или више пута учествује у Евро такмичењима. У то друштво од 28.07.2011. ушла је и Црвена звезда!
 

Olympiakos90

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 587
    • Pogledaj profil
Re: ФК Црвена звезда
« Odgovor #57 poslato: 22. jul 2011, 14:38:52 »
Citat: C.R.7;838509
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/kraj-nade-drago-odbio-zvezdu-46331.html
jedan kom sa ovog sajta: "Значи ми смо ко будале чекали 2 месец да би се његова женица Белгијанска принцезица одлучила да каже да неће да живи у Србији?!Море марш у три пм!!! -.-"
tacno tako napasi nam se stidnih dlaka drago!
Potpis uklonjen!!!
 

_shone_

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1644
    • Pogledaj profil
Odg: Crvena zvezda - letnji prelazni rok 2011
« Odgovor #58 poslato: 22. jul 2011, 14:44:01 »
mi smo krivi sto smo ga cekali...a alternative ni na vidiku
a možda ipak u nama leži spas...
 

Zvezdas9

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 823
    • Pogledaj profil
Re: ФК Црвена звезда
« Odgovor #59 poslato: 22. jul 2011, 15:34:55 »
На рсбг форуму има већ пар дана акција у којој сви излажу своја мишљења како да се побољша маркетинг клуба, наводно све наше коментаре су пратили људи из ФК Црвена Звевда и ево неких одговора.


Citat
Ево одговора маркетинга на наше предлоге, сугестије и питања:



•   DELTA SPORT - NIKE

Ugovor  koji Zvezda ima sa Nike-om je ubedljivo najveći ugovor u regionu. Taj  ugovor je veći nego zajedno ugovore koje imaju Partizan, Hajduk i  Dinamo.
Problem sa opremom je bio samo taj što se niko nije bavio sa  tim. Da bi imali kvalitetnu opremu neophodno je GODINU DANA. Dres BARI  je u martu prošle godine naručen.





•   Ја бих  најпре скренуо пажњу на очајну уређеност званичног сајта.Мислим да би  један велики клуб као ФК Црвена звезда морао да пружи својој милионској  армији навијача много више информација.Дакле,опширнији извештаји,више  видео снимака,анкета,информација о играчима ………..


Sadašnji  sajt je nasleđen i u njega nije ulagano jer uveliko se radi na novom  portalu koji bi tokom avgusta trebalo da bude lansiran.




•   Друго,мислим  да би било у реду да се у полувремену организују неке акције,типа да  неко од резервних играча испуца лопту на сваку трибину,па ко ухвати  добија неку награду.Не знам спада ли и то у маркетинг.

To se uveliko radi na utakimcama.



•   Приликом  учлањења прошле године једна од ствари које је члановима обећана је  присуство првом тренингу и представљање тима. То, као прво, није  урађено, тј. чланови ни на један начин нису обавештени да могу томе да  присуствује. Потом, потпуно је сулудо ово радити на првом тренингу јер  појачања још увек нема, ту су и неки који ће у међувремену отићи итд.  Дакле, то представљање би требало да буде у недељи пред прву утакмицу,  када тренер то одреди. Треба узети у обзир и дан, па је пожељно да буде  недеља јер тада људи не раде што се за суботу баш и не може рећи.

Zbog  ranog starta priprema i odlaska na Zlatibor i Austriju, predstavljanje  tima je ostavljeno po odigravanju 3.kola kvalifikacija.između 4-og i  13-og će biti organizovano druženje sa članovima kluba




•   Sorc sa grbom naseg kluba i plavi dres pustii u prodaju

Sve to plus crveni dres će biti u prodaji od avgusta.




•   Stadionsko ozvucenje popraviti.

Novo ozvučenje je kupljeno I od prve utakmice biće u funkciji





•   Mislim da i jedan lep semafor zasluzuje nas stadion a ne onakav mali video bim.


