Anketa

Da li vam se svidja moje izvestavanje?

a
7 (87.5%)
e
0 (0%)
elimicno
1 (12.5%)

Ukupno glasova: 8

Autor Tema: ML-FC Barselona  (Pročitano 54096 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #225 poslato: 4. maj 2011, 15:07:51 »
Noer u Barsi


Posle odbijene ponude Atletika za De Geu , Barselona se okrenula drugom  golmanu, trenutno najtalentovanijem golmanu na svetu nemackom reprezentativcu Manuelu Noeru, i tako nasli zamenu za iskusnog Viktora Valdesa.

Kako prenosi sajt Gol, Salke nije hteo da pusti Noera dok se nije pojavila ponuda od 20 miliona funti za Noera. Tu ponudu je Salke bez razmisljanja prihvatio.

Noer je potpisao trogodisnji ugovor a godisnje ce primati 3.5 miliona funti, odnosno 287.300 funti nedeljno, sto ce ga ciniti jednim od najplacenijih golmana sveta.

jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #226 poslato: 4. maj 2011, 23:52:38 »
Zvanicno smapioni


Pobedom nad Rasingom od 1-0, i porazom Atletiko Madirda, Barselona je i zvanicno postala sampion Spanije drugi put peti put zaredom.

Barselona je gostovala Rasin Santanderu u 33.kolu Prmere. Pep Gvardiola je odlucio da odmara ceo tim osim Xavija za meceve u finalu Kupa Kralja sa Seviljom i finala LS sa Realom iz Madrid. Barselona je ipak uspela da ostvari pobedu i overi dominaciju na Evropskoj sceni, jedini gl za Barsu postigao je David Vilja u 65.minutu meca posle asistencije Alkantare.

izvestaj sa utakmice
Spoiler


Ostali rezultati:
Hihon 0-2 R.Sosiedad
Almeriaa 4-0 Selta de Vigo
Valensia 4-1 A.Madrid
R.Madrid 3-1 Erkules
Viljareal 2-0 Malaga
Deportivo 3-0 Tenerife
Espanjol 2-1 Hetafe
Sevilja 1-1 Saragosa
jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: Muniesa ne odlazi
« Odgovor #227 poslato: 4. maj 2011, 23:55:09 »
Muniesa ne odlazi


Sjajnom igrom  na mecu izmedju Rasinga i Barse od pre nedelju dana, talentovani Muniesa je na meti velikih evropskih klubova.

Za sada su se za njegov trasfer interesovali Napoli i Zilina ali je samo Napoli poslao ponudu za ovog igraca.

Kada su saznali da se Muniesa nalazi na trasnfer listi, veliki evropski klubovi su poslali skaute da prate ovog igraca, najozbiljniji u njegovoj kupovini je za sada Napoli koji je poslao ponudu vrednu skoro sedam miliona evra za ovog igraca.

Barselona je odbila ovu ponudu s'obzirom da kako oni kazu Muniesa vredi mnogo vise, nakon onoga sto je prikazao na proslonedeljnom mecu.

U Barseloni su odlucili da zadrze ovog igraca bar do sledece sezeone i vide kako ce on napredovati u razvoju.

Ocekuju se ponude jos nekih kluova ali ce Barselona Muniesu pustiti samo ako se javi neki klub sa pravom ponudom.

