Autor Tema: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac  (Pročitano 16832 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

dJuKaBRE^

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #15 poslato: 22. mart 2011, 00:11:03 »
Meni stoji takodje 2, ja msm kako napreduje liga tako dolaze 4 mesta kao u premier ligi itd..
 

mi93los

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #16 poslato: 22. mart 2011, 20:08:48 »
Citat: dJuKaBRE^;789259
Meni stoji takodje 2, ja msm kako napreduje liga tako dolaze 4 mesta kao u premier ligi itd..

Ne znam zaista, meni je od pocetka tako... Ovo mi je prve sezona koju igram tako da nista nisam dirao...

Hvala svima na komentarima :)
« Poslednja izmena: 22. mart 2011, 20:12:56 od strane mi93los »
 

mi93los

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #17 poslato: 22. mart 2011, 20:12:22 »




Na stadionu Karadjordje u Novom Sadu ocekuje se utakmica jednog od favorita u Jelen Super Ligi i potpunog stranca koji je u proslom kolu ostvario pobedu! Ako pogledamo igru popularne “Vose”, vidimo da su u prva dva kola odigrali dva puta nereseno, dakle 0-0 sa Metalcem i 1-1 sa SP Sevojnom. Sto se tice novajlije, Mladi Radnik je na startu porazen od Crvene Zvezde rezultatom 1-0, ali su utisak popravili pobedom nad Hajdukom iz Kule od 1-0. Problem Vojvodine je u tome sto ne zna kako ce igrati Pozarevacki klub, dok sa druge strane imaju daleko iskusnije i talentovanije igrace.



Sto se tice startnih jedanaest, domaci ce izaci sa Brkicem na golu, zatim u zadjem redu bice Mojsov, Trajkovic, Pavlovic i Vulicevic, srednji red popunice Nigerijac Adjuru, Medojevic, Tumbesevic i Djurovski dok ce najistureniji biti Umaru i Mitosevic. Sa druge strane, za Mladi Radnik izaci ce ista ekipa od meca sa Hajdukom, dakle, golman Pejovic, zatim defanzivci Ristic, Socanac, Lazic, Savanovic, vezni red cinice braca Zivkovici, Milos i Bojan, zatim Miletic, Matic i Lepojevic i najistureniji bice brazilac Dodo, strelac jedinog gola za Mladi Radnik u dosadasnjem toku takmicenja.

Utakmica je pocela mirno, Radnik se branio kako je i vec bilo poznato dok su domaci sve vise stezali obruc, dok nije usledila kolosalna sansa koju promasuje Mitosevic koji je sve odradio perfektno, prevario cak i Pejovica i sve sto je trebalo da uradi je da pogodi okvir gola, sto je i uradio, ali nazalost pogodio stativu, nakon cega je usledila kontra Radnika koju je poveo Milos Zivkovic i nakon koje je usledila kazna u 41. minutu, strelac je bio brazilac Dodo:





Vremena u prvom poluvremenu vise nije bilo, te je prvi deo zavrsen rezultatom:
Fk Vojvodina 0:1 Mladi Radnik
[/SIZE][/B]

Drugo poluvreme pocelo istim tempom, ali je sada pritisak Vojvodine urodio plodom jer su u 57. minutu uspeli da postignu pogodak posle jako lepo akcije napadaca Novosadskog kluba. Na dodavanje Umarua iz prve odlicno reaguje Mitosevic i postize prvo gol za Vojvodinu na ovom mecu, pa je rezultat bio:
Fk Vojvodina 1:1 Mladi Radnik
[/SIZE][/B]



Nemocan je u ovom trenutku bio Pejovic. Sada se stvari skroz okrecu u korist Vojvodine, jer dolaze do jos jedne odlicne sanse, ali ovog puta nastradala je precka nakon suta fantasticnog Umarua. Ali, nisu dugo zalili fudbaleri Vojvodine, naime u 79. minutu uspeli su da postignu i drugi pogodak nakon konfuzije u odbrani Mladog Radnika, strelac je bio upravo Abubakar Umaru koji snaznim sutem salje loptu u gol Pejovica, pa je rezultat sada:
Fk Vojvodina 2:1 Mladi Radnik
[/SIZE][/B]



Dakle, Vojvodina je u potpunosti uspela da preokrene rezultat, ali koliko su srece imali toliko im se to vratilo u samoj zavrsnici meca kada autogol postize nesrecni defanzivac Vojvodine Daniel Mojsov posle odbitka od golmana Brkica u 84. minutu:







Dakle, nakon ubacene lopte, boksuje Brkic, ona stize do Mojsova koji je zabija u svoj gol. Nakon ove drame 3. kola Jelen Super Lige, rezultat je do kraja meca ostao:
Fk Vojvodina 2:2 Mladi Radnik
[/SIZE][/B]




A tu su i rezultati ostalih utakmica, kao i tabela sa trenutnim stanjem klubova, dakle Vojvodina ima 3 remija za redom sto ne uliva previse nade Novosadjanima, dok se Mladi Radnik za sada odlicno snalazi u najelitnijem fudbalskom takmicenju u Srbiji:

 

Dane Znik

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #18 poslato: 22. mart 2011, 20:24:43 »
Care ovo je nesto ubagovalo..
Kako je Zvezde u proslom kolu imala 3 boda a sad 5
a Partizan malopre 3 a sad 1
Spartak malo pre 4 sad 9

Jel si to ponovo pocinjao... ?
Jer dusa i telo sve je crno belo!
 

niks

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 189
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #19 poslato: 22. mart 2011, 20:44:33 »
vidi stvarno si to ti gubio stalno pa ponovno pocinjao ispocetka
 

mi93los

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #20 poslato: 22. mart 2011, 21:19:36 »
Ne bre ljudi znate o cemu se radi, kada sam odigrao utakmicu sa Vojvodinom valjda nisam slikao ni nista, a pobedio sam i onda da ne ispadne da sam pobedio a da nema slika ni nicega, onda sam odigrao ponovo sa slikanjem i tada je bilo 2-2...  Ok? :)
A i da sam pocinjao ponovo, ne bih ostavio da bude nereseno ;)

EDIT: Takodje, veceras ili sutra popodne cu okaciti utakmicu sa Metalcem :)
« Poslednja izmena: 22. mart 2011, 21:32:11 od strane mi93los »
 

niks

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 189
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #21 poslato: 22. mart 2011, 21:35:28 »
aa nista,nije mi to palo na pamet
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mi93los

mi93los

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #22 poslato: 22. mart 2011, 21:47:24 »
Citat: niks;789582
aa nista,nije mi to palo na pamet

Ma opusteno, to je bila ta jedna utakmica, ali mislim da sam takodje napravio i gresku sa otpustanjem igraca, sada cu da pogledam ponovo pa da ispravim ako sam u pravu...

EDIT: Sve je u redu, proverio sam ponovo. Izvinite za ovu gresku!
« Poslednja izmena: 22. mart 2011, 21:49:25 od strane mi93los »
 

mi93los

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #23 poslato: 22. mart 2011, 22:38:07 »
Idemo na pobedu!

- izjavio je presrecni Zivojinovic nakon utakmice sa Fk Vojvodinom. "Trenutno smo na pragu odlicnih rezultata, sve sto treba uraditi je nastaviti sa ubedljivom igrom i sve ce biti u redu!", izjavio je sa osmehom na licu nakon ostvarenog boda u Novom Sadu.



Pozarevljani traze poene, Beogradjani jos uvek ne mogu da pronadju svoju igru. Da li je ovo momenat kada prevladjuje euforija od prosle sedmice ili mozda konacno "vezivanje konaca"? Saznacete nakon pregleda utakmice 4. kola Jelen Super Lige u kojoj se sastaju Fk Mladi Radnik iz Pozarevca i Fk Cukaricki Stankom iz Beograda. Pa prvo da pogledamo sastave obe ekipe:



Dakle, veceras cemo videti da li trenutno najobozavaniji fudbaler Pozarevljana brazilac Dodo moze nastaviti svoju golijadu u Srpskom najelitnijem fudbalskom takmicenju. Sa druge strane, samo se ceka kada ce Cukaricki krenuti kao sto je prosle godine imao jednu seriju odlicnih rezultata. Takodje se prica da se Radnik raspituje za jos brazilaca, ali nemamo detaljnije podatke o tome.