LED  SEMAFOR od 70kmv je spreman. Problem je tehničke prirode I određene  dozvole da se dobija radi stalno-fiksnog postavljanja pored starog  semafora. Zbog određenih tehničkih problema isti nije mogao da se  postavi na Istoku kao što je bilo planirano.




•   Led reklame na svakoj utakmici a ne samo na derbiju

Led  reklame će biti na više od 13 utakmica. Nije isplativo koristiti te  reklama na utakmicama sa Hajdukom iz Kule i sličnim klubovima




•   Следећа  ствар на коју желим да скренем пажњу јесте грб Црвене звезде на  актуелним дресовима. Слажем се да су у питању ретро дресови и ретро грб,  али моје је мишљење да је величина грба на дресовима огромна и да би  чим прође 2011. година требало смањити димензије истог на неку  уобичајену величину. Такође, било би лепо да тај грб буде везени, са  златним ободом.

Odluka  je da grb bude identičan na sve 3 garniture. Ovo je 20 godina Barija i  zato je odlučeno da bude identičan grb na svim garniturama.
Grb koji članovi predlaže i koji je usvojen kao zvaničan grb kluba biće inkorpiran na svim dresovima od naredne godine





•     1. Iscrtati grb, uz pomoć valjaka (Selektor je na prošlom forumu rekao  da je crtanje uz pomoć valjaka prosto), na samom centru terena.

To postoji na svakoj utakmici, ali nije moguće da bude na centru





•     kao zadnji predlog predlažem da se zamole Ivan (Zeka) i Ivan  (Ivanović), sa Prve, da promoišu Zvezdu tako što će u svojim emisijama  da poklanjaju neke sitnice iz Zvezdinog shopa. Aklo bi mogli bilo bi  lepo da pokušaju da urade neki mali kviz unutar emisija gde bi mogao da  se osvoji dres sa potpisima svih igrača.

Ivan  I zeka maksimalno pomažu klubu, ali nije moguće da te stvari rade u  svojim emisijama jer to deo prihoda televizija od product placement-a



•   То  је реално најлакше урадити, није нешто скуп закуп локала ван Београда,  клуб као што је Звезда мора да има продавницу, инфо пулт за чланове у  сваком већем граду.Срамота је да људи морају да се цимају у БГ за неки  шал на пример

Tržište  Srbije je katastrofalno I nema poslovnog interesa za otvaranja RED STAR  SHOP-a van Beograda. Izuzetno je mala kupovna moć ljudi van Beograda.





•   Extra ideja,mogli bi naprave ponovo album za slicice

U toku je izrada. Početkom septembra izlazi u prodaju



•   -  Mislim da mi kao brend Crvena Zvezda itekako imamo potencijal za  otvaranje "TV Crvena Zvezda",odmah da se ogradim ,ne znam jel je tako  nesto vec u planovima,a i prilicno sam siguran da se vec razmisljalo u  tom pravcu.Ne treba posebno naglasavati da imamo visemilionsku armiju  navijaca,pa bogami dosta njih i van granica nase zemlje.Sasvim sam  siguran da bi ta TV stanica imala ogromnu gledanost,a samim tim i  ogroman potencijal

Nije realno da u ovom trenutku imamo zvezdinu tv.





•   Ovdje  na forumu je pricano i o temi muzeja, navodno muzej ne radi kad je  covjek koji ga vodi na odmoru... Mislim da je to nedopustivo, razumijem  da je taj covjek nezamjenjiv kod drzanja tura po muzeju i slicnih  aktivnosti, ali bi se morao naci neko da omoguci svima koji dodju i u  tom periodu (kad je taj covjek na odmoru) da udju u muzej i vide sve te  trofeje na jednom mjestu...


Muzej je od avgusta meseca pod ingerencijom marketing službe i takve stvari neće moći da se događaju.
Waiting for...not waiting for PES 2015...[/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: _shone_, Dzeki, Anti-Fifa, ЦЗВ, Шоми, Avenger, Grucho, VaskeKtz, Rossobianco, Johnny_Ks, Коста