jedan je DAVID LUIZ
 

Lonic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #228 poslato: 5. maj 2011, 11:35:31 »
podrzavam sve sto je rekao Dane,bas sve,mislim da je malo pretjerao ali covjek je istinu govorio,kad se vec pise na forumu,bar se treba voditi racuna o toj nekoj opstoj gramatici,a mislim da bi svi trebali znati da se "NEGACIJA PIŠE ODVOJENO OD GLAGOLA"  !  i stvarno mislim da nema smisla prelaziti master ligu sa realom il barcom,haj pocni sa nekom ekipom koja ima 1 M budzeta,pa onda prvo udji u ligu,pa preživi u ligi,pa onda dovedes 1-2 igraca i to slabija igraca,pa tako korak po korak,to čini master ligu samo zanimljivijom,u zivotu nikad neces dobiti sve sto zelis,nego ces se morati malo i pomučiti za svoje ciljeve,nadam se da ces nesto nauciti iz ovoga...
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #229 poslato: 5. maj 2011, 15:22:51 »
ovako...samo da zavrsim sezonu sa Barsom i krenucu sa QPR-om drugu Englesku ligu....neznam dali cu da otvaram novu temu jer ce to bili suvisno...imam jos samo 3-4 utakmice do kraja ove ML i od sledece sezone pocinjem novu....razmislicu jos malo...ja msm da je dovoljno da krenem sa QPR-om...ako imas neki bolji predlog...imam samo drugu Spansku ligu, drugu Nemacku ligu i drugu Englesku ligu...pa nameravam da sa tim klubovima krenem u ML....
jedan je DAVID LUIZ
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #230 poslato: 5. maj 2011, 15:32:38 »
Igras za sebe ne igras za nas ;)
Ne ce ti niko odredjivat s kojim klubom da igras :D
 

Dane94

  • Gost
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #231 poslato: 5. maj 2011, 19:08:52 »
Citat: David_Luiz;805925
ovako...samo da zavrsim sezonu sa Barsom i krenucu sa QPR-om drugu Englesku ligu....neznam dali cu da otvaram novu temu jer ce to bili suvisno...imam jos samo 3-4 utakmice do kraja ove ML i od sledece sezone pocinjem novu....razmislicu jos malo...ja msm da je dovoljno da krenem sa QPR-om...ako imas neki bolji predlog...imam samo drugu Spansku ligu, drugu Nemacku ligu i drugu Englesku ligu...pa nameravam da sa tim klubovima krenem u ML....

Kreni da przis drugu Nemacku pa uzmi jedan veliki klub koji ima isto tako veliku istoriju TSV 1860 München
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: David_Luiz

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #232 poslato: 5. maj 2011, 20:08:42 »
ok...imam samo jos nekoliko meca sa Barsom onda krecem sa München 1860....nadam se da cu daleko da doguram....hvala Dane...
jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #233 poslato: 5. maj 2011, 21:20:59 »
Sevilja pobednik Kupa


Barselona ipak nije uspela da odbrani titulu u Kupu Kralja. Barsu je u finalu nadigrala Sevilja.

Sevilja je uspela da iznenadi proslogodisnjeg sampiona, i uzela prvu titulu posle nekoliko godina pauze. Sevilja je prva povela preko Romarik u 4.minutu meca, izjednacio je Pujol u 80.minutu meca i izvukao produzetke za svoj klub, koji se nije proveo dobro na produzetke jer je Sevilja u 109.minutu meca stgla do nove titule u 109.minutu meca preko Arune Konea.

golovi sa utakmice
Spoiler


Najbolji strelac kupa je Kanute, najbolji asistent Xavi, dok je za najkorisnijeg igraca izabran i najbolji strelac Kanute.
U najboljih 11 u Kupu naslo se cak 6 igraca Barselone (Valdes, Pujol, Pike, Alves, Xavi i Mesi), dva igraca Sevilje(Dabo i Kanute), dva igraca Viljareala(Bruno Soriano i Kazorla) i jedan igrac Atleko Madrida(Garet Bejl), u timu nema nijednog igraca Reala po prvi put posle nekoliko godina.

jedan je DAVID LUIZ
 

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #234 poslato: 5. maj 2011, 21:53:15 »
Odlicno pises,samo nastavi tako
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: David_Luiz

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #235 poslato: 5. maj 2011, 23:17:39 »
Barsa unistila Real


Od 32 kluba koja su pocela ovo takmicenje ostala su samo dva tima, dva najbolja Spanska kluba koji igrju drugi put u ovom mesecu, i klubovi koji su prosle sezone igrala u ovoj istoj rundi.

Barselona je kao i pre nekoliko nedelja krenula daleko ofanzivnije od svog protivnika. Barselona je prvo poluvreme zavrsila vodstvom od 2-0, strelci za Barsu u prvom poluvremnu bili su Xavi u 17.minutu meca, prednost Barse povecao je Iniesta pred sam kraj prvog poluvremena.
I u drugo poluvreme Barsa je krenula ofanzivnije i svoju prednost povecala na 3-0 golom Pedra u 73.minutu. Nadu Realu povratio je Drogba golom u 77.minutu, da bi konacnih Real 1-4 Barselona postavio Leo Mesi u 84.minutu meca.

