Autor Tema: When dreams come true...  (Pročitano 26188 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #15 poslato: 26. januar 2011, 18:03:59 »


Milenovic konacno upoznao Bullse !



Zelja mu je bila da upozna igrace svog omiljenog NBA kluba,zelja mu se ostvarila.Naime Milenovic je otisao u Cikago na nedelju dana da pogleda utakmicu Bullsa.Posle utakmice nije znao sta ga ceka.Sacekao ga je covek iz obezbedjenja i rekao mu da mora da podje sa njim jer je parkirao auto na pogresno mesto.On ga je umesto na parking odveo do svlacionice Bullsa i tu je pocelo slavlje.

-On je sjajan fudbaler,po svemu vidjenom i odlican covek.Lepo je bilo upoznati se i proveseliti s njim.-bio je kratak i jasan Rouz

-Znam da sam Milosu idol i to sam i danas mogao da primetim.Nadam se da ce imati odlicnu karijeru u fudbalu,kao i ja u kosarci.Ovom prilikom sam dosao da se upoznam sa njim i nadam se da cemo nastaviti sa nasim druzenjima i u bliskoj buducnosti.-dodao je Dzordan

Milenovic je ostvario svoj san,upoznati kosarkase Cikaga.On je sada krenuo put Nemacke,verovatno razmisljajuci o ovom susretu.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #16 poslato: 26. januar 2011, 18:20:28 »
Nemam komentar :ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #17 poslato: 26. januar 2011, 23:48:02 »
Derrick Rose, Somi Delija, Chicago Bulls = :ave: :ave: :ave:
Odlicno, svaka cast :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Radisa Radivojevic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #18 poslato: 3. februar 2011, 14:23:16 »
Super super!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #19 poslato: 6. februar 2011, 18:25:39 »


Nista od Njukastla,Milenovic u Getafeu !



18-ogodisnji reprezentativac Srbije nastavice karijeru u spanskom Getafeu koji ove sezone ponovo igra u Ligi Evrope.Milenovic je imao ponudu od Njukastla,svog bivseg kluba,ali je odustao zbog toga sto je zeljan Evrope,a Njukastl ove sezone ne igra ni u jednom evropskom takmicenju.

-Vec treci klub,a kao da sam juce poceo.Najbolja sezona naravno do sada je ova koja se zavrsila u Hofenhajmu...Titula sa Hofenhajmom,ali ipak nismo nasli zajednicki jezik i raskinuo sam ugovor sa njima,ali naravno ostacemo u dobrim odnosima.-jasan je bio Milenovic

-Prosto preko noci sam se dogovorio sa celnim ljudima Getafea i dogovor je brzo sklopljen.Drago mi je da je Milos srecan sto ce zaigrati u novom klubu.-izjavio je njegov menadzer Milos Krivosija.


Milenovic u ''Najki'' kopackama.



Sa novim klubom stizu i novi sponzori.Odmah posto je potpisan ugovor sa spanskim klubom,Milenovic je snimio reklamu za nove kopacke iz Mercurial serijala ''Nike''.Iako ce nositi opremu Joma u novom klubu on je potpisao ugovor sa Najkom oko sponzorstva,tako da ce od sada nositi njihove kopacke i bice u reklamama za istoimenu firmu.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™, James_10, ssMaK

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #20 poslato: 10. februar 2011, 17:31:21 »


Ana Ivanovic u drustvu naseg fudbalera !




Druga najbolja teniserka Srbije,Ana Ivanovic,vidjena je u klubu ''Plastic'' u drustvu fudbalera Getafea,Milosa Milenovica u Spaniji poznatog kao ''Goleador''.Milenovic je to vreme provodio u Beogradu kod porodice i prijatelja.Ovu noc je proveo u drustvu Ane Ivanovic.Ova vest se procula odmah nakon njihovog ulaska u ovaj klub.Da li je u pitanju samo poznanstvo ili nesto vise,jos ne znamo.Milenovic je svremena na vreme gledao da li ih neko posmatra,ali nije uspeo da vidi naseg novinara.Milenovic je jos uvek u Beogradu gde provodi vreme sa prijateljima i navodno sa devojkom,kako je on izjavio pre par dana za ''Avalu''.On je dobio duzi odmor nego ostali igrace zbog njegove povrede koju je nedavno zadobio tako da ce duze vreme provesti u Beogradu.Pre nekoliko dana je snimljen u drustvu prijatelja sa kojima je zajedno ''pijancio'' u obliznjem restoranu.Kako ce reagovati Milos i Ana na ovo ostaje da saznamo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™, James_10

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #21 poslato: 10. februar 2011, 17:46:59 »



Milenovic gost Crvene Zvezde !




