Anketa

Da li vam se svidja moje izvestavanje?

a
7 (87.5%)
e
0 (0%)
elimicno
1 (12.5%)

Ukupno glasova: 8

Autor Tema: ML-FC Barselona  (Pročitano 54150 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #45 poslato: 19. mart 2011, 22:59:09 »
*poslednja za veceras.
Nezadovoljan Real

Jos jedno kolo Spanske Master Lige je iza nas, u ovom kolu bez vecih inzenadjenja, Real, Barselona, Valensija i Atletiko M su ostvarili pobede i nastavili borbu ka Ligi Sampiona.

Real kao i Sosiedad modgli su da racunaju na sve igrace. Mozda jedino iznenadjenje je bilo u sastavau Reala gde je nastupio Iguain koji je bio i jedini strelac na mecu.

Jedini gol na mecu je kao sto sam reko bio Iguain u 21 minutu kada je iskoristio sjajan prodor Volkota po desnos strani i sjajno dodavanja istog igraca.

Statistika
jedan je DAVID LUIZ
 

Dane94

  • Gost
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #46 poslato: 19. mart 2011, 23:05:34 »
Ti decko imas 14 godina.14 i ne znas osnovna pravila gramatike.
Za dete od 11 koje krece u 5. razred Osnovne skole je velika sramota da pravi greske koje ti pravis sa 14.


Ali bitno je da se pise ML sa Realom,da.

Banujte me,brisite komentare...Radite sta hocete,ali cinjenica je da se na najbitnije stvari u ovoj ****noj zemlji ne obraca paznja.

****ni hleb je 70 dinara,a ljudi cute,ne bune se upravo zato sto su vaspitani kao ovaj decko iznad.

Nemaju stavove,****e su,najvaznije je da su oni na fejZbuku i da obavestavaju svoje internet drugare kad treba i da seru!



Nastavite braco moja, podrzavajte taj sistem i bice nam jos gore, samo potvrdite to brisanjem ovog komentara i banovanjem mene.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, Горан, Dane Znik

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #47 poslato: 19. mart 2011, 23:07:53 »
podržavam sve što si rekao slažem se sa tobom ali neki žure kad kucaju.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #48 poslato: 19. mart 2011, 23:08:30 »
Izvini ali ja te uopste nerazumem, sta hoces da kazes?
jedan je DAVID LUIZ
 

Dane94

  • Gost
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #49 poslato: 19. mart 2011, 23:09:00 »
Ne *****j,drugo je kad neko pogresi pa umesto slova ,,a'' napise slovo ,,d''

A drugo su ove greske koje se ponavljaju iz dana u dan,na svakom forumu,svuda na netu...Te greske ljudi prave i dok pisu,rucno.

Naravno da ne razumes sine moj, ja sam stariji od tebe 3 godine, a zreliji i nazalost pametniji za milion svetlosnih godina. I to ti ne pisem da bih te vredjao,ne. Vec me je sramota sto gledam ,,klince'' tvojih godina na ulici,a isti su takvi.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Dane Znik, Горан, МилошЦЗБГ

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #50 poslato: 19. mart 2011, 23:15:02 »
Mozda sam pravio neke greske kod kucanja reci ali to je zato sto sam brzo pisao, a za to nemoras da psujes toliko, kazes da si milion svetlosnih godina pametniji od mene, a psujes kao da si dosao iz Amerike. E to nije kulturno, ja mogu da priznam zivim na selu i to necu da krijem ali bre ne psujem toliko kao ti, to stvarno, a na mene se zalis sto ja pravim greske kod brzog kucanja.
jedan je DAVID LUIZ
 

Dane94

  • Gost
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #51 poslato: 19. mart 2011, 23:26:33 »
Nema smisla ovo vise. Ja ti nisam roditelj ili ucitelj da te bijem.

