Autor Tema: A New Way To The Top - ssMaK  (Pročitano 3329 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
A New Way To The Top - ssMaK
« poslato: 26. jun 2011, 13:07:23 »
Posto niko dugo nije pisao o svome BaL-u,vecina je to i prestala igrati,mislio sam da osvjezim ovaj dio foruma pisajuci o svojoj legendi...Poceo sam kao CMF,ovr. je bio 70,poceo sam u Hajduku i nosio br.10 sto mi je bilo jako drago...Jos sam zaboravio napomenuti da koristim Balkan Liga patch sa kojim je vecina imala problema sa instalacijom,ali eto kod mene je PES bio instaliran na C.U prvoj sezoni u Hajduku zavrsili smo kao 3.,ja sam zabiljezio jedan gol i jednu asistenciju sto je bilo jako skromno,ali bilo je mnogo iznenadjenja u  prelaznom roku,naime dosle su ponude A.C. Milana,Crvene Zvezde,Dinama,Juventusa,itd. medjutim nisam mijenjao klub.Na kraju prve sezone ovr mi se povecao sa 70 na 75 sto je bio pravi pokazivac mog napretka.
U sledecoj sezoni smo krenuli jako dobro,bili smo uvijek pri vrhu oko 2. i 3. mjesta a prvi je uvijek bio neprikosnoveni Partizan koji je doveo mnoga jaka pojacanja u klub.Nakon jedne dobre serije poceli smo stalno da gubimo kod kuce i  to me mnogo iritiralo.Do kraja polusezone zabiljezio sam 2 gola i 2 astistencije.Na pocetku prelaznog roka na moju adresu je dosla ponuda Barcelone koju sam,normalno,odmah objerucke prihvatio.Sada sam dosao do polovine drugog dijela sezone,zabio sam vec 2 gola,i nanizao par asistencija.To je moja BaL prica do sada,danas cu okaciti par ss-ova i tako tih stvari :)
Welcome to the jungle...