Autor Tema: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy  (Pročitano 7203 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

yebomaycu

  • Regular
  • **
  • Poruke: 92
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #15 poslato: 7. april 2011, 14:08:44 »
12. KOLO

SV Werder Bremen - FC Zenit St Petersburg 3:1

Na toj tekmi za Werder igrao Fritz  koji ima crveni karton, tj. trebao je pauzirat.


 
 

MatijaPG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 657
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #16 poslato: 7. april 2011, 23:50:15 »
Fritz nije igrao prvi utakmicu kad sam ti dao gol i kad si ti posle primljenog gola izasao i rekao da ti smetaju dresovi - STO FALA BOGU NIJE DOZVOLJENO  , a onda sam se sledecu utakmicu zbunio i samo ucitao taktiku potpuno zaboravio na njega. A uzmi bodove boli me dupe za njih...

EDIT: Zaboravih da napomenem da si ,vjerovatno ne zelim da pricam kad nije provereno, izasao zbog raspolozenja jer ti je bilo ocajno ;)
« Poslednja izmena: 8. april 2011, 00:48:21 od strane MatijaPG »
UPRAVA NAPOLJE !
[/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: yebomaycu

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #17 poslato: 8. april 2011, 19:00:49 »
Konačnu odluku u vezi sa ovom situacijom donećemo uskoro. Ostaje jedna stvar nejasna, pa bi molili da nam Yebomaycu razjasni. Kako je moguće da dođe do zabune pri izboru dresova kada posle poslednjeg oficijelnog konami patcha (1.03) svako namešta/bira dresova oba tima kako to njemu odgovara.
 

yebomaycu

  • Regular
  • **
  • Poruke: 92
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #18 poslato: 8. april 2011, 20:59:25 »
Citat: Kazuki Ito;796509
Konačnu odluku u vezi sa ovom situacijom donećemo uskoro. Ostaje jedna stvar nejasna, pa bi molili da nam Yebomaycu razjasni. Kako je moguće da dođe do zabune pri izboru dresova kada posle poslednjeg oficijelnog konami patcha (1.03) svako namešta/bira dresova oba tima kako to njemu odgovara.


Zbog pes-edit patcha dolazi do miješanja rasporeda ekipa i na mjesto werdera dolazi kopenhagen, i pošto nisam imao sličnu situaciju prije, ja sam automatski izabrao garnituru dresova koju mogu raspoznati, tj. drugu kombinaciju dresova kopenhagena koja je crna i pri učitvanju dolazi do promjene tj. kopenhagen prelazi u werder i samim time dolazi do promjene dresova tj. werder ulazi na mjesto kopenhagena i automatski crna garnitura postaje bijela, i pošto sam ja izabrao bijelu kombinaciju za mene je to bilo nemoguće igrati...
 

yebomaycu

  • Regular
  • **
  • Poruke: 92
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #19 poslato: 8. april 2011, 21:18:28 »
15. KOLO

Villarreal CF (Spale) - FC Zenit St Petersburg (yebomaycu) 3:2

Teško gostovanje Zenita kod male Barcelone, kako mnogi poznavatelji nogometa tepaju momčadi Villarreala. Za domaće nije moglo bolje već u 9-oj minuti dolaze do vodstva nakon krivog ispucavanja Malafeeva. Zenit vrlo brzo hvata priključak i nakon kombinacije dolazi do izjednačenja Luković je spretno našao Lombaertsa koji zabija za 1:1. Pred sam kraj poluvremena brzom kontrom momci iz Zenita, dolaze do preokreta i do iznenađujećeg vodstva od 1:2. Taj rezultat ostaje do poluvremena, tih prvih 45 min je bilo kao iz snova.
Obrana Zenita je uspjela izdržati do 54. minute drugog poluvremena, kada ih svladava umor i Villarreal dolazi do poravanja. Brzonogi igrači domaće momčadi poslije tog gola jurnuli su po još jedan vidjevši da najače oružje Zenita nije na nivou danas. I već pred sam kraj utakmice u 87. minuti Nilmar izbija pred Malafeeva, ali nesebični Nilmar dodaje usamljenom Cichinu koji pogođa praznu mrežu za konačnih 3:2 i totalni preokret domaćina.
Vrlo otvorena utakmica sa puno prilika s obje strane, pravi triler sa 2 preokreta, puno lijepih akcija i poteza, najače oružje Zenita - obrana je poklenula u ovoj utakmici. Gledatelji su zbilja mogli uživati u festivalu nogometa, i svaki euro uložen u kartu im se isplatio...