Fudbaler spanskog Getafea Milenovic Milos bio je danas gost kluba iz Ljutice Bogdana.Milenovic je posetio svoj voljeni klub i popricao sa predsednikom Vladanom Lukicem i sportskim direktorom Ivanom Adzicem.Milenovic je stigao iz Spanije na dve nedelje,pa je jedan dan izdvojio za ovu posetu.Sa odusevljenjem su ga prihvatili celni ljudi kluba.

-Lepo je biti o ovom klubu i igrati za ovaj klub.To mi je bila zelja jos od malena,ali je jos nisam ostvario.Mozda jednog dana ostvarim svoj decacki san,ko zna.Do kraja sezone ja ne mrdam iz Getafea,a posle toga mozemo pricati i o transferima.-bio je kratak Milenovic

Vladan Lukic je bio iznenadjen,a i srecan sto je porazgovarao sa Milosem.

-Znate kako kazu,''Svuda podji,kuci dodji'',nadam se da je to slucaj sa Milosem.Moze da se desi da porazgovaramo sa njegovim klubom oko transfera,ali trenutno imamo igrace na poziciji na kojoj Milos igra,tako da kao sto je i on sam rekao videcemo se na kraju sezone.-izjavio je Lukic

Milenovic je dobio na poklon dres sa brojem 14 za koji kaze da mu je srecan broj,ali videcemo,mozda na kraju sezone on dobije taj dres,ali ne kao poklon...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #22 poslato: 12. februar 2011, 17:14:43 »



Milenovic uspesan na debiju.



Igrac koji je pre par nedelja potpisao ugovor sa spanskim klubom konacno je debitovao posle tronedeljne pauze zbog povrede kolena.Milenovic nije postigao gol,ali za dvadeset minuta provedenih na terenu upisao je asistenciju za odlucujuci pogodak na utakmici sa Majorkom.Navijaci su naseg reprezentativca koji je izosatao sa prijateljske utakmice Srbija-Izrael zbog povrede pozdravili gromkim aplauzom.Milenovic se ocigledno odlicno uklopio u novi klub kojeg cekaju vazne utakmice u Ligi Evrope,a nama najzanimljivija bice ona protiv OFK Beograda.

-Lepo je biti u prvom timu,a najlepse postici gol.Ja to nisam danas ucinio,ali obecavam navijacima puno golova.Zao mi je sto sam propustio duele sa Izrealeom i Realom.Trener Antic jos uvek racuna na mene i bicu spreman za sledecu utakmicu.Cuo sam da se pricalo o mom susretu sa Anom Ivanovic i iskoristicu ovu priliku da objasnim taj susret.Ana i ja se poznajemo dugo vremena i to je bio drugarski izlazak,kol'ko da se setimo starih dana.Ja imam devojku,ali necu da otkirvam njeno ime.I ona sama zna za Anin i moj susret.-izjavio je Milos

Takodje Milosev menadzer Milos Krivosija vidjen je u drustvu poznate pevacice Natase Bekvalac koja se nedavno razvela sa sada vec bivsim muzem Danilom Ikodinovicem.
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #23 poslato: 13. februar 2011, 18:07:56 »



Egipcani zovu Milenovica !



Milenovic Milos,fudbaler Getafea koji je privukao paznju celoj Evropi njegovim odlicnim partijava nasao se na listi zelja egipatskog kluba Al Ahli u kome igra Fabio Kanavaro,proslavljeni Italijan i bivsi fudbaler Reala.Fudbaler koji je od skoro stigao u Spaniju,nije zeleo da daje izjavu na ovu vest,ali je samo potvrdio da je dobio poziv od Egipcana da se prikljuci ekipi na pripremama u Spaniji.Milenovicevog menadzera nismo uspeli da pronadjemo,a kako pricaju njegovi prijatelji ''Vec je negde daleko sa Natasom Bekvalac''.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lekaa

lekaa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 612
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #24 poslato: 13. februar 2011, 19:51:23 »
hahaha sa Natasom Bekvalac :XD:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #25 poslato: 15. februar 2011, 15:37:00 »



Udarice Crnogorac na Srbina.





Ovog vikenda u Spaniji se igraju utakmice 10.kola Primere,a najzanimljiviji mec bice duel Getafea i Barselone.To su timovi dva najbolja mlada igraca na prostoru bivse Jugoslavije.Aleksandar Opacina,dvadesetdvogodisnji prvotimac Barselone i tri godine mladji Milos Milenovic sastace se ove nedelje na Nou Kampu.Naravno,Barselona je favorit na ovoj utakmici,ali nece se ni Getafe ne dolazi samo da odigra tu utakmicu,oni ocekuju vise od toga.