Izjava Gvardiole posle meca:
"Najbolji momenat u karijeri je osvajanje Lige Sampiona, to nisam doziveo kao fudbaler, ali eto treci put ovo dozivljavam kao trener. Poseban je osecaj pobediti najveceg rivala u finalu i to najelitnijeg takmicenja na svetu. Odigrali smo odlican mec, sve cestitke idu Mesiju koji je jos jednom pokazao da je najbolji igrac na svetu, ako se dobro secam on je danas imao tri asistencije i jedan gol, od mene dobija cistu desetku za ovaj mec. Ne zelim da me protivnici lose shvate ali moram da kritikujem igru Reala ove sezone, svi znamo koliko je Real dobar klub sa bogatom istorijom, ali je ocigledno da oni imaju problema. Ponovo cu se vratiti na nasu igru. Veoma mi je drago da smo osvojili novu titulu, ali mi je zao sto vise necu biti trener ovakvog kluba, sigurno da vise nemogu da izdrzim da se bavim trenerskim poslom, proveo sam nekoliko divnih godina u Barseloni i kao igrac i kao trener."

Izjava Murinja koji sigurno na leto kao njegov kolega napusta kormilo Reala posle meca:
"Ahhh...ta Barselona, tokom cele moje karijere u Realu Barselona mi je stvarala probleme, mogu da priznam da je pobedila bolja ekipa. Veoma mi je drago da sam vodio tim Reala, ali voditi Barselonu to je nesto sto se desava jednom u zivotu. Cestitam mom kolegi Pepu na svemu prikazanom ove sezone, kao i prosle i preprosle gde nas je u vecini meca nadmudrivao. Realu zelim sve najbolje u sledecoj sezoni kao i Barseloni. Bicu grub prema mom sadasnjem klubu, ali cu reci da nama fali uigranost i nekoliko dobrih i kreativnih fudbalera na sredini terena kao sto su Xavi, Iniesta i Fabregas u Barsi. Ako produzim ugovor sa Realom koji mi istice na leto sigurno cu od uprave traziti da mi dozvoli kupovinu nekoliko kreativnih fudbalera na sredini terena."

napravio sam jedan kvalitetan video samo za finale LS...nadam se da vam se dopada...video je radjen u HD rezoluciji....
Spoiler
jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #236 poslato: 6. maj 2011, 12:25:28 »
Muniesa ostaje, Gomez odlazi


U Barselonu su stigle dve nove ponude, jedna za Muniesu a jedan za Sergia Gomeza.

Barselona je obecala Muniesi da ce mu dati novu sansu i sledece sezone, tako da je Barselona odbila ponudu Ziline vrenu 9 miliona evra za Muniesu.

Druga ponuda koju je poslala Parma za Sergia Gomeza vrednu 10 miliona evra Barselona je bez razmisljanja prihvatila i oprostila se od jos jednog mladog igraca.

jedan je DAVID LUIZ
 

David_Luiz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 950
    • Pogledaj profil
Re: ML-FC Barselona
« Odgovor #237 poslato: 6. maj 2011, 12:27:06 »
Barsa sjajna

Igraci Barse dobili su motiv vise posle pobede u finalu Lige Sampiona nad Realom i bili vrlo motivisani na dansnjem mecu.

Barselona je ceo mec resila vec u prvom poluvremenu kada su postigli sva tri gola. Strelci za Barsu bili su Pedro u 11.minutu, zatim Nejmar u 14.minutu i Adriano u 42.minutu meca.

golovi sa meca...
Spoiler

Ostali mecevi:
Hihon 2-1 Viljareal
Almeria 1-0 A.Madrid
Espanjol 2-1 Tenerife
Hetafe 2-0 Selta de Vigo
Valensia 1-0 Saragosa
R.Santander 2-0 Erkules
Sevilja 3-0 Kordoba
R.Madrid 3-0 Malaga
A.Bilbao 1-1 R.Sosiedad
« Poslednja izmena: 6. maj 2011, 12:30:14 od strane David_Luiz »
jedan je DAVID LUIZ