Čestitke Spaleu na poštenoj i korektnoj igri.

Strijelci: Lombaerts(Luković), Keržakov(Bukharov)
Kartoni:
Pauzira sljedeću:

 

Žute kartone prenose: Danny, Denisov, Anyukov, V. Bystrov
« Poslednja izmena: 8. april 2011, 21:22:06 od strane yebomaycu »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Spale

makki22

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1649
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #20 poslato: 8. april 2011, 21:20:58 »
Necu da se mesam, ali posto imas pes-edit patch kao i ja, za online on ne vazi, a sto se tice dresova, ja kad sam igrao za Zoxxgg-eom, on je Benfica, a kod mene je bio Helsinki, i ostavio sam HOME dres Helsinkija koji je plav, al u matchu promeni na Benfiku, po tome tvome, znaci trebalo bi i kod mene Benfica da ima crveni dres jer sam izbarao HOME, ali oni su imali 2. garnituru jer ona nije odgovarala zbog mog crvenog dresa, nzm zasto kod tebe nije tako. :)
 

yebomaycu

  • Regular
  • **
  • Poruke: 92
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #21 poslato: 11. april 2011, 22:18:49 »
17. KOLO

Birmingham City FC - FC Zenit St Petersburg 3:2

Drugi poraz za redom, i opet prokockao vodstvo, obrana zakazala kada je bilo najbitnije, vidi se da je Birmingham u formi kada je iz tri udarca zabio tri gola, puno promašaja i krivih dodavanja u momačdi Zenita, nedostajalo mirnoće u završnici, opet se pokisli vraćamo doma...
GG Axx

Strijelci: Danny(Žiryanov), Bukharov(Lazović)
Kartoni:
Pauzira sljedeću:

   

Žute kartone prenose: Danny, Denisov, Anyukov, V. Bystrov
« Poslednja izmena: 11. april 2011, 22:32:15 od strane yebomaycu »
 

yebomaycu

  • Regular
  • **
  • Poruke: 92
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #22 poslato: 11. april 2011, 22:31:06 »
19. KOLO

Fenerbahce SK - FC Zenit St Petersburg 1:0

Tvrda utakmica sa vrlo malim brojem prilika, sve se većinom odvija na mojoj polovici, Fenerbache plete mrežu, ali bez nekih većih uspjeha u prvom poluvremenu. Valja izdvojiti kontru Zenita i šansu Lazovića koji se našao sam pred golmanom, ali se Lazović se poskliznuo (bag) i umjesto da efektno zabije u praznu mrežu on uspijeva lagano dodati loptu vrataru domaćih. Dok je pak 2. poluvrijeme bilo zanimljivije i bolje, gdje je Zenit čak mogao povesti, od vodstva su nas djelili centrimetri, nakon udarca, lopta je nekako izmigoljila ispod golmana i krenula prema crti, ali u pravom trenutku domaći igrač je izbija na negodovanje Zenitovih navijača i igrača. I onda u 64. minuti Niang na drugoj strani iz nemoguće pozicije iz kosa zabija za 1:0 lopta je prije nego što je ušla u mrežu, prošla pored 3 igrača Zenita koji su stajali na gol-crti da bi na kraju udaralila u stativu i odbila se u mrežu, nakon tog gola duh momčadi je razbijen i igrači Zenita su samo čekali kraj utakamice.
Sretno dalje...

Strijelci:
Kartoni:
Pauzira sljedeću:

   



Žute kartone prenose: Danny, Denisov, Anyukov, V. Bystrov
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #23 poslato: 11. april 2011, 23:01:00 »
Citat: makki22;796555
Necu da se mesam, ali posto imas pes-edit patch kao i ja, za online on ne vazi, a sto se tice dresova, ja kad sam igrao za Zoxxgg-eom, on je Benfica, a kod mene je bio Helsinki, i ostavio sam HOME dres Helsinkija koji je plav, al u matchu promeni na Benfiku, po tome tvome, znaci trebalo bi i kod mene Benfica da ima crveni dres jer sam izbarao HOME, ali oni su imali 2. garnituru jer ona nije odgovarala zbog mog crvenog dresa, nzm zasto kod tebe nije tako. :)


Pesedit patch zna da napravi zbrku oko dresova, upravo onako kako je Yebomaycu opisao. To znam iz sopstvenog iskustva...