-''Pa dobro,moze se reci da smo favoriti,ali necemo lako otpisati Getafe.Znam da u Getafeu igra Milos.Videli smo se nekoliko puta od kako je dosao u Getafe.On je dobar covek,a i sami vidite da je dobar igrac.Ocekujem odlicnu utakmicu''.-bio je kratak Opacina

-''Nekada sam gledao stadion Barselone samo na televiziji,a sada stojim ispred njega i znam da cu sutra sa svojim klubom zaigrati na njemu.Osecaj je neverovatan.Zavidim Aleksandru sto je clan ovog kluba.Ko zna mozda i ja nekada zaigram u njemu''.-rekao je Milenovic

Ovaj duel cete sutra moci da pratite na Sport Klubu(22h).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lekaa, CREEP

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: When dreams come true...
« Odgovor #26 poslato: 17. februar 2011, 00:54:17 »
Svaka cast za text ;) , ne samo gde mene pominjes nego celokupno sve ! <3
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #27 poslato: 19. februar 2011, 14:40:52 »



Prosinecki:''Milenovic prva zelja''.



Trener Crvene Zvezde,Robert Prosinecki vec je poceo da razmislja o novim pojacanjima.Prvi na listi zelja je mladi fudbaler Getafea,Milenovic Milos,koji je svojim partijama zapao za oko mnogim klubovima u Evropi.Prosinecki zna da ce biti tesko angazovati Milosa,ali veruje da sam Milos moze mnogo toga da ucini oko transfera posto mu ugovor istice na kraju sezone.

-Naravno,kao i ostalim klubovima i nama je zelja da angazujemo Milosa.Pratili smo ga na dok je igrao u Hofnhajmu i Njukastlu,a i sada ga pratimo.Verujem da ce se on odluciti za nas klub.Bilo bi odlicno kada bi se on priduzio nasem timu.

-Istina je da necu produziti ugovor sa Getafeom i da cu preci u drugi klub.Voleo bih da predjem u Zvezdu bar na jednu sezonu.Naravno,ne zavisi sve od mene.I moj menadzer je veliki navijac Zvezde tako da cemo verovatno naci zajednicki jezik sa upravom Zvezde.

Prelazni rok u Srbiji pocinje 11 juna,a zavrsava se 1 septembra.Zvezda ce do tada imati priliku da angazuje naseg internacionalca.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™, CREEP

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #28 poslato: 25. februar 2011, 15:00:26 »


Milenovic u gostima kod Ivana Ivanovica.




Fudbaler Getafea Milenovic Milos iskoristio je svoj produzeni odmor za gostovanje u emisiji ''Vece sa Ivanom Ivanovicem'' u kojoj je gostovao prosle noci.Ivanu Ivanovicu su u goste osim Milenovica dosli i Pavle Ninkov i Robert Prosinecki.Milenovic je na poklon od Ivana dobio novi dres Crvene Zvezde sa brojem 4.Ivanovic je ispricao Milosu kako bi mu bilo jako drago kada bi on presao u klub iz Ljutice Bogdana i da bi to bilo pravo pojacanje za Zvezdu.On je bas zbog toga pozvao u goste i Ninkova i Prosineckog kako bi popricali svi zajedno i o ovoj temi.Milenovic se sutra vraca u Spaniju gde nastavlja da se priprema za utakmice posle duze pauze koju je uzrokovala povreda kolena.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Džoni™, CREEP

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: When dreams come true...
« Odgovor #29 poslato: 27. februar 2011, 17:33:42 »


1.dan:Bordo,Monako,Fiorentina.



Tek sto je poceo prelazni rok,a mladi fudbaler Getafea i nase reprezentacije vec je dobio tri ponude za transfer.Naime, na adresu Getafea stigle su ponude od Bordoa(Francuska),Monaka(Francuska) i Fiorentine(Italija) koju trenira nas proslavljeni reprezentativac i nakadasnji igrac Crvene Zvezde,Lacija i Intera,Sinisa Mihajlovic.Mihajlovic je kako se navodi u intervjuu za ''Sky Sport'' izjavio da zeli da u svojim redovima pored Ljajica i Jovetica vidi i naseg reprezentativca Milenovica.Kako se prica kod nas Mihajlovic hoce da napravi koloniju talentovanih Balkanaca u Italiji.Fiorentina je sezonu zavrsila na 6 mestu koje ih vodi u 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.Milenovic ce imati dovoljno vremena da razmisli o ovim ponudama,mada je prelazni rok tek poceo i Getafe moze ocekivati jos mnogo ponuda za ovog igraca.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, МилошЦЗБГ, James_10