Pazi psovao sam manje od Vojislava Seselja koji je to cinio na TV-u (on nam je jedina nada trenutno,idite sad lepo u crkvu i molite se Bogu da se vrati,a po svemu sudeci hoce) i to sam psovao iz duse,a to je coveku dozvoljeno,svuda nema zakona za to jedino sto govna postavljaju,a to ne racunamo.

Jos jednom, nisam imao nameru da te uvredim, nema to nikakve veze sa selom,a ti si samim tim pokazao da mislis da si glup zato sto si sela,nisi druze moj, to sto ti razmazeni fenseri govore da si bedni seljak, to cine zato sto su luzeri, smradovi koji se promovisu preko fejZbuka u nadi da ce ih bilo kakva riba prihvatiti da je karaju, bagra kojima su i roditelji takvi.Za tim nemoj da tezis u zivotu,ne slusaj ih ti si dobar decko u dusi to se vidi, ali brate pamet iako se u danasnjem bednom Svetu ne ceni  ni 1% ljudi, ti je moras imati, skolovanost.Nije bitno da li ces zavrsiti fakultet,ili kakav ces ucenik biti u skoli,to nije merilo tvog kapaciteta, sve je u glavi.

Hteo sam jos nesto,al **** ga.

I da lako se moze videti kakva je trenutno osoba i za cim tezi po ekipi koju uzima da igra ML :)

Znaci uradi nesto i nateraj sebe da igras sa slabom ekipom.

Ne mozes u zivotu ocekivati da ti se sve stavi na gotovo, da ti raspolazes gotovim. Tad zivot nema draz, sve je robotski, mislis da je ovim bogatasima sve super u zivotu? Ej pa ja i ti bolje zivimo od njih, obicni ljudi. Imas devojku,prijatelje u zivotu za koje znas da te vole jednako kao sto volis i ti njih, vole te zbog sebe takav kakav si, a ne para.

Trudom se sve stice u zivotu.


Debeli OFF,al koga boli *****. Mora da pocne 3.S.U. u Srbiji, laganim koracima, prvo na netu da se ukinu bedna pravila oftopika :)
« Poslednja izmena: 19. mart 2011, 23:28:43 od strane Dane94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, David_Luiz, Горан, YoPa

Alan_Ford

  • Regular
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #52 poslato: 20. mart 2011, 00:59:58 »
izvinjavam se na spamovanju,ali meni nije jasno,znaci ti si 2 godine stariji od njega i nicim izazvanim,dolazis tu momku da ****s i spamas,a on  se trudi da napise nesto sto bi izgledalo dobro.pa nek i pise od pozadi ako treba,ovo je pes serbia forum,a ne pravopis forum.Tako da momak oladi malo,dopi*dilo mi je da gledam kako u svakoj temi ti dajes svoj komentar kao da si ti bog,bas me zanima kako bi tvoja tema izgledala...ti tu sa 16 godina nesto pametujes a ne znas ni nos da obrises,da bar imas 30 pa da znas nesto o zivotu,jel sad ovaj gore momak koji igra pes kriv sto je hljeb 70 dinara ???!!!!Tebi momak ako je do drzavnog udara idi pred zgradu vlade pa strajkuj gladju,zali se visim sudovima itd,a ne ovdje na zabavnom forumu da mi ser*s o politici ti sa 16 godina.I sad ti procjenujes kakav je cojek o tome kakav je tim uzeo.Cekaj.HAHAHAHA.ma daj znaci ja sad moram igrat sa fhakfha timom da bi bio dobar covjek i igrac,mozda momak navija za real,ili ima neki svoj 10-ti razlog.ne znam od kud tebi pravo da osudjujes momka zbog ovakvih banalnih cinjenica,tebi ako se ne svidja izbrisi fejsbuk i idi zajedno sa seseljom osnuj drzavu po svojim pravilima i psuj koliko hoces.
« Poslednja izmena: 20. mart 2011, 01:05:05 od strane Alan_Ford »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: tonco46, dJuKaBRE^