Doneta je odluka u vezi sa utakmicom 12.kola (Werder - Zenit). Utakmica se registruje službenim rezultatom 0:3 (Werder-Zenit 0:3). Na ovu odluku su uticale sledeće činjenice:

1. Yebomaycu je prekinuo prvi meč sa razlogom, jer je bilo  nemoguće igrati sa takvom kombinacijom dresova, a one su bile posledica  korišćenja pesedit patch-a.
2. Ponovljeni meč se igrao po pravilima (ostao je rezultat pre  prekida), međutim Matijaaa nije pazio i suspendovani igrač mu je igrao  tu utakmicu. Sankcija za to je službeni poraz, to je jasno naznačeno u  pravilima.
3. Matijaaa je nakon te utakmice ponudio Yebomaycu da odigraju  novi meč (što je lukavo prećutao). Yebomaycu je prihvatio, meč se  završio rezultatom 2:1 u korist Zenita (Yebomaycu), međutim Matiji onda  ni to nije odgovaralo, iako je na njegov predlog odigrana ta utakmica.  Umesto da se tu cela priča završi, Matijaaa traži još jedan meč...nije teško zaključiti zašto.

Zbog svega navedenog, a ponajviše zbog tačke 3 i vrlo nekorektne reakcije/postupka Matije, doneta je odluka koja je gore napisana.
 

yebomaycu

  • Regular
  • **
  • Poruke: 92
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #24 poslato: 13. april 2011, 15:11:29 »
18. KOLO

FC Zenit St Petersburg - P.S.G. 1:0

Otvorena utakmica sa puno prilika sa jedne i druge strane, Zenit zabio gol nakon krivog dodavanja PSG-a, nakon tog gola gosti stišću i Toja se dosta ispromašivao imao je par izglednih situacija za izjednačenje. Po mom mišljenju trebalo je biti još golova kako sa jedne tako i sa druge strane, čestitke Toja na korektnoj i fer igri.

Strijelci: Zhriyanov(Lazović)
Kartoni:
Pauzira sljedeću:

   

Žute kartone prenose: Danny, Denisov, Anyukov, V. Bystrov
 

yebomaycu

  • Regular
  • **
  • Poruke: 92
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #25 poslato: 18. april 2011, 19:00:49 »
13. KOLO

FC Zenit St Petersburg - PSV Eindhoven 2:3

Jako napeta utakmica sa po nekoliko odličnih prilika s obje strane, PSV uspio preokrenuti rezultat i povesti s 3:1, do kraja Zenit uspio samo ublažiti poraz. Opet nedostatak mirnoće u nogama Zenitovaca kada je bilo najpotrebnije, silne pogreške Zenita je kaznila brza kontra PSV-a i  gosti zasluženo odnose bodove. Jedini plus je da obrana više nije tako pasivna sada barem zabija golove, ali ono primarno zbog čega su na terenu ne obavljaju dobro.
Čestitke Uroshino i sretno dalje...
 
 

Žute kartone prenose: Danny, Denisov, Anyukov, V. Bystrov
« Poslednja izmena: 18. april 2011, 19:53:39 od strane yebomaycu »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: circulation

yebomaycu

  • Regular
  • **
  • Poruke: 92
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #26 poslato: 22. april 2011, 09:42:27 »
21. KOLO

FC Porto - FC Zenit St Petersburg 2:0

Kartoni: Danny
Pauzira sljedeću: Danny

   

Žute kartone prenose: Denisov, Anyukov, V. Bystrov
 

yebomaycu

  • Regular
  • **
  • Poruke: 92
    • Pogledaj profil
Re: FC Zenit St Petersburg - yebomajcy
« Odgovor #27 poslato: 28. april 2011, 19:34:02 »
20. KOLO

FC Zenit St Petersburg - Sunderland AFC 1:2

Još jedan poraz u nizu, više niti ne brojim koji, jednostavno dogodio se strašan pad forme i untaoč brojnim prilikama nikako nemogu zabiti naizgled 100% šanse, Sunderland svoje šanse je iskoristio i zasluženo odnosi bodove, dok Zenitu predstoji teška borba za opstanak u ovom rangu takmičenja.
Čestitke ivak na fer i korektnoj igri

Strijelci: Bukharov
Kartoni:
Pauzira sljedeću: Danny

   

Žute kartone prenose: Denisov, Anyukov, V. Bystrov