Autor Tema: ML - Manchester City F.C.  (Pročitano 19792 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
ML - Manchester City F.C.
« poslato: 28. maj 2011, 00:51:39 »


Nedovoljno za Seika


Izgleda da je plasman Mancester Sitija u Ligu Evrope nedovoljan za vlasnika kluba Seika Mansura koji je ulozio vise nego dovoljno novca da osvoji Englesku ligu i da se plasira u Ligu Sampiona.

Jos jedan trener je otupsten, Seik je odlucio da uruci otkaz treneru Marku Hjuzu , a da umesto njega pokusa da dovede nekog mnogo iskusnijeg i boljeg trenera. Na spisku za novog trenera nalaze se veliki evropski strucnjaci medju kojima su Zoze Murinjo, Mancini, Karlo Anceloti..

Seik je odlucio da u ovom prelaznom roku ne trosi puno novca, i od sledece sezone obecao da ce vise da kupuje mlade i talentovane fudbalere, a ne skupe i iskusne zvezde.

jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #1 poslato: 28. maj 2011, 00:55:13 »
Jos para za Seika


Predsednik Mancester Sitija Seik Mansur odlucio je da jos vise obogati svoj klub pa je tako potpisao tri nova sponzorska ugovora.

Koliko ce Mancester Siti biti veliki klub od sledece sezone kazuje i to da su tri ogromne evropske kompanije potpisale sponzorske ugovore koje sanjaju neki od vecih klubova evrope. Naime kako prenosi Sky Sport koji prenosi sve vesti o Mancester Sitiju, klub sa Istlenda je potpisao tri sponzorska ugovora sa najvecom sportskom kladionicom na svetu Bwin-om, jednom od najvecih avio kompanija British Airways-om i jednom od vecih Japanskih kompanija SONY-jem.

Klauzule koje su sponzori dali Sitiju su date na slikama.

jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #2 poslato: 28. maj 2011, 01:00:08 »
Deset reprezentativca


Ova nedelja je slobodna u celom svetu i predvidjena specijalno za meceve reprezentacija.

Kako Sky Sport prenosi Mancester Siti vec na svom spisku igraca ima deset reprezentativca. Na spisku se nalaze po dva igraca iz Engleske, Obale Slonovace i Argentine i po jedan iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Belgije i Irske.

Fabio Kapelo je odlucio da na svoj spisak pozove dva igraca Mancester Sitija a to su golman Dzo Hart i centralni bek Leskot.

Trener Obale Slonovace Zahoui je odlucio da pozove takodje dva igraca iz Mancester Sitija, i to dva brata centralnog beka Kolo Turea i defanzivnog veznog Jaju Turea.

Novi trener Argentine Serhio Batista je odlucio da na svoj spisak stavi desnog beka Sitija Zabaletu i napadaca Karlosa Teveza.

Trener Srbije Vladimir Petrovic Pizon na svoj spisak postavio je levog beka Sitija Aleksandra Kolarova.

Trener Belgiske reprezentacije Georges Lekens na svoj spisak je postavio centralnog beka Kompanija iz Sitija.

Trener Irske reprezentacije Trapatoni na svoj spisak je postavio i golmana Saja Givena.

Trener Bosne i Hercegovine Safet Susic je na svoj spisak postavio napadaca Edina Dzeka iz Sitija.

jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #3 poslato: 28. maj 2011, 01:03:01 »
Mancini novi trener Sitija


Bivsi trener Intera iz Milana novi je trener Mancester Sitija. Kako prenosi Sky Sport Mancini je pobedio u takmicenju za novog trenera Mancester Sitija.



Kao sto je gore navedeno predsednik Mancester Sitija je odlucio da za novog trenera ekipe postavi bivseg trenera Intera Mancinija. Mancini je pobedio u takmicenju u kojem su ucestvovali Zoze Murinjo, Karlo Anceloti, Pep Gvardiola, Gus Hidink i Dragan Stojkovic Piksi.

Mancini je prihvatio ugovor sa Mancester Sitijem i potpisao dvogodisnji ugovor po kojem ce zaradjivati 3 miliona evra godisnje.

Mancini je za Sky Sport izjavio:

"Mislim da sam dosao u jedan veliki klub pred kojime je blistava buducnost. Pre samo nekoliko godina nisam ni sanjao da cu da treniram Mancester Siti jer je to bio klub koji je bio na sredini Premier Lige. Dolaskom novog predsednika klub se reformisao, predamnom je bogati igacki kadar. Imam dovoljno igraca na sve pozicije. Moram da krenem da ucim Engleski jezik."
« Poslednja izmena: 28. maj 2011, 01:09:40 od strane David_Luiz »
jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #4 poslato: 28. maj 2011, 01:07:22 »
Za dva minuta tri boda

Novi trener Mancester Sitija Mancini odlicno je startovao na klupi Mancester Sitija i u prvom kolu savladao Blekburn sa 3-0.