Dane94

  • Gost
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #53 poslato: 20. mart 2011, 01:41:09 »
Citat: Alan_Ford;787973
izvinjavam se na spamovanju,ali meni nije jasno,znaci ti si 2 godine stariji od njega i nicim izazvanim,dolazis tu momku da ****s i spamas,a on  se trudi da napise nesto sto bi izgledalo dobro.pa nek i pise od pozadi ako treba,ovo je pes serbia forum,a ne pravopis forum.Tako da momak oladi malo,dopi*dilo mi je da gledam kako u svakoj temi ti dajes svoj komentar kao da si ti bog,bas me zanima kako bi tvoja tema izgledala...ti tu sa 16 godina nesto pametujes a ne znas ni nos da obrises,da bar imas 30 pa da znas nesto o zivotu,jel sad ovaj gore momak koji igra pes kriv sto je hljeb 70 dinara ???!!!!Tebi momak ako je do drzavnog udara idi pred zgradu vlade pa strajkuj gladju,zali se visim sudovima itd,a ne ovdje na zabavnom forumu da mi ser*s o politici ti sa 16 godina.I sad ti procjenujes kakav je cojek o tome kakav je tim uzeo.Cekaj.HAHAHAHA.ma daj znaci ja sad moram igrat sa fhakfha timom da bi bio dobar covjek i igrac,mozda momak navija za real,ili ima neki svoj 10-ti razlog.ne znam od kud tebi pravo da osudjujes momka zbog ovakvih banalnih cinjenica,tebi ako se ne svidja izbrisi fejsbuk i idi zajedno sa seseljom osnuj drzavu po svojim pravilima i psuj koliko hoces.

Ti si decko dileja,a sa dilejama ne pricam.

Pozdrav
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #54 poslato: 20. mart 2011, 01:42:57 »
Dane preterao si ga i zas*ao decku temu glupostima. Najbolje da moderatori obrisu ove postove koji nemaju veze sa temom i nek decko nastavi svoju pricu.
S.
[/B]
 

Dane94

  • Gost
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #55 poslato: 20. mart 2011, 01:44:50 »
Citat: Varvari_Podgorica;787995
Dane preterao si ga i zas*ao decku temu glupostima. Najbolje da moderatori obrisu ove postove koji nemaju veze sa temom i nek decko nastavi svoju pricu.

I ti si dobar momak u dusu i vidi se da znas sta je dobro sto se tice svih svera :)

Ali brate sta te boli ***** sta oni rade,mani ih...:)
 

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #56 poslato: 20. mart 2011, 01:50:17 »
Bolje ti je da umesto sto dangubis ovde zavrsavas onaj regional patch :) a decka pusti da igra ML sa kime hoce i kako hoce a greske ce ispraviti, mlad je jos uvek mada se i meni cesto nadju greske u pravopisu zbog brzog kucanja :)
S.
[/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Dane94

  • Gost
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #57 poslato: 20. mart 2011, 01:52:15 »
Ma sve je super nema smisla raspravljati neke stvari  ne shvatas i to je to :)

Radi se on ne brini,kompletniji patch tesko da ces naci.
 

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #58 poslato: 20. mart 2011, 01:55:21 »
Kapiram ja ali pokusavam da ti kazem da ovo nije mesto da raspravljamo o tome ;) Ajde ajde, cekam taj patch, ovi ostali na tu temu regional nisu nekog kvaliteta.
S.
[/B]
 

Alan_Ford

  • Regular
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Re: ML-Real Madrid
« Odgovor #59 poslato: 20. mart 2011, 10:48:32 »
Jao izvini,nisam te prepoznao,mi smo svi glupi a ti si jedini pametan,bolje ti je izadji na ulicu,nego da samo sjedis ovdje za kompom i ****s drugima nest."dileja" si ti sam kad drugima ****s nesto nicim izazvanim.