Autor Tema: New online server for PES6 (FiveServer)  (Pročitano 153724 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slyz

  • sly_zomb1e
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6308
    • Pogledaj profil
Re: Novi online server za Pes 6
« Odgovor #30 poslato: 3. mart 2011, 14:24:30 »
1) tema je dupla, vec postoji ova tema u PES6 Online podforumu, ovo je PES6 edit.

2) zamolio bi moderatore edita da prebace temu u online podforum (jer joj je tamo mesto) , ja vise nemam mod na editu pa ne mogu.

3) Patch online, je nezavisan u odnosu na offline, tj. da pojasnim, ocene koje ti imas offline i kad ih menjas one nemaju veze sa onlineom.
Online ocene se nalaze u 0_textu u 4mala fajla.

Mozete da igrate sa bilo kojim Online Patchom, uslov je uvek isti, da vi i vas protivnik imate isti patch.
Zato sto kad dodjete do namestanja formacija, ako vam se razlikuje samo jedna ocena u vasim online patchevima (necete moci da igrate, tj. pucice vam konekcija na serveru kod namestanja formacija).

Imate razne online patcheve pa nadjite sta vam odgovara, mi igramo ligu evo vec par godina sa PSD ocenama online.

4) Serial ti je kad odes na Networks u pesu , pa tamo gde kucas sifru (iznad ti pise Serial tj. CD key)

5) Kad se registrujete na forumu, passwrod i sifru kucate spojeno sa crticom izmedju

User: Shollym
pass: pes6keva

onda kad dodjete do Pes6 Networks i onog dela gde se kuca sifra, treba da kucate ovako :
 Shollym-pes6keva
da bi usli na server. Pazite na mala/velika slova.
 

Funjai

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: Novi online server za Pes 6
« Odgovor #31 poslato: 3. mart 2011, 14:38:36 »
evo sad sam vidio da ima ista tema, ja se izvinjavam, nisam vidio ranije
 

ackomd

  • Zvonko Mihajlovski
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 774
    • Pogledaj profil
Re: Novi online server za Pes 6
« Odgovor #32 poslato: 3. mart 2011, 15:51:04 »
slyz,da li postoji patch sa našim klubovima,tj pfc i czv?ako postoji,možeš li mi proslijediti link? :)
 

Slyz

  • sly_zomb1e
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6308
    • Pogledaj profil
Re: New online server for PES6
« Odgovor #33 poslato: 3. mart 2011, 15:57:51 »
Pa mi smo ih radili pre godinu dana, ali nazalost mi taj patch vise nemamo.
Zato sto sad igramo Menadzer fazon lige, pa su igraci zvezde i partizana (oni bolji) po nasim custom timovima :)
zajedno sa nekim igracima B i C klase (bundesligasi i sl.)

Tako da pravo da ti kazem nisam siguran da li da postoji, mozda iz World Cup updejta (ovog leta) jos uvek imamo njih, ali nisam siguran.. provericu.
 

ackomd

  • Zvonko Mihajlovski
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 774
    • Pogledaj profil
Re: New online server for PES6
« Odgovor #34 poslato: 3. mart 2011, 16:02:36 »
ja sam sad našao neki pes6-klub patch,skida se...sa nekog ruskog sajta.valjda će imaju neki naši klubovi,pošto oni u svojim patchevima uvijek nadju mjesta i za naše klubove :)
 

Era997

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1307
    • Pogledaj profil
Re: New online server for PES6
« Odgovor #35 poslato: 3. mart 2011, 17:16:03 »
jel postoji mogucnost da se napravi server na kojem ce igrati oni koji imaju shollym patch?

i jel mi moze neko objasniti kako da se registrujem
« Poslednja izmena: 3. mart 2011, 17:18:57 od strane Era997 »
 

qwertimir

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 221
    • Pogledaj profil
Re: New online server for PES6
« Odgovor #36 poslato: 16. mart 2011, 00:07:28 »
caos. Koristim pes6j server, i interesuje me da li se na ovom serveru moze igrati 3 na 3 na pr. posto u pes6j serveru moze max. 2 na 2. posto bi samo zbog toga presao, I ako neko zna kako moze da se online igra 3 na 3 ako moze da mi napise. Hvala :)
 

Lencuga

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 218
    • Pogledaj profil
Re: New online server for PES6
« Odgovor #37 poslato: 16. mart 2011, 14:44:20 »
Jos nisam cuo da postoji soba sa 6 mesta .. Uglavnom mislim (siguran sam ) da ne mozes nigde igrati 3n3.
 

goxkojic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: New online server for PES6
« Odgovor #38 poslato: 21. mart 2011, 15:21:04 »
tek sam se registrovao na sajt i pokušam da ga otvorim i više ne mogu... jel do mene ili sajta???
 

dejandex92

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: New online server for PES6 (FiveServer)
« Odgovor #39 poslato: 18. maj 2011, 19:14:10 »
Sve uradim i kada idem na network pise mi nemoze da pronadje server. Da li neko moze da mi pomogne???
« Poslednja izmena: 18. maj 2011, 19:15:10 od strane dejandex92 »
 

Новица_Убица

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 309
    • Pogledaj profil
Re: New online server for PES6 (FiveServer)
« Odgovor #40 poslato: 9. jun 2011, 14:23:52 »
Zasto ne mogu da igram sa JSL patchom na five serveru??? Moj drug i ja  imamo isti patch, znaci sve isto, i igramo mi, ali kad uzmemo recimo partizan i zvezdu, pise partizan, grb bude od shalkea, a igraci recimo od nekog drugog tima... Sve je pomesano, da li iko zna zasto? HVala
 

Slyz

  • sly_zomb1e
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6308
    • Pogledaj profil
Re: New online server for PES6 (FiveServer)
« Odgovor #41 poslato: 10. jun 2011, 02:26:13 »
offline patch i online patch su 2 razlicite stvari.
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: New online server for PES6 (FiveServer)
« Odgovor #42 poslato: 14. jun 2011, 11:59:56 »
U odnosu na pes6j ovaj server je kršina, igam sa ljudima iz bosne i cg i laguje.
A tamo igram sa celom evropom i ne laguje

Da li postoji neka fora da se igra na njihovom serveru sa Šolim pečom, tipa da se ubaci njihov exe fajl i samo preradi ili tako nešto?
« Poslednja izmena: 14. jun 2011, 12:03:34 od strane dj90 »
Prima squadra della capitale !
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: New online server for PES6 (FiveServer)
« Odgovor #43 poslato: 14. jun 2011, 12:17:00 »
CTL ligu je igralo i igra preko 40 ljudi na five serveru,problema nikakvih nije bilo.
U pitanju nije server,u pitanju si ti ili tvoj protivnik,odnosno vasi netovi/portovi.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dj90

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: New online server for PES6 (FiveServer)
« Odgovor #44 poslato: 14. jun 2011, 12:17:01 »
Nema to veze, radi isto svima a sve zavisi od tvoje i protivnikove konekcije, verovatno se desilo da si tamo igrao sa ljudima sa dobrim netom, a ovde sa lošijim.

 Evo npr. sad za našu custom ligu se prijavio lik iz Štokholma,Švedska... igramo sa njim na fiveserveru i nema laga jer ima odličan net.

 Proveri međusobnu vezu sam ovima kojima si igrao na pesfive, znači i svoju i njihovu pa ćeš videti da je do neta a ne do servera... barem ja nikad nisam imao takvih problema sa serverom.


  Evo moja veza recimo prema Frankfurtu, Malmeu i Beogradu, ako je i protivniku ovako dobra onda nema leba da laguje.

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Slyz, dj90