Od pocetka, fudbaleri Mladog Radnika prosto ni jednu sansu nisu davali gostima, imali su neverovatnih 71% vremena lopte u posedu, sto je rezultiralo prvi pogodkom Dodoa na mecu u 31. minutu. Naime, brazilac je fenomenalnim potezima i fantasticnom agilnoscu uspeo da se izbori za poziciju iz koje bi se mali broj fudbalera odlucio za udarac na gol, no on je to uradio i rezultat nakon prvih 31 minuta je bio:
Fk Mladi Radnik 1:0 Fk Cukaricki Stankom
[/B]







Ali gosti se nisu predavali pa je sebi stvorio priliku ofanzivac Cukarickog, Kocanovic, bio je to prejak sut i da je islo u okvir gola nema dileme da bi bio pogodak, no ipak lopta prolazi dvadesetak centimetara iznad precke!



Ali u 73. minutu utakmice, ponovo neverovatni brazilac Dodo stize dolazi u identicnu situaciju kao kod prvog gola, ali se sada odlucuje za dupli pas sa Lepojevicem i na kraju zakucava u mrezu Cukarickog. Prilikom ovog suta Radivojevic je samo pogledom ispratio sut brazilca i ostao u mestu na golu, pa je rezultat:
Fk Mladi Radnik 2:0 Fk Cukaricki Stankom
[/B]





Ali ni tu se nisu zavrsile stvari, kako je do kraja meca Dodo imao jos jednu kolosalnu sansu i pogodio precku nakon pasa Miletica:



Gosti su se sada u potpunosti predali, pa je u sansu ponovo dosao, necete verovati, Dodo nakon cijeg je suta lopta dobila jako cudan efe i uputila se u gol iza ledja Radivojevicu, ali ovaj ipak u poslednjem trenutku uspeva da stigne loptu:



I do kraja ovog meca nije bilo vise sansi vrednih pomena, pa se konacno mec zavrsio:



I na kraju, ostaje nam samo jos da pogledamo rezultate ostalih utakmica ovog 4. kola Jelen Super Lige, kao i trenutno stanje na tabeli:

 

mi93los

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #24 poslato: 28. mart 2011, 19:06:55 »


U pobednickom trku je ovogodisnji "novak" u Jelen Super Ligi, dok visesezonski borci za veciti opstanak u ligi ima dva poraza u poslednja dva meca. Pozarevljani se nadaju nastavku dosadasnjih odlicnih rezultata, dok ce komsije iz Gornjeg Milanovca pokusati to da promene! Sve u svemu, nadamo se zanimljivoj utakmici.

Zivojinovic nije menjao nista u vezi formacije Mladog Radnika, pa da pogledamo ko su startnih jedanaest oba tima:



Moze se primetiti da je dvadesetogodisnji Jeremic dobio startnu poziciju nakon odlicne utakmice protiv Vojvodine pretproslog kola.



Od pocetka meca Zivojinovic nije skrivao taktiku, odmah se videlo da su izasli na teren sa namerom da pobede. Stalnim atacima na gol gositiju pokazali su izrazitu zelju da nastave niz dobrih rezultata. Ali, nakon jednog lose izvedenog napada domacih, gosti su povukli kontru nakon koje je nespretno reagovao Savanovic i doveo Misdongara u sansu koju ovaj uspeva da realizuje, i nakon prvih 38 minuta, rezultat je:
Fk Mladi Radnik 0:1 Fk Metalac
[/B][/SIZE]





Do kraja prvog poluvremena, sansu za izjednacenje je ima upravo Jeremic nakon duboke lopte u sam jedanaesterac, ali ne uspeva lepo da zahvati loptu glavom, te je salje preko precke:



Poluvreme je zavrseno rezultatom:
Fk Mladi Radnik 0:1 Fk Metalac
[/B][/SIZE]

Sta god da je Zivojinovic rekao svojim igracima, urodilo je plodom jer su vec samim izlaskom na teren fudbaleri Mladog Radnika stvorili sansu za gol i uspesan je bio mladi Jeremic koji se ovim neverovatnim pogodkom iskupio za promasenu sansu u prvom poluvremenu, pa je rezultat nakon 47 minuta igre bio:
Fk Mladi Radnik 1:1 Fk Metalac
[/B][/SIZE]





U ovoj prilici je prosto ukopan ostao golman gostiju Bogunovic jer je bilo nemoguce odbraniti ovaj sut. Treci put se kretalo sa centra, ali ni tu nije bio kraj.