Mancester Siti je odigrao vrlo lose prvo poluvremen u kojem je Blekburn imao inicijativu tokom celog poluvremena. U drugom poluvremenu gledali smo Mancester Siti koji je obecao Mancini. Za samo dva minuta Mancester Siti je postigao tri gola i obezbedio tri boda. Golove su postigli Dzeko u 66. i 68. i Silva u 67.

Mancini je posle meca izjavio:
"Sjajan mec, Blekburn je pokazao da ima odlicnu ekipu. U prvom poluvremenu nismo odigrali kako sam trazio ali samo zato u drugom poluvremenu zatvorili Benjania i Diufa i tada nam se otvorio pravac ka golu koji smo iskoristili za 2 minuta. Edin Dzeko je pokazao da je sjajan golgeter, postigao je dva gola koja su odlucila pobednika, David Silva je takodje pokazao da ima kvalitet. Iako su Dzeko i Silva postigli golove moram posebno da pohvalim Kolarova i Kompanija jer su sjajno zatvorili napadace, Kolarov se tokom celog meca vracao u odbrnu da pomaze svojim saigracima. Nadam se da ce mo odigrati bolje nego ovaj mec, mada mislim da ne mozemo da odigramo bolje od ovoga."




OSTALI MECEVI:
Wolves 1-0 Blackpool
M.United 3-0 Wigan
Tottenham 1-1 Fulham
Newcastle 2-1 Stoke City
Aston Villa 0-1 Chelsea
Liverpool 3-0 Bolton
Arsenal 1-0 Sunderland
West Ham 2-2 Everton
Birmingham 3-1 WBA
« Poslednja izmena: 28. maj 2011, 08:07:40 od strane David_Luiz »
jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #5 poslato: 28. maj 2011, 08:14:22 »
Skromni Siti


Mancester Siti je doveo dva nova pojacanja na Istlend, o kome je rec pogledajte u daljem tekstu.

Kao sto je i obecao Mancini nije mnogo trazio od predsednika kluba. On je u ovom prelaznom roku doveo dva vonder kida, Aleksisa Sanceza iz Udinezea i Irdlija iz Blekpula.

Udineze je konacno odlucio da pusti Aleksisa Sanceza. Najozbiljniji kandidat za njegov transfer bio je Siti, koji je uspeo da dovede ovog igraca za nepunih 19 miliona funti. U trku su za ovog igraca ucestvovali i Barselona, Celsi, Juventus i Real Madrid ali je Mancester Siti poslao najkonkretniju ponudu koju je uprava Udinezea bez razmisljanja prihvatila. Aleksis Sancez je potpisao trogodisnji ugovor a godisnja plata ce mu iznositi oko 2.5 miliona funti.



Drugi igrac koji je stigao na Istlend je jedan od najtalentovanijih igraca na Ostrvu, dojucerasnji clan Blekpula i igrac koji moze da igra i na levom i na desnom boku Irdli. Za ovog voder kida uprava Sitija je morala da izdvoji 1.5 miliona funti.Irdli je takodje potpisao trogodisnji ugovor ali ce on zaradjivati znatno manje novca, odnosno njegova godisnja plata iznosice 300 hiljada funti.

jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #6 poslato: 28. maj 2011, 08:18:14 »
Siti caruje Mancesterom

U derbiju drugogo kola odigranom izmedju dva Mancesterska kluba, klub sa Istlenda je bio uspesniji od drugova sa Old Traforda.

Kao sto smo spomenuli Mancester Siti je uspeo da savlada kolege i najvece rivale Mancester Junajted u sred Old Traforda. Gol odluke postigao je ko drugi no Edin Dzeko u 60.minutu posle sjajne asistencije Davida Silve.

Dzeko je pobedonosnim golom nad Junajtedom postao ljubimac navijaca sa Istlenda i tu ulogu preuzeo od Teveza koji se nije video u prva dva meca. Dzeko je inace i vodeci strelac lige, one je na dva meca postigao tri gola, ali sigurno najvazniji je ovaj treci nad najvecim rivalom Mancester Junajtedom, koji im je direktan konkurent u borbi za titulu.

Mancini je bio prezadovoljan ovom pobedom i na konferenciji za medije izjavio:
"Jos jedna sjajan mec. Imamo vrlo tezak raspored na pocetku sezone. Prebrodili smo sigurno najvecu prepreku u borbi za titulu. Savladali smo najveceg rivala usred Old Traforda, mislim da je ova pobeda najveci uspeh kluba koji trenutno treniram. Malo je bilo meceva u kojima smo pobedili Junajted a pogotovo onih meceva na Old Trafordu. Protivnike je bio sigurno jaci od nas, ali ne i spremniji."

Ser Aleks Ferguson nije krio nezadovoljstvo i rekao je:
"Ovaj poraz ce nas sigurno boleti. Naravno da nas je savladao najveci rival. Posebnu so na ranu daje to sto smo izgubili na nasem stadionu, pred nasim navijacima. Mancester Siti ima odicnu ekipu, mislim da im je igracki kadar za svaku pohvalu. U ovom mecu su pokazali da su spremni da se bore za titulu u Premier Ligi. Mislim da nam je falila koncentracija u nekim momentima meca. Mislim da smo vrlo brzo zavrsavali napade, i sutirali bezveze preko ili pored gola. Edin Dzeko je pokazao da je fenomenalan golgeter i jedan od najboljih napadaca u ligi. Ovaj poraz moramo sto pre da zaboravimo i okrenemo se nastavku sezone. Tek je sezona pocela i mislim da nam ovaj poraz ne treba da nas presece, nastavicemo da se borimo za titulu. Poseban motiv nam daje povratak Ria Ferdinanda u tim posle jedne teske povrede. Mozda sam pogresio sto sam njega ubacio u startnu postavu jer mislim da i dalje nije spreman za najvece fizicke napore."




OSTALI MECEVI
Wolves 2-0 Blackburn
Arsenal 3-1 Bolton
West Ham 2-0 Sunderland
Birmingham 2-1 Everton
Chelsea 3-0 WBA
Liverpool 1-1 Blackpool
Tottenham 2-0 Wigan
Newcastle 0-2 Fulham
Aston Villa 3-1 Stoke City
« Poslednja izmena: 29. maj 2011, 16:20:46 od strane David_Luiz »
jedan je DAVID LUIZ
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: djordje1

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #7 poslato: 28. maj 2011, 08:25:28 »
Zvanicna prezentacija


Konferenciju za novinare posle meca sa Junajterdom, Siti je iskoristio da predstavi i dva nova pojacanja.

Na konferenciji za novinare Mancester Siti je predstavio dva nova pojacanja za narednu sezonu. Aleksis Sancez i Irdli su predstavljeni kao novi igraci Mancester Sitija. Podsetimo se Mancester Siti je Sanceza doveo za 18.9 miliona funti a Irdlija za 1.5 miliona funti.

jedan je DAVID LUIZ
 

SAVSKA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 101
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #8 poslato: 28. maj 2011, 09:33:02 »
Svaka cast lepo pises.Samo zar ti nije glupu odmah da pocnes sa jakim klubom msm bolje da si uzo neki slabiji,pa da stvaras tim
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #9 poslato: 28. maj 2011, 10:56:18 »
Lijepo pises samo naprijed :D
 

Mirza95

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-balkan.com/
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #10 poslato: 28. maj 2011, 12:33:09 »
svaka cast! moj predlog dovedi Neymara :D
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #11 poslato: 28. maj 2011, 13:00:34 »
meni nekaoko zanimljivije kad krenem sa jacim klubom...imam u planu da dovedem Nejmara..u prosloj ML sa Barsom on mi je bio jedan  od najboljih....trenutno imam veliki igracki kadar...moram da se otarasim nekoga...sada imam Sanceza na desnom krilu, i posle kada kupim Nejmara postavim ga na levo krilo uz Dzeka..mislim da ce to biti najbolji tandem..na sredini Silva, Beri i Jaja Ture...
jedan je DAVID LUIZ
 

SAVSKA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 101
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #12 poslato: 28. maj 2011, 13:39:08 »
E jel mozes da mi kazes kako postavljas te ss kako ih slikas da i ja neke fotke slikam.hvala
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #13 poslato: 28. maj 2011, 13:47:12 »
slikam ih preko programa Fraps a izbacujem ih preko sajta dodaj.rs ....najjednostavnije ali imas i drugih sajtova kao imageshack.com , tynipic.com ... i drugi...
jedan je DAVID LUIZ
 

SAVSKA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 101
    • Pogledaj profil
Re: ML - Manchester City F.C.
« Odgovor #14 poslato: 28. maj 2011, 14:06:34 »
E skinuo sam taj program sta sada da ga instaliram??