U 83. minutu u sansu dolazi, ko drugi do brazilca domacih! Najbolji strelac Radnika, Dodo je takodje fenomenalnim sutem uspeo da dovede domace do prvog vodjstva na mecu, posle cega je rezultat bio:
Fk Mladi Radnik 2:1 Fk Metalac
[/B][/SIZE]



Vremena je ostalo jako malo, pa se do kraja meca nije dogodilo nista vredno spomena, te je utakmica zavrsena rezultatom:



A tu su i rezultati ostalih utakmica, dakle vidimo da Spartak iz Zlatibora nastavlja sa odlicnim rezultatima, pobedu su ostvarili i Borca, OFK Beograd, Smederevo i Napredak, Cikaricki nastavlja sa porazima dok su crno i crveno beli uzeli po bodove u ovom kolu, kao i Beogradski Rad u mecu sa Borcem iz Cacka.




I na kraju, da pogledamo i tabelu, dakle nakon ovog kola Mladi Radnik dospeva na neverovatno drugo mesto, dok se na prvom mestu nalazi neporazeni Spartak:

 

PrisoN_BreaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #25 poslato: 28. mart 2011, 20:03:29 »
Zvezdu i Partizan prate loši rezultati, a tebi svaka čast ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mi93los

mi93los

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #26 poslato: 28. mart 2011, 22:28:21 »
Citat: stefan3563;792391
Zvezdu i Partizan prate loši rezultati, a tebi svaka čast ;)

Hvala ti! Pa ne znam sta im je, mozda su do sada udarali na jace, ali JSL je to, nema toliko jakih klubova! Bitno da je Zlatobor prvi :)
 

PrisoN_BreaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #27 poslato: 29. mart 2011, 13:55:51 »
Samo ti cepaj, da budeš bar u prva tri na kraju
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mi93los

mi93los

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #28 poslato: 29. mart 2011, 20:35:19 »
Citat: stefan3563;792623
Samo ti cepaj, da budeš bar u prva tri na kraju

To mi je i u planu! Da zaradim sto vise para mogu u prvoj sezoni da bih posle mogao da sredim igrace i trenere!
 

mi93los

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga - Mladi Radnik Pozarevac
« Odgovor #29 poslato: 29. mart 2011, 22:33:31 »


Sevojno je do sada ostvarilo tri pobede uz dva poraza i jedan remi, dok sa druge strane Mladi Radnik ima fantasticnie cetiri pobede i jedan poraz uz jedan remi. Podsetimo se da je jedini poraz Pozarevacki klub pretrpeo na startu lige od Crvene Zvezde i da je od tada neporazen. Uzicani igraju promenljivo, te je svaka njihova utakmica neizvesna.
Na teren izlaze fudbaleri oba tima u sledecim sastavima:



Kako je sve spremno za mec, utakmica moze da pocne:



Iako su svi smatrali da bi ovo mogla da bude odlicna utakmica, na kraju nije tako ispalo. Prisustvovali smo pravoj fudbalskoj katastrofi u prvih 45 minuta u kojima su jedno vredne spomena bile dve uzastopne sanse mladog Jeremica koji je gostima stvorio dve dobre sanse u kojima nije uspeo da reaguje najbolje sto je mogao:



Na poluvreme se otislo najpostenijim rezultatom, jer sudeci po onome sto smo videli u prvoj polovini meca, ni jedan tim ne zasluzuje pobedu ovde. Dakle, na poluvreme se otislo rezultatom:
Fk Sloboda Point Sevojno 0:0 Fk Mladi Radnik
[/SIZE][/B]


Vreme je odmicalo polako, sanse se nisu nesto previse nizale i izgledalo je kao da bi obe ekipe bile zadovoljne neresenim rezultatom. Ali, stvari se menjaju u 58. minutu kada utakmica vec pomalo dobija fudbalsku draz kada brazilac Dodo postize pogodak za ekipu gostiju, pa je rezultat sada:
Fk Sloboda Point Sevojno 0:1 Fk Mladi Radnik
[/SIZE][/B]





Do kraja meca su pokusavali fudbaleri Sevojna da izvuku barem poen iz ovog meca, ali su fudbaleri Mladog Radnika jako vesto cuvali loptu i tako "ubili" fudbali na ovom mecu, pa je rezultat do kraja ostao:
Fk Sloboda Point Sevojno 0:1 Fk Mladi Radnik
[/SIZE][/B]

Dakle, u Uzicama je odigrano jako, jako dugih devedeset minuta, ali se na kraju zavrsilo pobednikom. Sto se tice ostalih meceva pogledajmo rezultate, a posle i konacnu tabelu nakon ovog kola: